Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 22 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 329

Téma: Pocket Kim - rady, tipy, zkušenosti

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

PocketKim-Ir-Sen JE priserne pomaly, to je jedna z jeho hlavnich vad

Vzhledem k tomu, ze Pocket Kim je obecne prakticky k nicemu - a je horsi nez 3x levnejsi konkurence - nechapu ze to nekdo muze jako soucast Navipacku vubec kupovat

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Je to zvláštní. Pocket Kim mi chodí bezvadně (a to ho mám nainstalovaný jen jako zálohu na kartě). Nikdy jsem s ním neměl problémy. Je sice mnohem jednodušší než Alturion nebo Tom Tom, ale právě pro jeho spolehlivost ho vozím s sebou jakoby navíc (kdyby se mi Alturion, s kterým po ČR jezdím potentočkoval..) Mám ale už starší verzi, nevím, jak jsou ty aktuální "vylepšené".

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Spolehlivost ?

na kazde krizovatce ukazuje smer vetsinou na opacnou stranu a pouzivat zoom nebo rucni posun mapy je na minuty

Nejrychleji se prekresluje pozice z GPS

Registrace
    Feb 2007

Můj dotaz byl ve spojení s chipem Intel 2700G. Jnak ve spojení s normálním PDA např. MDA3 vše chodí naprosto skvěle.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Chdoit Pocket KIM tak, aby se vyditelne necukal posun a prekreslovani mapy netrvalo v rozmezi sekund jsem jeste nevidel.

Takze neim jake zpomaleni tam mas, na 4000 MHz Intel Xscale je to nepouzitelne - pri rucnim posunu je zpozdeni vykresleni asi 1-2 vteriny

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od petr22
    Chdoit Pocket KIM tak, aby se vyditelne necukal posun a prekreslovani mapy netrvalo v rozmezi sekund jsem jeste nevidel.

Takze neim jake zpomaleni tam mas, na 4000 MHz Intel Xscale je to nepouzitelne - pri rucnim posunu je zpozdeni vykresleni asi 1-2 vteriny
    To je snad nějaká mýlka, ne? Nejsem příznivcem PocketKIMu, ale co popisuješ je naprosto "out".. na mém ACER n35 (Samsung 266MHz) aplikace šlape bez jediného zádrhelu, nikdy, opakuji nikdy ani cuknutí, přepočítání okamžité..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Tak na Aceru N10 a na dalsich PDA co jsem videl se to chova velice podobne, na N10 je zcela nepouzitelne rucne posunovat mapu - trva vteriny nez se jednou prekresli obrazovka

Jedine pri pouziti GPS se to prekresluje jakz taks, sice skokove, ale pouzivat se to da

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

YAKUMO DELTA 300 GPS:

Vypocty tras probihaji fantasticky rychle. Vykreslovani mapyje v pohode. Pokud se ovsem zvoli mensi meritko a maji se zobrazit ulice, tak to nekdy je poznat to vykreslovani.

PK mam ulozone v flash.

Ovsem pouzitelnost PK je minimalni.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Pri podrobnosti mapovych podkladu PK neni duvod, proc by to melo pocitat pomalu - kdyz 99% vsech sidel jsou jen body na mape a tudiz to pocita poueze spojnice

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Pri podrobnosti mapovych podkladu PK neni duvod, proc by to melo pocitat pomalu - kdyz 99% vsech sidel jsou jen body na mape a tudiz to pocita poueze spojnice
    Jaky je duvod haneni vseho, co se tika PK?:-) Kazdy sw ma klady i zapory. I mne bezi svizne, nestezuju si. BTW V dubnu mela vyjit dalsi verze - viz. rozhovor se zastupcem Tranisu tady na webu. Nevite nekdo, kdy bude?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jaky je duvod haneni vseho, co se tyka PK?:-) Kazdy sw ma klady i zapory. I mne bezi svizne, nestezuju si. BTW V dubnu mela vyjit dalsi verze - viz. rozhovor se zastupcem Tranisu tady na webu. Nevite nekdo, kdy bude?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Skoro kazdy SW ma klady a zapory, vyhoda PK je ale jenom jedna - zabere po instalaci jenom 8 MB

A ty nevyhody jsou dost podstatne:

Nepresne mapy - nekdy o par desitek metru
    Zadna navigace - hykani a blikani sipkami (ve zcela nesmyslnych smerech) nelze povazovat za navigaci
    Neuveritelna pomalost programu pri vykreslovani dat, rucne cokoliv najit na mape je nemozne
    Nepodporuje POI
    99% vsech sidel jsou jen tecky na mape, kde se protinaji silnice - tudiz po vjeti do mesta/vesnice je program k navigaci nepouzitelny
    Nehorazna cena - program tehle "kvality" by se mel davat zdarma ke GPS jako ukazka moznosti

Vzhledem k tomu, ze tady vyrabime navigacni systemy pro auta muzu prohlasit, ze kdyby nam program kvalit PK nekdo dodal jakozto navigacni software, tak ho zeneme 3x okolo fabrky dokud to neupravi do podoby kterou ma konkurence jiz nekolik let

A slibovany update z dubna taky nikde neni, Tranis nereaguje ani na pripominky a dotazy

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od jirka.s
    BTW V dubnu mela vyjit dalsi verze - viz. rozhovor se zastupcem Tranisu tady na webu. Nevite nekdo, kdy bude?
    Při mám mailování s Tranisem ze začátku dubna: bude do konce dubna, při mailování koncem dubna: terním opět posunut, tentokráte na neurčito.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Klasika - pripravuju verzi, ktera mela vyjit minimalne pred rokem

A MOZNA bude obsahovat hlasovou navigaci

Jenom si nedovedu predstavit jak bude reagovat v mistech, kde na mape prusecik dvou car je cela vesnice/mesto.......

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od jirka.s
    Jaky je duvod haneni vseho, co se tika PK?:-) Kazdy sw ma klady i zapory. I mne bezi svizne, nestezuju si. BTW V dubnu mela vyjit dalsi verze - viz. rozhovor se zastupcem Tranisu tady na webu. Nevite nekdo, kdy bude?
    Proc haneni? Proste kdyz je neco spatne, tak je to spatne. SmartMaps naprikald taky pracuje na podobne principu co se propocitavani trasy tyce (mezi krizovatkami), ale na ten nikdo nenadava. Je to mozna tim Ze zatimco se PK chlubi podrobnosti map a poctem mest na urovni ulic, tak v realu to znamena, Ze na celou ctvr jednoho mesta mate jenom 3-4 zachytne body pro navigaci. Takze vas to vlastne neni schopno navigovat. Program dosti selhava v okamziku kdy fest zakufrujete. To jsem si overil v Bratislave. Cesta jednoducha, ale diky hloupemu vykreslovani mapy jsem tak zakufroval, ze jsem po Blave pomoci PK krouzil cca 30 minut. Zuril jsem na sebe, ze jsem se doma nepodival do mapy a nenastudoval si cestu (totalne primitivni) a taky jsem zuril na SmartMaps, ze jeste nemaji hotovou Blavu.

Strana 3 z 22 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Mechanic Pro 2.xx - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 81
    Poslední příspěvek: 21-08-2009, 09:43
  2. Fujitsu-Siemens Pocket LOOX n 520 rady tipy zkušenosti
    Od Šeba_oldd v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 08-06-2007, 15:04
  3. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO