Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 53 PrvníPrvní ... 789101119 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 121 až 135 z 789

Téma: SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2002

Už se mapa otáčí podle šipky? :?: Nebo musím otáčet hlavu? :sarcastic:

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Frankie
    Můžeš si přilepit PDÁčko na volant a bude si ti otáčet podle jíždy .
    Ale mapa se neotáčí a asi nebude. Důvod je v použitém mapovém podkladu, který to neumožňuje (jsem někde slyšel, ale s jistotou by to měl objasnit někdo fundovaný).

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Frankie
    Mám všechny aktualizace a pořád se musí otáčet hlavou. Navíc Aponia s námi nějak přestala komunikovat poté, co jsem zde popsal problémy
    Navíc včera jsem si pěkně po dálnici zajel. Při složitém novém nájezdu v Praze Řepy, jsem jel podle navigace a v nejdůležitějším momentu navigace řekla jeďte po silnici xx a v mapě, která byla vzhuru nohama a na ní ještě milion nájezdů jsem se nezorientoval

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2002

To je škoda, toho otáčení... dost dobře si to nedokážu představit jezdit hlavou dolů
    Vždyť by neměl (jsem absolutní laik) "přibít hřebíkem" šipku na jeden flek a posunovat mapu :sarcastic:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Jsou SMARTmapy od planstudia kompatibilni s NAVIGATOREM? nebo je potreba kupovat je znovu?

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Na www.aponia.cz je možné upgradovat z verze standard na verzi navigátor.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Mefisto
    Jsou SMARTmapy od planstudia kompatibilni s NAVIGATOREM? nebo je potreba kupovat je znovu?
    Mapy od Planstudia nejsou kompatibilni s mapami od Aponie.
    Pojem "verze Standard" a "Navigator" se tyka defakto jenom engine a dodatecnym informaci k mape (data pro routing)

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od karlic
    Na strankach Smartmaps je tato informace:
    Samotná hlasová navigace umožňuje zvolit ženský či mužský hlas, který hlasovými povely ...

Já mám v nastavení v jen mužský hlas. Kde to nastavit?:O
    To by me taky zajimalo....dnes sem si koupil autoatlas nav.+praha a mam na vyber pouze muzsky hlas...
    Kde je ten slibovanej zenskej hlas????Diky za odpoved

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Kocir
    Mapy od Planstudia nejsou kompatibilni s mapami od Aponie.
    Pojem "verze Standard" a "Navigator" se tyka defakto jenom engine a dodatecnym informaci k mape (data pro routing)
    Rad bych to za firmu PLANstudio upresnil:
    na serveru www.pdamapy.cz nabizime vice nez rok SmartMaps verze 1. Tato puvodni aplikace je pripravena pro Palm, PPC i Symbian. Bohuzel vsak nema navigaci, obsahuje jen zakladni GPS funkce. Tento software vznikl spojenim s nemeckym partnerem.

Nasi snahou vsak je nabidnout kvalitni navigaci a proto jsme se spojili s firmou Aponia a vytvorili spolecny produkt SmartMaps ve verzi 2, ktera je nabizena na www.smartmaps.cz (zatim jen pro PPC). Rozliseni Standard a Navigator je potom jen dilci oznaceni produktu s navigaci a bez, nebot u vsech map neni navigace nabizena.

Obe verze produktu SmartMaps (1 a 2) poji nase mapy a jedna se de facto predevsim o vylepseni a riozsireni programu. To dokazuji i varianty moznych upgrade z prechozich verzi i ze Standard na navigator. Cenove podminky jsou samozrejme na strankach produktu SmartMaps.

Radeji jeste uvedu, ze upgradem programu uzivatel ziskava jednak vyrazne vylepseny program o mnoho novych funkci a samozrejme i aktualni verze map a databazi.

Pavel Zemlik
    PLANstudio s.r.o.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od PLANstudio
    Rad bych to za firmu PLANstudio upresnil...............
    Nejak nerozumim co tim chtel autor rict?

Tak jsou mapy pouzitelne i ve verzi 2.0, nebo je nutne je kupovat znovu?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Nejak nerozumim co tim chtel autor rict?
    Tak jsou mapy pouzitelne i ve verzi 2.0, nebo je nutne je kupovat znovu?
    Tak jeste doplneni:
    ve verzi 2 jsou mapy v novem formatu a nejsou vzajemne s verzi 1 zamenitelne.
    Nicmene program se samostatne neprodava, upgrade je slozen vzdy z map a SW a tak pri prechodu na vyssi verzi je potreba upgradovat vsechny mapy.

Dle naseho nazoru se ale nejedna o "kupovani znovu", ale o placeny upgrade jako u jinych programu, pricemz ziskavate nove funkce a aktualizovane mapy. Tak tomu bude samozrejme i v budoucnu, nehlede na cislo verze.

Snad uz si rozumime ;-)

PS: Podminky najdete zde:
    http://www.smartmaps.cz/sm_upgrade.html
    (vetsina uzivatelu s nimi byla zatim spokojena...)

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Vážení kolegové. Používejte před odesláním tlačítko NÁHLED a podívejte se, jak bude váš příspěvek vypadat. Obávám se, že tokovýto čtyř a vícenásobný příspěvek stejně již nikdo nečte, takže jen zabírá místo (a ty, co nemají neomezený tarif stojí desetníky navíc). Děkuji

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Upraveno. Diskutující prosím, aby si ještě jsdnou přečetli pravidla pro diskutující. Jinak příspěvky s megadlouhými citacemi budu bez milosti mazat. Díky IPFe.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Tak jsem se konečně rozhoupal a přešel od Pocket Kim k Smart Maps. Jezdil jsem zatím jen po Brně (které znám nazpaměť), ale musím přiznat, že jsem nadšený (možná je to tou předchozí zkušeností s PK ) Že se mapa neotáčí je spíš malá kosmetická vada, protože se na ni v podstatě stejně nedívám (díky sqělé hlasové navigaci), trasy volí přesně tak, jak bych je volil já ( jezdím po Brně 40 let) a soupis POI je více než kvalitní a jistě se bude dál doplňovat. Abych jen nechválil: trošku mě překvapila velmi dlouhá doba výpočtu trasy (cca 30 sec od zadání místa, kam chci jet), a taky to nešťastné přepocítávání trasy při sjetí z trasy doporučené (ale o tom se již mluvilo jinde a věřím, že firma Aponia na tom zapracuje. Takže zatím rozhodně nelituji vložené investice a mohu jen doporučit.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Jak je to s presnosti (GPS)? PocketKim jsem tahl za sebou v Brne

Strana 9 z 53 PrvníPrvní ... 789101119 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 14:40
  2. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO