Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uživatelé MDA II s instalovaným Windows Mobile 5 - diskutujte pouze zde!

JanHavlicek (635)|30.10.2005 10:47
[QUOTE="Igor96"]Preinstaloval som WM05 1.06 nikolko verzií ale stale mam problem ze mi spravi pamať len 14 MB - uložište a pamať Program 120 MB ale vsetky programi ktore instalujem idu do úložište . Poradte ako to prehodiť[/QUOTE]
Stačilo by jen projet diskuzi co ? Máš další možnosti rozšíření storage a to použít HIMA_doc_tool, který ti ke 14MB storage připojí dalších 16MB z extromky, která je tam stejně nanic

pak je ještě možnost udělat ramdisk (32/64/96MB), který si ukousne onen kus RAMky a udělá z ní úložiště
jiri.cech (151)|30.10.2005 11:27
Klucí jen malý dotaz -
Ten OS WM5 pro MDA2 o kterém to tu celé je, je stále ona alfa verze čajznutá kdesi na CEBITu a opublikovaná na XDA-DEVELOPERS v diskuzi se známým názvem - WM5 I CAN SHARE ... ?
Ona verze, mně neznámým způsobem, zlepšovaná jistým geniálním človíčkem buzz-lightyear-em ?
Nějaký oficiální upgrade nikdo z partnerů HTC fakt nechystá ?
Má smysl do této verze jít ?
PDA mám hlavně na přenášení svého Outlooku v kapse, přístup na internet a terminálové služby ...
Funguje vám tam tohle spolehlivě ?
Díky moc za info.
Kato_ce4you (970)|30.10.2005 13:23
No - na tvuj dotaz se odpovida velmi tezce.
Ano - je to ta "cmajznuta" verze uprovovana jistym genialnim clovickem. Ale imho je dokonala dost. Minimalne vic, nez ta finalni verze WM5, se kterou jsem si hral na Invexu u TMO na MDA Vario (HTC Wizardu). Ja ji pouzivam uz pomerne dlouho a nastasti nemam problemy, ale jestlize to zarizeni pouzivas vicemene jen na www, email a term. serv. a chces mit super stabilni OS, tak ti imho bohate staci WM2k3 co mas - tj. ROM 1.72 a nemas duvod upgradovat. :cool:
jiri.cech (151)|30.10.2005 16:39
No, jak se to vezme. Některé fíčury MS Exchange2003 se SP2 fungují jen s WM5, otáčení displeje v pocket IE také není k zahození a asi se ještě lecos najde když je to o dva roky mladší OS.
Navíc mám takovou úchylku v oblibě aktualizace všemožných BIOSů a z toho, že nemám nejnovější ROM ve svém MDA2 se v noci odkopávám. :)
Kato_ce4you (970)|30.10.2005 16:49
Lol - tak v tom pripade nevahej a upgraduj :yes: Ale priprav se, ze bys mohl byt zklamanej ;)
JanHavlicek (635)|30.10.2005 18:59
asi takhle - jak se zdá, tak nepoužíváš nic, co by na wm5 nefungovalo, tak to zkus upgradnout a když se ti tam něco nebude zdát, tak na starší verzi můžeš downgradovat téměř vždy
David_ce4you (199)|1.11.2005 15:11
Tak jsem tam spadl taky :)

Mám dva dotazy:
1) V systémových nastaveních mám dvakrát Power. Jde se jednoho zbytečného zbavit?
2) Vím jak nahradit softkeys voláním vlastní aplikace, ale už nevím jak donutit aby jeden z nich zobrazoval nabídku New (starou známou z předchozích verzí). Ona se mi tam po restartu na chvilinku objeví, ale vzápětí je nahrazena tlačítkem Phone. Jak to napravit?
buzz_lightyear (34)|1.11.2005 17:04
[QUOTE="David"]Tak jsem tam spadl taky :)

Mám dva dotazy:
1) V systémových nastaveních mám dvakrát Power. Jde se jednoho zbytečného zbavit?
2) Vím jak nahradit softkeys voláním vlastní aplikace, ale už nevím jak donutit aby jeden z nich zobrazoval nabídku New (starou známou z předchozích verzí). Ona se mi tam po restartu na chvilinku objeví, ale vzápětí je nahrazena tlačítkem Phone. Jak to napravit?[/QUOTE]
ad 1)
[HKEY_LOCAL_MACHINE\ControlPanel\Power]
"Redirect"=""
"Group"=dword:00000001

ad 2)
Skutocne tam na chvilku vidis "New"????

buzz
Kato_ce4you (970)|1.11.2005 17:23
Ad. 2 - zajimave - mne to nikdy neprobliklo - ani na zlomek sekundy - to je volake cudne...
Bych byl taky pro prenastaveni tech softkeys - k cemu je mi dobre mit vlastne 2x kontakty. To radsi at je na tom pravem softkey ta nabidka "New".

4Buzz: Diky, ze sem taky nekdy napises a ze to snad dokonce i ctes :yes: Sice buzzdev je bezvadny, ale cestina/slovenstina taky neni k zahozeni a zas tak moc nas tady asi bohuzel neni :(
David_ce4you (199)|2.11.2005 09:47
[QUOTE="buzz_lightyear"]
Skutocne tam na chvilku vidis "New"????
buzz[/QUOTE]

Ano, při některém restartu se na levém softkeys objeví New, asi tak na půl sekundy a pak je nahrazeno Phone. Zda se objeví asi záleží na tom jak hodně je zařízení při startu zaneprázdněno. V adresáři windows jsem našel msnewmnu.dll, ale tu asi spustit nepůjde, co? Mě se to nepodařilo.
buzz_lightyear (34)|2.11.2005 09:56
[QUOTE="David"][QUOTE="buzz_lightyear"]
Skutocne tam na chvilku vidis "New"????
buzz[/QUOTE]

Ano, při některém restartu se na levém softkeys objeví New, asi tak na půl sekundy a pak je nahrazeno Phone. Zda se objeví asi záleží na tom jak hodně je zařízení při startu zaneprázdněno. V adresáři windows jsem našel msnewmnu.dll, ale tu asi spustit nepůjde, co? Mě se to nepodařilo.[/QUOTE]

Ak to New tam naozaj vidis, tak je potom dobra sprava... :o)
v registroch su nejake odvolavky na klasicke "New" menu... musim sa pozriet na tu dll-ku

buzz
David_ce4you (199)|3.11.2005 00:20
1) Připomínka a její opakování. I když mám v nastavení pro Reminders zašktnuto Repeat, tak zvuk zazvučí jen jednou a pak už nic. Když toto první a jediné zazvučení přeslechnu (jako že skoro vždy), jediná signalizace je pak červená dioda. Vám to chodí správně?
2) Adresář \Windows\StartUp. Tak jsem se do něj podíval a zjistil, že tam je spousta věcí. Po redukci mi tam zbylo pouze BTIcon a sms_alert_fix. K čemu byly ty ostatní? Zatím jsem nepozoroval, že by jejich nespuštění mělo nějaké negativní účinky.
3) Zapnutí radia z Flight modu. Mám verzi 1.18 a jak jsem se v této diskuzi dozvěděl, asi to není nejšťastnější volba. Softreset zapne někdy, RestartRadio.exe taky jen někdy a Turn off v bublině taky někdy. Flashovat se mi zrovna nechce, když už mám systém docela dost nastavenej a nainstalovanej. Nějaká rada?
wibra (72)|7.11.2005 21:28
da se nejak z WM05 vyoperovat Excel a Word?? rad bych si je dal do WM03
Miloš Strouhal (3997)|7.11.2005 21:35
[QUOTE="wibra"]da se nejak z WM05 vyoperovat Excel a Word?? rad bych si je dal do WM03[/QUOTE]Tak to asi neklapne..;)
beecher (9270)|7.11.2005 21:48
Nemluve o tom, ze WM5 pro MDA2 "existuji"... ;)
Kato_ce4you (970)|7.11.2005 22:23
[QUOTE="beecher"]Nemluve o tom, ze WM5 pro MDA2 "existuji"... ;)[/QUOTE]
Nehlede na to, ze o tom vypovida uz nazev tohoto topicu ;)
4beecher: tak to ziram, ze uz aspon uznavas, ze WM5 pro MDA2 "existuji" (i kdyz s uvozovkami, ale i tak je to pokrok) /EOF (EOF = End Of Flame - sry - nedalo mi to)
beecher (9270)|7.11.2005 22:28
Ja jsem nikdy nerekl, ze neexistuji, existuji, ale stale tvrdim, ze je to postavene na nejaky pred RTM verzich. Uz to chapes?
David_ce4you (199)|7.11.2005 23:00
[QUOTE="David"]... při některém restartu se na levém softkeys objeví New, asi tak na půl sekundy a pak je nahrazeno Phone...[/QUOTE]

