Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uživatelé MDA II s instalovaným Windows Mobile 5 - diskutujte pouze zde!

Jirkac_ (269)|4.12.2005 17:31
no ja pouzivam tu na MDA2 tu 1.62c Chinese s eng patchem a teda zadne problemy mimo semtam cinskych znaku nemam. Synchro s PC v pohode a rychlost me taky prijemne prekvapila, takze na tehle verzi zatim zustavam...
Kato_ce4you (970)|4.12.2005 18:16
[QUOTE="janstik"]Jo špatně jsem to číslo napsal,tak se omlouvám.Mám ještě problém se SIMMANAGEREM-Ten v té romce nejede a Asukal Sim-tak ten maká,ale nejdou mi jména(neznámé-unknown)po nauložení do kontaktu.[/QUOTE]
Tak to nevim - ackoliv samozrejme Asukal SIM Manager nainstalovanej mam, tak ho vicemene nepouzivam, protoze nemam duvod pouzivat adresar na SIMce... :? Nicmene na buzzdevu toho bylo o SIM manageru docela dost (mozna az moc, ze se v tom skoro neda vyznat) - tak jestli se ti to chce cist, tak smele do toho... (vim - blba rada, ale nic lepsiho me nenapada)

[QUOTE="jerrry"]no ja pouzivam tu na MDA2 tu 1.62c Chinese s eng patchem a teda zadne problemy mimo semtam cinskych znaku nemam. Synchro s PC v pohode a rychlost me taky prijemne prekvapila, takze na tehle verzi zatim zustavam...[/QUOTE]
Tak tim lip - bud rad.. Ja jsem zatim nenasel dost odvahy tu cinskou verzi testnout (rozumej proste se mi nechtelo). Takze verim spis buzzovi, ze to nejak nakombinuje... :cool: A tedka mam system docela vychytanej, tak jsem moc linej na to neco menit (vim, ze je to otazka maximalne 2 hodin, ale co uz - proste lenost maximalni :D)). Mimochodem tusim, ze na te cinske verzi nefunguji langpacky a snad dokonce ani skinovani klavesnice (u te klavesnice si nejsem jistej - ta asi fungovat bude, ale langpacky urcite fungovat nebudou (coz by mi samozrejme zas tak moc nevadilo - anglictina je v pohode, docela dlouho jsem mel WM5 anglicky, takze jsem si na to dost zvyknul a ted mi cestina skoro skoro az vadi - proste nezvyk))
janstik_ce4you (124)|4.12.2005 18:33
A co když tu čínu počeštím-pojede to nebo to nemám radši zkoušet?
JanHavlicek (635)|4.12.2005 19:37
2 jerrry: jo, to buď rád, já ji taky možná ještě jednou vyzkouším, uvidím

2 Kato: jj, čeština je nezvyk, možná proto už ji zase nepoužívám :)

2 janstik: nene, langpacky na té činské romce zatím nefungujou. Nebo jsi myslel nějaký vlastní překlad ? :)
janstik_ce4you (124)|4.12.2005 19:59
Né myslej jsem ten z buzzdevu.
zatka (19)|4.12.2005 22:38
SIM TOOL KIT

uz se vam nekomu podarilo rozchodit sim tool kit, jsem uz otraveny s vymenou simky do jineho mobilu kdyz chci do banky...
ve WM5 uz chodi vse cestina, tomtom, BT a je to super

mate nekdo reseni pro banku?
Kato_ce4you (970)|4.12.2005 22:58
[QUOTE="zatka"]SIM TOOL KIT

uz se vam nekomu podarilo rozchodit sim tool kit, jsem uz otraveny s vymenou simky do jineho mobilu kdyz chci do banky...
ve WM5 uz chodi vse cestina, tomtom, BT a je to super

mate nekdo reseni pro banku?
[/QUOTE]
Nechci sirit poplasne zpravy, ale mam pocit, ze tohle je asi posledni a jedina vec, ktera nefunguje a to ze vubec :( (A kdyz se tak divam na buzzdev/xda-dev, tak to na me pusobi, ze na tom ani nikdo nedela/nikomu to nechybi :? )
Jirkac_ (269)|5.12.2005 20:58
Nevite jestli na tu chinese verzi chodi InterWrite 9 od sunnysoftu ? Dival jsem se ted k nim na web, ale nevim kterou verzi stahnout, protoze MDA2 v nabidce neni (logicky, kdyz na ni wm5 ofic nejsou).

Nabidne mi to sice download verze 8.6, ale ta je jen pro WM2003SE... mate s tim nekdo zkusenosti ?
zatka (19)|5.12.2005 22:08
HARD RESET MDA 2 s WM5

tak se snažim už den hardresetovat mda2 a nic, bud jsem uplne blbej nebo slavny trojklik reset + power +camera nefunguje, nemate nekdo nejaky soft nebo reseni.... diky
.::Richmond::. (48)|5.12.2005 22:50
[QUOTE="zatka"]HARD RESET MDA 2 s WM5

tak se snažim už den hardresetovat mda2 a nic, bud jsem uplne blbej nebo slavny trojklik reset + power +camera nefunguje, nemate nekdo nejaky soft nebo reseni.... diky[/QUOTE]
zkus to dyl podrzet - u me to funguje ;)
Kato_ce4you (970)|6.12.2005 10:41
[QUOTE="zatka"]HARD RESET MDA 2 s WM5

tak se snažim už den hardresetovat mda2 a nic, bud jsem uplne blbej nebo slavny trojklik reset + power +camera nefunguje, nemate nekdo nejaky soft nebo reseni.... diky[/QUOTE]
Ale funguje - jen to chce trochu cviku ;) Taky mi to na poprve moc neslo, ale dneska uz to delam zcela automaticky a bezne. To vychytas - ver si... Btw. uz jsem precejenom HR nedelal trochu dyl, ale HR se fakt dela trojkombinaci? Neni k tomu nahodou jeste REC?

4Jerrry: Nevim - to zkus - ta trialka se z jejich webu da stahnout... viz zde Ale imho by to fungovat mohlo... I kdyz kdyz nefunguji Buzzovy LangPacky - tak co ja vim... Proste to zkus a uvidis. A my ostatni zase budeme o kus chytrejsi. :cool:
buzz_lightyear (34)|6.12.2005 11:13
[QUOTE="zatka"]HARD RESET MDA 2 s WM5

tak se snažim už den hardresetovat mda2 a nic, bud jsem uplne blbej nebo slavny trojklik reset + power +camera nefunguje, nemate nekdo nejaky soft nebo reseni.... diky[/QUOTE]

Stlac Reset a drz stlacene Camera + Record.
Pockaj az sa ti na obrazovke objavi "Boot Options"
Potom pusti Cam+Rec.

Na pohyb v menu a na zmenu YES/NO pouzivas Camera alebo Record gombiky.

Enable KITL = NO
Clear Reg Hive = YES
Format Storage = YES

Ked to mas nastavene, stlac "velky cudlik" medzi zelenym a cervenym tlacitkom.
:o)))

buzz
Kato_ce4you (970)|6.12.2005 11:18
4Zatka: No vidis - mas odpoved od osoby primo nejzasvecenejsi :D :yes:

Jinak zkousel nekdo z vas ten rozsirujici cab pro MS BT stack?
JanHavlicek (635)|6.12.2005 16:55
No tak, buzzi, objevíš se tu jednou za čas, abys odpověděl na primitivní dotaz, který se tu řešil 50x, máš nám třeba říct, co pro nás chystáš, jak to vypadá s vývojem češtiny pro WM5, jestli se objeví nová verze ROMky spojující výhody 1.60c.00WWE a 1.62c.07CHS, nebo jestli na to kašleš a hraješ si s universalem atd. :) Díky
Jirkac_ (269)|6.12.2005 18:43
2kato: diky, vyzkousel sem,ale bohuzel :(
Ani mala a ani velka instalace nefunguje (mdacko nedovoli nainstalovat), takze bohuzel, InterWrite zatim pro MDA2 s WM5 nejede :(
Kato_ce4you (970)|6.12.2005 18:51
[QUOTE="jerrry"]2kato: diky, vyzkousel sem,ale bohuzel :(
Ani mala a ani velka instalace nefunguje (mdacko nedovoli nainstalovat), takze bohuzel, InterWrite zatim pro MDA2 s WM5 nejede :([/QUOTE]
Mel bys upozornit, ze ti nejde pod cinskou ROMkou - tj. 1.62CHS - buhvi, jestli by pod 1.60c.BUZZ :D nefungovala - ale zase tam mame buzzuv langpack, takze neni duvod divat se po necem jinem....:cool: Kazdopadne je to skoda..

4JanHavlicek: Ale stejne jsme na ten dotaz nikdo poradne neodpovedeli :oops: Jinak buzze si musime hyckat - tak ne tak zvostra :D :D :D Vzdyt vis, ze urcite maka jak fredka a ostatne nejen PDAckama ziv je clovek....
JanHavlicek (635)|6.12.2005 19:09
však já to nemyslel zle, pořád má buzz náš obdiv, ale že se zrovna zjeví v nepravou chvíli :)

co se týče HR: neměl jsem čas odpovědět, buzz byl rychlejší, samozřejmě, že record + camera + soft-reset, je to napsaný i v instructions.txt, co jsou u buzzovy romky :)
zatka (19)|6.12.2005 21:52
tak HR se na mem MDA II s WM5 nekona ani po vasich radach.... furt najede WM5, tlacitka rec, camera a reset samostatne funguji super.... proste beznadej
JanHavlicek (635)|7.12.2005 13:28
[QUOTE="zatka"]tak HR se na mem MDA II s WM5 nekona ani po vasich radach.... furt najede WM5, tlacitka rec, camera a reset samostatne funguji super.... proste beznadej[/QUOTE]
To je nemožný. Musíš držet ty tlačítka camera + record + soft-reset (stylusem) tak dlouho, než se ti ty boot options objeví, musí to jít :)
ElSoft (1244)|8.12.2005 20:20
Tak jsem vcera taky presel na druhou stranu a mam par postrehu:
    1. pri cteni SMS nemam moznost hned kliknout a smazat ji, musim MENU a Delete
    2. v telefonu nejde sipka dolu pro Speed Dial a sipka doprava pro Call History:no:
    3. na ukladani programu a dat mam v zarizeni jen 14,5MB (aspon 30MB:O)
    4. podsviceni nejde stahnout az na nulu (obcas i uzitecne)
    5. konecne me rano zbudil budik:yes:
    6. rozchodil jsem synchronizaci pres Bluetooth:yes: (u W2003SE jsem se nejak nechytal)
    7. nekdo tu rikal ze nejde UFO, ale mede:D
nazaver jen ROM: 1.60c.00WWE by buzz_lightyear
Kato_ce4you (970)|8.12.2005 21:01
[QUOTE="ElSoft"]Tak jsem vcera taky presel na druhou stranu a mam par postrehu:
    1. pri cteni SMS nemam moznost hned kliknout a smazat ji, musim MENU a Delete
    2. v telefonu nejde sipka dolu pro Speed Dial a sipka doprava pro Call History:no:
    3. na ukladani programu a dat mam v zarizeni jen 14,5MB (aspon 30MB:O)
    4. podsviceni nejde stahnout az na nulu (obcas i uzitecne)
    5. konecne me rano zbudil budik:yes:
    6. rozchodil jsem synchronizaci pres Bluetooth:yes: (u W2003SE jsem se nejak nechytal)
    7. nekdo tu rikal ze nejde UFO, ale mede:D
nazaver jen ROM: 1.60c.00WWE by buzz_lightyear[/QUOTE]

