Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Kim - rady, tipy, zkušenosti

RStein (2012)|13.6.2005 10:57
Na Sunnysoft a Tranis jsem poslal informaci o nefunkcnosti Pocket Kima na MDA II. Cele to na me pusobi dojmem, ze modul komunikujici s GPS je prevzaty z nejake verze 2.x, ve ktere jeste nebyly vyreseny problemy s komunikaci s BT GPS...

Doufam, ze se nekdo z alespon jedne spolecnosti ozve.

Je tady na CE4YOU nekdo dalsi s MDA II, ktery Pocket Kima verze 3 vyzkousel?

Dobry den,
po instalaci verze 3 aplikace Pocket Kim na MDA II a pripojeni bluetooth GPS se drasticky zpomali jakekoli operace s Pocket Kimem, takze je Pocket Kim jako navigacni software zcela nepouzitelny.

Na MDA II jsem zkousel rozchodit aplikaci Pocket Kim s Pocket Bluetooth Tools i bez nich, vyzkousel jsem i hard reset MDA II, na ktere jsem pote nainstaloval pouze aplikaci Pocket Kim, abych si byl jisty, ze za zpomaleni nemuze drive nainstalovana aplikace.

Verze 2.9 chodi bez problemu.

Prosim Vas o vyjadreni, zda planujete upgrade aplikace, ktery problem vyresi, protoze si myslim, ze tento problem bude mit vice majitelu MDA II.

Rad vam podam jakekoli dalsi podrobne informace o konfiguraci a chovani aplikace Pocket Kim na mem MDA II.

Dekuji za vyjadreni a preji prijemny den

René Stein
Senior Software Architect, C# MVP, MCAD, MCP
DIGI TRADE s.r.o.
Olšanská 1a
130 80 Praha 3
Tel.: 222 722 739
Fax: 222 722 302
www.digi-trade.cz


Kocir (836)|13.6.2005 15:18
APROPO, PROC TO NA TO VLASTNE NEUDELA NEKDO RECENZI?
Nebo neni na co?
RStein (2012)|13.6.2005 16:06
[QUOTE="Kocir"]APROPO, PROC TO NA TO VLASTNE NEUDELA NEKDO RECENZI?
Nebo neni na co? [/QUOTE]

Ale je, u Pocket Kima se zmenilo ovladani, takze tady by se dalo na recenzi vyradit. Jinak mi ale prijde, ze vsechnu hlavni nesvary zustaly a hlasova navigace stale chybi.
Body zajmu mi v soucasne podobe prijdou taky jako saskarna s minimalnim vyuzitim.
Proste stary spatny Pocket Kim :)
Kocir (836)|13.6.2005 19:03
[QUOTE="RStein"][QUOTE="Kocir"]APROPO, PROC TO NA TO VLASTNE NEUDELA NEKDO RECENZI?
Nebo neni na co? [/QUOTE]

Ale je, u Pocket Kima se zmenilo ovladani, takze tady by se dalo na recenzi vyradit. Jinak mi ale prijde, ze vsechnu hlavni nesvary zustaly a hlasova navigace stale chybi.
Body zajmu mi v soucasne podobe prijdou taky jako saskarna s minimalnim vyuzitim.
Proste stary spatny Pocket Kim :)[/QUOTE]

I tak by ta recenze stala za to. Treba jenom proto aby se nekdo nemlatil do hlavy, ze vyhodil 1500 z okna za upgrade a nebo ne.
RStein (2012)|14.6.2005 10:01
[QUOTE="Kocir"]
I tak by ta recenze stala za to. Treba jenom proto aby se nekdo nemlatil do hlavy, ze vyhodil 1500 z okna za upgrade a nebo ne.[/QUOTE]

OK :) Hned jak budu mit plne funkcni verzi na MDA II, projedu se v aute a otestuji mapove podklady a jestli bude mit zajem Pavel, tak recenzi pro CE4YOU napisu. Kdyz by Pavel zajem nemel, tak ji nabidnu MobilManii nebo vystavim na blogu.
martinhamr_ce4you (486)|14.6.2005 13:14
Včéra jsem se stal novopečeným majitelem NAVIGONU 5,a musím uznat že jsem z něho opravdu unešen...:yes: Ale zároveň mám v PDA také PoketKim a bez jeho podrobnosti a to i ve starším vydání (nový upgrade se již distribuuje) bych v České republice těžko přesněji něco našel.Takže vše má svoje klady a zápory,každopádně PocketKima nezatracujte a buďte trpěliví s jeho vývojem.
petr22_ce4you (454)|14.6.2005 13:29
Jedinej klad PK je ten, ze zabira 8 MB. Zbytek jsou zapory.

A trpelivy s vyvojem rozhodne nebudem, pokud uz clovek do neceho investuje 10.000 Kc a dostane za to vec s prakticky nulovou pouzitelnosti, ktera je spis nebezpecna nez uzitecna (furt se na to musi za jizdy koukat aby clovek neco poznal), tak to teda fakt ne. Za ty roky co je PK ve vyvoji ho predstihly vsechny konkurencni produkty.

S prodavanim predrazenych zmetku fakt nesouhlasim. Kdyby za to chteli tech 50 Kc a nebo to aspon umelo hlasovou navigaci, tak mozna. Vzhledem k tomu, ze PK je uz aspon 3 roky naproste BEZE ZMENY (!!!!) a neustale chteji jen penize za update map, ktery je sice uzitecny, ale na pouzitelnost produktu jako navigace v aute ma minimalni vliv.

Produkt, ktery ridice obtezuje a odlakava jeho pozornost, nema v aute co delat. "navigace" za pomoci blikani a hykani byla pripustna mozna v dobe postovnich dostavniku, jako navigace auta je to ovsem nedostatecne.

Jedine vyuziti PK ma v tom pripade, ze na nej neustale bude koukat spolujezdec a bude prevadet hykani a blikani na hlasove povely. K to mu ovsem ale neni potreba PK.

Kdyby PK nemel konkurenci jako SmartMaps nebo MapFactor, asi bychom byli u vytrzeni. Takhle ale ne.

Jery_ce4you (65)|14.6.2005 14:13
Plně souhlasím a ztotožňuji se s tímto názorem.
(Také jsem to výrobci napsal)
martinhamr_ce4you (486)|14.6.2005 15:53
[QUOTE="Jery"]Plně souhlasím a ztotožňuji se s tímto názorem.
(Také jsem to výrobci napsal)[/QUOTE]

Jo máš pravdu...Plně souhlasím že je to pravěk,ale ta hustota je pro mně provotní...ať to mluví nebo pípá či chrčí...
Kocir (836)|14.6.2005 19:40
[QUOTE="martinhamr"][QUOTE="Jery"]Plně souhlasím a ztotožňuji se s tímto názorem.
(Také jsem to výrobci napsal)[/QUOTE]

Jo máš pravdu...Plně souhlasím že je to pravěk,ale ta hustota je pro mně provotní...ať to mluví nebo pípá či chrčí...[/QUOTE]


Hustota? Ceho? Mozna nakreslenych ulic. Ovsem ne hustota navigacnich bodu. Takze kdyz na celou obrovskou ctvrt Prahy nebo Blavy pripadnou dva, tri nebo ctyri navigacni body, tak je to o nicem , nebot to nedokaze navigovat.
Osobni zkusenost v Blave.

Je to dobre jen na orientaci a ne navigaci.
petr22_ce4you (454)|14.6.2005 20:47
Prvotridni hustotu ma muj autoatlas Prahy taky

a to stal u benzinly 79 Kc ! PK stoji 10.000 a umi to same - rudic na to koukat nemuze, a slysi jen hykani a piskani

Tu aplikaci by meli zakazat neb aktivne ohrozuje ucastniky silnicniho provozu. A pouzivat PK bez koukani na obrazovku nejde
Mefisto (231)|14.6.2005 22:22
A stale se jezdi s PK mimo cestu??
macula_ce4you (691)|15.6.2005 10:32
Já PK používám a jsem s ním spokojen. Dříve jsem používal verzi 2 a teď verzi 3. Poprvé když jsem se zajímal o mapy na PDA, tak PK byl co do podrobností nejlepší. Ovládání bylo trošičku neintuitivní, ale zvykl jsem si.
U nové verze vychytali některé věci, které jsem postrádal (jako otočení mapy podle tištěné, zpřehlednili podklad mapy, vylepšili celkové ovládání atd. ). Ty zájmové body si sice mohli odpustit, jelikož se v nich nedá vyhledávat. Ale zase přibylo spoustu měst, ve kterých se dá již použitelně navigovat z ulice do ulice. Naproti tomu se načítání mapy o dost zpomalilo, hlavně při zoomu, ale i tak se upgrade vyplatí (už jen kvůli těm městům). Můžu porovnat i přesnost podkladů. U verze 2 bylo dosti časté že při větším přiblížení jste jel mimo silnici. Ve verzi 3 je to o dost lepší. Ale vše se asi nemá svádět na nepřesnost podkladů, protože většina GPS má toleranci +-10m.

A že to nemá hlasovou navigaci. No a? Stejně nesnáším, aby na mě někdo pokřikoval. Úplně stačí diskrétní pípnutí před odbočkou, juknu na mapu a vím přesně kde odbočit. Nemusím totiž tupě zírat na silnici 20m před auto, ale jsem schopen zároveň sledovat provoz na silnici, mapu na PDA a dokonce i dýchat. :D

Taky nechápu jak někdo může porovnávat elektronickou mapu s mapou tištěnou. Je to úplný nesmysl.
Kocir (836)|15.6.2005 11:19
Pokud davate prednost u navigace koukanim na obrazovku pred hlasovkou tak doufam, ze se na silnici nepotkame. Brrrr
pantata_ce4you (149)|15.6.2005 11:35
[QUOTE="macula"]
Taky nechápu jak někdo může porovnávat elektronickou mapu s mapou tištěnou. Je to úplný nesmysl.[/QUOTE]

To je pravda, ale koupit si elektronickou mapu za cenu luxusniho navigačního software je taky nesmysl ;)
macula_ce4you (691)|15.6.2005 12:34
[QUOTE="Kocir"]Pokud davate prednost u navigace koukanim na obrazovku pred hlasovkou tak doufam, ze se na silnici nepotkame. Brrrr[/QUOTE]

Dobřéééé, dám Vám vždy echo když někam vyjedu :D


PS: (jen pro silné nátury)
poznávací znamení: omlácený předek a zaschlá krev na kapotě :D :D :D
Kocir (836)|15.6.2005 12:54
[QUOTE="macula"][QUOTE="Kocir"]Pokud davate prednost u navigace koukanim na obrazovku pred hlasovkou tak doufam, ze se na silnici nepotkame. Brrrr[/QUOTE]

Dobřéééé, dám Vám vždy echo když někam vyjedu :D


PS: (jen pro silné nátury)
poznávací znamení: omlácený předek a zaschlá krev na kapotě :D :D :D [/QUOTE]

:D
Mefisto (231)|15.6.2005 16:17
[QUOTE="macula"]Já PK používám a jsem s ním spokojen. Dříve jsem používal verzi 2 a teď verzi 3. Poprvé když jsem se zajímal o mapy na PDA, tak PK byl co do podrobností nejlepší. Ovládání bylo trošičku neintuitivní, ale zvykl jsem si.
U nové verze vychytali některé věci, které jsem postrádal (jako otočení mapy podle tištěné, zpřehlednili podklad mapy, vylepšili celkové ovládání atd. ). Ty zájmové body si sice mohli odpustit, jelikož se v nich nedá vyhledávat. Ale zase přibylo spoustu měst, ve kterých se dá již použitelně navigovat z ulice do ulice. Naproti tomu se načítání mapy o dost zpomalilo, hlavně při zoomu, ale i tak se upgrade vyplatí (už jen kvůli těm městům). Můžu porovnat i přesnost podkladů. U verze 2 bylo dosti časté že při větším přiblížení jste jel mimo silnici. Ve verzi 3 je to o dost lepší. Ale vše se asi nemá svádět na nepřesnost podkladů, protože většina GPS má toleranci +-10m.

A že to nemá hlasovou navigaci. No a? Stejně nesnáším, aby na mě někdo pokřikoval. Úplně stačí diskrétní pípnutí před odbočkou, juknu na mapu a vím přesně kde odbočit. Nemusím totiž tupě zírat na silnici 20m před auto, ale jsem schopen zároveň sledovat provoz na silnici, mapu na PDA a dokonce i dýchat. :D

Taky nechápu jak někdo může porovnávat elektronickou mapu s mapou tištěnou. Je to úplný nesmysl.[/QUOTE]

No mam verzi 2.9 a tolerance max +-10m je opravdu mnohonasobne prekrocena. Kdyz dam v urcitych mistech nejvetsi detail tak mam bile misto na displey a cesta neni nikde, cili bych rekl tak +- 10m zadna mira :)
Kocir (836)|15.6.2005 16:30
Tolerance +/- 10m je spravne.
Spatny je vyklad teto zkratky.
Neni to +/-10 metru ale +/-10 měst
Mefisto (231)|15.6.2005 19:20
Bez komentare :)
reder (20)|16.6.2005 10:10
Mam verziu 2.9. Pouzivam hx2750(W2003SE). Po spusteni PK nemam moznost ho normalne ukoncit-jedine cez Soft reset. Ako GPS prijimac pouzivam iTEC BT-308. So SmartMaps funguje bez problemov, ale v PK ho neviem rozbehat. Vie mi niekdo pomoct?
reder (20)|17.6.2005 08:22
No tak uz mi to funguje. NEviem sice ako, ale asi 3 krat som to nainstaloval a vymazal a zrazu to zacalo fungovat.
martinhamr_ce4you (486)|17.6.2005 12:45
Tak jsem si dnes nainstaloval novou verzi PoketKima...První dojem je dost odpudivej.Až to trošku očuchám více,tak sem napíšu nějaké poznatky s jehou novou tváří.
vichr_ce4you (47)|17.6.2005 15:28
Vite nekdo, kolik lidi tu aplikaci vyviji? Treba je to one-man-show ;-) Pokud ne, meli by jich par vyhodit a nabrat nejake schopne. Prijde mi to skoda - mapy jsou uchazejici, ale ta aplikace je ostuda. Mozna by sem mohl sef vyvojoveho tymu postnout nejakou obhajobu jejich dila a vysvetlit nam, proc to vypada jak to vypada ;-) (Treba ... moc se toho neproda a programuje to neci gymnazialni synovec po vecerech ve visual basicu)
Kocir (836)|17.6.2005 15:33
Me by zase zajimalo proc PJ Soft, ktery ma nejpodrobnejsi mapy CR a SR nedela PDA navigaci. Aby je tak Koza trkl(a) :D
martinhamr_ce4you (486)|17.6.2005 15:37
To vládání v předchozí verzi bylo docela rozumné,ale teď tomu teda dali nafrak.Asi to smažu a nechám si tam tu starou verzi.To je skutečně strašnééééééééééééééééééééé:mad: A těch 30mega také.
RStein (2012)|17.6.2005 17:37
[QUOTE="martinhamr"]To vládání v předchozí verzi bylo docela rozumné,ale teď tomu teda dali nafrak.Asi to smažu a nechám si tam tu starou verzi.To je skutečně strašnééééééééééééééééééééé:mad: A těch 30mega také.[/QUOTE]

30 mega snesu, ale jak jsem psal v nejakem predchozim prispevku, tak mi take prijde, ze autori ovladani uplne zkonili.
To co je ve verzi 3.0 se hodi jen pro rychle (mozna) ovladani aplikace prstem v aute, ale na planovani trasy je to zmetek.

Zlata verze 2.9

BTW: Ze Sunnysoftu ani z Tranisu se nikdo neuracil ani napsat odpoved na muj report o nefunkcnosti Pocket Kima 3.0, MDA II a BT GPS.
Asi ve firme take zacneme budovat takovy laciny a sverepe mlcici, protoze jen virtualne existujici support...:evil:
martinhamr_ce4you (486)|17.6.2005 18:24
[QUOTE="RStein"][QUOTE="martinhamr"]To vládání v předchozí verzi bylo docela rozumné,ale teď tomu teda dali nafrak.Asi to smažu a nechám si tam tu starou verzi.To je skutečně strašnééééééééééééééééééééé:mad: A těch 30mega také.[/QUOTE]

30 mega snesu, ale jak jsem psal v nejakem predchozim prispevku, tak mi take prijde, ze autori ovladani uplne zkonili.
To co je ve verzi 3.0 se hodi jen pro rychle (mozna) ovladani aplikace prstem v aute, ale na planovani trasy je to zmetek.

Zlata verze 2.9

BTW: Ze Sunnysoftu ani z Tranisu se nikdo neuracil ani napsat odpoved na muj report o nefunkcnosti Pocket Kima 3.0, MDA II a BT GPS.
Asi ve firme take zacneme budovat takovy laciny a sverepe mlcici, protoze jen virtualne existujici support...:evil: [/QUOTE]

Je to tragické...
Také nechápu proč to takhle pos.... vždyť je to vpodstatě nefunkční.Ještě že jsem si koupil Navigona 5,Zlatí kluci im Deutschland!
ms_ce4you (364)|17.6.2005 21:22
[QUOTE="Kocir"]Me by zase zajimalo proc PJ Soft, ktery ma nejpodrobnejsi mapy CR a SR nedela PDA navigaci. Aby je tak Koza trkl(a) :D [/QUOTE]

PJ Soft ma uplne stejne mapy pro CR, jako ma MapFactor Navigator...

Jinak maji navigaci do notebooku, ktera po chvili slozi cely program.
milan46_ce4you (3)|19.6.2005 13:35
[QUOTE="macula"]... Ale zase přibylo spoustu měst, ve kterých se dá již použitelně navigovat z ulice do ulice.[/QUOTE]

Tak to přece po mém sděšení tento produkt neumí, zkončí navigaci o 2-3 ulice dřív, pak propojí modrou čáru k bodu, vybránem jako cíl (klidně napříč domy a zahradami!) Takže posledních až x-metrů (typuji až 2 km dle mé nejhorší zkušenosti) a pak musím koukat na mapu a dojed dle vlastního přičinění, takže nenaviguje.
Navíc vůbec tento soft nerespektuje mimoůrovňové křižovatky a tunely. Zkuste například v Praze trasu přes Letenský tunel do cíle v Kostelní ulici (technické muzeum) a budete vidět tu sílu! (nedovede Vás tam bez vlastní znalosti trati. Takže chudák neznámý návštěvník muzea. To že to nemluví je škoda, ale není to zásadní problém. V dálkové navigaci po Čechách je dobrý, ale navigace z ulice do ulice neexistuje,. Většina ulic je pouze namalována.
martinhamr_ce4you (486)|20.6.2005 08:20
Tak již jsem ten paskvil vymazal;) :no:
RStein (2012)|20.6.2005 10:51
Takze maly posun:
Volal mi clovek z Tranisu a vyptaval se me, jakou BT GPS pouzivam a posleze jsem z nej dostal, ze problem jako mam ja nahlasilo vice lidi.
Take z nej vylezlo, ze tato verze byla psana od znova, takze je mozne, ze nektere opravy z verze 2.x do verze 3 zahrnuty nebyly. :)
At zije release management a spokojeni zakaznici novych verzi :?
Kocir (836)|20.6.2005 11:14
[QUOTE="RStein"]Takze maly posun:
Volal mi clovek z Tranisu a vyptaval se me, jakou BT GPS pouzivam a posleze jsem z nej dostal, ze problem jako mam ja nahlasilo vice lidi.
Take z nej vylezlo, ze tato verze byla psana od znova, takze je mozne, ze nektere opravy z verze 2.x do verze 3 zahrnuty nebyly. :)
At zije release management a spokojeni zakaznici novych verzi :? [/QUOTE]

cele napsali znova? a zase blbe :)
vichr_ce4you (47)|20.6.2005 16:49
Treba uz to bylo ve stavu, ze to neslo dal rozvijet.
Pokud to psal nejaky ten studentik ve Visual Basicu a uz na to prestal mit cas a dali to jinemu, je logicke, ze se v te prasecine nemohl vyznat a musel to napsat znovu ;-) Fakt je, ze kdyz uz to psali znovu, mohli se nejprve zamyslet na tim, jak to udelat lepe.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|20.6.2005 17:42
[QUOTE="martinhamr"]Tak již jsem ten paskvil vymazal;) :no: [/QUOTE]

Já taky.

A zde je důvod. ;)
spago (27)|21.6.2005 22:04
Ahoj, taky jdu se svou troškou do mlýna. Verzi 3 jsem nainstaloval asi před 10ti minutami, takže o funkčnosti psát nebudu. Líbil se mě postoj Tranisu k mému rozhořčenému dopisu, kde jsem se udivoval nad cenou upgrade. PocketKim 2.9 jsem koupil dohromady s Acerem v dubnu (nejde o SUNNYSOFT NaviPack ). Přišel mi dopis kde mě vysvětlovali že jde sice o zcela nový program, ale vzhledem ke krátké době od koupě staré verze mě nabídli upgrade jen za poštovné a balné. To jestli jsem vyhodil 120,-Kč zbytečně budu zjišťovat zítra. :D
Kocir (836)|22.6.2005 07:31
[QUOTE="spago"]Ahoj, taky jdu se svou troškou do mlýna. Verzi 3 jsem nainstaloval asi před 10ti minutami, takže o funkčnosti psát nebudu. Líbil se mě postoj Tranisu k mému rozhořčenému dopisu, kde jsem se udivoval nad cenou upgrade. PocketKim 2.9 jsem koupil dohromady s Acerem v dubnu (nejde o SUNNYSOFT NaviPack ). Přišel mi dopis kde mě vysvětlovali že jde sice o zcela nový program, ale vzhledem ke krátké době od koupě staré verze mě nabídli upgrade jen za poštovné a balné. To jestli jsem vyhodil 120,-Kč zbytečně budu zjišťovat zítra. :D [/QUOTE]

Myslim, ze jsi podlehl nedostatku informaci. Tranis obecne prohlasil, ze letos zakoupeny PK ma narok na upgrade zdarma.
svobod3 (142)|22.6.2005 09:57
[QUOTE="Kocir"]

Myslim, ze jsi podlehl nedostatku informaci. Tranis obecne prohlasil, ze letos zakoupeny PK ma narok na upgrade zdarma.[/QUOTE]

A tuhle informaci mas odkud? Ja o nicem takovem nevim ...
Kocir (836)|22.6.2005 11:23
[QUOTE="jirka.s"][QUOTE="Kocir"]

Myslim, ze jsi podlehl nedostatku informaci. Tranis obecne prohlasil, ze letos zakoupeny PK ma narok na upgrade zdarma.[/QUOTE]

A tuhle informaci mas odkud? Ja o nicem takovem nevim ...[/QUOTE]

Tiskova zprava Sunnysoft nekdy z unora.
Dale pak primo informace z Tranisu.
svobod3 (142)|22.6.2005 11:56
[QUOTE="Kocir"]

Tiskova zprava Sunnysoft nekdy z unora.
Dale pak primo informace z Tranisu.[/QUOTE]

Ale to bylo jen po uzivatele navipacku - "Zákazníci, kteří zakoupili NaviPack s PocketKiMem CZ Pro po 1.1.2005 mají upgrade zdarma."
spago (27)|22.6.2005 19:41
Přesně tak.... , proto jsem tam psal že nejde o navipack;)
spago (27)|22.6.2005 19:52
Dneska jsem tu trojku testoval a musím říct že na mapách je vidět rozdíl, polem, lesem a vodou už jezdím minimálně. Taky se mě líbí to značení silnic po kterých jedu, dříve se to podle názvů jezdit nedalo, páč bych se vyboural, ale netvrdím že se teď někde nerosekám:? Mám ale problém s vykreslováním map a taky není vidět že jedu, prakticky se mě to po pár vteřinách posune, ale žádný pohyb jako ve dvojce nevidím. Je možné že to je tím, že jsem to nainstaloval na SD kartu? Dvojku jsem měl v hlavním adresáři.:oops:
Dík za reakci...
macula_ce4you (691)|22.6.2005 21:08
U mě je ten pohyb stejný jak u verze 2.9 a mám to instalováno na SD (Kingston 1GB 50x ElitePro). Stejný je i ruční posun mapy, ale ZOOM je na tom opravdu bledě. Zřejmě je to mapovým podkladem, který je oproti předchozí verzi podstatně větší.
spago (27)|24.6.2005 19:28
Takže jsem všechno co šlo naházel na sd kartu a trojkovýho Kima jsem dal do výchozího instalačního adresáře. A ejhle ten fofr.......:yes:
Jo ale nějak mě pořád nejde udělat seznam oblíbenejch míst. Hlavně mi nepište ať si přečtu nápovědu, tu jsem si i vytisknul. Asi si budu muset přesednout, fakt to tam nevidím.....:((
macula_ce4you (691)|24.6.2005 23:07
ČEČE asi tě moc nepotěším, ale mám takový pocit, že uložit jdou akorát Domov a Auto. Nic jinýho jsem nenašel. Vyhledáš co chceš uložit a zadáš "Uložit jako", pak vybereš jednu z možností (Domov, Auto).
spago (27)|25.6.2005 12:06
No to vím.... Zatím jsem dokázal jen uložit celou trasu, ale dovedeš si představit kolik bych toho musel mít uloženo? Ne vždycky mám tolik času si s tím hrát před odjezdem. Tohle se jim fakt nepovedlo......:no:
martinhamr_ce4you (486)|6.7.2005 12:08
Jak lze v Pocketovi počítat trasu,nějak jsem to tam nevykoukal.
macula_ce4you (691)|6.7.2005 23:57
Jestli myslíš zadat trasu tak:

- kliknout do mapy - cíle - místa nebo ulice - vyhledat - přidat do trasy. A to opakovat, dokud nedorazíš do cíle.
MLB (105)|8.7.2005 18:06
Jaká je přesnost (výšková)? Mám Acer n35 + PocketKim. Mám to tak + 50m.
Na aceru je 6 družic a Pocket ukazuje jen 3
mdaco (19)|14.7.2005 08:41
Chtel bych se zeptat,zda lze pouzit vygenerovany soubor zaznam.gps z PocketKim v OziExploreru nebo v jinem programu na zobrazeni trasy?

Dik.