Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 54 z 55 PrvníPrvní ... 44452535455 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 796 až 810 z 820

Téma: České POI pro TomTom Navigator 5

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Zjistil jsem, že u mě TomTom pracuje u bodů zájmů pouze se 63 znaky a ne s 64, jak nabízí PoiEdit! Takže ty údaje u POI, co jsou dlouhé akorát těch 64 znaků, jsou ořezané o písmenko. Když název bodu končí např. otvírací dobou, tak se nedovím, jestli zavírají v 20.00 nebo v 22.00! Nebo tam není celé telefonní číslo.

Dělá to tak i u vás? Když, tak se ty názvy budou muset upravit.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od MilanSu
    Tak jsem se schvalne dival ARAl mame 72 POI, to sedi, OMV mame 139 (v clanku se uvadi 146, no ono asi jsem koukal dneska u dalnice jsou asi 2 nove CS (nemel jsem cas zamerovat), tusim ze prave OMV. Zatim to necham jako ARAL, nebo to mam rovnou sloucit a poslat liborovi.
    PS Liborovi - dival jsem se ze na POI.CZ uz jsou CS, takze asi zmenu provedu primo tam, nebo mam poslat opravene soubory (uz mam cca 15 zmen - kdyz nepocitam ARAL)
    Neměl bys pořád takhle ponocovat jako já ) Změnu udělej přímo tam, pokud budeš měnit i názvy u těch položek z Aral na OMV, tak si to pak ulož jako libovolný ov2 soubor a nechej pod záznama ten ov2 soubor nahrát - přidají se ty záznamy k těm již uloženým, pak tu kategorii "Aral" můžu zrušit.

P.S.: přišel jsem, jak se dá vyhledávat v příspěvcích pokud má diskuze už mnoho stránek, když kliknu, že chci vložit odpověď, tak se mi pod to vypíšou všechny příspěvky ) Já vím, že to víte, ale já si toho všimnul až po takové době, že jsem to prostě v radosti musel napsat...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

To Henry - ted jsem se vratil z Prahy, snazil jsem se provest zmenuy na POI online, ale nejak mi unika postup. Navic tam jeste nejsou vsechny CS, takze pockam abych to pak udelal najednou. Mam pak nekolik drobnych pripominek, ale to asi az toho 15.
    Jinak Aral do OMV bude asi jednodussi poslat novy soubor OMV.ov2 ne ?
    S tim hledanim, ja taky myslel, ze je tam jenom ten prvni, on byl zrovna dlouhej a posuvniku jsem si samozrejme nevsiml

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Jakym zpusobem stahnu z poi.cz nejake POI nejak mi to nechce nabidnout stazeni pouze ikony se daji
    dik za radu

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od miki125
    Jakym zpusobem stahnu z poi.cz nejake POI nejak mi to nechce nabidnout stazeni pouze ikony se daji
    dik za radu
    Když jsi registrovaný uživatel (což jsi), přihlásíš se, klikneš na fajfku dané kategorie (vybrat) , dole máš ikony Generovat a stáhnout....
    No a když je nejhůř, důkladně si pročteš Nápovědu

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

TO miki125: tlačítko "Generovat a stáhnout ov2 soubor"

TO MilanSu: nevím, jestli to nenecháme až na jaro příštího roku, kdy se budou fakticky měnit ARAL na ÖMV. Je to na diskuzi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Henry
    Zjistil jsem, že u mě TomTom pracuje u bodů zájmů pouze se 63 znaky a ne s 64, jak nabízí PoiEdit!
    Máš pravdu, Henry. Nikdy jsem si toho nevšiml, protože jsem asi nikdy nevyhledával žádný BZ, terý by tam měl nafutrovanou celou dávku. Potvrzuji, že je to jak u popisů (a to i jak v seznamu BZ, tak v popisu BZ na mapě), tak i případě, že popis končí telefonním číslem (ve volání z HW telefonu). Takže zase máme co dělat :yes:

Mimochodem, jak je to s délkou názvů v POI.DAT?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od MilanSu
    ted jsem se vratil z Prahy, snazil jsem se provest zmenuy na POI online, ale nejak mi unika postup. Navic tam jeste nejsou vsechny CS, takze pockam abych to pak udelal najednou.
    Bavil jsem se o tom přes ICQ s Rossim a máme vydržet, v rámci toho týdeního stopstavu dělají na stránkách změny. Pořád se to vyvíjí. K lepšímu.:yes:
    Co se týká Aral - OMV, tak si mýslím, že dokud jsou cedule Aral, nechat to tak. Doplnění OMV o nové může být nachystané v šuplíku a až to spadne, tak se to pověsí na web. Co:?:

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Jednoznačně! A s tou aktualizací jsem Ti Milane zapomněl odpovědět, je to tak, jak píše Baharis. Vydrž, už se to blíží

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od ms
    Bylo by mozne nejak umoznit stazeni vsech POI najednou ? Prece jen clovek je tvor liny a jednou za cas by stahnul vse a nahradil. Ale tahat to po jednom je dost otrava.
    V sekci "Slučování kategorií" si vybereš ty kategorie, které chceš stahnout a dole nově zaškrtneš "Stáhnout jednotlivé vybrané soubory zkomprimované ZIPem" a klepnout na "Vytvořit"

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravim, je nejak omezeny pocet druhu POI (tj. ov2 souboru)?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

ano, max jich bude zobrazeno 31 tuším.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Crusader tuší správně, je jich max. 31, každý další dohraný do složky s danou mapou se v TTN prostě nezobrazí (jako, kdyby tam ten soubor vůbec nebyl).

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od libor_m
    Crusader tuší správně, je jich max. 31, každý další dohraný do složky s danou mapou se v TTN prostě nezobrazí (jako, kdyby tam ten soubor vůbec nebyl).
    Myslel jsem si, ze nejake omezeni bude, protoze pri vetsim poctu POIs uz volba Pridat BZ nefungovala. Mel bych dotaz ke slucovani POIs na www.poi.cz - kdyz si sloucim napr. vsechny benzinky do jednoho ov2 souboru, tak tyto body budou pouzivat jen jednu ikonku, nebo lze nejak zaridit, aby kazda znacka mela svou?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

jirka.s: to bohužel zařídit nejde Všechny POI co si sloučil budou mít jednu ikonku!

Strana 54 z 55 PrvníPrvní ... 44452535455 PosledníPoslední

Podobná témata

1. TomTom české hlasy
    Od Maxinoha_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 65
    Poslední příspěvek: 23-11-2009, 22:47
  2. HP 214 WM 6 + TomTom Navigator 5
    Od sulc v sekci TomTom
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-05-2008, 09:17
  3. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 24-05-2006, 22:05