Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ROM - Er!ka_2.0 WM 6.5.x - česká verze moderní romky

mbiba_ce4you (143)|30.10.2010 13:19
[quote=_Amos_]HMM, tak jak to popisuješ, tak to dělá biotouch, ten je skutečně z WM6.1, když ho tam nedám, tak nebude fungovat nabídka klávesnice... Můžeš si to zkusit tak, že najdeš tyto dva soubory Biotouch.exe a Biotouch.dll a přejmenuješ je třeba na .old atd.. Teoreticky by tam nemusel být Biotouch.exe a může zůstat jen ta knihovna, zkusím to. Už jsem tady totiž ty úpravy dělal a zjevně to nepomohlo:)...

.[/quote]

Tak ted sem z toho blazen, pokud to skrolovani udelam stylusem nebo nehtem, chova se to jako ve win 6.5 a vyšších, ale pokud jedu bříškem prstu jak jsem zvyklej, tak to dělá jako ve wm 6.1... Jsem z toho jelen... Biotouch nemuzu prejmenovat ani smazat, pruzkumnik a tcmd rika, ze nejde smazat, protoze je to sys soubor a z PC pres AS neni videt slozka win...

Mbiba

Blekota_ce4you (73)|30.10.2010 20:01
Může prosím někdo vyzkoušet, jestli na verzi 1c funguje program SPB Finance?
_Amos_ (368)|30.10.2010 20:16
Asi funguje, program neznám, stáhnul jsem si trial a zkusil nainstalovat.
mbiba_ce4you (143)|30.10.2010 22:37
Nejde mi nainstalovat plugin meteoservis a taskanium do titania, po instalaci a rebootu to hlasi tuto zpravu:

http://www.uloz.to/6387826/screenshot-4-png

Zkoušel jsem tam nahrát netCF 3.5, ale nejde to, že prý tam je vyšší verze anebo jsem nepochopil co to tam vlastne chybí nebo nefunguje.
Jiné aplikace pro netCF zdá se běží, týká se to opravdu jen taskania a titanium pluginu programu meteoservis, tak nevím.
Předpokládám, že to v předchozí verzi chodilo, protože to bych si jinak všiml, taskanium pouzivam vzdycky.
Zkoušel sem to i na verzi Sense i na testovací T1.

Mbiba
Blekota_ce4you (73)|30.10.2010 23:47
[quote=_Amos_]Asi funguje, program neznám, stáhnul jsem si trial a zkusil nainstalovat.
[/quote]

Díky za test, vypadá to nadějně ;) Můžeš prosím ještě zkusit vytvořit nový účet a přidat tak 2-3 záznamy, pak program úplně vypnout a znovu zapnout a zkusmo ty záznamy zobrazit? ;)
_Amos_ (368)|31.10.2010 00:24
mbiba: S tím ti neporadím, aplikaci neznám...

Blekota: Dobrej vtip:)
_Amos_ (368)|31.10.2010 10:21
Včera byl posledí večer, kdy jsem se mohl ještě plně věnovat Er!ce a pát takových příslibů, které se mi podařili vyřešit:
1. Již se správně zobrazuje notifikace (ikony) při tapnutí na horní taskbar
2. Ukládání do kontaktů z dialeru již plně funguje
3. Youtube je přidáno do programů a je plně funkční
4. Přidal jsem Cleanram aplikaci, jsem zvědav co dokáže:)
a nějaké neviditelné změny, třeba řešení ovládání klávesnice, i když toto je pro mne nepozorovatelné:)...

To vše najdete ve verzi Er!ka.1d, která vyjde nejpozději do pátku a třeba se podaří vyřešit i to sense:)
mbiba_ce4you (143)|31.10.2010 11:02
Ještě jsem něco našel, pokud se píše s t9 tak to neukládá vlastní slova, když slovo není obsaženo, kliknu na přidat slovo, přidám ho, ale když ho hned chci zadat znovu není tam, nikam to neukládá, noprmálně by to mělo být tak, že už když přidávám slovo, tak se automaticky píše, což se taky neděje...

Mbiba
®ED SK!NS (22)|31.10.2010 13:13
4Amos
Zdravím, skvělá práce jsem rád, že se tomu zdokonalování stále věnuješ už se těším na Er!ka.1d jestli se vyladí i ta chybka se sense, tak to bude fakt super!
Chtěl jsem se zeptat zdali by jsi do té nové verze nechtěl přidat standartně ještě 2 jednoduché (pro někoho) i užitečné aplikace...

Jedná se o FlashLight v7 FINAL - Multi-lamp in flash
Tato aplikace se ani neinstaluje jen se spustí "exe" (přidala by se jen do programů) o to si myslím, že by s tím bylo méně práce...
[code]http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=458269&highlight=flash+light[/code]

a

HDTweak CZ
[code]http://www.edisk.cz/stahni/10588/HDTweakCZ.zip_419.65KB.html[/code]

Jinak bych uvítal dost i Facebook Tab, ale podle té diskuze tady je vidět, že [s]facebook[/s] v Er!ce mít nesjspíš vůbec nechcete...
Byla by to také další práce navíc nevím no...
[code]http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=651007[/code]

Btw škoda, že to rss co bylo v Er!ka.1a je fuč používal jsem ho...

edit:
ještě menší (jednoduchá) utilitka pro výchozí klávesnici :-)
[code]http://www.edisk.cz/stahni/18653/SIPChange.CAB_225.86KB.html[/code]
mike.bike (41)|31.10.2010 16:39
Dobrý večer
Mohl byste poslat do světa kuchyň Er!ky 1c? Moc by mě zajímala, natáhl jsem si E1c a moc se mi líbí, ale rád bych si jí trochu odlehčil - některé aplikace jsou pro mě nadbytečné a jen zabýrají místo v paměti.
Děkuji
_Amos_ (368)|31.10.2010 17:09
mike.bike: Kuchyň vydám až s verzí 1d, protože si v kuchyni dělám různé poznámky a to by teď byla práce navíc, a taky se tento týden fónu budu muset věnovat daleko méně...

Mbiba: T9 bude řešit tenhle cab od Adowa: stáhni zde....

®ED SK!NS: hlavní teď pro mě je doladit romku do plně funkčního stádia, romka má teď (testovaná verze 1d viz výše...) vše co potřebuji já k životu. Takže ostatní je pro mě fakt již jen práce navíc... Taky pokud se spouští program pouze přes exe, tak nepatří do romky, ale na internal kartu, aby nezabíral místo. Facebook - možná, mě stačí ten co je v kontaktech, to co jsi poslal je ve WVGA, takže to by nefungovalo, ale vím, že Eržika tuto opci měla v kuchyni, tak to někdy zkusím... Ale až doladím rozdělanou práci...

Jinak já definitvně flasnul a celý týden chci vydržet s jedinou verzí:))))
mike.bike (41)|31.10.2010 17:13
A co verzi 1d pustit do světa dříve (nejlépe ještě dnes)? K testování
®ED SK!NS (22)|31.10.2010 17:24
Skvělý nápad... xD

Jinak po menších úpravách vypadá E1c u mě takto...

zatím fakt spokojenost...
_Amos_ (368)|31.10.2010 18:08
Asi tak za 15 minut přijede manželka se synem s hor, na nemoc už se vymlouvat nemůžu a šáhnu na mobil a jdu z domu, takže verze 1d, musí počkat. To co mám v mobilu není to co je uvařený. Prostě něco zkusím a pak tam něco dokopíruji a až potom zapracuji změny. Prostě byla by s tím práce a to už nedám...

®ED SK!NS: Taky miluji úpravy home screenu, mám v plánu trochu na výšku smrsknout hodiny, nevím jestli to půjde, ale myslím, že to ve scriptech půjde ošéfovat. Přidej sem 7bedfda0_manila soubor, je to obarvení kalendáře a budíku, já to mám na zeleno a furt nestíhám si to předělat:)...
®ED SK!NS (22)|31.10.2010 18:24
[quote]Přidej sem 7bedfda0_manila soubor, je to obarvení kalendáře a budíku, já to mám na zeleno a furt nestíhám si to předělat:)... [/quote]
Snad je to ono a doufám, že pomůže... :-)

[code]http://leteckaposta.cz/486864195[/code]
nebo
[code]http://www.edisk.cz/stahni/80263/7bedfda0_manila_64.5KB.html[/code]

edit:

jinak já to řeším tímto cabem...

[code]http://leteckaposta.cz/267694938[/code]

nebo

[code]http://www.edisk.cz/stahni/10555/Steve0007-Colored_Home_small_icons4110.cab_69.38KB.html[/code]

ms.nomi (117)|31.10.2010 18:35
[quote=®ED SK!NS]Skvělý nápad... xD

Jinak po menších úpravách vypadá E1c u mě takto...

zatím fakt spokojenost...[/quote]


Člověče, to fakt vypadá hezky. :yes:
Co vše jsi tam upravoval?
®ED SK!NS (22)|31.10.2010 19:00
4ms.nomi
Co se týče instalací pro sense tak ho mějte při instalaci cabů vždy vypnuté, pak restart a až potom ho znovu spusťte...

Hodiny jsou zde:
[code]http://www.edisk.cz/stahni/33053/MykCer_Sense_2.5_Black_Flip_Clock_with_Mesh1636.cab_522.24KB.html[/code]
Úprava barvy kalendáře a budíku zde:
[code]http://www.edisk.cz/stahni/10555/Steve0007-Colored_Home_small_icons4110.cab_69.38KB.html[/code]
DINIK "Anastasia" Taskbar zde:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

To je snad vše! :-D
ms.nomi (117)|31.10.2010 19:02
Dík, jdu na to :)
ms.nomi (117)|31.10.2010 20:04
Tak mám to tam.

ALE - změnila se mi funkce tlačítek VOLUME :(
A to se mi nelíbí, jde to nějak odstranit? Ikony nechat a obnovit funkci VOLUME?


VYŘEŠENO
®ED SK!NS (22)|31.10.2010 20:08
4ms.nomi

A co ten Volume Icon Fix?
[code]http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=679518&highlight=Taskbars[/code]
ms.nomi (117)|31.10.2010 21:27
V něm to není.

Ten jen mění ikonku volume - reproduktorku na taskbaru.

Řešení je tady:

přejmenovat HTVVolumeControl.dll na HTCVolumecontrol.xxx (složka Windows)
a upravit registr na HKLM\Software\HTC\VolumeOverlay\ "LoadIconFromResDLL" = 1 (původně je tam 0)

Ale podotýkám že u mne je to na WM6.5
Mám teď ROM Fodd WM6.5

Na WM6.5.x - např Er!ka.1c WM 6.5.x to možná problémy nedělá - nevím.
mike.bike (41)|1.11.2010 11:15
Dobrý den

odhodlal jsem se nahrát si na přechodnou dobu, než vyjde kuchyně Er!iky 1d, očesanou verzi Erika_holá pomocí kuchyně. Vše co je zůstalo v této mini romce je funkční, ale mám jeden drobný problém s klávesnicí - nemohu vypnout odezvu na dotek (krátkou vibraci). Nevíte někdo kde se to dá vypnout?

Díky za jakékoliv podněty
wambi_ce4you (9)|1.11.2010 16:47
Zdravím mám dotaz při přehrávání nové rom er!ka.1c dělal jsem i mtty tak mi furt vysí při načítaní úvodní obrázek erziky. Nemá stím někdo zkušenost?
ms.nomi (117)|1.11.2010 17:36
Zkusil bych hard reset.

_Amos_ (368)|1.11.2010 18:24
Takovou malou zkušenost ze dneška, schoval jsem si kartu v sence - fotografie a pamět mi narostla o neuvěřitelných 10MB, je teda fakt, že já mám v diamondu vše co jsem s ním vyfotil za dva a půl roku co ho mám, ale tohle mě překvapilo:). Takže se teď uživatelsky dostanu na 18 - 25 MB volné paměti:). Taky to testuji kvůli cleanram a že bych tedy byl nějak z toho happy, to ne. Dokonce když dám v cleanram stupeň čištění 3, tak to vypne VGA Dialer a když někdo zavolá, tak to nejde na obrazovce položit:). Tak cleanram bude asi jen opce pro vlastní instalaci...

BTW schovával jsem ty karty, abych zjistil jestli mě náhodou nenaběhne sense po soft resetu, ale bohužel...

wambi: Pomohl Hardreset po instalaci???
ms.nomi (117)|1.11.2010 18:32
Zkus místo CleanRam ten OxiosHibernate.

Mi to taky připadá že CleanRam moc "necleanuje" :(

wambi_ce4you (9)|1.11.2010 18:51
Tak jsem to zkusil i s formatem a furt stejny
mbiba_ce4you (143)|1.11.2010 19:59
[quote=_Amos_]Tak cleanram bude asi jen opce pro vlastní instalaci...
[/quote]

A co BsB ram sweeper mě to fungovalo narozdíl od clean ram docela dobře, i když mouchy to asi taky má...

Mbiba
_Amos_ (368)|1.11.2010 21:00
Wambi:
Tak od začátku, co jsi tam měl za romku před Er!kou??? Máš Unsigned HardSPL, neměl jsi předtím oficiální romku a nikdy jsi jinou jak oficiální nezkoušel???
Ale to by podle mě ani nešla Er!ka natáhnout.

Hned po instalaci jsi udělal hard reset trojhmatem Vol- + Středové potvrzovací kolečko + červené tlačítko reset pod stylusem, držet nepouštět až ti naběhne trikolora...

Něco z toho je špatně, pokud ti to blbne furt dál, tak jdi na www.htc.com a v supportu si podle svého čísla pod baterkou najdi officiální romku pro tvůj mobil (záleží kde byl koupenej), ta ti přehraje komplet celý mobil, včetně radia, prostě komplet a jsi na začátku, a pak znova Er!ka (jestli máš Unsigned HardSPL) a prostě musí naběhnout...
klema_ce4you (6)|3.11.2010 12:15
Dobrý den,


mám dotaz ohledně HaaliReader, jestli ho někdo na této ROMce používá. Ve wm 6.1 se v horní liště zobrazuje tlačítko ok/close, ale tady je samozřejmě lišta jiná a nemám v HaaliReadru možnost potvrdit volbu (konkrétně nastavení kódování). V dolní liště se mi zobrazuje jen prostředí tohoto programu. :/ Je nějaké řešení? Díky.
bropol (33)|3.11.2010 13:21
Zdravím, na úvod musím pogratulovat za úžasnou Romku. Jen mám dva problémky. Udělal jsem MTTY, vše proběhlo jak má, potom jsem nainstalil ROM, opět v poho. Až, když jsem si ji začal mazlit k obrazu svému. Úprava Sense (odebrání karet, úrava viz ®ED SK!NS, tapeta do Sense...), tak se mi stalo, že se Sense už vůbec nechtěl spustit, stále to psalo, že se spouští a spoští a... a nic. Jakmile jsem potom udělal SR, tak se to zaseklo, ale pokaždé jinde. Pomohl až HR, bez drobných úprav vše fachá jak má. Nevíte kde by mohl být zakopaný pes???
_Amos_ (368)|3.11.2010 15:14
klema: obávám se, že vývoj tohoto prorámku se zastavil na WM6.1. Ve WM6.5.x jsou přesunuty některé funkce dolů a to působí i na tento prográmek... Takže tady moc rad asi nedostaneš, ale snad se mylím...

bropol: Er!ka má globálně problém se startování sense a když do toho přidáš další úpravy, tak si tak trochu o nespuštění sense vlastně koleduješ:)))). Tipuji, že bude hodně záležet v jakém pořadí děláš ty úpravy. Jestli napřed schováš karty Sense a pak nainstaluješ ten skin, tak ten skin může obsahovat nějaký soubor, který jsi si předtím upravil jinak a Sense neví co má pak dělat... Tyhle ty skiny je lepší si napřed rozložit do souborů a podívat se co vlastně přepíšeš (musíš na to mít program), jde-li jen o grafiku, tak ok, ale pokud zasahuješ do scriptů, tak je to vždy tak trochu buď a nebo... Takže pokud ti to nedá a chceš to zkusit, tak dej napřed skin a pak si hraj se schováváním karet a zazálohuj si tento soubor 26948339_manila... Neříkám ale, že toto je řešení, řešení je neexperimentovat:), ale to říkej všem na tomto fóru včetně mě:))))
malejrobin (29)|3.11.2010 18:45
zdravím, je nějaká možnost, že by se objevila i verze s maxsense? to by byla mega pecka..:)
ms.nomi (117)|3.11.2010 20:11
[quote=klema]Dobrý den,


mám dotaz ohledně HaaliReader, jestli ho někdo na této ROMce používá. Ve wm 6.1 se v horní liště zobrazuje tlačítko ok/close, ale tady je samozřejmě lišta jiná a nemám v HaaliReadru možnost potvrdit volbu (konkrétně nastavení kódování). V dolní liště se mi zobrazuje jen prostředí tohoto programu. :/ Je nějaké řešení? Díky.[/quote]


Jak "doflashuji" tak na to mrknu.

Tak u mne funguje hardware tlačítko s šipkou :)
Mám ho vpravo dole (mám MDA COMPACT IV)
ms.nomi (117)|3.11.2010 20:21
Ale mám jiný problém.

Pokud chci zařízení zamykat tak mi nejde žádný lockscreen (manila, htc mini...)
Jen se mi zobrazí tlačítko unlock...
Podotýkám že to není na této ROMce - tu teď momentálně nemám nasazenou.
Dělá mi to na PURE SPEED a na FODD ...
Nevíte někdo kde by mohl být problém?
Díky
®ED SK!NS (22)|3.11.2010 20:44
Jestli jsi na WM6.1 a je tam chteditor_v2.0.0.0.publicbeta, tak použij toto to by mělo být "snad" řešení...
[code]http://leteckaposta.cz/172305163[/code]
nebo
[code]http://www.edisk.cz/stahni/62326/CHT_v2.0.0_Lockscreen_WM6.1.cab_4.94KB.html[/code]
ms.nomi (117)|3.11.2010 21:02
Dík.
Ale ty ROM jsou WM6.5.

Zatím jsem přišel na to, že pokud tu ROM mám "čistou" tak mi to jede.
Jakmile nainstaluji CHT 1.8.5 (ta 2 mi nějak nesedí) tak je po funkčnosti :(
_Amos_ (368)|3.11.2010 21:28
ms.nomi: Michale tohle nemá s Er!kou nic společného, jsou tady jiné vlákna, kam můžeš dát svůj problém s jinou romkou, třeba zkušenosti s WM6.5...

malejrobin: Maxsense není moje parketa, ale s novou verzí vydám i kuchyni, takže si to můžeš zkusit uvařit, tedy pokud si k tomu stáhneš balíčky s maxsense... Není nad to si to zkusit:)
Blekota_ce4you (73)|3.11.2010 23:28
Taková drobnost, při pokusu přidat kontakty do Speed dial není možné vybrat kontakt. Zdá se, že písmo i pozadí je stejnou barvou a kontakty nejsou vidět.
_Amos_ (368)|4.11.2010 00:07
Blekota: Jojo toto mám již vyřešeno, taky jsem si toho všiml...

Dnes jsem dělal nějaké testy a dobrá zpráva, Sense nabíhá po soft resetu, takže problém odstraněn... Takže do pátku je Er!ka venku a měla by mít pramálo chybiček, tedy aspoň doufám...
Díky všem kdo se zapojil do hledání problému, nakonec vyhrála logika:)

Jinak Cleanram a podobné programy po diskuzi zde nechávám na individuální volbě a individuální instalaci, součástí romky nebudou... Maximálně mohu připravit Cleanram jako instalační cab, který bude připraven pro Er!ku, ale myslím, že je to zbytečné...
cz71 (49)|4.11.2010 00:24
[quote=_Amos_]Asi tak za 15 minut přijede manželka se synem s hor, na nemoc už se vymlouvat nemůžu a šáhnu na mobil a jdu z domu, takže verze 1d, musí počkat. To co mám v mobilu není to co je uvařený. Prostě něco zkusím a pak tam něco dokopíruji a až potom zapracuji změny. Prostě byla by s tím práce a to už nedám...

kokuam že je 0,23 hod a ty jsi ještě hraješ s tel :D :D
jinak dik za dobrou práci :yes:

wambi_ce4you (9)|4.11.2010 00:32
[quote=_Amos_]Wambi:
Tak od začátku, co jsi tam měl za romku před Er!kou??? Máš Unsigned HardSPL, neměl jsi předtím oficiální romku a nikdy jsi jinou jak oficiální nezkoušel???
Ale to by podle mě ani nešla Er!ka natáhnout.

Hned po instalaci jsi udělal hard reset trojhmatem Vol- + Středové potvrzovací kolečko + červené tlačítko reset pod stylusem, držet nepouštět až ti naběhne trikolora...

Něco z toho je špatně, pokud ti to blbne furt dál, tak jdi na www.htc.com a v supportu si podle svého čísla pod baterkou najdi officiální romku pro tvůj mobil (záleží kde byl koupenej), ta ti přehraje komplet celý mobil, včetně radia, prostě komplet a jsi na začátku, a pak znova Er!ka (jestli máš Unsigned HardSPL) a prostě musí naběhnout...[/quote]

odemčený přístroj je uz mam nekolikátou romku všimnul jse si toho až u te tve že mi tam leží furt ten starej obrázek erziky, jinak stroj je od o2, ale kdy jsem chtel ze stránek sunnysoftu stahnout originál romku počeštělou (jěště před odemčením) asi od nich tak při instalaci naběhla hláška že přístroj není pro náš trh.
_Amos_ (368)|4.11.2010 11:14
wambi: Tohle mě napadlo, když jsem psal, že záleží, kde jsi mobil koupil. Jestli máš výrobu pro Emiráty a nebo Singapore, tak Er!ka vážně fungovat nebude... Měl jsi v mobilu Eržiku??? Pokud ano, tak by šéfkuchař Adow dokázal možná poradit jak nastavit kuchyni tak, aby byla Er!ka pro všechny. Ale nevím jestli to jde, myslím, že ano, protože já když uvařím Er!ku, tak mám před názvem romky dvojku, Eržika to nemá, takže nějaká možnost by tam měla být...

Adow: Poradíš:)
Adow (1267)|4.11.2010 13:08
Je jedno odkud telefon je. Buď je GSM nebo CDMA (pro americký sítě). Je jinej HSPL pro GSM a CDMA a taky jiný ROMky. Pokud už je GSM, půjde do něj Eržika i Er!ka - jsou to přecejen kámošky - a je jedno odkud telefon bude :).
Já bych ale řekl, že si trošku nerozumíte.
wambi: Tobě nejde nahrát jiná ROM (třeba tato) a zůstane to viset na bootscreenu nebo ti jde o to, že ať tam nahraješ jakoukoliv ROM, máš tam bootscreen staré Eržiky? Já myslím, že tady jde u tu druhou možnost. Nebo se pletu?
_Amos_ (368)|4.11.2010 13:11
Aha, tak takhle jsem to vážně nepochopil..., díky
mbiba_ce4you (143)|4.11.2010 14:54
Zdravím,

zjistil sem, že do titania nejde doinstalovat žádný plugin a končí to tou hlláškou co jsem před cca týdnem posílal, doinstaloval jsem si ta chybová hlášení pro .NET framework a při instalci to leze do složky /windows/startup, zatímco je to logicky ve složce po spuštění, pokud jsem inkriminovaný sopubor ze složky po spuštění nakopíroval do složky startup tak chyba zmizí ale vyběhne další, ale tam už je v logu těch chyb asi padesát stylem chyba v kodu na radce 58...

Původně sem si myslel, že to dělá jenom ten můj jeden plugin kterej bych musel oželet, ale zkusil jsem další dva a ono to bude asi nějaký globální. Chápe někdo proč to tak zlobí? Je nějak zmatený .NET framework lokalizací nebo odkud vítr vane at instaluju vsecko možný s tímhle si nemůžu poradit.

Je mi jasný, že Sense "maniaků" je většina, ale bude tohle v budoucnu nějak řešitelný, nebo neznáte někdo nějakej fix na tohle?

Díky

Mbiba
_Amos_ (368)|4.11.2010 15:48
Na tohle je bohužel jednoduchá odpověď. Eržika i Er!ka mají nadefinované jiné základní adresáře. Místo Start Menu/Programs je Nabídka Start/Programy a podobně...

Většina oficiálních programů v cabu zadává relativní adresy, tak toto pojmenování nevadí. Problém nastává u aplikací, které tuto relativní adresu nemají a jsou nasměrovány do špatných míst, to pak samozřejmě nefunguje...

Řešení je programem otevřít cab a upravit správně cesty a nebo si převést jednotlivé caby na balíčky a začít vařit podle svého...

Popravdě já jsem jeden z těch Sense "maniaků" a tak podporu Titánia rozhodně slibovat nemůžu, chtěl bych si dovařit plně funkčí romku, která mě bude sloužit a titánium tam po vyřešení problému startování sense už nepotřebuji. Dokonce přemýšlím, že do pátku zvládnu variantu se sense bez titánia, která bude odladěná vzhledově do detailu a v tom mi právě brání titánium.
Ale klidně se k tomuto vyjádřete i ostatní... Titánium verzi bych vydal jako holou verzi romky, bez všech možností co se nabízí k sense...
®ED SK!NS (22)|4.11.2010 16:24
[quote]Dokonce přemýšlím, že do pátku zvládnu variantu se sense bez titánia, která bude odladěná vzhledově do detailu a v tom mi právě brání titánium.
Ale klidně se k tomuto vyjádřete i ostatní... Titánium verzi bych vydal jako holou verzi romky, bez všech možností co se nabízí k sense... [/quote]

Ahoj, tak pokud Ti v nějakých dalších úpravách vadí zrovna titanium, tak ho vynech a jak říláš jestli to lze vydej zároveň i holou verzi romky jenom právě s ním každý si pak snad přijde na své...
Za mě říkám, že se bez titánia obejdu přednější je mi sense a jestli jsi ho teď vyladil konečně tak, že už nabíhá i jak má tak to fak nemá chybu! xD
Ještě bych se chtěl přimluvit za to rss co bylo v té verzi 1a kdyby tam zůstalo když by ho uživatel nechtěl, tak by jednoduše použil ten tweak, jak jsi tam také uvedl šlo by to, nebo bude teda definitivně odpárané?
Jinak už se nemůžu dočkat chtěl bych taky konečně stabilní romku vyladit si vše k obrazu svému a co nejdelší dobu NEexperimentovat! :D
Teď jsem ve fázi čekání do zítřka a nevím co už roupama flashnout než nasadím definitivně tu Tvojí romku na co nejdelší dobu :-)))
Včera jsem zkoušel i Energy s MaxSense, ale není to ono...
Eržika je taky super u tý mi ale blbnula zase aktualizace počasí i když jsem zkoušel jiný WeatherCityEditor jednou to šlo jednou ne apod.
Fakt se těším až bude už Er!ka.1d na světě, dneska je už pozdě! :-)
Slibuji si od ní hlavně to, že si jednou vše nastavím, tak jak potřebuji a pak už dlouho na nic nešáhnu! Jestli to tak ale opravdu bude toť otázkou? :-D

Díky za Tvůj čas co pro nás, ale samozřejmě i pro sebe obětuješ dokážu si představit jaký je tohle všechno dělat žrout času a energie!
Thx RED.
mike.bike (41)|4.11.2010 16:24
Osobně bych preferoval funkční vyladělonou romku se Sense a pak již ani nemusí obsahovat Titánium (jen by ubíral místo v paměti)
Ale druhá možnost holé romky mě také láká, zvlášť, jestlli v dohledné době vypustí SPB MS 5.
A k tomu výše diskutovanému kosmetickému problémku s úvodní obrazovkou Eržiky - je možné před (nebo po) nahrání Eriky zaměnit (popř. zrušit)úvodní obrazovku Eržiky.

Už se nemohu dočkat další verze Eriky. Skvělá práce. Jen tak dál.
®ED SK!NS (22)|4.11.2010 16:28
[quote]Ale druhá možnost holé romky mě také láká, zvlášť, jestlli v dohledné době vypustí SPB MS 5[/quote]
No tak to je taky svatá pravda vlastně dobrá připomínka!!