Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uživatelé MDA II s instalovaným Windows Mobile 5 - diskutujte pouze zde!

JanHavlicek (635)|29.12.2005 11:24
[QUOTE="janstik"]Jako,že tu ramku 128MB rozdělí na dvě části jo?Ale potom když vytáhnu baterku,tak jsou data pryč.[/QUOTE]
nj, to je riziko. Však nikdo tě nenutí to používat, ale myslím, že se to vyplatí získat 32 - 64 MB místa navíc. Třeba na věci, u kterých se zase tolik neděje, kdyby se vybila baterka
janstik_ce4you (124)|29.12.2005 11:40
Proč nepoužíváte tu 165a,ale 160c?Myslím,že ta novější jede lépe.
Kato_ce4you (970)|29.12.2005 11:49
4janstik: udelals ten RAMdisk opravdu persistentni (tzn. ze se nevymaze po SR). Rekl bych, ze ne, protoze to co popisujes, tak tak to opravdu nefunguje.
Jednou az dvakrat za 14 dni prehazuju SIMky (ne vsude se hodi tahat MDAcko) - tzn. ze musim oddelat baterku, vymenit SIMku a dat baterku zpatky - nedelam to nijak extremne rychle - pekne v klidu a RAMdisk se mi nikdy nevymazal...
Baterii jsem mel vybitou nekolikrat, ale zrejme nikdy dostatecne dlouho na to, aby se mi ten RAMdisk vymazal (maximalne pul dne - na to asi vystaci zalozni baterka ci co ja vim..) Ba co vic - tedka jsem udelal HR (schvalne) - a jake bylo moje prekvapeni, kdyz system nabehl, vsechno dokonale ciste, nainstaloval jsem ramdisk a hle - byl tam kompletni obsah ramdisku - absolutne zachovanej. Jinymi slovy - od doby, co WM5 pouzivam jsem o RAMdisk prisel jen 2x - jednou na dovolene - zapomnel jsem vypnout GSM cast a nedal jsem ho k nabijecce po dobu asi 10 dnu... a po druhe kdyz jsem si hral s PocketHack Masterem - nikdy jindy.. A ze WM5 pouzivam uz docela dlouho - zhruba od dubna 2005 :cool: )

Jo a jeste jednu vec bych rekl - jelikoz jsi zrejme do ted pouzival WM2k3(SE), tak takhle tam byl udelanej celej system - takze zadna novinka (ze se data vymazala po vybiti baterky). Tady se ti vymaze jen ten RAMdisk (v nejhorsim pripade - ostatne kolikrat se ti vymazal cely system s predchozimi WM?) a zbytek systemu bude pekne na svem miste.
Mimochodem - vcera jsem mel tu cest se seznamit s SEckama (jsem je preskocil) - pri upgradu z WM2k3 na WM5 se mi ten rozdil tak propastny nezdal - ted zpet z WM5 na WM2k3SE byl ten rozdil primo PROPASTNY. Opravdu nezavidim lidem, co pouzivaji tento OS (jasne - nemel jsem tam zadne extra vychytavky). A jen tak pro ty hnidopichy - proc jsem downgradoval - jenom z jednoho jedineho prosteho duvodu - chtel jsem vyzkouset Widcomm BT stack. Bohuzel (nebo bohudik) za to mi ten stary system opravdu nestoji. (nehlede na to, ze mi ten Widcomm vzdycky po nejake dobe zacal hlasit neco o pameti a to jsem nemusel ani nic doinstalovavat - proste jen tak sam od sebe - mozna byla chyba na me strane, ale toto opravdu ne).
Takze po kratkem vyletu do historie :D jsem zpet na WM5 1.60c.96WWE :cool:
Kato_ce4you (970)|29.12.2005 11:54
[QUOTE="janstik"]Proč nepoužíváte tu 165a,ale 160c?Myslím,že ta novější jede lépe.[/QUOTE]
Ona je sice castecne novejsi, ale hlavne je jina - 1.60c je od buzze a navazuje na predchozi verze....
1.65 je z uplne jineho zdroje - je to1.62CHS (cinska) prelozena do anglictiny.. 1.62 mela sve vyhody (hlavne rychlost), ale i sve nevyhody (ktere imho prevazovaly)
1.65a je podle fora uz dost vychytana, ale je tady teprve par dnu, tak ji jeste nikdo poradne netestoval, hlavne, kdyz se chysta 1.65b a podle vcerejsiho prispevku v diskuzi by mela byt v nejblizsich hodinach/dnech.... tak proc tam na tu chvilku zkouset 1.65a ;)

A z trochu jineho pohledu by se dalo rict: 1.60c je stable - 1.65a je testing :D (coz neznamena, ze nemuze byt stabilni :cool: )
janstik_ce4you (124)|29.12.2005 11:57
Tak díky za vysvětlení.Ještě taková otázka?Když upgraduji ty romky a tak co když se stane,že ta paměť v mda kyksne.Je to jen nějaká flashka nebo co a ta má taky jen několik tisíc přepisů né?
janstik_ce4you (124)|29.12.2005 11:59
Aha tak já jsi počkám na tu novější-mám tu 165a a jsem zpokojený.No uvidíme.
JanHavlicek (635)|29.12.2005 12:00
[QUOTE="janstik"]Proč nepoužíváte tu 165a,ale 160c?Myslím,že ta novější jede lépe.[/QUOTE]
No tak je to tím, že mám svoji 1.60c.96WWE momentálně dost vychytanou a taky tím, že čekám na 1.65b.96WWE, jen, co vyjde, upgraduju na 90%
Kato_ce4you (970)|29.12.2005 12:05
Ano - spravne - NEKOLIK TISIC prepisu - byl bych v klidu... myslim si, ze jsem flashoval uz docela dostkrat, ale rozhodne se jeste neblizim ani k prvnimu tisicu :D :D
janstik_ce4you (124)|29.12.2005 12:09
Kde bude ke stažení ta 1.65b.96WWE?
A je nějaká oficiální?V tom jasaru nebo jak se to jmenuje je co?
Kato_ce4you (970)|29.12.2005 12:13
[QUOTE="janstik"]Kde bude ke stažení ta 1.65b.96WWE?
A je nějaká oficiální?V tom jasaru nebo jak se to jmenuje je co?[/QUOTE]
Kua - mam pocit, ze by sis mel prvne trosku precist zaklady, ale budiz - 1.65b bude na stazeni na strankach TopfClocka - nicmene ofic forum to ma na buzzdev.net (nejakej ten topic - nechce se mi to ted hledat - to bys nasel)
Jasjarem asi myslis HTC Universal aka T-Mobile Pro - ten ma neco uplne jineho - kazde zarizeni ma uplne svoji vlastni ROMku.. Tzn. ze WM5 z MDA II by nefungovaly na MDA III, MDA Pro ap. ;)
janstik_ce4you (124)|29.12.2005 12:58
Nemusíš se roštilovat,já to sleduji.
kid_rock (284)|30.12.2005 11:44
no mam nowu skusenost cim to je ze po hard resete ak nainstalujem ramdisk tak je nainstalowany aj zo starymi utilitkami a softom co som tam mal pred tym(ako to ze si to pamata) a ak chcem zmazat soft tak mi zamrzne mda a soft je tam furt,postupne musim odstranowat soft tak ze otworim zlozku dajme tomu resco zmazem w nej soft a az tak sa mi da ta zlozka zmazat..wrrrr....dik za info
kid_rock (284)|30.12.2005 11:45
no mam nowu skusenost cim to je ze po hard resete ak nainstalujem ramdisk tak je nainstalowany aj zo starymi utilitkami a softom co som tam mal pred tym(ako to ze si to pamata) a ak chcem zmazat soft tak mi zamrzne mda a soft je tam furt,postupne musim odstranowat soft tak ze otworim zlozku dajme tomu resco zmazem w nej soft a az tak sa mi da ta zlozka zmazat..wrrrr....dik za info a jaj snezi nam tu mame kalamitu,to bude lyzowacka xexexe ta3 rulez
JanHavlicek (635)|30.12.2005 17:40
Tak to tu máme pánové - 1.65b.96WWE by TofClock.

Poděkujme TofClockovi buzzovi a mamaichovi za (snad) dobře odvedenou práci :)

Jdu flashovat

Link na diskuzi - http://www.buzzdev.net/index.php?option=com_simpleboard&Itemid=59&func=view&id=9564&catid=26
kid_rock (284)|30.12.2005 19:22
[QUOTE="JanHavlicek"]Tak to tu máme pánové - 1.65b.96WWE by TofClock.

Poděkujme TofClockovi buzzovi a mamaichovi za (snad) dobře odvedenou práci :)

Jdu flashovat

Link na diskuzi - http://www.buzzdev.net/index.php?option=com_simpleboard&Itemid=59&func=view&id=9564&catid=26[/QUOTE]

ten ram disk je tam uz wstavany?ci ho treba instalovat?:D
janstik_ce4you (124)|30.12.2005 20:21
WM2k5_1.65b.96WWE
Čeština nefunguje
Kontakt manager jede O.K.,ale zbytečný protože jdou vidět kontakty ze sim karty(jsou tam dvakrát ty stejné)
Vyzvánění opět ma nižší hlasitost než jiné zvuky.
Ta 165a-jede alespoň česky.
Počká si na váš názor,třeba to nějak vyřešíte.
RAM disk tam není.
--------------------------------------------------------------
Ten ram disk tam možná je,ale né jako obvykle,ale paměť se navýšila na 88MB.
kid_rock (284)|30.12.2005 21:30
[QUOTE="janstik"]WM2k5_1.65b.96WWE
Čeština nefunguje
Kontakt manager jede O.K.,ale zbytečný protože jdou vidět kontakty ze sim karty(jsou tam dvakrát ty stejné)
Vyzvánění opět ma nižší hlasitost než jiné zvuky.
Ta 165a-jede alespoň česky.
Počká si na váš názor,třeba to nějak vyřešíte.
RAM disk tam není.
--------------------------------------------------------------
Ten ram disk tam možná je,ale né jako obvykle,ale paměť se navýšila na 88MB.[/QUOTE]

no ja to testnem zajtra do obedua dam wediet,snad to uz nebude treba furt uprawowat ;) XDA RULEZ
kid_rock (284)|31.12.2005 02:55
no uz mi to slape ako hodinky sakra newydrzal som do rana....nocny flash este dnes ;))))) No gulam ocami nad contactami..one pri zapnuti bootloaderu mi po clicknuti na himaupgradeut.exe napisalo pc toto..error 120 country id error 3-3-1-nn atd asi 20krat...uz som myslel,ze sciplo na weky..hawk;)))))
Inac bre ranko...
janstik_ce4you (124)|31.12.2005 08:47
Já používám himaupgradeut_noID.exe a vždysky to funguje na poprvé.
A co čeština-jede?
kid_rock (284)|31.12.2005 09:22
[QUOTE="janstik"]Já používám himaupgradeut_noID.exe a vždysky to funguje na poprvé.
A co čeština-jede?[/QUOTE]

ja cestinu nepouziwam ;))) ked tomam w english tak mi fon nebabru kamosi...;))) DIK za info..inc este som si wsimol,ze pri mazani sms je nejaka chyba w grafike ci co bo uz 2 krat mi namiesto NEW nabehol biely obdlznik MOVE....;))))
JanHavlicek (635)|31.12.2005 14:43
Tak jsem taky flashnul na 1.65b.96WWE - no rychlost je dobrá, systém je daleko rychlejší než v případě 1.60c.96WWE, ovšem setkal jsem se taky s problémy

- občas nedodělaný překlad - třeba při vytváření nového připojení nebo konfigurace serveru MMS
- problémy se synchronizací s PC, vyřešeno odinstalací Kasperskyho AV v PC (bohužel)

Možná se nakonec vrátím zpět k 1.60c.96WWE, přeci jen rychlost za cenu kasperskyho...
Jinak ta ROMka nepřináší nic nového, nepočítám-li ty kraviny typu Device unlocked na ploše, nebo connection manageru
kid_rock (284)|31.12.2005 22:06
no sakra tady je nejak mrtwo,one w registry som kukal ze rychlost je uprawena ako na 1.60c64WWE hmmmmmm
Kron_ce4you (20)|2.1.2006 16:09
Chci se zeptat ROMku už jsem si stáhl ale nevím co budu ještě potřebovat k instalaci za programi mužete mi to prosím někdo napsat?
janstik_ce4you (124)|2.1.2006 17:03
Rozbal ten .rar s wm2005 na plochu.
Všechno z toho smaž nech jen soubor .NK
Stahni si toto: http://xda.ic.cz/HimaUpgradeUt_noID.exe

Na mašině zmačkni současně POWER+RESET+Zamáčkni to velké kolo.
Oběví se SERIAL v1.02 nebo tak něco
Hod to do kolíbky(nezapomeň zapojit nabíječku)
Oběví se USB
Poklikej na HimaUpgradeUt_noID a zašne Upgrade.
Samozdřejmě,že musíš mít ActiveSync
Kato_ce4you (970)|2.1.2006 17:35
[QUOTE="janstik"]Rozbal ten .rar s wm2005 na plochu.
Všechno z toho smaž nech jen soubor .NK
Stahni si toto: http://xda.ic.cz/HimaUpgradeUt_noID.exe

Na mašině zmačkni současně POWER+RESET+Zamáčkni to velké kolo.
Oběví se SERIAL v1.02 nebo tak něco
Hod to do kolíbky(nezapomeň zapojit nabíječku)
Oběví se USB
Poklikej na HimaUpgradeUt_noID a zašne Upgrade.
Samozdřejmě,že musíš mít ActiveSync[/QUOTE]

Jenom bych trosku doplnil/upresnil - kdyz rozbalis ten archiv, tak je jedno, kam ho rozbalis - jde jenom o to, aby v tom adresari byly pokud mozno jenom tyhle soubory...
Jinak HimaUpgradeUt_noID.exe nejak nemusim - vystacim si s ER2003editem - mozna je to zbytecne komplikovane reseni, ale mam ho rad :D

No a tim VELKYM KOLEM janstik zrejme mysli joystick :D :yes: btw. jeste se muzes setkat s nazvem dpad - ovsem velke kolo rulezz... :D Pricemz touhle kombinaci se dostanes do tzv. bootloader modu (to je mod pro servisni zasahy) - a to cislo 1.02 znaci verzi bootladeru - je mozne, ze budes mit jinou. Ale vicemene neni duvod menit bootloader - ja mam taky puvodni 1.02 a zadny problem :cool:
Mimochodem nabijecku muzes klidne zapomenout pripojit - myslim, ze flashuju pomerne casto a nikdy jsem nabijecku pripojenou nemel. A vzdycky zcela bezproblemu :cool: :yes:
A na flashovani by melo byt jedno, jakou mas verzi AS, ale az budes mit doflashovano, tak jestli pouzivas starou verzi AS (3.x), tak ti prestane fungovat synchronizace - budes muset nainstalovat AS 4.x - tzn. aktualni je verze 4.1 CZ ;)
A jeste jedna vec nakonec - nezapomen po skonceni flashovani udelat HR :!: Ale pozor - ted se dela jinak - zmackni a DRZ cam+rec+SR - dostanes se do menu, kde se nastavuje, co chces vymazat - takze KITL nastav na NO, a zbytek na YES (prepinas a menis rec/cam). Potvrdis to zmacknutim "velkeho kola" (tenhle vyraz se zapise do dejin :D )

Btw. aby to nevypadalo, ze janstika jenom kritizuju - dekuji mu za navod... ;) a divam se, ze dela nejaky webik - tak jsem zvedavej, co tam bude :))
janstik_ce4you (124)|2.1.2006 17:41
Díky za kritiku-jsem už velkej takže to unesu.(to je vtip)
Nepopsal jsem to moc detailně,ale nechce se mi moc psát.Ten web dělám,ale ještě to potrvá a bude asi jinak vypadat.
Chci se zeptat na co je ten :kitl:?
A ještě jak dostanu něco pod tu čáru kde máš napsáno vyměněnej dysplay atd.?
Kato_ce4you (970)|2.1.2006 17:55
Ale jo - je to celkem detajlni ;)
Co je KITL ti asi nejlip vysvetli primo Microsofti MSDN :)

A ted lehce OT - to pod carou jsou podpisy - je to v nastaveni CE4you - hned nahore jak je upravit profil - to uz najdes :cool: A na tom svem webu makni ;)
janstik_ce4you (124)|2.1.2006 17:58
Díky.
JanHavlicek (635)|2.1.2006 19:03
nevím nevím pánové, ale zaponmněli jste na radio ne ? :)

Doporučuju poměrně beproblémovou verzi 1.17, kterou taky stáhneš na buzzdev.net

Co se týče poslední verze 1.65b.96WWE, zatím na ní kašlu a flashnul jsem zpátky na 1.60c.96WWE. Neříkám, že je to špatná ROMka, to jistě ne, ale krom zvýšení rychlosti nepřináší vůbec nic, ba naopak s ní bych se musel rozloučit s antivirem Kaspersky AV5 na PC, protože jinak nesesynchronizuju. Navíc se sloučily položky kontaktů v zařízení i na SIMce do kontaktů dohromady, což taky není úplně ideální

takže ať žije 1.60c.96WWE s úpravami registru popsanými na buzzdev.net, zařízení je pak příjemně rychlé a rychlejší než s WM2k3(SE) !
janstik_ce4you (124)|2.1.2006 19:07
A co tahle XDA2_WM2k5_1.65a.96.WWE-testoval jsem a zdá se mi lepší než ta 160?
Jakej máš názor?
A věem je lepší Radio 1.17 než 1.18?
O tom upgrade radia jsme nepsali,protože po upgrade systému radio zůstává.
JanHavlicek (635)|2.1.2006 19:16
[QUOTE="janstik"]A co tahle XDA2_WM2k5_1.65a.96.WWE-testoval jsem a zdá se mi lepší než ta 160?
Jakej máš názor?
A věem je lepší Radio 1.17 než 1.18?
O tom upgrade radia jsme nepsali,protože po upgrade systému radio zůstává.[/QUOTE]

no já psal o 1.65b.96WWE, která je novější než 1.65a.96WWE, je to druhé vydání ;)
V čem je lepší ? Akorát v rychlosti, ale já potřebuju Kaspersky AV5 :(
teda když si odmyslíš kraviny jako Connection manager nebo device unlocked/locked, který jsou stejně totálně nanic :)

Jestli ti chodí 1.18 dobře tak OK, ale někomu to může dělat problémy k připojování k síti (jak z vlastní zkušenosti, tak z buzzdev.net)
janstik_ce4you (124)|2.1.2006 19:21
Možná,že mi to blblo s Eurotelem-MMSky.S t-Mobile je to O.K.Upgraduji tu 1.17 a vyzkouším.
Kron_ce4you (20)|2.1.2006 19:40
A když si flashnu novou ROMku příjdu o záruku co mám u T-debile?
Kato_ce4you (970)|2.1.2006 19:50
Jak tady bylo uz napsano - a ne jen ted, ale uz i o nekolik stran vzad - radio 1.18 vzniklo, kdyz vysly SEcka - a nikdo nevede a nakonec se na to ani neprislo, v cem je lepsi... ovsem s WM5 zlobi - radio obcas vubec nenabehne, vymrzava ap. proste problemy... nedela to ovsem kazdemu.. Ja jsem spokojenej s 1.17, kterou taky doporucuji, ale na buzzdevu se nejvic doporucuje dokonce 1.08 ;)

Jinak o zaruku asi prijdes... podle starych pravidel urcite, podle novych ne.. Projdi si to tady - nekdy se to da za a) ukecat, nekdy ne a za b) muzes kdyztak v pripade potreby downgradovat..
janstik_ce4you (124)|2.1.2006 19:51
Samozdřejmě,že ano,ale pozor.T-Mobile má na stránkách romku,kterou když tam nacpeš tak jse nic neděje.
Download: http://t-mobile.cz/Web/ClientFunction.DownloadFile.axd?FileID=3e007521-e08b-4deb-8efa-5066b39b4782
kid_rock (284)|2.1.2006 23:52
[QUOTE="Kato"]Jak tady bylo uz napsano - a ne jen ted, ale uz i o nekolik stran vzad - radio 1.18 vzniklo, kdyz vysly SEcka - a nikdo nevede a nakonec se na to ani neprislo, v cem je lepsi... ovsem s WM5 zlobi - radio obcas vubec nenabehne, vymrzava ap. proste problemy... nedela to ovsem kazdemu.. Ja jsem spokojenej s 1.17, kterou taky doporucuji, ale na buzzdevu se nejvic doporucuje dokonce 1.08 ;)

Jinak o zaruku asi prijdes... podle starych pravidel urcite, podle novych ne.. Projdi si to tady - nekdy se to da za a) ukecat, nekdy ne a za b) muzes kdyztak v pripade potreby downgradovat..[/QUOTE]
no ja mam bootloader 1.03,radio 1.18 a rom 1.65b96WWE a nemam problem,to radio ma akoze nejako zamrzat ci co?radio sa flashuje ako romka?treba pak hardreset?Dik za info
ElSoft (1244)|3.1.2006 00:36
Tak jsem take flashnul na 1.65b.96WWE a musim rict ze ta rychlost je naprosto bombova:yes:
Preklad v Connection jsem opravil v registrech, takze OK
MMS taky OK
takze si nemam na co stezovat
kid_rock (284)|3.1.2006 07:10
Potrebujem radu,kde najdem stereo BT handsfree?dik;))))
Kron_ce4you (20)|3.1.2006 07:27
Tak se mě to podařilo taky Flashnout ale nejde mi sinchronizovat MDA II přes kolíbku s PC najde mi to nějaký nový USB hardware nevíte co s tím?
Kato_ce4you (970)|3.1.2006 08:01
[QUOTE="kid_rock"]no ja mam bootloader 1.03,radio 1.18 a rom 1.65b96WWE a nemam problem,to radio ma akoze nejako zamrzat ci co?radio sa flashuje ako romka?treba pak hardreset?Dik za info[/QUOTE]Jo, presne tak ;)
[QUOTE="kid_rock"]Potrebujem radu,kde najdem stereo BT handsfree?dik;)))[/QUOTE]Roste na buzzdevu - oficialni diskuze pro MDA II (verze pro MDA II je jina, nez pro MDAc) je zde a samozrejme jako vzdy - abys to stahnul, musis byt prihlasenej.
[QUOTE="ElSoft"]Tak jsem take flashnul na 1.65b.96WWE a musim rict ze ta rychlost je naprosto bombova :yes:
Preklad v Connection jsem opravil v registrech, takze OK
MMS taky OK
takze si nemam na co stezovat[/QUOTE]A jak ti slape synchronizace s komplem? V pohode? Co pouzivas za FW a antivir? (nejen od Honzy Havlicka jsem slysel o tom, ze pak prestane fungovat synchronizace - je dost lidi i na buzzdevu s timto problemem :? )
Btw. MMS mi korektne fungovaly i na 1.60c - ale co teda nechapu, tak proc mi to ted prestalo fungovat - jsem znovu flashoval - dokonce primo z toho sameho souboru a MMSky nerozbeham - to mi nejde moc do hlavy, cim to..
[QUOTE="Kron"]Tak se mě to podařilo taky Flashnout ale nejde mi sinchronizovat MDA II přes kolíbku s PC najde mi to nějaký nový USB hardware nevíte co s tím?[/QUOTE]To je presne to, co jsem ted popisoval - zeptej se primo ElSofta co s tim ;) a nebo zkus nachvilku zakazat nejakej ten antivir, co pouzivas..
kid_rock (284)|3.1.2006 10:29
[QUOTE="Kron"]Tak se mě to podařilo taky Flashnout ale nejde mi sinchronizovat MDA II přes kolíbku s PC najde mi to nějaký nový USB hardware nevíte co s tím?[/QUOTE]

instaluj do pc active syncler 4.0 alebo 4.1,stiahni z buzzdevu,mam pocit ze to kwoli staremu AS....
ElSoft (1244)|3.1.2006 13:12
Takze jako antivir pouzivam NOD32 a FW ted standart M$,
synchro jak USB tak BT v pohode s AS4.1(build 4807)
MMS jsem rozchodli podle navodu z buzzdev.net (sice az na podruhe hned po HR)
[CODE]ArcSoft MMS included but need to create MMS account
* Go to pocket outlook
* MenuToolsNew Account
* in e-mail field : e@e.e ----> NEXT
* Again NEXT
* in Your Name field : e
* in User Name : e
* in password : e , don''t check the box "Save password" ----> NEXT
* in the combobox "Account type" , select MMS , Don''t change the account name !!! ----> NEXT
* in the Incoming Mail field : e
* in the Outgoing Mail field : e
* Tap FINISH ... and now , you have an MMS account [/CODE]
JanHavlicek (635)|3.1.2006 13:23
ano, synchronizace jede, ale jak jsem napsal, tak nejede s Kaspersky AV (a musí se odinstalovat, nepomůže ani dočasné vypnutí)

2 ElSoft: nj, rychlost je fajn, ale ani 1.60c není s těmi úpravami v registru vůbec špatná a o moc pomalejší než 1.65b mi nepřijde
Jinak jak jsem napsal, nevyhovuje mi třeba sloučení kontaktů ze SIMkarty s těmi v zařízení (i když ano, někdo třeba může navrhnout kompletní smazání kontaktů na SIM, ale to mi moc nevyhovuje, nikdy nevím, kdy je můžu potřebovat)

2 Kato: ty MMSky musí chodit, když tak to ještě pořešíme na MSN ;)
ElSoft (1244)|3.1.2006 15:06
Preci jenom mi vadi jedna vec a to kdyz jsem na Today tak mam v horni liste ikonku baterie misto hodin
00111610_ScreenShot1_qIXn.png
kid_rock (284)|4.1.2006 09:33
ake photo contacts pouziwate?Ja odporucam photo contacts pro z http://www.pocketx.net,ktore su fakt super odporucam...chcel som zadat aj screenshot ale newiem ho tu nahodit cez pocket hmmmm.....
Kato_ce4you (970)|4.1.2006 13:52
[QUOTE="kid_rock"]ake photo contacts pouziwate?Ja odporucam photo contacts pro z http://www.pocketx.net,ktore su fakt super odporucam...chcel som zadat aj screenshot ale newiem ho tu nahodit cez pocket hmmmm.....[/QUOTE]
Je nepouzivam zadny... Bohate mi staci fotky, co se zobrazuji primo systemove pod WM5 :cool:
Nehlede na to, ze i tak mam v kontaktech fotku vsehovsudy tak u 2 lidi (a kontaktu mam v seznamu rozhodne lip :D )
Btw. myslim, ze tohle nema s WM5 ale naprosto nic spolecneho - takze hybaj do jineho topicu ;)

P.S. Tenhle soft jsem taky kdysi zkousel - kdyz tak nad tim premyslim, tak ho mozna mam jeste furt nainstalovanej, ale nepouzivam ho...
kid_rock (284)|4.1.2006 14:26
Jak ze nie :)
ten program je ze wraj len pre wm5...;))
blizsie info:

http://www.pocketx.net/products/photocontactspro_ppc/


EDIT: Prosim NEUVADEJTE zde zadne odkazy s cracky
Kato_ce4you (970)|4.1.2006 19:55
No s WM5 to neco spolecneho ma, ale s MDA II uz tak moc ne - na trhu je uz vic zarizeni s WM5 ;) Takze by ti mohli poradit i majitele Wizardu a Universalu :cool:
Btw. cracky a ani odkazy na ne bych sem nedaval - odporuje to pravidlum - i kdyz je fakt, ze moderatori tenhle topic asi nectou :D O:o)
kid_rock (284)|4.1.2006 20:22
mam problem nahodil som cestinu a 70percent weci mi nezobrazuje w programoch,napr.mal som tam zlozky ako phone(Camera,photocontacts atd)a system(Resco a file explorer,gprs monitor atd) please help me.......nic tam okrem zakladnychweci nie je....
Kato_ce4you (970)|4.1.2006 20:29
[QUOTE="kid_rock"]mam problem nahodil som cestinu a 70percent weci mi nezobrazuje w programoch please help me.......[/QUOTE]
Muzes byt trosku konkretnejsi? Nejak ti nerozumim...
Btw. jestli mas nejakeho IM klienta (ICQ. MSN, YIM, Jabber nebo trebas Skype) - tak se mi radsi ozvi pres nej, at to tady nezaplacavame ;)