Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 106 PrvníPrvní ... 891011122060 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 1581

Téma: HTC Touch Diamond - konkrétní rady, zkušenosti, problémy a řešení ....

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Zdravim, od dnesniho rana se pobvazuju za totalniho trotla , muze me nekdo poradit jak vypnout zvoneni budiku? Mel sem nastavene zvoneni na 7:30, zacala hrat melodie, a ackoliv sem zkousel cokoliv tak nevim jak to vypnout... pomohlo az vypnuti telefonu. V helpu sem nasel jen jak se nastavuje buzeni a veci kolem nej, ale nikde jakym cudlikem se vypne zvoneni. Diky moc za radu...

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Ahoj,
    nechci nejak predcasne jasat, ale flashnout jde ta nova WWE verze pres tu puvodni, protoze je signed a je ze stejneho regionu, tedy:
    1.35.401.3 na 1.37.405.1 jde bez nutnosti flashovani Hard SPL :yes:

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Ahoj, tak už mám konečně HTC Diamond doma, je to krása Ale štve mě jedna věc...při hovoru jde zvuk z repráku strašně potichu i na max hlasitost...dá se to někde ještě změnit?Skoro nic neslyšim...Děkuji

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

To zjištění od Yndora je opravdu dost zajímavé... Chtěl jsem jen tak pro prdel vyzkoušet Asia ROM,ale asi zůstanu u Evropské...

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Citace Původně odesláno od yndor
    Jediné, co mě sere, je ten chybějící RemoteDesktop, protože ten zrovna docela často používám. Zkoušel jsem ze zoufalství z asijské rom zkopírovat wpctsc.exe, ale "access denied".
    Takže asi nezbývá než nainstalovat klasický starý "WM6 RDP-Finster.zip"... nebo nevíte o něčem novějším? (Co by umělo pokud možno i to sdílení disků?)
    Vyextrahoval sem ten remote desktop z ty asijsky rom-ky. Zbezne sem to zkousel a zda se, ze to chodi, ale na HTC Touch v rozliseni 240x320 to neni zrovna dvakrat pouzitelny...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Kyle: Díky moc, to je záslužná věc!
    Nainstaloval jsem a RDP jako takový funguje, ale to sdílení souborů mi v něm momentálně nefunguje: dostanu se jen na \\tsclient\Files - a tam je prázdno. Mělo by obsahovat "\\tsclient\Files\Internal Storage" atd. (viz např. http://pocketnow.com/index.php?a=por...t=news&id=5454 )
    Buď chybí nějaká část, která zajišťuje to sdílení, nebo je možná chyba u mě (připojuju se momentálně přes GPRS, zkusím to později pořádně).
    Každopádně ještě jednou dík za extrakci.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Kyle : hele umis vytahnout vsechny soubory s "extended" ?? operu ,patche atd ?? pokud ano , budu ti vdecen :-)
    udajne uz beha TomTom7 na Diamondu - ale s 6kovyma mapama ... to by bylo celkem k nicemu ..

oprava : ne udajne , ale beha ... i me :-D

oprava 2 : jedou i 7kove mapy :-D

huraaaaaa ... muzu zlikvidovat a pustit z hlavy iGO !! :-D

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravim,

odkud a jakym zpusobem si bere TouchFLO 3D prehravac album arty? Hlavne mi nerikejte, ze primo z mp3, to by byla hrozna lamerina

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Volodus
    Zdravim, od dnesniho rana se pobvazuju za totalniho trotla , muze me nekdo poradit jak vypnout zvoneni budiku? Mel sem nastavene zvoneni na 7:30, zacala hrat melodie, a ackoliv sem zkousel cokoliv tak nevim jak to vypnout... pomohlo az vypnuti telefonu. V helpu sem nasel jen jak se nastavuje buzeni a veci kolem nej, ale nikde jakym cudlikem se vypne zvoneni. Diky moc za radu...
    jojo budík mě potrápil taky hodně - myslel jsem že ten telefon zahodím.
    Když budík zvoní, objeví se v horní liště obrázek zvonícího zvonečku a tam se pak vypíná)

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Citace Původně odesláno od Losos
    Kyle : hele umis vytahnout vsechny soubory s "extended" ?? operu ,patche atd ?? pokud ano , budu ti vdecen :-)
    udajne uz beha TomTom7 na Diamondu - ale s 6kovyma mapama ... to by bylo celkem k nicemu ..
    Neco urcite, ale je to vsechno pohromade, tak nevim, ktery soubory konkretne chces....

Citace Původně odesláno od yndor
    Kyle: Díky moc, to je záslužná věc!
    Nainstaloval jsem a RDP jako takový funguje, ale to sdílení souborů mi v něm momentálně nefunguje: dostanu se jen na \\tsclient\Files - a tam je prázdno. Mělo by obsahovat "\\tsclient\Files\Internal Storage" atd. (viz např. http://pocketnow.com/index.php?a=por...t=news&id=5454 )
    Buď chybí nějaká část, která zajišťuje to sdílení, nebo je možná chyba u mě (připojuju se momentálně přes GPRS, zkusím to později pořádně).
    Každopádně ještě jednou dík za extrakci.
    Vytah sem vsechny soubory, ktery byly v ty puvodni verzi "WM6 RDP-Finster.zip". Pokud prijdes na to, co chybi, tak to tam muzu pridat....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

no,hezky,ale kde to je ?? :-)

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Ty soubory v extended jsou dohromady se souborama ve windows, takze mi musis napsat, ktery konkretne chces...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

no ... ale to ja nevim co chci :-) ja nevim co v tom vsechno je - ja pri instalaci zakazu tyhle cabiky instalovat a chci se podivat a usoudt co z nich by bylo dobre tam mit ...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Parada, uz se podarilo rozbehat TT7, i se sedmickovymi mapami.
    Konecne je s cim prezit, nez bude opraveno iGO...

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od VP
    Ahoj,
    nechci nejak predcasne jasat, ale flashnout jde ta nova WWE verze pres tu puvodni, protoze je signed a je ze stejneho regionu, tedy:
    1.35.401.3 na 1.37.405.1 jde bez nutnosti flashovani Hard SPL :yes:
    Zdravím, od včerejška jsem také vlastníkem Diamondu, tak jsem se hned jal flashovat na ROM 1.37.405.1. Potvrzuji co napsal VP, také jsem flashnul podepsanou ROMku bez předchozího nahrání HardSPL a povedlo se.

Strana 10 z 106 PrvníPrvní ... 891011122060 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 20:38
  2. Reakcí: 214
    Poslední příspěvek: 25-11-2009, 15:12
  3. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  4. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 20-02-2009, 19:22