Nejnovější komentáře
Tady asi někoho ve škole neučili pochopit daný text. Nikdo neobhajuje Čínu z kopírování, ale že to těm svatým západním mocnostem nevadilo, dokud nezačala Čína vytlačovat Americké výrobky ­(vyrobené v Číně­) z jejich trhu. Takže co tu melete za bludy ?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Bohužel | od: DarkRichelieu  21.5.20197:13
Tak za prvé, Čína je diktatura a každý kdo vstupuje na její trh si je toho vědom a také ví že musí plnit podmínky, které jim určí. V případě google cenzuru, což by google rád splnil, ale bouřili se mu zaměstnanci, tak ustoupil tlaku zaměstnanců, ale pokud víme, nějak se tam snaží dostat stejně, aby se o tom moc na veřejnosti nevědělo. Navíc to, že je čínský trh v tomhle specifický nevadilo ani WTO a pozvalo i Čínu. Třeba Microsoft na ty podmínky Číny přistoupil.

A USA tvrdí, že je demokratická, má nezávislé soudy a platí presumpce neviny ­(pokud nejste obviněn z terorismu­) a všechny spory se u nich řeší u nezávislého soudu a mezinárodních pravidel. Takhle to řeší všechny demokratické státy a firmy a jsou si toho vědomy. Pokud tedy někdo někoho obviní měl by to dokázat u soudu a pak podle toho jednat. Jinak se mění z demokratického státu na diktaturu a její praktiky, kterými tak pohrdáte u Číny. A pokud proti tomu nebudeme protestovat, sami se můžeme jednou v takové diktatuře ocitnout a to nikdo rozumný nechce. Takže to není obhajoba Číny, ale ukazování na špatnost chování USA.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Bohužel | od: hobitt  21.5.20194:25
A proč by ti měli dávat důkazy?
V čínský diktatuře je dámy Google zakázaný, je to v článku napsáno. A tašku k tomu Čína nepotřebovala žádné důkazy.
A je tam zakázano spousta dalších firem!
Tak proč ti vadí najednou že si to zakáže jiný stát?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Jasně imbecile za to Čínská diktatura krade může USA.
To je ten nejimbecilnější or co DM slyšel.

Ty jseš jeden z těch co si myslí že zloději jsou oběti a že vlastně když zloděj ukradne kolo které nebylo pripasane alespoň 3x řetězem o tloušťce alespoň 1cm tak že neměl ten zloděj jinou možnost než to ukrást! A že majitel je viník že si to kolo vůbec koupil a že si to kolo nedal na ulici do trezoru!

Ty jdeš fakt imbecil, ještě že jsi se alespoň přiznal.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(1)
Re: Bohužel | od: hobitt  21.5.20194:11
Stejně to dělá Rusko i Čína. Není v tom žádný rozdíl. Tak proč tu každý nadává na USA, když se stejně chovají i ostatní?
Takže USA ve svý zemi si nemůže zakázat cizí firmu, ale Čínská diktatura může!
Jasně je v článku napsáno že v Číně je Google zakázaný už dávno!

