Nejnovější komentáře
Re: Bohužel | od: JUWARE  21.5.201920:42
Tak u Číny to věčné zakazování každý čeká, ale USA si hraje na něco lepšího, že oni jsou tou svobodnou zemí a ono ne. Země neomezených možností zjevně silně omezuje každého, kdo se jí nehodí do krámu. Čína je jasná propaganda a žije jen díky své extrémně silné tržní ekonomice, ale spojené státy jsou Ti co káží vodu a pijí víno.
Ne, nejsem naivní a je mi jasné, že si každý hraje na svém písečku, ale když už si USA chce hrát na hrozně liberální a spravedlivou, pak by měli nejdřív něco HUWAEI prokázat a pak vynášet nějaké výroky a ne osočit a potrestat za nepodložené nařčení. To je stejné, jako kdybych řekl soused krade a byť bych neměl pro své tvrzení sebemenší důkaz, tak by ho za to zavřeli. Je to úplně tatáž logika.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Tak to je v našich končinách častý scénář. Buď daň naivitě nebo prospěchu. No někdo to udělá dobrovolně za malou domů a ještě vyřídí dotace na fabriku a nechá i kámoše, ať si líznou. Jindy se koupí 51% a říďa a staneš se majitelem ­- nejběžnější způsob. Nebo slíbíš investici pod podmínkou, že ti ukážou nové technologie a při té příležitosti něco šlohneš. To se stalo předloni, když chtěli ukrást patent na nový typ baterie. Klíčovou část se jim ukrást nepodařilo. Spokojen?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Ty na světě taky moc dlouho nebudeš,co? Začni přemýšlet nebo se z těch několika různých metrů jednou zblázníš. A přečti si několikrát, co jsem psal.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Jenom podotknu, že jsem já prosil imbecily, aby mě neobviňovali. Z ničeho. Ne já, ale ty jsi tím pádem imbecil. A to prosím několikanásobný. Postrádáš logické myšlení, dobré mravy a trpíš patologickou nesnášenlivostí a absolutním nedostatkem pozornosti. Jelikož jsem už dopředu předpokládal existenci imbecilů, žádal jsem slušně, aby mlčeli. Slovo imbecil v tomto případě definuje stav mysli a není urážkou. A stejně jsi to nevydržel, ještě navíc bez snahy pochopit co píšu mi přisuzuješ vlastní diagnózu? Počítám, že nemáš rád Putina, Zemana, Rusko, Čínu a všude vidíš ruské a čínské špióny.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(0)
Re: Autopilot | od: kokyn1  21.5.201919:25
obávám se že zejména v USA tomu všemu pomáhá nepříliš štastně zvolený název funkce ­"autopilot­". Evokuje plnou autonomitu a v USA kde je hromada nemyslících lidí....
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(4)  nízká(0)
Autopilot | od: Chuch-in  21.5.201914:17
Autopilot se teprve učí, člověk ho má hlídat. Titulek jak kdyby chtěli zničit Teslu, ale pravda je, že za to může i tak ten řidič, má dávat pozor, není to autonomita stupně 5.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(3)  nízká(0)
:) | od: wrah666  21.5.201910:04
Btw, pokud to amíci dotáhnou do konce, tak první komu ublíží jsou jejich vlastní firmy. Čipy se vyrobí v Číně, aplikace jsou kompatibilní, protože jde o linuxové jádro.. A Americké firmy přijdou o odbyt za nezanedbatelných 7,5 miliardy USD ročně.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Re: Bohužel | od: DarkRichelieu  21.5.20199:32
Dle vaší logiky je polovina USA taky komunistická, protože nadávají na svoji vládu a většina vlád ve světě nejspíš taky. Ale jen ty émerický prášky berte dál.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(1)
Přitom pozabíjet miliony lidí a říkat tomu nějak vznešeně jako třeba trvalá svoboda. Pak se divit, proč že je nemá tolik lidí v lásce. Imho stejně tak můžu tvrdit, že kdyby Rusko chtělo válku, tak už ji dávno mají ;)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(1)
Re: MateBook notebooky | od: Puppy8  21.5.20199:26
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Jen takový věcný dotaz: Jakým způsobem ­"ukradnete­" patent, když vám ho donese sám majitel a ještě vám k tomu zaplatí postavení celé továrny?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(1)
Re: Bohužel | od: Andir  21.5.20198:23
nadává se na USA protože tu jsou pozůstatky komoušů je potřeba počkat až tato postižená generace odpadne
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(2)
Re: čína | od: Andir  21.5.20198:20
copak sis šlehnul soudruhu?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(3)
kdyby usa chtěli válku už jí dávno mají ;­) takové rusko k tomu dalo záminek více než dost, když si vemu těch prasáren a okupaci na ukrajině ;­) takže blbost, na koeru mohli už taky dávno a pořád nic u obojího jsem doufal že tam vlítnou a pořádně pročistí bylo by to potřeba.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(2)
Tady asi někoho ve škole neučili pochopit daný text. Nikdo neobhajuje Čínu z kopírování, ale že to těm svatým západním mocnostem nevadilo, dokud nezačala Čína vytlačovat Americké výrobky ­(vyrobené v Číně­) z jejich trhu. Takže co tu melete za bludy ?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(5)  nízká(1)
Re: Bohužel | od: DarkRichelieu  21.5.20197:13
Tak za prvé, Čína je diktatura a každý kdo vstupuje na její trh si je toho vědom a také ví že musí plnit podmínky, které jim určí. V případě google cenzuru, což by google rád splnil, ale bouřili se mu zaměstnanci, tak ustoupil tlaku zaměstnanců, ale pokud víme, nějak se tam snaží dostat stejně, aby se o tom moc na veřejnosti nevědělo. Navíc to, že je čínský trh v tomhle specifický nevadilo ani WTO a pozvalo i Čínu. Třeba Microsoft na ty podmínky Číny přistoupil.

A USA tvrdí, že je demokratická, má nezávislé soudy a platí presumpce neviny ­(pokud nejste obviněn z terorismu­) a všechny spory se u nich řeší u nezávislého soudu a mezinárodních pravidel. Takhle to řeší všechny demokratické státy a firmy a jsou si toho vědomy. Pokud tedy někdo někoho obviní měl by to dokázat u soudu a pak podle toho jednat. Jinak se mění z demokratického státu na diktaturu a její praktiky, kterými tak pohrdáte u Číny. A pokud proti tomu nebudeme protestovat, sami se můžeme jednou v takové diktatuře ocitnout a to nikdo rozumný nechce. Takže to není obhajoba Číny, ale ukazování na špatnost chování USA.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(0)
Re: Bohužel | od: hobitt  21.5.20194:25
A proč by ti měli dávat důkazy?
V čínský diktatuře je dámy Google zakázaný, je to v článku napsáno. A tašku k tomu Čína nepotřebovala žádné důkazy.
A je tam zakázano spousta dalších firem!
Tak proč ti vadí najednou že si to zakáže jiný stát?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Jasně imbecile za to Čínská diktatura krade může USA.
To je ten nejimbecilnější or co DM slyšel.

Ty jseš jeden z těch co si myslí že zloději jsou oběti a že vlastně když zloděj ukradne kolo které nebylo pripasane alespoň 3x řetězem o tloušťce alespoň 1cm tak že neměl ten zloděj jinou možnost než to ukrást! A že majitel je viník že si to kolo vůbec koupil a že si to kolo nedal na ulici do trezoru!

Ty jdeš fakt imbecil, ještě že jsi se alespoň přiznal.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(5)
Re: Bohužel | od: hobitt  21.5.20194:11
Stejně to dělá Rusko i Čína. Není v tom žádný rozdíl. Tak proč tu každý nadává na USA, když se stejně chovají i ostatní?
Takže USA ve svý zemi si nemůže zakázat cizí firmu, ale Čínská diktatura může!
Jasně je v článku napsáno že v Číně je Google zakázaný už dávno!

A to nikdo nekřičí, jak to že Čína zakazuje? Jak to že Čína může zakazovat co se v jeho zemi ani prodávat a co ne ale USA nemůže?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(2)
Všichni 50 let ­( a možná i víc ­) vědí, že Čína kopíruje, krade patenty, obchází je...Americký kapitalista dovolil , aby Chrysler prohrál soud o evidentně zkopírované auto. Proč? Protože prachy. I ten Kirin vychází z kopírování. Čína zbohatla na zlodějinách a zejména USA to dlouhodobě přehlížely. Dnes je díky tomu z Číny velmoc, která vlastní emise USA dluhopisů, dokážou zacvičit s burzou... USA jsou zadlužené a zbývá jim to samé, co Hitlerovi kdysi. Rozeštvat svět a vydělat na tom. America first. Huawei je daleko kvalitnější než třeba ta čínská sračka Xiaomi. U téhle opěvované značky nikomu nevadí, co je v podmínkách? Dá se tomu zabránt. Ale Xiaomi je vlastník obsahu. Hujahej jenom doplácí na obchodní válku. A konkurence si mne ruce. A i kdyby měl vlastní operační systém? Bez sraček, co z vás informace netahají? Co když se chytí? Proč se kvůli tomu rozčilovat? Huawei krade podíl na trhu, Xiaomi zrovna tak. Jeden si vystačí s Kirinem a druhý má MTK Helio. Quallcomm klidně může zatnout tipec i Xiaomi. Ale už je pozdě. Amerika už ten svět rozesírat začala. Prosím imbecily, aby mě neosočovali z náklonnosti k Číně. Tohle si opravdu myslím.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(4)  nízká(3)