Vitej, tady mas par reakci: :D
    1. to me ze zacatku taky nehorazne s...tvalo - ale kdyz si premapujes telefonky na softkeys, tak to mas cvaknuty temer okamzite...
    2. to mi nefungovalo nikdy - asi zrejme nejaka vychytavka nejakeho IntelliDialeru nebo tak neceho... (to jsem pod WM2k3 nemel a tady to funguje stejne) - nicmene je to skoda (ale zas tak me to nemrzi)
    3. mas tam error - mel bys mit tech 30MB + nejaky ten ramdisk (tzn. 32-96MB)
    4. to me taky stve..
    5. :D :yes: Ja dneska zaspal (ale MDAckem to nebylo)
    6. nemam tu moznost otestovat.. ale jestli mas vic BT zarizeni, tak zkus ten cab rozsirujici moznosti MS BT stacku ;)
    7. nevim, neznam, verim ti :))
Na zaver: Tu ROM jsi upravil?
ElSoft (1244)|8.12.2005 21:20
[QUOTE="Kato"]3. mas tam error - mel bys mit tech 30MB + nejaky ten ramdisk (tzn. 32-96MB)
Na zaver: Tu ROM jsi upravil?[/QUOTE]
Bohuzel mam jen:
Storage 14.54MB
Program 120.32MB
Romku jsem nijak neupravoval, jen vcera stahnul z buzzdev.net a flashnul
buzz_lightyear (34)|9.12.2005 08:46
[QUOTE="JanHavlicek"]No tak, buzzi, objevíš se tu jednou za čas, abys odpověděl na primitivní dotaz, který se tu řešil 50x, máš nám třeba říct, co pro nás chystáš, jak to vypadá s vývojem češtiny pro WM5, jestli se objeví nová verze ROMky spojující výhody 1.60c.00WWE a 1.62c.07CHS, nebo jestli na to kašleš a hraješ si s universalem atd. :) Díky[/QUOTE]

no problem je v tom, ze mam teraz v robote taky zahul, ze si cele dni ani mail nepozrem a ne este behat po internete..
Takze zatial sa nic noveho nedeje, lebo nemam na to momentalne cas...
:o(

Ale mam teraz tu cinsku ROMku a je v nej par dobrych veci, ktore by som chcel odtial vybrat a hodit do 1.60c (teda 1.60d).
Mozno este ak by sa podarilo, tak zobrat STK z universalu... aj ked to dokopy nikdo nepouziva. ja ked chcem ist do banky, tak si otvorim internet banking v browseri a je to.

jaj... este som sa minule pozeral na bootloader (universal)... ale zatial nic..
Teda chcem povedat, ze 'd2s' mi nejde (Not allow operation), ale nasiel som ten 'task 32' kde sa to teda aspon trochu tvari, ze by to chcelo nieco robit, ale aj tak to konci chybou.

buzz
Kato_ce4you (970)|9.12.2005 10:29
4Buzz: Diky za report ;)

Jinak - mohl by nekdo vysvetlit pro me a ostatni lamky, co presne dela STK? (predpokladam, ze Stanice Technicke Kontroly to asi nebude :D )
A kdyz uz to pisu, tak jeste co dela/znamena d2s a task 32.
Dik
JanHavlicek (635)|9.12.2005 18:08
Vítej ElSofte :)

ad. storage: a houby error, jen si nainstaluj extrom unlocker for win 2k5 (na buzzdev.net ke stažení), zviditelni si extromku a pak spusť HimaDocTool 1.0 (též na buzzdev.net), to si vyžádá hard-reset a můžeš si užívat oněch 30 MB storage, jako my

thx buzz_lightyear za info

btw: jestli budeš chtít nainstalit RAMdisk, budeš to muset flasnout znovu s upravenou romkou v HEX editoru :(
ElSoft (1244)|9.12.2005 18:21
Diky za privitani, uz mam preflashnuto romkou z teto diskuze, takze HexEditor se nemusel konat;),
timto jeste jednou dekuji Katovi
hrtak_ce4you (314)|12.12.2005 14:21
jeste jedna vecicka, stahnul ste si nekdo SIM manager? Nakopiruje vsechny kontakty ze SIM do Contacts jako Unknown ale kdyz na unknown klepnu, tak tam jmeno jde videt. Nevite nekdo co s tim?
kid_rock (284)|16.12.2005 11:53
[QUOTE="hrtak"]jeste jedna vecicka, stahnul ste si nekdo SIM manager? Nakopiruje vsechny kontakty ze SIM do Contacts jako Unknown ale kdyz na unknown klepnu, tak tam jmeno jde videt. Nevite nekdo co s tim?[/QUOTE] sewas no clickni w contacts na meno daj edit,za meno daj bodku clickni ok a mas to...preklikaj celi zoznam z bodkami alebo prepis mena tak ze w nich nieco zmenis....tot wsjo uz aj ja si buxam hlawu s wm5,xyba mi tam kopec weci z wm3se a poradte mi prosim nejaky soft na wyrobu tem na wm5...dik
kid_rock (284)|16.12.2005 12:13
no mam wm5 rom 1.60c.64wwe radio version 1.18.00 newiem ci to mam dobre lebo pri flashowani mi wo windowse ostali nejake utilitky co som dohadzowal do wm3se..bluetooth slape ako hodinky,co som prekwapeny...poradte mi wy co mate dlhsie skusenosti s wm5,co sa mi tam moze este kazit....dik
Kato_ce4you (970)|16.12.2005 12:46
Tak prvne k tve reci - tos mi teda na prvni pokus dal - slovenstina v tomhle podani je pekne hnusna...O:o) To uz je pomalu lip rozumet polakovi..

Jinak co se tyce toho SIM manageru - tak ten teda mam nainstalovanej, ale to je asi tak vsechno - nikdy jsem jim neprevadel kontakty, tak nevim..
Ale podle toho, co kid_rock napsal - tak by melo byt nejrychlejsi vyexportovat seznam do nejakeho *.csv - a pomoci metody najit&nahradit tam neco upravit, hodit to do founu a pak zas zpet - protoze pretukavat to rucne - to by teda vazne bylo na scvoknuti.

A k tomu tvemu flashovani - jake utility ti zustaly ve Windows? A Windows myslis co? Windows Mobile, pro stolni PC, slozku na stolnim PC, slozku v PDA nebo neco jineho? Resp. jake utilitky jsi tam dohazoval z WM2k3SE? Nejak dle tveho popisu moc nevim, co ti nefunguje...
kid_rock (284)|16.12.2005 18:07
[QUOTE="Kato"]Tak prvne k tve reci - tos mi teda na prvni pokus dal - slovenstina v tomhle podani je pekne hnusna...O:o) To uz je pomalu lip rozumet polakovi..

Jinak co se tyce toho SIM manageru - tak ten teda mam nainstalovanej, ale to je asi tak vsechno - nikdy jsem jim neprevadel kontakty, tak nevim..
Ale podle toho, co kid_rock napsal - tak by melo byt nejrychlejsi vyexportovat seznam do nejakeho *.csv - a pomoci metody najit&nahradit tam neco upravit, hodit to do founu a pak zas zpet - protoze pretukavat to rucne - to by teda vazne bylo na scvoknuti.

A k tomu tvemu flashovani - jake utility ti zustaly ve Windows? A Windows myslis co? Windows Mobile, pro stolni PC, slozku na stolnim PC, slozku v PDA nebo neco jineho? Resp. jake utilitky jsi tam dohazoval z WM2k3SE? Nejak dle tveho popisu moc nevim, co ti nefunguje...[/QUOTE]
k slowencine: no newim jak to widis ty ale ja napr cesky rozumim wse:) polsky taky...mnel si studowat slowencinu a ne kourit jointy poza skolu....:) k sim manageru: tak neni to az tak hrozne preclickat 198 mien.... k flashowaniu: myslim zlozku w pda,ostali mi tam startrek tony pozostatky z hier ako tomb rider.sky force,age of empire...resco explorer atd ak nerozumies napisem ti to in english.......:)
Kato_ce4you (970)|16.12.2005 18:30
4kid_rock: ty jses teda nejakej ostrej na to, ze jses tady poprve a navic chces pomoct.. A k te tve slovenstine - ja proti ni nic nemam, vetsine rozumim (schvalne nebudu rikat vse nebo na me vytahnes nejakou kravinu ve stylu jak se rekne rampouch), ale jde o to, ze jak se vyjadrujes ty, tak to NENI slovenstina. Jako buxam, hlawu, xyba, wyroba ap. fakt neni slovensky - jestli si myslis, ze jo, tak se vrat na zakladku... (jestli tam teda jeste nejsi). Mimochodem - nekteri lidi zde jsou na "dvojive" dost haklivi (v cestine - se slovenstinou s "w" se nejspis nesetkali)
Jinak samozrejme diky za ten tip na prepisovani jmen.. ;) (ale ne kazdej ma 178 kontaktu - nekdo ma jiste vic a taky ne kazdy na to ma cas)
A k flashovani - provedl jsi po flashovani HR? Podle vseho ne...
kid_rock (284)|16.12.2005 18:47
[QUOTE="Kato"]4kid_rock: ty jses teda nejakej ostrej na to, ze jses tady poprve a navic chces pomoct.. A k te tve slovenstine - ja proti ni nic nemam, vetsine rozumim (schvalne nebudu rikat vse nebo na me vytahnes nejakou kravinu ve stylu jak se rekne rampouch), ale jde o to, ze jak se vyjadrujes ty, tak to NENI slovenstina. Jako buxam, hlawu, xyba, wyroba ap. fakt neni slovensky - jestli si myslis, ze jo, tak se vrat na zakladku... (jestli tam teda jeste nejsi). Mimochodem - nekteri lidi zde jsou na "dvojive" dost haklivi (v cestine - se slovenstinou s "w" se nejspis nesetkali)
Jinak samozrejme diky za ten tip na prepisovani jmen.. ;) (ale ne kazdej ma 178 kontaktu - nekdo ma jiste vic a taky ne kazdy na to ma cas)
A k flashovani - provedl jsi po flashovani HR? Podle vseho ne...[/QUOTE]

promin to bol pokus o zart a k W ako keby nebolo jedno ci je tam V alebo W?ked pises na SPV alebo SDA mms tak na 9tke mas W prve a na 8cke je V az tretie,tak usetris 2 stlacenia 8cky.......X sa pouziva namiesto CH,zase mas usetrene stlacanie tlacidiel..nove chatove pravidla najdes na www.fun-online.sk na chate..a co je to HR?:) zeby hard reset?tyx som urobil 5!
Kato_ce4you (970)|16.12.2005 18:56
V pohode - jinak chatova pravidla tak nejak znam (teda aspon na to, abych si to nejak prelozil :D), ale tohle jaksi neni zas tak moc chat..
No nic - konec off topicu...
HR = Hard Reset - tvrdy reset - ale to uz urcite znas - akorat pod WM5 se dela jinak, nez pod WM2k3SE a starsich.. takze bacha - jestli jsi ho udelal po staru (tj. SR + power), tak to k nicemu nevedlo - jen k SR. Jestli nevis, jak se dela HR, tak to tady velmi pekne popsal buzz_lightyear primo v tomhle topicu asi o tri stranky zpet (odhad) ;)
kid_rock (284)|16.12.2005 19:06
[QUOTE="Kato"]V pohode - jinak chatova pravidla tak nejak znam (teda aspon na to, abych si to nejak prelozil :D), ale tohle jaksi neni zas tak moc chat..
No nic - konec off topicu...
HR = Hard Reset - tvrdy reset - ale to uz urcite znas - akorat pod WM5 se dela jinak, nez pod WM2k3SE a starsich.. takze bacha - jestli jsi ho udelal po staru (tj. SR + power), tak to k nicemu nevedlo - jen k SR. Jestli nevis, jak se dela HR, tak to tady velmi pekne popsal buzz_lightyear primo v tomhle topicu asi o tri stranky zpet (odhad) ;)[/QUOTE]

no robil som ho podla navodu camera+record atd....dik za rady ale zatim si mi moc neporadil:) ale zacinas byt moj oblubeny odpovedac(hmm prave som to slovo vymyslel):) idem na pivo dam si aj za teba:) a povedz koho tu zlosti dvojite V?mimochodom si spokojny s wm5?ja mam 100chuti natiahnut naspat wm3se...nepoznas nejaky theme generator na wm5...dik za info a pekny weekend ti prajem
kid_rock (284)|18.12.2005 11:05
no super uz sa mi podarilo sprevadzkovat temy a ostatok ...naflashoval som ho znovu a uz funguje vsetko,teraz som uz spokojny,je to super..neviem kde som prvy krat urobil chybu ale uz je to ok..odporcom wm5 odkazujem,budte uz ticho a naflashujte si to tiez,je to pecka :):D :yes: ;) jedine co mi nejde je mms,hadam to wyriesim do zajtra...
JanHavlicek (635)|25.12.2005 22:52
Tak tu máme další ROMku - 1.65a.96WWE by TofClock. Je to vlastně přeložená čínská 1.62.07CHS s dalšími drobnostmi. Diskuze zde : http://www.buzzdev.net/index.php?option=com_simpleboard&Itemid=59&func=view&id=9216&catid=26 . Hned, jak budu mít čas a chuť, vyzkouším :)
kid_rock (284)|26.12.2005 20:50
[QUOTE="JanHavlicek"]Tak tu máme další ROMku - 1.65a.96WWE by TofClock. Je to vlastně přeložená čínská 1.62.07CHS s dalšími drobnostmi. Diskuze zde : http://www.buzzdev.net/index.php?option=com_simpleboard&Itemid=59&func=view&id=9216&catid=26 . Hned, jak budu mít čas a chuť, vyzkouším :)[/QUOTE]
tak otestuj a daj vediet thanx......
janstik_ce4you (124)|27.12.2005 09:27
Testoval jsem tu romku.Jede to O.K.Sim Manažer funkční-čte kontakty přímo ze SIM.Rychlejší než předešlé verze.Čeština funguje.
Neměl jsem čas zkusit MMS-nevím už kde jsem ztáhnul ty caby.Pokud někdo víte,dejte prosím vědět.