A to nikdo nekřičí, jak to že Čína zakazuje? Jak to že Čína může zakazovat co se v jeho zemi ani prodávat a co ne ale USA nemůže?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Všichni 50 let ­( a možná i víc ­) vědí, že Čína kopíruje, krade patenty, obchází je...Americký kapitalista dovolil , aby Chrysler prohrál soud o evidentně zkopírované auto. Proč? Protože prachy. I ten Kirin vychází z kopírování. Čína zbohatla na zlodějinách a zejména USA to dlouhodobě přehlížely. Dnes je díky tomu z Číny velmoc, která vlastní emise USA dluhopisů, dokážou zacvičit s burzou... USA jsou zadlužené a zbývá jim to samé, co Hitlerovi kdysi. Rozeštvat svět a vydělat na tom. America first. Huawei je daleko kvalitnější než třeba ta čínská sračka Xiaomi. U téhle opěvované značky nikomu nevadí, co je v podmínkách? Dá se tomu zabránt. Ale Xiaomi je vlastník obsahu. Hujahej jenom doplácí na obchodní válku. A konkurence si mne ruce. A i kdyby měl vlastní operační systém? Bez sraček, co z vás informace netahají? Co když se chytí? Proč se kvůli tomu rozčilovat? Huawei krade podíl na trhu, Xiaomi zrovna tak. Jeden si vystačí s Kirinem a druhý má MTK Helio. Quallcomm klidně může zatnout tipec i Xiaomi. Ale už je pozdě. Amerika už ten svět rozesírat začala. Prosím imbecily, aby mě neosočovali z náklonnosti k Číně. Tohle si opravdu myslím.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(1)
pro všechny | od: Pate1973  20.5.201921:43
Kdo tu vrní blahem že konečně ti zlí číňaňi dostávají přes prsty zamyslete se jaká by asi byla nabídka firem jako je Samsung a světe div se i Aplu a hlavně za jaké by ty jejich výtvory byly peníze.Kdo myslíte že přitlačil Jabko ke zdi aby opustil tu svou zvrácenou strategii jediného modelu telefonu?Já jako zákazník mám rád možnost volby a rád si sám rozhodnu co vlastně chci a za jaké peníze­(příznivci Jabka prominou že?)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(3)  nízká(0)
Re: čína | od: DarkRichelieu  20.5.201920:50
Musel jsi ho wrahu666 na to upozorňovat? Jednou z něho vypadne alespoň nějaký nezávisle vypadající příspěvek a hned to pak musí pohřbí takovým výblitkem, když do něj trkneš, že se spletl :D
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(3)  nízká(0)
Re: Bohužel | od: DarkRichelieu  20.5.201920:41
Prý důkazy :­) Na důkazy se už nějaký pátek nehraje, stačí obvinění a ejhle už je de facto vše vyšetřeno, viník je jasný. Můžeme se podívat kousek na zpět Russiagate, kde půlka ameriky hledala důkazy a že se sakra snažili... a prd. a mohl bych pokračovat.
Navíc USA nespadá například pod mezinárodní trestní tribunál, když to nedávno soudci zkoušeli, tak USA řeklo že zavede sankce na soudce jestli to zkusí a bylo vymalováno. Když OSN nebo WTO neskáče, tak jak USA píská, tak vyhrožuje zastavením posílání peněz nebo vystoupení. Navíc pochybuji, že by existovala nějaká vymahatelnost práva jakéhokoliv soudu, které by odsoudilo na mezinárodní úrovní USA. Jsou prostě moc velcí a US dolar je prolezlý všude, dokonce i země EU v hodně případech mezi sebou obchodují v USD i když mají Euro a všude se tím chlubí. Prostě nechali jsem vyrůst USA, tak že si teď může drze diktovat. Což by dělala každá země v její pozici, pořád to tam ovládají lidi.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(3)  nízká(2)
Re: Bohužel | od: JUWARE  20.5.201917:23
Nebýt čínského trhu, mohlo by to být pro Huawei klidně i likvidační. Na druhou stranu americká vláda může nařizovat co smí dodávat americký Google, ale už nemá nejmenší kontrolu nad tím, co udělá Google v Evropě, nebo dceřiné evropské společnosti. Takže ve finále může být k dispozici vše neamerické. Cítit se jako nejmocnější na planetě Amerika může, ale praxe je stále jiná. Nicméně opravdu stále jsem dodnes neviděl nic, co by prokázalo jakékoliv provinění ze strany Huawei a to nejsem žádný příznivce této značky. Kde je nějaký důkaz o tom z čeho je společnost obviněna? A neměly by nejdřív přijít nějaké soudní spory, pak případné sankce a ne jen nařčení a rovnou embargo?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(4)  nízká(1)
Re: jen houst! | od: Andir  20.5.201913:16
jo no čína se rozlejzá jako mor, a díky co tomu co máme ve vládě hrozí že si nás koupí a budeme jejich otroci jen at jim nakopu.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(6)
Re: čína | od: Andir  20.5.201913:13
Nebreč že čína dostává přes prsty ;­) komáre bež tam jim pomoci ;­) jako správnej soudruh ;­) páni ty víš jak to funguje :D copak rodiče ti už nechtějí kupovat hračky ? :D přitom jak se chováš se ani nedivím :D
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(7)
Re: čína | od: wrah666  20.5.201913:00
Copak? Ty jsi přece vyznavač šmejdokracie. Tak se koukej jak funguje v praxi a oslavuj, je to tvůj vysněný svět. Nebo nakonec není? Hele, není to náhodou tvoje první setkání s realitou? Připrav se na to, že bude hůř. Dospělým totiž mobil nekoupí rodiče, ale musí si na něj napřed vydělat!
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(5)  nízká(3)
čína | od: Andir  20.5.201912:15
Jediné co mi vadí že huawei byli ted jediné telefony které byli dobré cena­/výkon no co najde se alternativa ale appleshit nebo samsung fakt ne
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(1)
Re: Telefon na protiúčet | od: koko8  20.5.201911:33
Rok záruku na bazarový telefon?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Telefon na protiúčet | od: Halalova  20.5.201911:32
Já jsem tak kupovala novější iPhone z bazaru, a ten starý jsem jim prodala na protiúčet… na ten novější jsem dostala dokonce rok záruku ještě…
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Telefon na protiúčet | od: koko8  20.5.201911:31
Mobilní telefon se někde bere na protiúčet? O tom jsem teda ještě nikdy neslyšela…
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
. | od: armagedon  20.5.201910:49
Hele a proc se o google rika, ze je to nadnarodni korporace, kdyz tomu tak vpodstate vlastne neni?
Nejsem zakaznikem koncovych produktu huawei ­(polotovary v produktech jinych firem neberu v potaz­), ale atraktivita jejich nabidky pro mne temito saskarnami jenom stoupa ­- znamena tohle, ze jejich produkty budou jeste levnejsi jen s tim, ze si aplikace uzivatel proste nenainstaluje pres googli obchod, ale bude si je muset poridit jednoduse pres apk? S tim bych nemel problem. Uprimne jako uzivateli, je mi celkem jedno jestli moje osobni data posilam do tajnych sluzeb te a nebo te zeme.. ­(pres prenosna zarizeni stejne zadna cenna data neprohanim­).
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(6)  nízká(3)
Re: Kdyby? | od: wrah666  20.5.20199:40
Co je nainstalováno je nainstalováno. A předpokládám, že kdyby situace nastala, tak prostě stáhnete aplikaci G a nainstalujete. Jen jí nebude smět výrobce poskytovat oficiálně v rámci zakoupeného telefonu.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(7)  nízká(1)
Kdyby? | od: XyM  20.5.20198:49
Kdyby ta událost náhodou nastala, co by se dělo už se zakoupenými telefony? To by prostě ze dne na den prostě přestal fungovat Google Play a aplikace v telefonu by fungovali normálně nebo se prostě z telefonu stal jenom obyčejný telefon?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(3)  nízká(2)