Tak jsem asi zjistil jak to je. Když se mi mdačko po restartu kouslo, vyfotil jsem to (viz). Nalevo New a napravo Menu. Podařilo se mi kliknout na New a hádejte co se objevilo? ... Nová zpráva. Takže ono New je od outlooku, který se spouští po startu. Škoda :(
00100519_P1030482-640_Y3KB.jpg
David_ce4you (199)|7.11.2005 23:09
[QUOTE="David"]...Flashovat se mi zrovna nechce, když už mám systém docela dost nastavenej a nainstalovanej. Nějaká rada?...[/QUOTE]

Tak jsem zkusil cestu zkrz peklo. Naflashoval jsem samostatné rádio a ono to funguje. Žádné nové celé flashování (jako při wm2003se, tam se mi to nevím proč nepovedlo), žádná reinstalace ani hard reset. Všechna dat OK a já mám nové (staré) funkční radio :)
buzz_lightyear (34)|7.11.2005 23:24
[QUOTE="beecher"]Ja jsem nikdy nerekl, ze neexistuji, existuji, ale stale tvrdim, ze je to postavene na nejaky pred RTM verzich. Uz to chapes?[/QUOTE]
1.60a a vyssie je postavene na RTM zaklade. t.j. RTM + nejake moje upravy...

buzz
jiri.cech (151)|8.11.2005 06:40
... a bude tedy sakra někdy vydán oficiální, třeba i placený upgrade MDAII na WM2005? Jeden by řekl, že když už se někdo zabývá RTM verzí, ta snad i chystá ofiko upgrade vydat ... Nemáte někdo nějaké "zaručené" zprávy ?
Stále jsem totiž přesvědčen, že MDAII je ze všech dosud vyrobených HTC PHONE PDA nejlepší. Nové jsou buď neforemné kolosy s nepoužitelnou klávesnicí neb dámské s mrňavým displejem.
Nenadávejte mi, je to jen můj názor ... :)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|8.11.2005 06:57
[QUOTE="jiri.cech"] Nové jsou buď neforemné kolosy s nepoužitelnou klávesnicí neb dámské s mrňavým displejem.
[/QUOTE]

Mám uplně stejný názor. ;)
hrtak_ce4you (314)|11.11.2005 23:28
Zdravim, uz pomerne dlouho sem nic neflashoval, mam odchytanou svou verzi SEcek, nejakou dobu jsem napjate sledoval situaci okolo WM5, ted sem si zpetne projel diskuzi a mam par dotazu, bo vaham, ze bych tam ty 5ky narval, chapu jak funguji, co je ramdisk a tak a pls nenadavejte mi at ctu zpetne forum dik :o)

- jaka je ted verze a jake jsou romky (Vim ze byla naka cinska holandska tramtarijska :o). Je to porad ta hacknuta nb uz vyslo neco ofiko?
- kde se daj sosnout (pokud si vzpominam, M$ nejak protestoval a z xda.dev ROMky WM5 stahly)
- Co prechodem s SEcek ziskam? Lepsi office ie? A nebude to obet stabilite?
- a konecne stoji to vubec za to?

Dikes....
Kato_ce4you (970)|12.11.2005 07:29
[QUOTE="hrtak"]Zdravim, uz pomerne dlouho sem nic neflashoval, mam odchytanou svou verzi SEcek, nejakou dobu jsem napjate sledoval situaci okolo WM5, ted sem si zpetne projel diskuzi a mam par dotazu, bo vaham, ze bych tam ty 5ky narval, chapu jak funguji, co je ramdisk a tak a pls nenadavejte mi at ctu zpetne forum dik :o)

- jaka je ted verze a jake jsou romky (Vim ze byla naka cinska holandska tramtarijska :o). Je to porad ta hacknuta nb uz vyslo neco ofiko?
- kde se daj sosnout (pokud si vzpominam, M$ nejak protestoval a z xda.dev ROMky WM5 stahly)
- Co prechodem s SEcek ziskam? Lepsi office ie? A nebude to obet stabilite?
- a konecne stoji to vubec za to?

Dikes....[/QUOTE]
No - na to, ze sis to forum zpetne projel a nemame ti rikat, at si to forum zpetne projdes, tak minimalne na 4 (tj. vsechny) otazky bys nasel odpoved :D

- aktualni verze ROMky je 1.60c (a pokud je mi znamo, tak vzdy byla jen jedna jedina verze - zadna tramtarijska, ale v podstate slovenska :D). Coz je sice porad ta hacknuta verze, ale od verze 1.60a je zalozena na zaklade RTM.
- na xda-dev uz nejsou hooodne dlouho - aktualne vse najdes na buzzdev.net. Samozrejme je zaludno se zaregistrovat. (mimochodem asi nejlepsi web pro MDA II - teda s WM5 urcite. A jestlis nekdy trochu procital xda-dev, tak na buzzdevu budes znat 99% uzivatelu ;) )
- jo - asi jo
- to je na tobe - co pouzivas a tak. To zjistis az pouzivanim. Ale mam za to, ze hrajes hry, tak se priprav na to, ze zrovna hry ti vsechny pod WM5 nepojedou.
Jirkac_ (269)|14.11.2005 17:22
nemohl by jste mi prosim nekdo vytahnout zastupce, co jsou ve /Windows/Startup/ (ty defaultni co tam jsou po flashi), par jsem jich umazl, mdacko sice jede bez problemu, ale bojim se, ze sem tim treba odstavil neco, co zatim nepouzivam ale jednou budu potrebovat, tak bych to tam mel rad zase :) - nebo spis jsem puntickar a rad to chci mit v puvodnim stavu...

diky moc, jerrry@seznam.cz
JanHavlicek (635)|14.11.2005 17:34
tady jsou:

[CODE]
BTIcon.lnk (odkazuje na \Windows\BTIcon.exe)
HandsFree.lnk (\Windows\Handsfree.exe)
poutlook.lnk (poutlook.exe)
SMSReceiver.lnk (\windows\SMSReceiver.exe)
USSD.lnk (\Windows\USSD.exe)
BPInsert.lnk (\Windows\BPInsert.exe)
stk.lnk (\Windows\stk.exe)
[/CODE]

dva poslední jsem odstranil, protože mi způsobují po zapnutí displaye chvilkové zamrznutí zařízení
Jirkac_ (269)|15.11.2005 17:01
dekuju moc :-)
jeste by me zajimalo, jestli nekomu dela, ze se mu sam od sebe obcas provede SoftReset zarizeni a vynuluje datum/cas.

