Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 44 z 55 PrvníPrvní ... 34424344454654 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 646 až 660 z 820

Téma: České POI pro TomTom Navigator 5

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Takze prvni vlastovka CZ-CS Benzina (346 POI) zaslany Rossinimu. Pokud se budou trochu lisit souradnice od skutecnosti, tak mne nekamenujte, jsou prevzate

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Jeste pred spanim (zaslano Rossinimu)
    Hunsgas (21 POI)
    Paramo Trysk (39 POI)
    Petra (32 POI) - to uz je asi benzina, ale nevim ktere
    RobinOil (63 POI)
    Total (24 POI)

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Skvělé, noční můro

Jen doufám, že IM nemá ty souřadnice totálně ujeté :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od libor_m
    Jen doufám, že IM nemá ty souřadnice totálně ujeté :sarcastic:
    Já jsem ověřoval souřadnice z IM10 a rozdíly oproti reálu byly max 50m. Spíš tak 20-30. To už snad nehraje takovou roli.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Takze ted kdyz uz na to mam ten "figl", tak neni problem udelat jeste i jine POI.
    Napadlo mne, ze by nemuselo byt spatny "Kilometrovnik dalnicni site", kdyz hlasi napr uzavirka na xx km D1, tak si ji dopředu najdu a dam vyhnout.
    Pak jsou samozrejme dalsi POI, ktere by bylo mozna vytahnout, zalezi na vasem zajmu (seznam moznych je v priloze)
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00089188_POI_hxiT.jpg 
Zobrazení: 10 
Velikost: 29.1 KB 
ID: 2899  

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

ten kilometrovník by byl určitě super, už se to tu několikrát probíralo ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Ivanm
    na sraz bohuzel nemuzu, protoze jsem doma nyni vedny jako Rekonstruction man -nova podlaha
    Heh, pridavam se, ovsem v mem pripade jde o kompletni rekonstrukci celeho bytu vcetne dvou stehovani. Tudiz budu docasne clenem neaktivnim :/ Ale budu aspon vasi cinnost sledovat a po zasluze chvalit .. no a casem se samo pridam...

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Tak máme na webu aktualizované/nové 4 soubory s POI:

Díky Gurunovi máme prvopočátek oblíbených restaurací, takže začněte přispívat. S příspěvky posílejte i telefonní čísla daných podniků. Dále nám Gurun upřesnil celkem 3 pozice u ČS EuroOil a JET.

Potom jsem ještě dostal prodejny Oskara, které jsem tam už dal taky, jen nemohu zmínit nick tvůrce, protože mi to poslal na mejl a já teď nevím, kdo to je. Tak se omlouvám.

EDIT: Tak to byl nakonec Roacher

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Tak jsem se včera vrátil ze služebky hodně pozdě, a teď se musím mrknout, co teda mám hodit na web já a co libor? Trošku v tom mám hokej

Libore, pomoc

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

TO ROSSINI
    Pockej zatim s temi CS co jsem ti zasilal, upravil jsem jeste texty a nejake dalsi drobnosti. Behem dneska nebo zitrka ti zaslu komplet CS+kilometrovnik dalnicni site. Tak to tam das potom najednoui.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

TO MilanSU:
    Rozhodně by se šikli i takový věci jako ruzný sportoviště (zimáky, fotb.stad.) - chci jet na hokej,nebo na fotbal,dám navigovat na...Přeci jenom,nestává se tak často že by stadion zrušili nebo přestěhovali! Posilovny by se šikli taky,ale s těma to už bude horší!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Ted dodelam ty CS a musim dat chvili oraz, uz mi z toho pomalu sibe. nejhorsi je kontrolovat databaze ktere jsme meli dosud s temi novymi, vyrazovat duplicity a upravovat texty, to se musi po jedne.
    Vytahnout pak jiny POI, ktery dosud nemame,uz neni takovy problem, to uz jde v podstate pomerne rychle a nezalezi tam zas na takove presnosti souradnic (myslim treba u stadionu jestli bude o 50 m jinde)
    Treba u kilometrovniku bylo nutno upravit rucne jelikoz by litaly znacky km mimo dalnici.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Jo,je to fuška,s tim souhlasim!!

Jinak ty větší věci (zimáky,...) nemusejí být úplně přesně - přeci jenom i to nejmenší fotbalový hřiště má rozlohu asi 5000 m2 takže nějakejch 50 m nehraje moc velkou roli!

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

... a vchod na fotbalové hřiště také nemusí být rozhodující, co když tam mají oblíbenou díru v plotě, že?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

spis bych rekl, ze vetsinou nas bude zajimat parkoviste a vchod/pokladna.
    Ale zmapovanim der v plotech bysme mohli hoodne usetrit. Takova dira v plote na letiste, kdyz nekdo poleti na Kanary ...

Strana 44 z 55 PrvníPrvní ... 34424344454654 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TomTom české hlasy
    Od Maxinoha_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 65
    Poslední příspěvek: 23-11-2009, 22:47
  2. HP 214 WM 6 + TomTom Navigator 5
    Od sulc v sekci TomTom
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-05-2008, 09:17
  3. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 24-05-2006, 22:05