Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 53 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 789

Téma: SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Dobrý den,
    na www.aponia.cz v Samoobsluze je nová verze aplikace 2.2.6 a nová data pro vyhledávání cest.

SmartMaps 2.2.6
    - zrychlení vyhledávání cest
    - nový itinerář - možnost zobrazení jednotlivých bodů, délka trasy, čas
    - navigace pomocí směrové šipky k prvnímu křižovatce, poslednímu bodu a k bodům průjezdu

Těším se na další připomínky.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Juuuuu dalsi update, to jdu vyzkouset

Napadla me takova vec - obcas by se hodilo, aby posledni usek trasy (od posledni krizovatky k cili) nebyl vyznacen. Pokud se naviguji treba na rozhlednu, posledni usek vede na 100% vzdusnou carou a pokud je to nejake misto kde je silnice velmi blizko, je ta cara matouci a neni pres ni videt.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od petr22
    ...Pokud se naviguji treba na rozhlednu, posledni usek vede na 100% vzdusnou carou a pokud je to nejake misto kde je silnice velmi blizko, je ta cara matouci a neni pres ni videt.
    Jo, také jsem při plánování odjezdu ze třetího srazu přišel na to, že nejkratší cesta na Benešov vede po Sázavě.
    Při podrobném zkoumání jsme došli k jedinému závěru, že program spočítá cestu od nejbližšího známého bodu a zbytek nahradí přímkou, která je ale světlejší barvy než plánovaná trasa (pokud je tato doměnka pravdivá, přimlouval bych se pro jinou barvu, tj. trasa modře, zbytek, který není navigátor schopen dopočítat např. oranžově).

Dnes budu testovat včerejší UP.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Kdo oficialne vyviji a prodava mapy Smartmaps. Videl jsem je u mnoha firem. prip. kde se daji koupit nejlevneji?
    :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

www.smartmaps.cz

Tam najdes odpoved i na otazku kdo to vyviji

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Obávám se, že tvůrce bude prodávat za stejné ceny jako distributoři, páčko jednou prodá levněji, podruhé prodá levněji a nakonec mu řeknou, ať si to prodává sám (každý musí z něčeho žít).

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

...já bych se přimlouval k omezení výskytu čar typu "nejkratší cestou..." a to pokud možno totálně... ;-)

Nicméně jsem si právě nainstaloval poslední upgrade.

Dotaz na Aponii - plánujete možnost úpravy průměrných rychlostí pro jednotlivé typy komunikací někde v nastavení? Program by si pak každý mohl upravit "k obrazu svému" a tím by dostal významný nástroj pro preferenci určitých typů silnic apod.

PS: Pokud ne, bylo by možné někde zveřejnit současné programové defaulty? Mě by totiž zajímalo, podle jakých parametrů počítá čas cesty.

Díky

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Vzpomínané úsečky pro průjezdné, první a poslední body navigace již v programu nejsou. Je místo nich výrazná šipka, která podle pozice GPS ukazuje směr a vzdálenost k prvnímu úseku (popř. poslednímu bodu) navigace.

Ano, úprava rychlostí na jednoltivých komunikacích bude k dispozici v příštím update.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Krásné, máme se na co těšit

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Super už jsem to vyskoušel Ta nová šipka pro dojezd je úžasná a dokonce to naviguje přesněji nez nutnost dojet na konez původní trasy a od tud potom do přesné pozice.
    Součet km a čas jsou také dobré ale zeptám se nedalo by se to dostat na hlavní obrazovku klidně obětuji nadmořskou výšku jen abych věděl kolik mi ještě zbývá km do cíle?

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od shantu
    Super už jsem to vyskoušel Ta nová šipka pro dojezd je úžasná a dokonce to naviguje přesněji nez nutnost dojet na konez původní trasy a od tud potom do přesné pozice.
    Součet km a čas jsou také dobré ale zeptám se nedalo by se to dostat na hlavní obrazovku klidně obětuji nadmořskou výšku jen abych věděl kolik mi ještě zbývá km do cíle?
    V nekterem z pristich update budou kompletne prepracovany informacni panely, samozrejme pocitame i se zobrazenim casu a vzdalenosti do cile :-)

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od stepi
    ....V nekterem z pristich update budou kompletne prepracovany informacni panely, samozrejme pocitame i se zobrazenim casu a vzdalenosti do cile ...
    To je fofr, co? Tomu se říká přístup k zákazníkům :yes:.
    Apropó, mihla se kolem konkurenční diskuse, tak jsem nakoukl na staré příspěvky a musím konstatovat: ....
    (anebo ne, číst umíte každý).

Registrace
    Feb 2007

Tak jsem se rozhodl, že Smartmaps koupím, otestuju a tvrdě zkritizuju

Prodává se to někde v Praze v kamenném obchodě a třeba i dnes v sobotu?
    Nebo lze to někde stáhnout a zaplatit přes eBanku a tak získat okamžitě funkční verzi? Jak to nejjednodušeji můžu mít doma (dřív než si to zase rozmyslím ) ) ?

Registrace
    Feb 2007

Tak web jim zase ožil a dočetl jsem se tam nepříjemnou věc.
    Pokud to znamená, že jejich produkt bude mít nějakou chybu a já za opravu budu muset ještě platit, místo toho, abych byl odškodněn, tak logika věci je zde úplně mimo. (
    Představuju si, že jako zákazník mám dvouletou záruku a že veškeré škody, které mi zboží způsobí mám právo reklamovat a pokud chyby a nebo vady výrobku nebudou zdarma odstraněny, tak ho můžu vrátit.
    Aponia to asi pojala tak, že prodá nějakou beta verzi, která má spoustu chyb a nepřesností a že zákazník bude beta tester zdarma a pokud bude chtít mít funkční výrobek, tak se bude muset stát i sponzorem vývoje (
    Pokud to tak je, tak už tento produkt nechceme :!:
    Pro mě je funkce navigace naprosto jasná a pokud jakýkoliv kousek mapy je k datu koupě špatně, tak má být zdarma odstraněn a zákazníkovi by se měl někdo omluvit. Pokud navigace k datu koupě mě povede někde po louce, tak platí totéž.
    Pokud by chtěl někdo peníze za to, že se postavila nová dálnice a já ji chci, tak budiž, ale platit za to, že má někdo špatně data je zoufalé.
    Pokud to chápu špatně, tak ať to někdo uvede na pravou míru. Ale to co vypotili na webu svědčí o něčem velmi nekalém. (

==============================================
    Upozornění:
    • Verze Navigator je stále zdokonalována a do konce 31. 3. 2005 jsou veškeré upgrade zdarma (program i vektorová data pro navigaci.) Po tomto datu bude k dispozici Abonentní program - roční předplacený upgrade dat.

III. Abonentní program

Další aktualizace programu a především dat pro hledání trasy je řešena pomocí Abonentního programu.
    Jedná se o předplacenou službu na 1 kalendářní rok, v rámci níž zákazníci obdrží:
    - neomezené stahování veškerých upgrade programu s novými funkcemi
    - neomezené stahování aktualizovaných databází silniční sítě pro hledání tras – min. 1x měsíčně
    - 1x ročně CD s novými mapovými podklady ČR a měst (v ceně je zaslání poštou vždy během ledna)

Cena Abonentního programu je 490,- Kč vč. DPH a je na kalendářní rok (např. 1. 4. 2005 až 31. 3. 2006) :no: :no: :no: :no: :no: :no:
    ==============================================

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od karlic
    Tak web jim zase ožil ...
    Za web se omlouvám, máme poslední týden potíže s poskytovatelem.

Citace Původně odesláno od karlic
    Pokud to znamená, že jejich produkt bude mít nějakou chybu a já za opravu budu muset ještě platit, místo toho, abych byl odškodněn, tak logika věci je zde úplně mimo. ( ...
    To opravdu neznamená, nikdy jsme to tak nedělali (viz. diskuze, popř. zkušenosti zákazníků) a dělat nebudeme. Abonentní program slouží k tomu, aby Vaše mapy a routingová data byla pořád aktuální. Dále např. vydáme major release aplikace (zcela nová verze) a pokud budete mít "předplaceno", tak získáte tuto zcela novou verzi zdarma - místo placení upgrade.

Opravy chyb, pokud se vyskytnou, budou samozřejmě k dispozici zcela zdarma jako doposud.

Strana 4 z 53 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 13:40
  2. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 21:33
  3. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom