Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 50 z 53 PrvníPrvní ... 404849505152 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 736 až 750 z 789

Téma: SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Zdravim .Fungují někomu virtuální tlačítka při simulaci? Mně fungují pouze pokud je vypnuté otáčení mapy. V provozu jsem ještě nezkoušel.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

o moznosti zjistovani cisla verze v PC hl. NAV dat jsem tady zadal nekolikrat. Pokud se to instaluje pouze z PC, zjistit verzi v PDA opravdu mnoho nepomuze. Sam pro sebe si to cisluji pri stahovani do PC. Pro instalaci to prekopiruji bez cisla.
    Uvital bych jeste : inkrementalni updaty tech dat. To by snad problem byt taky nemusel.
    A co mi vadi stale: naplanuji trasu /modra/, tak pokud trochu prejedu, trasa se okamzite vymaze z obrazovky. Vetsinou clovek prejede, kdyz se zamota treba v jednosmerkach a potom na displayi neni videt ani koncovy bod.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Lada Dekany
    OK.
    Jenom "technicka" poznamka.
    Je mozne nejak identifikovat verze " SMupdnav.exe".
    Mam jich stazene nekolik a ted nevim, kterou mam preinstalovat. Vsechny verze se jmenuji stejne. A pokazde pak musim stahovat novou=starou
    Jedná se o záměr, neboť na serveru bude vždy aktuální varianta. Kromě poslední vyjímky, kdy data obsahovali špatné položky, není potřeba starší verze archivovat. Data budou na webu vždy aktuální a ta nejsprávnější. navíc jsme se rozhodli, že aktualizace navigačních dat bude vždy v budoucnu zdarma a pro registrované uživatele ke stažení.

Opravená data včetně doplnění dnes otevřeného úseku dálnice D1 Vyškov - Mořice budou k dispozici ve středu odpoledne. (Problém byl nakonec objeven ve vektorech, ve kterých byl vyexportován poslední bod 2x. To má za následek chybné hlášení odbočení.)

Verzi dat (= datum dat) nyní snadno zjistíte přímo v programu v menu Volby / O aplikaci a můžete si je porovnat s datem u dat na webu (momentálně je tam ještě stará verze, nová bude ve zmíněnou středu).

Hezký den přeje

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od PLANstudio
    navíc jsme se rozhodli, že aktualizace navigačních dat bude vždy v budoucnu zdarma a pro registrované uživatele ke stažení.

Hezký den přeje
    Hezke rozhodnuti, blahopreji k nemu a dekuji.
    Lada

nobo
    Guest

zakoupil jsem právě Smartmaps Navigatir Start a hned po instalaci vznikl problém. První asi 3 spuštění bez problémů, všechno fungovalo jak má včetně navigace. Ale ouvej pak si program postavil hlavu a při každém novém spuštění chce aktivační kód, nakdy i několikrát po sobě, chvíli funguje a pak znovu aktivační kód. Nepomohla ani úplná odinstalace včetně vyčištění registrů a nová instalace. Umí někddo poradit? Technická podpora z Aponie zatím mlčí. Díky.(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Mozna jsem to tu nekde prehledl, ale jak to bude se Smart Maps a funkcnosti pod Windows Mobile 5? Mam cihlu s WM5 a jsem z toho velice smutny, ze uz Smart Maps nemohu pouzivat. Na beznou orientaci po Praze bez GPS jsem nic lepsiho nevidel.. Zamysli vyrobce vydat v blizke dobe jiz verzi kompatibilni s WM5?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

2 nobo: Poradit bohužel neumím, ale tento týden budeš muset být asi trpělivý, protože lidi z firem tohoto zaměření jsou jako vystavovatelé v Brně na Invexu. Ledaže bys zrovna jel zítra, nebo pozítří náhodou přes Brno a zastavil ses u PlanStudia na stánku.

nobo
    Guest

Díky za odpověď. Protože mi to nedalo, tak se v tom zkoučím vrtat dál a zjistil jsem, že nejčastěji to dělá, když chce program změnit mapový podklad např. při navigaci z Náchoda do Prahy na okraji Prahy, když chce přejít na podrobnou mapu Prahy).

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od nobo
    zakoupil jsem právě Smartmaps Navigatir Start a hned po instalaci vznikl problém. První asi 3 spuštění bez problémů, všechno fungovalo jak má včetně navigace. Ale ouvej pak si program postavil hlavu a při každém novém spuštění chce aktivační kód, nakdy i několikrát po sobě, chvíli funguje a pak znovu aktivační kód. Nepomohla ani úplná odinstalace včetně vyčištění registrů a nová instalace. Umí někddo poradit? Technická podpora z Aponie zatím mlčí. Díky.(
    2nobo: zkus prosim trochu specifikovat, na jakem zarizeni, verze Win volna pamet a pod. Zkusime to proresit.

Milda

nobo
    Guest

2nobo: zkus prosim trochu specifikovat, na jakem zarizeni, verze Win volna pamet a pod. Zkusime to proresit.
    Díky od odpověď. Tak tedy PDA Mio338 - Microsoft PocketPC, ver. 3.0.11171 (Build 11178), procesor Intel PXA250, 36,45 MB, Total main memory 36,45 MB, SD card 256 MB Kingston.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od nobo
    Díky od odpověď. Tak tedy PDA Mio338 - Microsoft PocketPC, ver. 3.0.11171 (Build 11178), procesor Intel PXA250, 36,45 MB, Total main memory 36,45 MB, SD card 256 MB Kingston.
    Takze PPc 2002 a jaka je verze SM ?

Milda

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Slibovaná aktualizace a oprava navigačních dat je připravena, součástí je již i nově otevřené pokračování dálnice D1 z Vyškova na Kroměříž a obchvat Mladé Boleslavy (ten se otevírá o víkendu).

Databáze je připravena 2x - jednou jako instalátor a jednou pro experty přímo jako datový soubor pro nakopírování na kartu.

Stahovat můžete zde:
    http://www.pdamapy.cz/pocket-pc/body-zajmu/

(V Samoobsluze na stránkách www.smartmaps.cz bude aktulizace k dispozici po víkendu spolu s verzí 2.5.1 s opravenými nefunkčními tlačítky při rotaci mapy).

Děkujeme Vám za přízeň a důvěru!

nobo
    Guest

Milda[/QUOTE]

Znovu jsem poslušně naklepal aktivační klíč a zjistil, že jde o verzi 2.3.6

nobo
    Guest

Milda[/QUOTE]

Znovu jsem poslušně naklepal aktivační klíč a zjistil, že jde o verzi 2.3.6

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Chci se zeptat jestli je to normální? Instaluji SmartMaps do PDA přes synchronizační kabel na CF kartu. Chtěl jsem si jej jen ozkoušet, neb používám TT5 a tak jsem zvolil instalaci jen 15 MB. Problém je, že těch 15 MB se kopíruje již 4 hodiny a to jsem cca v polovině. Pokud kopíruji cokoliv přes čtečku, tak to je raz dva. Je to normální ?. Nejde Nainstalovat jen hlavní program a mapy nahrát přes čtečku, jako to je u většiny ostatních programů ?

Strana 50 z 53 PrvníPrvní ... 404849505152 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 14:40
  2. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 22:33
  3. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom