Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uživatelé MDA II s instalovaným Windows Mobile 5 - diskutujte pouze zde!

JanHavlicek (635)|10.10.2005 17:22
[QUOTE="hajekm"]Co se tyce toho zap/vyp radiocasti, tak to jsem vyresil utilitkou RestartRadio.exe, ktera je v nekterých ExtRomkach. Nema sice ikonku ale mam ji vytazenou dole do traye a jen na ni staci tuknout pro prepnuti stavu. Funguje spolehlive.
Milan[/QUOTE]
no jo člověče, opravdu to funguje, díky moc :) . Tohle jsem měl v předchozí romce 2.06.00WWE, ale nějak jsem si toho asi nevšiml
jospo (45)|13.10.2005 14:29
Zdravim,
zajimalo by me, jestli ma cenu zkouset prejit na WM5, co tim ziskam a co naopak ztratim.

Zatim z diskuzi ctu, ze nefunguje Sim Toolkit, SIM manager (ktery jde ale nahradit jinou aplikaci), atd.

A co naopak (krome pocitu, ze mam posledni OS) stoji za to, ze bych to mel zkusit?

Dik, Petr
JanHavlicek (635)|13.10.2005 16:12
[QUOTE="jospo"]Zdravim,
zajimalo by me...[/QUOTE]

No nad tím jsem už taky uvažoval, podle některých ti to přinese vyšší rychlost, ale já nezaznamenal. Taky možnost lepšího uspořádání paměti - možnost zapisovat do ROM, ale za cenu ztráty extrom. Taky soft-keys nejsou špatný, ale zase jako extravýhodu to taky nevidím. Taky to s sebou přináší samozřejmě nekompabilitu aplikací, nějaké ty chyby apod.. Spíš doporučuju vyzkoušet, ale myslím, že do ostré verze to ještě není úplně odladěné a výrobci ještě neupravili dostatečně svůj soft pro tento systém
hajekm (308)|13.10.2005 17:38
No, je tam pár kosmetických změn, hlavně v designu, pár celkem významných zlepšení (Hlavně ty softkeys a třeba grafy v excelu) Ale hlavne je celý sestém ve flešce, včetně registrů, zástupců ve start menu, všechny kontakty, kalendář, celé nastavení systému atd, zož znamená, že pokud si uděláš jednou nějakou stabilní konfiguraci, nemusíš se už bát HR. Pokud je potřeba, můžeš s MDA pracovat do úplného vyždímání baterek, nebo ho třeba na dva měsíce zavřít do skříně a pak jen nabiješ, nastavíš čas a máš vždy vše kompletně zachované! Přijď na pražský sraz a osobně ti to předvedu.
Milan
Kato_ce4you (970)|13.10.2005 20:10
No tak SIM manager - ze je aplikaci treti strany a ne primo systemovej - to je snad jedno, ne?! Vzdyt pod WM2k3 tomu neni jinak...
[QUOTE="JanHavlicek"]No nad tím jsem už taky uvažoval, podle některých ti to přinese vyšší rychlost, ale já nezaznamenal. Taky možnost lepšího uspořádání paměti - možnost zapisovat do ROM, ale za cenu ztráty extrom. Taky soft-keys nejsou špatný, ale zase jako extravýhodu to taky nevidím. Taky to s sebou přináší samozřejmě nekompabilitu aplikací, nějaké ty chyby apod.. Spíš doporučuju vyzkoušet, ale myslím, že do ostré verze to ještě není úplně odladěné a výrobci ještě neupravili dostatečně svůj soft pro tento systém[/QUOTE]
Jo - at je tady nekdo ze zastupcu, komu to prineslo vyssi rychlost - tak to jsem ja.. (ale stejne tam tedka mam WAD, takze sbohem rychlosti :D) Moznost zapisu do ROM je o moc dulezitejsi, nez ztrata extrom. Viz prispevek Milana Hajka... RAMdisk se mi taky moc zamlouva - to je pro me velmi prijemne reseni, ktere mi vyhovuje maximalne. A ztrata ExtROM - to taky neni zas tak pravda - muzes si udelat vlastni PseudoExtROM na SD karte a imho je to daleko lepsi reseni, nez standardni ExtROM - minimalne se to daleko lepe upravuje :yes: Soft-keys jsem ze zacatku vylozene zatracoval (podle screenshotu), ale jsou fakt dobry - uz bych se s nimi nerad loucil. No a co se tyce nekompatibility aplikaci - zdaleka to neni tak kriticke, jak se podle cteni fora muze zdat - ano - jsou jiste druhy programu, ktere delaji potize, ale take je spousta, ktera nedela nejmensi problem :cool:
jospo (45)|14.10.2005 10:43
No fajn, vypada to dobre. Co me ale mrzi je nefungujici toolkit, pouzivam ebanku a bez toho jsem nahrany. Jinak by se mi zamouvalo vylepseni ovladani jednou rukou, prece jenom z MDA zavolat na cislo v kontaktech v jedouci tramvaji je docela akrobacie.

Taky by me zajimalo, jak resite cestinu, nejsou problemy s diakritikou v systemu? A co BT s MS stackem? Je to pouzitelne? (mam Widicomm).

Rekl bych ze jak bude pribyvat zarizeni s WM5, bude se to stale zlepsovat...
Kato_ce4you (970)|14.10.2005 11:32
[QUOTE="jospo"]No fajn, vypada to dobre. Co me ale mrzi je nefungujici toolkit, pouzivam ebanku a bez toho jsem nahrany. Jinak by se mi zamouvalo vylepseni ovladani jednou rukou, prece jenom z MDA zavolat na cislo v kontaktech v jedouci tramvaji je docela akrobacie.

Taky by me zajimalo, jak resite cestinu, nejsou problemy s diakritikou v systemu? A co BT s MS stackem? Je to pouzitelne? (mam Widicomm).

Rekl bych ze jak bude pribyvat zarizeni s WM5, bude se to stale zlepsovat...[/QUOTE]
Nj - toolkit muze byt problem.. :-/
Ale co se tyce ovladani jednou rukou (resp. vytoceni cisla) - v tom jsem nevidel problem ani pod WM2k3 - zmacknu HW tlacitko kontaktu, drzim dpad smerem dolu a projizdeji mi pekne pismenka - az dojede na to spravne, tak pustim a pak to jemnym vyberem vyberu - stisknu zelenej telefonek a volam - nevim, co vic by se na tom dalo vychytat...
Cestina zatim neexistuje, ale primo system podporuje nase kodovani, takze neni problem. A ceske klavesnicky pod WM5 funguji.
BT Stack - nemam tuseni - nepouzivam. Ale jak mi kdosi napsal v diskuzi o MDA III a BT Stacku - tedka mu ten BT stack udajne funguje daleko lip, nez predtim - a MDA III jaksi predtim melo Widcomm a po upgradu na WM5 ma prave MS BT stack.
A co se tyce postupneho zlepsovani podpory WM5 ze strany "tretich" stran - o tom neni pochyb :cool:
Zbyšek Záliš (203)|16.10.2005 21:18
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli máte zkušenost s ext. klávesnicí HP iPAQ Foldable Keyboard - jestli pod WM5 chodí? Díky
Lukáš Soukup (5)|19.10.2005 14:09
[QUOTE="Kato"]No tak SIM manager - ze je aplikaci treti strany a ne primo systemovej - to je snad jedno, ne?! Vzdyt pod WM2k3 tomu neni jinak...
[QUOTE="JanHavlicek"]No nad tím jsem už taky uvažoval, podle některých ti to přinese vyšší rychlost, ale já nezaznamenal. Taky možnost lepšího uspořádání paměti - možnost zapisovat do ROM, ale za cenu ztráty extrom. Taky soft-keys nejsou špatný, ale zase jako extravýhodu to taky nevidím. Taky to s sebou přináší samozřejmě nekompabilitu aplikací, nějaké ty chyby apod.. Spíš doporučuju vyzkoušet, ale myslím, že do ostré verze to ještě není úplně odladěné a výrobci ještě neupravili dostatečně svůj soft pro tento systém[/QUOTE]
Jo - at je tady nekdo ze zastupcu, komu to prineslo vyssi rychlost - tak to jsem ja.. (ale stejne tam tedka mam WAD, takze sbohem rychlosti :D) Moznost zapisu do ROM je o moc dulezitejsi, nez ztrata extrom. Viz prispevek Milana Hajka... RAMdisk se mi taky moc zamlouva - to je pro me velmi prijemne reseni, ktere mi vyhovuje maximalne. A ztrata ExtROM - to taky neni zas tak pravda - muzes si udelat vlastni PseudoExtROM na SD karte a imho je to daleko lepsi reseni, nez standardni ExtROM - minimalne se to daleko lepe upravuje :yes: Soft-keys jsem ze zacatku vylozene zatracoval (podle screenshotu), ale jsou fakt dobry - uz bych se s nimi nerad loucil. No a co se tyce nekompatibility aplikaci - zdaleka to neni tak kriticke, jak se podle cteni fora muze zdat - ano - jsou jiste druhy programu, ktere delaji potize, ale take je spousta, ktera nedela nejmensi problem :cool: [/QUOTE]

Nevíte někdo jak udělat HR abych smazal vse a mel cisty WM2005 na MDAIII?
Lukáš Soukup (5)|19.10.2005 14:14
Jeste jsem zapomnel napsat, ze kdyz zmackunu on/OF+camera+record+stilus, tak PDA zustane na obrazovce SERIAL nebo USB a po nastartovani je vse jako pred HR, tzn. zustali kontakty, historie volani atd. Jedine co se zmenilo je datum a cas. Nevite nekdo jak to cele zresetovat? Diky
Kato_ce4you (970)|19.10.2005 14:45
[QUOTE="Lukáš Soukup"]Jeste jsem zapomnel napsat, ze kdyz zmackunu on/OF+camera+record+stilus, tak PDA zustane na obrazovce SERIAL nebo USB a po nastartovani je vse jako pred HR, tzn. zustali kontakty, historie volani atd. Jedine co se zmenilo je datum a cas. Nevite nekdo jak to cele zresetovat? Diky [/QUOTE]
No - MUSI to fungovat presne, jak pises.. Takhle to funguje na MDA II a na MDA III podle Wikiny taky... Takze chyba muze byt jedine nekde na tve strane.. Jediny, co me napada, tak je stisknout (a drzet) postupne v poradi camera-->record-->power-->SR (ten power jako predposledni). A drzet to jeste chvilku, az zacne nabihat... Pak by ses mel dostat do menu, kde je na vyber, co chces vlastne delat - prepina se tlacitkem camera a recordem menis volbu - az to chces potvrdit, tak stisknes joystick (sice to nejspis nepomuze, ale zkusit to muzes :D ). Ono je hlavne divny, ze se dostanes do bootloader modu (aspon podle toho, co pises to na bootloader vypada) - to je mi fakt hooodne divny.. Protoze do bootloaderu se (na MDA II, ale budu predpokladat, ze to bude na MDA III stejne) dostanes pokud stisknes naraz tlacitko power, joystick a stylusem udelas SR. Coz je evidentne hodne jinak, nez HR.
A ze bys mel nejak blbe flashnuto, ze by se delal HR jinak, tak tomu opravdu neverim. Kdyz uz jsme u toho, tak HR muzes teda udelat flashnutim, ale to je dost barbarsky zpusob :cool:
hajekm (308)|19.10.2005 17:19
U me na MDA II je to tak: pokud pri resetu podrzim tlacitka kamera a rec, vyjede mi menicko s 3 polozkama.
Enable KITL no
Clean registery hive no
Format storage no

pokud das u druhe a treti polozky YES, provede se vlastne tovarni nastaveni a obdoba HR. Pokud nainstalujes nejaky SW a MDA zacne stavkovat a uz nic nepomaha, staci dat smazat registry a take se to tvari jako HR ale neprijdes o zadna data.

Jinak bezne HR at tlacitkama nebo nejakym softem skutecne jen smaze nastaveni casu a jinak nic.

Milan
Mewrick (9)|19.10.2005 22:45
[QUOTE="hajekm"]U me na MDA II je to tak: pokud pri resetu podrzim tlacitka kamera a rec, vyjede mi menicko s 3 polozkama.
Enable KITL no
Clean registery hive no
Format storage no

pokud das u druhe a treti polozky YES, provede se vlastne tovarni nastaveni a obdoba HR. Pokud nainstalujes nejaky SW a MDA zacne stavkovat a uz nic nepomaha, staci dat smazat registry a take se to tvari jako HR ale neprijdes o zadna data.

Jinak bezne HR at tlacitkama nebo nejakym softem skutecne jen smaze nastaveni casu a jinak nic.

Milan[/QUOTE]

Dekuji za vysvetleni, vubec jsem nemel o tom menu tuseni. Vse je jiz OK a cihla slape jak ma. Dik za pomoc, Lukas Soukup.
JanHavlicek (635)|22.10.2005 11:43
zatím jsem nepřišel na to, jak dostat vytvořené připojení k internetu pod Gčko nahoru na lištu. I když vytvořím v nastavení -> připojení nová připojení k internetu, tak když kliknu na Gčko na lištu, pořád se tam objevuje, že nejsou vytvořena a že mám vytvořit nová v nastavení. Přitom existují a jsou funkční, když zadám stránku v IE, automaticky se to připojí a jede to. Nevíte, co s tím ? Dík
JanHavlicek (635)|24.10.2005 18:02
á, zase nikdo neodpověděl :(

Mám tu ale další problém, kvůli němuž jsem musel tak 7x za víkend flashovat a experimentovat a to je ona hlasová navigace Miloslav v tomtomovi 5.1. Když čistě flashnu WM5 (ať 1.60b nebo 1.60c), tak hlasová navigace jede OK, když nainstaluju GB Soft-tweak a soft-resetnu, pořád OK, ale když nainstaluju screenrotate fix 1,1 + ze startup odeberu BPInsert.lnk + stk.lnk a soft-resetnu, tak po několikátém kliknutí na TEST v tomovi u změny hlasu už se začne objevovat křupání ve zvuku a přerušované mluvení. Ale co je nejhorší - Po HR je vše zase OK a po nainstalování už GB-Soft tweak začne to přerušování zase. Když jsem downgradoval na WM2k3 nebo W2k3SE, vše je OK, i s nainstalovaným GB Soft-tweak samozřejmě. Opravdu nevím, co dělat, WM5 si chci nechat, ale takhle nemůžu :((
miroslav_ce4you (219)|24.10.2005 20:02
mozno malu poznamku:
Akekolvek zmeny v registroch ktore fungovali v WM2003 su pre WM5 nepouzitelne !!!!
miroslav_ce4you (219)|24.10.2005 20:03
mozno malu poznamku:
Akekolvek zmeny v registroch, ktore fungovali v WM2003 su pre WM5 nepouzitelne !!!!
wibra (72)|24.10.2005 20:46
nemate nekdo Hima_DOC_Tools_1.0?? ja to na Buzzdev.net nemuzu najit.byl bych vdecny
wibra (72)|24.10.2005 21:13
jo a co se stane kdyz natvrdo smazu extROM???
JanHavlicek (635)|24.10.2005 21:20
2wibra: http://www.buzzdev.net/index.php?option=com_remository&Itemid=68&func=fileinfo&id=5 ;)

po smazání extrom se v podstatě nic nestane, dyť po použití hima-doc-tool tu extrom taky smažeš

2 miroslav: to je jasný, žádný změny v registrech jsem nedělal
miroslav_ce4you (219)|24.10.2005 21:27
[QUOTE="wibra"]jo a co se stane kdyz natvrdo smazu extROM???[/QUOTE]

nic !!!
zazalohuj do compu (ak by to bolo raz treba) a daj si tam co chces !:D
buzz_lightyear (34)|24.10.2005 23:03
Nazdar pani...

co takto WM5 pekne po Cesky???
Ak budem stihat, tak zajtra bude mozne stiahnut predbeznu verziu na http://buzzdev.net

majte sa
buzz
PS: este stale tu je WM5 zakazana tema??? Alebo uz si mozete pisat kde chcete?
Kato_ce4you (970)|24.10.2005 23:12
[QUOTE="miroslav"]mozno malu poznamku:
Akekolvek zmeny v registroch ktore fungovali v WM2003 su pre WM5 nepouzitelne !!!![/QUOTE]
No - nevim, co mas namysli za zmeny, ale mne teda vsechny funguji :cool: Ostatne jsou to jen registry.. Takze mozna nektere specificke veci nefunguji, ale rozhodne ne "akekolvek".
Miloš Strouhal (3997)|24.10.2005 23:28
[QUOTE="buzz_lightyear"]Nazdar pani...

co takto WM5 pekne po Cesky???
Ak budem stihat, tak zajtra bude mozne stiahnut predbeznu verziu na http://buzzdev.net

majte sa
buzz
PS: este stale tu je WM5 zakazana tema??? Alebo uz si mozete pisat kde chcete?[/QUOTE]Ahoj, a neumel by jsi "vycarovat" WM5 po Cesku i pro HTC Universal? :D Nebo mi alespon poradit ako na to.. :O ;)
Kato_ce4you (970)|24.10.2005 23:52
[QUOTE="buzz_lightyear"]Nazdar pani...

co takto WM5 pekne po Cesky???
Ak budem stihat, tak zajtra bude mozne stiahnut predbeznu verziu na http://buzzdev.net

majte sa
buzz
PS: este stale tu je WM5 zakazana tema??? Alebo uz si mozete pisat kde chcete?[/QUOTE]
Buzzi - jak jsem uz rikal - stale dokazes prekvapit :O :yes: To by bylo uplne drsny (i kdyz anglictina mi nevadi, ale tak nejak precejenom by me to potesilo :))
Imho zitra stihat nebudes, ale aspon uz vime, ze se to da. Btw. co slovenska verze? ;)
P.S. Ano - stale je zakazane (pro MDA II)
P.S.S. Kdybys potreboval neco vysvetlit, jak se to rekne cesky, tak staci rict :yes: :D ;)

4XP: Presne to me napadlo, hned jsem si na tebe vzpomnel :D Ale jelikoz to imho bude delat buzz jak pro MDA II, tak III, tak by nemel byt uz moc velky problem udelat to i pro Universala (imho) :))
hajekm (308)|25.10.2005 07:16
ad TT5.1 na WM5:
ten prerusovany zvuk u navigace je zpusoben podle me tim, ze WM5 ten zvuk nestihaji odbavit, pokud je TT umisten na karte nebo dokonce na pomale vnitrni flashce. Doporucuji vytvorit ramdisc a presunout do nej ty dva nejvetsi soubory do adresare v rootu a TT startovat odtud. Pak to stiha v pohode. Jen se mi obcas po SR data z ramdisku ztrati, takze uz to mam pripravene na karte v zip formatu a pred pouzitim to soupnu do ram.
Milan
Kato_ce4you (970)|25.10.2005 22:22
Tak jsem prave zkusil tu cestinu - je to narez - vsechno nadherne cesky atd. Tomu rikam fakt BOMBA :yes:
Buzz opet (resp. stale) rulezz :))
aximman (9)|26.10.2005 09:29
[QUOTE="Zbyšek Záliš"]Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli máte zkušenost s ext. klávesnicí HP iPAQ Foldable Keyboard - jestli pod WM5 chodí? Díky[/QUOTE]

Tak mě tedy zatím vůbec pod WM5 nejede. :(
jospo (45)|26.10.2005 11:46
Je něco nového se SIM Toolkitem? Stále se nedá provozovat na WM5?
Mám ebanku a bez něj se nedostanu na účet :(

Jinak bych to už rád testnul, zvlášť když vyšla čestina na buzzdev.net
JanHavlicek (635)|26.10.2005 18:27
ad tomtom pro Milana: nn, tím to není, blbne to, i když program nainstaluju jak do storage nebo na sd kartu nebo do ramdisku a docela mě překvapuje, že nikdo jiný takový problém nemá, ale díky :(

ad čeština a buzz: buzzi, to je super, je dobře, že na nás myslíš, ale angličtina mi nevadí, spíš bych chtěl doladit wmodem.exe přes usb, xbackup a unknown error, nebo začlenit do ROMky 1.60c ramdisk32mb tak, jak to je u 1.60b. Ale nemysli si, že ti něco vyčítám, naopak obdivuju tě a věřím, že již brzo všecko doladíš :)

buzz_lightyear rulezzzz
Kato_ce4you (970)|26.10.2005 18:57
Mrkni na http://www.buzzdev.net/index.php?option=com_simpleboard+...+26&id=6239#6239 - tam uz ten ramdisk zaclenenej je (i kdyz jsem mel problem ho rozchodit, ale najednou kde nic tu nic a to co se mi nepodarilo za celou noc, tak cestou na Invex za 5 minut bylo hotovo - fakt jsem to delal 100x a nikdy to nefungovalo a najednou... nechapu, ale hlavne, ze mne to funguje - snad to bude fungovat i ostatnim ;) )
buzz_lightyear (34)|26.10.2005 20:28
dufam, ze vam funguje aj CZ klavesnica...
dajte mi vediet.

dik
buzz
miroslav_ce4you (219)|26.10.2005 21:04
[QUOTE="buzz_lightyear"]dufam, ze vam funguje aj CZ klavesnica...
dajte mi vediet.

dik
buzz[/QUOTE]

to by uslo ;-)

ale co s tym ramdiskom na Qtek 9060 ?
po resete sa stratia vsetky data z neho !
buzz_lightyear (34)|26.10.2005 21:08
@Miroslav
'to by uslo' znamena, ze ide alebo ze nejde cz klavesnica?

buzz
JanHavlicek (635)|26.10.2005 21:12
2 buzz_lightyear: když už jsi tu, nemohl by ses pls podívat o dvě stránky dozadu na problémy s hlasovou navigací v tomtomovi ? Ty se ve wm5 vyznáš a jistě víš co s tím. Na icq už jsem tě uháněl 2x a neuhnal jsem :(
miroslav_ce4you (219)|26.10.2005 21:13
[QUOTE="Kato"][QUOTE="miroslav"]mozno malu poznamku:
Akekolvek zmeny v registroch ktore fungovali v WM2003 su pre WM5 nepouzitelne !!!![/QUOTE]
No - nevim, co mas namysli za zmeny, ale mne teda vsechny funguji :cool: Ostatne jsou to jen registry.. Takze mozna nektere specificke veci nefunguji, ale rozhodne ne "akekolvek".[/QUOTE]

A mohol by som poprosit, ktore zmeny v reg. zarucene funguju ?
miroslav_ce4you (219)|26.10.2005 21:16
[QUOTE="buzz_lightyear"]@Miroslav
'to by uslo' znamena, ze ide alebo ze nejde cz klavesnica?

buzz[/QUOTE]

uff ja tam mam prioritne RESCO ;-)
Kato_ce4you (970)|26.10.2005 21:20
OKi - takze seznam chyb v CZ lokalizaci by buzz... Prasknu to sem a prubezne to budu aktualizovat (aspon ted ze zacatku), tak to buzzi prosimte sleduj ;)
CZ klavesnice - nefunguje (ta tvoje, na kterou se ptas) - pokud pominu, ze ve vyberu klavesnic neni jako "CZ klávesnice", ale misto toho "CZ Klvesnice" (chybi tam "á", tak po kliknuti na tuto klavesnici se nic nedeje a zustane prepnutej na aktualni klavesnici...
Pak je tam na prvni pohled dost velka chyba - kdyz je nejaka neprectena zprava, tak se to nevejde na displej (vejde se tam jen "Text Messages: Počet nepřečtených zpr"- viz. prilozeny soubor.)
Pak nevim, jestli ti hlasit, ze neco nemas prelozene nebo tak..
Kazdopadne opet dost skarede vypadaji tlacitka v telefonni aplikaci (nevejde se tam cele "Rychlá volba" a "Seznam hovorů".
Pak se mi nelibi zalomeni v bubline pripojeni - "Zapnout režim V letadle" - vypada to divne - aspon to V malym.. ;)
To jen tak, co jsem si narychlo vybavil (mam to tam teprve od rana asi tak od 9:00, takze zatim jsem to moc nezkoumal). Ale jestli je zajem, tak ti to rad proklepnu :cool:
00098350_ScreenShot1_ECI1.png 00098350_ScreenShot2_1Sx.png
Kato_ce4you (970)|26.10.2005 21:26
[QUOTE="miroslav"]uff ja tam mam prioritne RESCO ;-)[/QUOTE]
Jenomze Resco je placene, "BUZZCO" je free :yes: a vubec - proste takovahle lokalizace - libuvka :)
buzz_lightyear (34)|26.10.2005 21:38
@kato
dik za pripomienky!
pokusim sa to vylepsit. napis vsetko, co neni dobre. budem sa tesit... ;o)

@JanHavlicek
TT5 nemam a nemam TT rad... takze ti s tym asi nepomozem. :o(
co na to hovori vyrobca TT? ja pouzivam ViaMichelin alebo Mapopolis, aj ked tam neni cz mapa. a cely TT ma nastval, lebo namiesto Slovenska maju v mape europy velku dieru. Teda nie, ze by Slovensko nebola diera...

dik
buzz
Igor96 (42)|28.10.2005 17:11
Nedarí sa mi prekopírovať súbor na lokalizaciu od buzzev. Položky Programy, štart.....
Kato_ce4you (970)|28.10.2005 21:08
Tak - co se tyce cestiny pro WM5, tak bych prosil, kdybyste psali do fora na http://www.buzzdev.net/index.php?option=com_simpleboard+...+d=6414&catid=26 a tohle nechali na ostatni otazky, novinky ap. :yes:
To jen tak lehce organizacne O:o)

Igor96: Co mas presne namysli? Nejak jsem to moc nepochopil.. :oops: btw. ^^^

Zaregistroval jste nekdo (vyjma me), ze je pro MDA II konecne FUNKCNI WIDCOMM BT STACK!!! :yes: Vice informaci na http://www.buzzdev.net/index.php?option=com_simpleboard&Itemid=59&func=view&id=6376&catid=26
Tak ted uz jen ten funkcni SIM toolkit a neni co resit :cool:
Igor96 (42)|28.10.2005 21:46
V navode je pisané ze treba nakopírovať do zložky Windows a to mi nejde . Nechce prekopirovat súbory Spravy,Kontakty....
Igor96 (42)|28.10.2005 21:48
Teraz som to zistil , ony nemajú žiadnu príponu, ako to dostať do PDA
wibra (72)|28.10.2005 22:51
uz mi to faka!!!
Kato_ce4you (970)|28.10.2005 23:51
Igor96: Ale to vis, ze maji koncovku - jsou to zastupci - linky - cili maji koncovku *.lnk Ovsem podle toho, co pises zrejme pouzivas Pruzkumnika - ten to nezobrazuje. Jestli je nejaky problem, ze to chce treba konvertovat cestou do PDAcka ci co ja vim... Zkus nahrat cely ten zip (nebo jaky to byl format) do PDAcka a rozbalit to az tam.. Tim vyloucis moznost nejake divne konverze.
miroslav_ce4you (219)|29.10.2005 18:54
[QUOTE="miroslav"][QUOTE="Kato"][QUOTE="miroslav"]mozno malu poznamku:
Akekolvek zmeny v registroch ktore fungovali v WM2003 su pre WM5 nepouzitelne !!!![/QUOTE]
No - nevim, co mas namysli za zmeny, ale mne teda vsechny funguji :cool: Ostatne jsou to jen registry.. Takze mozna nektere specificke veci nefunguji, ale rozhodne ne "akekolvek".[/QUOTE]

A mohol by som poprosit, ktore zmeny v reg. zarucene funguju ?[/QUOTE]

:D Nejaky cas presiel a nic si nenapisal co funguje z WM2003....
Kato_ce4you (970)|29.10.2005 19:57
[QUOTE="miroslav"]:D Nejaky cas presiel a nic si nenapisal co funguje z WM2003....[/QUOTE]
Nechci tady vynervit, takze to radsi nebudu komentovat. Radsi mi napis ty, co ti nefunguje - to asi bude prinosnejsi, nez tady jednou rict, ze v podstate registry pod WM5 nefunguji a pak me bombardovat, co mi funguje. Nehlede na to, ze mas MDA III a tohle je o MDA II..
Btw. jestli chces nejakej dukaz, ze registry pod WM5 opravdu funguji, tak si nainstaluj jakoukoliv aplikaci, zaregistruj si ji, zmen skin, jazyk, nastaveni atd. a pak vymaz vsechny registry. Pak dej SR a pokud ti vubec MDAcko nabehne (coz bych se docela divil), tak rozhodne mas veskere nastaveni v cudu.
Ale takhle uchylne jsi ten dotaz snad ani nemohl polozit..
miroslav_ce4you (219)|29.10.2005 21:03
:D :yes:
Igor96 (42)|30.10.2005 09:32
Preinstaloval som WM05 1.06 nikolko verzií ale stale mam problem ze mi spravi pamať len 14 MB - uložište a pamať Program 120 MB ale vsetky programi ktore instalujem idu do úložište . Poradte ako to prehodiť