Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 53 z 55 PrvníPrvní ... 3435152535455 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 781 až 795 z 820

Téma: České POI pro TomTom Navigator 5

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

OT: s přibíbajícím počtem POI se v tom přestávám orientovat, co takhle dát k novým věcem obrázek

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

To je zbytečné...
    jednak offline soubory přejdou tento týden na www.poi.cz a jednak je na spadnutí online správa POI...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od killerGBU
    OT: s přibíbajícím počtem POI se v tom přestávám orientovat, co takhle dát k novým věcem obrázek

Sice to nebude ke stažení na http://cz-poi.wz.cz/, ale s dovolením jsem to použil na nové záznamy v on-line databázi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Tak jsem dal na web ty ČS, co Milan vyextrahoval z IM. Je to RAR soubor, který obsahuje jednotlivé OV2 soubory. Ti, kteří budou tento soubor stahovat a dění na této diskuzi moc nesledují, by si měli přečíst můj a Milanův příspěvek na straně 76.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Sloucene CS z IM nebudou? Slucovat to vse v POI editu je vcelku opruz...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od pietnik
    Nikdo asi už nic slučovat nebude. Když se ale budeš obtěžovat na www.poi.cz tak si budeš moct sloučit co chceš)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od Baharis
    Citace Původně odesláno od pietnik
    Nikdo asi už nic slučovat nebude. Když se ale budeš obtěžovat na www.poi.cz tak si budeš moct sloučit co chceš)
    Presne tak. Dnes jsme se s Liborem dohodli, ze dame "STOP STAV" na tyden, co se aktualizaci cz-poi.wz.cz tyce a pristi tyden to "roztocime" on-line na www.poi.cz ... takze ted jsou tydeni prazdniny. Necham to jeste "autorizovat" liborem...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

A co to adminovani, aby nebylo vsechno na Vas, ja uz mam u CS nejake opravy, Liborovi jsem to nezasilal, myslel jsem ze to pak udelam na online (at se to taky vyzkousi ne).
    Nechcete to spustit naostro az po tom 15, ja si myslim, ze POI mame pomerne aktualni, takze za 14 dni se asi moc nestane, nebo se mylim.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Dobrá, i když jsme se s rossinim dohodli, tak tímto to ještě "AUTORIZUJI"

Co se týče spravování kategorií, nebojte se, nikdo o nic nepřijde. Milane, naopak si myslím, že děláme dobře, že to spustíme již za týden, protože si to budeme moci "ošahat" v reálném provozu a uvidíme jak potřeby běžných uživatelů, tak případné problémy a rossini s Henrym na nich budou moci (jak jim čas dovolí) ještě zapracovat.Na schůzce pak budeme moci hovořit o něčem, co víme jak běží a ne o něčem, co si myslíme, že bude tak a tak.

Závěrem snad jen to, že vzniká něco zcela nového a bude třeba nějaký čas, abychom vše doladili tak, jak nám bude nejvíce vyhovovat. Navíc všichni tohle děláme ve svém volném čase, nikoho z nás to samozřejmě neživí, spíš naopak. Takže mějte trpělivost. Díky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Souhlasím s Liborem, ikdyž už jsem zvědavej jak to bude fungovat v realu a jestli to nebude zmatečný!A podle toho jak sem si to prohlížel to vypadá hodně slušně,takže držim palce!!:yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Bylo by mozne nejak umoznit stazeni vsech POI najednou ? Prece jen clovek je tvor liny a jednou za cas by stahnul vse a nahradil. Ale tahat to po jednom je dost otrava.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Na cz-poi.wz.cz už určitě ne, na www.poi.cz by to teoreticky možné bylo. Rozhodně půjde zvolit více OV2 souborů a ono je to samo sdruží do jednoho. Napiš do diskuze na www.poi.cz.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Čerpací stanice Aral koupila OMV. Více ZDE

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Dobrý postřeh - a zase máme o jednu značku méně

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Tak jsem se schvalne dival ARAl mame 72 POI, to sedi, OMV mame 139 (v clanku se uvadi 146, no ono asi jsem koukal dneska u dalnice jsou asi 2 nove CS (nemel jsem cas zamerovat), tusim ze prave OMV. Zatim to necham jako ARAL, nebo to mam rovnou sloucit a poslat liborovi.
    PS Liborovi - dival jsem se ze na POI.CZ uz jsou CS, takze asi zmenu provedu primo tam, nebo mam poslat opravene soubory (uz mam cca 15 zmen - kdyz nepocitam ARAL)

Strana 53 z 55 PrvníPrvní ... 3435152535455 PosledníPoslední

Podobná témata

1. TomTom české hlasy
    Od Maxinoha_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 65
    Poslední příspěvek: 23-11-2009, 22:47
  2. HP 214 WM 6 + TomTom Navigator 5
    Od sulc v sekci TomTom
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-05-2008, 09:17
  3. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 24-05-2006, 22:05