Me se to stava tak 1x denne (dneska kupodivu jeste ne), proste se MDA samo softresetuje a docela me to stve, wm2003SE mi prozmenu delaly master reset sami od sebe (proto jsem tam dal wm5ky) ale ty mi zase delaji tohle, ovsem trosku jsem podeziral novej PocketBreeze, protoze driv mi to nikdy nedelalo.
JanHavlicek (635)|15.11.2005 17:10
no tak softreset se mi provedl za cca 2 měsíce asi 3x, ale to bylo zpočátku, posledních několik týdnů nic a snad nebudu kecat, když řeknu, že mám wm5 rockstable. win2003SE mi dělaly jak soft-reset tak hard-reset, to už mi stačilo, wm2k3SE už nikdy více, to spíš wm2003 1.72.00WWE, který jsou taky rockstable
Jirkac_ (269)|15.11.2005 17:58
takze to se obcas opravdu deje samo do sebe ? ja se bal ze mam nejakej spatnej kus MDAcka... ?
Kato_ce4you (970)|15.11.2005 23:13
No - SR mozna - precejenom jsou to jen Windows :D Ale vynulovani data/casu - to se mi moc nelibi.... To rozhodne neni normalni a jeste jsem neslysel nikoho, kdo by si na to stezoval (a ze je to vec, na kterou by si zrovna lidi hoooodne stezovali :? )
Jirkac_ (269)|16.11.2005 00:19
ale prave ze drive mi to nikdy nedelalo, ja myslim ze to ma nastarosti nejakej softik, porad podeziram pocket breeeze,ted uz jedu bez nej a zatim cas porad dobrej :))
Kato_ce4you (970)|16.11.2005 00:22
[QUOTE="jerrry"]ale prave ze drive mi to nikdy nedelalo, ja myslim ze to ma nastarosti nejakej softik, porad podeziram pocket breeeze,ted uz jedu bez nej a zatim cas porad dobrej :))[/QUOTE]
No vidis - tak sis ten problem asi nakonec vyresil sam :yes:
Jirkac_ (269)|16.11.2005 08:56
doufam :) ze jo, uvidime, ted jsem do nedele v terenu takze doufam, ze mi to mdacko opet neudela... ajestli ne,tak je to ok :)
Jirkac_ (269)|16.11.2005 10:47
Jo jeste jedna vec me u wm5tek trapi, pouzivam tu verzi 1.60c a kdyz se mi vypne displej tak tam obcas misto krasne sedivy (tmavy) obrazovky vidim takovy carky jeste, nekdy se to tam udela nekdy ne, dela to jeste nekomu ?
U wm2003SE mi to nedelalo a displej byl po vypnuti uplne normalni, tady je teda vetsinou taky, ale nekdy se tma objevi tyhle carky ...
Kato_ce4you (970)|16.11.2005 14:08
[QUOTE="jerrry"]Jo jeste jedna vec me u wm5tek trapi, pouzivam tu verzi 1.60c a kdyz se mi vypne displej tak tam obcas misto krasne sedivy (tmavy) obrazovky vidim takovy carky jeste, nekdy se to tam udela nekdy ne, dela to jeste nekomu ?
U wm2003SE mi to nedelalo a displej byl po vypnuti uplne normalni, tady je teda vetsinou taky, ale nekdy se tma objevi tyhle carky ...[/QUOTE]
Jo - to je "standardni" vlastnost... nejakej bo*del v power managmentu - ale na buzzdevu mas reseni ;)
Jirkac_ (269)|20.11.2005 23:08
ok,diky moc !
Jirkac_ (269)|21.11.2005 18:38
na buzzdevu se objevila nova wm5 romka 1.62 ale je cela v cinstine... nastesti je k tomu i anglickej lank pack... ted to sosam, tak uvidime co to bude a v cem to bude lepsi :)
Jirkac_ (269)|21.11.2005 20:05
tak mam problem, delam vse presne podle postupu pro flashovani nove romky (klasicky spustim mdacko s bootloaderem) a pak jej dam do kolibky... ale kdyz spustim HymaUpgrade, tak mi to ted pise chybu (101 tusim) ze nemuze me zarizeni detekovat ten flash. program a nevim proc, drive mi to vzdycky slo ale ted se mi me mda nenadetekuje :(

chci si jeste jednou preflashovat radio romku na novejsi verzi ale bohuzel... nevite proc mi to tohle dela? zkousel jsem xkrat HardReset a znovu pripojit do kolebky... ale porad nic, proste to ted nedetekuje a driv to slo v pohode...

diky za kazdou radu :)
Jirkac_ (269)|21.11.2005 20:08
jeeeeeeeeeeeeeeeeeezis ja sem Rimr !!!!

Sem si nevsiml ze jsem na chvili vytahl kolebku z USB a zapomel jsem na to :)) uz vim v cem byl problem, fakt sorrry, ale nako jsem to prehlidl... heh
Stheepan (194)|21.11.2005 22:18
ahoj vsichni, mam win. mobile 5 a pri pokusu o flash na novou rom se me zobrazi hlaseni viz. printscreen..stejna situace je i kdyz chci flashnout radio (verzi kterou jsem napr. vcera flashoval).

nemate nekdo nejaky napad?

kolebku mam stejnou, pc take, active sync 4.1..


btw: nemate nekdo radio a rom na win mobile 2003 SE pro XDA 3 :)
00102885_1_f76b.jpg
Stheepan (194)|22.11.2005 02:54
hm, tak stacilo dat xda 3 do kolebky v bootloaderu a uz to klaplo.....
jinak jsem mel country error viz. printscreen vyse
Mewrick (9)|23.11.2005 15:07
Ahoj pratele. WM2005 mam v MDAIII asi mesic a nejradeji bych je dal pryc. Mohl by nekdo popsat cesky navod jak to provest a jak tam vrazit znova WM2003SE? Jen pro informaci uvadim nektere veci ktere jsem behem testovani zjistil:

- Budik budi tak, za jen pipa i kdyz se zmeni melodie.
- Bluetooth v podstate nepouzitelny co se tyce nastaveni. Ma hodne daleko k tomu co byl v WM2003SE
- Celkove zpomaleni celeho systemu.
- Celkove hodne zpomaleni kdyz se jeste naistaluji pluginy od SPB (plus, diary)
- Internet Explorer tak pomaly v nacitani stranek ze je na hranici pouzitelnosti. Ve WM2003SE jsem ani nepotreboval notebook a vse delal jen z PDA.
- Pocket Informant nelze z WM2005 pouzit
- Nelze propojit motorolu V360 s MDAIII jako bluetooth modem.

To jsou pro me asi nejvaznejsi duvody proc bych to chtel vratit do puvodniho stavu. Poradi nekdo jak na to a v cestine? Dik
janstik_ce4you (124)|1.12.2005 19:05
Mám momentálně 1.06c víte o něčem nověším.Mám MDA II.
lapepe (8)|3.12.2005 23:25
Zkoušel jste už někdo testovací verzi CZ LangPack v WM5????
Je to použitelné???
Odkaz na CZ LANG PACK
Kato_ce4you (970)|4.12.2005 00:14
[QUOTE="lapepe"]Zkoušel jste už někdo testovací verzi CZ LangPack v WM5????
Je to použitelné???
Odkaz na CZ LANG PACK[/QUOTE]
Jasne, ze zkouseli - ostatne viz http://www.buzzdev.net/index.php?option=com_simpleboard&Itemid=59&func=view&catid=26&id=6414 - je to v pohode, ale nejvetsim (a dost zasadnim problemem) je, ze pak nelze vytvorit novy dokument v Pocket Wordu.. Nicmene buzz slibil, ze se na to mrkne, tak snad...
ElSoft (1244)|4.12.2005 01:15
me tak napadlo zrusit preklad tech office, melo by stacit smazat Windows\officeres.dll.0405.mui
JanHavlicek (635)|4.12.2005 11:01
[QUOTE="janstik"]Mám momentálně 1.06c víte o něčem nověším.Mám MDA II.[/QUOTE]
No nejnovější "oficiální" je 1.60c.00WWE, ale pak tu máme taky novou 1.62c.07CHS + překlad do EN. Tento systém jsem měl možnost už taky vykoušet a moc ho nedoporučuju. Systém je sice !výrazně! rychlejší než 1.60c.00WWE, ale měl jsem velké problémy s kompabilitou s PC. Stačilo otevřít v PC v exploreru složku Windows a PC mi spadnul. Opakovaně.

ad. čeština a word: ta čeština je v pohodě (ač ji momentálně opět nepoužívám). Má sice ještě nějaké ty nedodělky, ale věřím, že buzz to časem úspěšně dodělá. Ovšem kdo ví, kdy. Imho napřed udělá spíš překlady co do kvantity a pak je opraví. Ten Word zas není tak hroznej, stačí si vytvořit prázdný word dokument (třeba s jedním znakem, který pak smazat), tek pokaždý otevřít a normálně pracovat
Kato_ce4you (970)|4.12.2005 13:59
[QUOTE="ElSoft"]me tak napadlo zrusit preklad tech office, melo by stacit smazat Windows\officeres.dll.0405.mui[/QUOTE]
Dobrej tip :) Diky moc. Funguje to tedka jak ma (necekane :D) - kdyz uz jsme u toho - nedokazal bys ho nejak upravit, aby to fungovalo korektne? Tam bude imho nejaka uplna ptakovina...

Ad. nejnovejsi verze WM5 pro MDA II je 1.60c (coz asi mel janstik namysli, protoze 1.06c neexistuje a nikdy neexistovala) a jak napsal JanHavlicek - 1.62c.07CHS bych neriskoval a pockal, az nektere veci z te cinske romky buzz zanese do te nasi wwe :cool:
aaischa (660)|4.12.2005 14:50
na mda3 jsou wm5 hruza.. dal jsem je druhej den pryc ie hrozne pomalej, ale na mda2 je to v poho.. na mda3 si dej Rom 1.40.00 fak supeer.. a tim se I zbavis wm5
janstik_ce4you (124)|4.12.2005 16:07
Jo špatně jsem to číslo napsal,tak se omlouvám.Mám ještě problém se SIMMANAGEREM-Ten v té romce nejede a Asukal Sim-tak ten maká,ale nejdou mi jména(neznámé-unknown)po nauložení do kontaktu.