U vyzvávění je podstatně nižší hlasitost než u sms.Pozoruji to u každé verze WM5.
ElSoft (1244)|27.12.2005 12:58
jsou tady
kid_rock (284)|28.12.2005 11:28
ja mam takyto problem...zahlcuje sa mi nejak storage nevkladam tam programy a on sa mi zaplnuje a neviem z coho......dik za info
janstik_ce4you (124)|28.12.2005 11:45
No mě to jede o.k.Ještě jsem nezkoušel všechno,ale zatím musím říct,že je to nejstabilnější verze co jsem měl.
ElSoft (1244)|28.12.2005 11:57
[QUOTE="kid_rock"]ja mam takyto problem...zahlcuje sa mi nejak storage nevkladam tam programy a on sa mi zaplnuje a neviem z coho......dik za info[/QUOTE]
Me se zahlcovala napr. fotkama, tak jsem je nechal ukladat na kartu
kid_rock (284)|28.12.2005 18:20
[QUOTE="ElSoft"][QUOTE="kid_rock"]ja mam takyto problem...zahlcuje sa mi nejak storage nevkladam tam programy a on sa mi zaplnuje a neviem z coho......dik za info[/QUOTE]
Me se zahlcovala napr. fotkama, tak jsem je nechal ukladat na kartu[/QUOTE]
ja ukladam tiez fotky na kartu a furt mam storage niecim plnu a newiem cim....dik za radu.... inac zrychlil som system touto radou a fakt slape,treba pouzit regedit alebo resco registry:

1. Up speed ur Windows Mobile 5.0

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\Stroagemanager\FATFS
"Cache Size" edit to 4096 ( dec ) or 0x1000 ( hex )

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\Stroagemanager\FATFS
"Enable Cache" edit to 1

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\Stroagemanager\Filters\fsreplxfilt
"ReplstoreCacheSize" edit to 4096 ( dec ) or 0x1000 ( hex )


2. Up Speed Display Cache


HKEY_LOCAL_MACHINE\System\GDI\GLYPHCAHCE
"limit" edit to 32768

a nezabudnite potom vypnut regedit v running programs a az pak softreset len neviem ci to velmi nezatazi processor...uvidime
Kato_ce4you (970)|28.12.2005 19:41
nezatizi - zrychleni odezvy displeje pouzivam standardne a pouze pomaha :cool:
janstik_ce4you (124)|28.12.2005 19:43
Musím mýt ten RAMDISK nebo né?Mě to připadá,že to jede i bez něj.
Kato_ce4you (970)|28.12.2005 20:15
[QUOTE="janstik"]Musím mýt ten RAMDISK nebo né?Mě to připadá,že to jede i bez něj.[/QUOTE]
Jasne - jde to i bez nej, ale pripravis se tim zbytecne o misto... :D
janstik_ce4you (124)|28.12.2005 20:48
Jak o místo?Jak to vlastně pracuje,
ElSoft (1244)|28.12.2005 21:30
jde o to ze 128MB pro beh programu zdaleka nepotrebujes, bohate staci 64MB a tak si muzes 64MB vyuzit pro ukaldani
janstik_ce4you (124)|29.12.2005 09:37
Jako,že tu ramku 128MB rozdělí na dvě části jo?Ale potom když vytáhnu baterku,tak jsou data pryč.