Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 106 z 106 PrvníPrvní ... 65696104105106
Zobrazené výsledky: 1,576 až 1,581 z 1581

Téma: HTC Touch Diamond - konkrétní rady, zkušenosti, problémy a řešení ....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

SecondToday - virtuální Today

Na základě několikerého dotazu přes SZ na téma Second Today, jsem připravil malé seznámení s tímto softwarem.

SecondToday - virtuální Today

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od Prague77
    netusite jestli se da synchronizovat (primarne polozky kalendare) s Lotus Notes?
    http://www.palmserver.cz/modules.php...ticle&sid=1805
    nebo
    http://www.tntsoft.com/index.php?xnscrsht

Myslím, že i IBM měla nějaký nástroj pro synchronizaci LN s WM, ale vše, co jsem hledal bylo placené, tak jsem hledat přestal a synchronizuji s outlookem s osobními složkami. Další alternativou je používat LN connector pro outlook a pak standardní sync s outlookem.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Prague77
    netusite jestli se da synchronizovat (primarne polozky kalendare) s Lotus Notes?
    vzdalena synchro az v LN 8 - maji v sobe Lotus Traveler
    lokalni mi uspesne funguje pomoci softu XTND Connect ;-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od JJ2
    Dotaz na pouzdro: Nevite zda se da nekde koupit originalni ochrane pouzdro PO-S390 ... viz.:
    http://www.smartmania.cz/forum/viewt...118cb9209f9583:

Sehnat se to dá třeba na ZDE na ebay.com

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od karpro
    Sehnat se to dá třeba na ZDE na ebay.com
    myslel jsem v Cechach, cena dopravy ze zahranici vychzi stejna jako cena samotneho pouzdra...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Založení nových vláken

Z důvodu naprosté nepřehlednosti tohoto vlákna a na základě diskuze o jeho rozdělení to tady zamykám.
    Vaše případné technické dotazy se pokuste najít na HTC Touch Diamond Wiki.
    Pokud na svůj dotaz nenajdete odpověď směrujte jej do nově založených vláken:

HTC Touch Diamond - Zkušenosti, obecná diskuze (co se nám líbí a co ne)
    HTC Touch Diamond - Příslušenství (obaly, baterie, dokovací stanice, fólie na display - zkušenosti a rady s tímto příslušenstvím)
    HTC Touch Diamond - Software (kompatibilita software a postupy jak jej zprovoznit)
    HTC Touch Diamond - ROMky, flash a Tweak (vše o nových romkách a rady se zprovozněním, různé úpravy registrů atd)

Dodržujte tam prosím pravidla pro diskutující. Snažte se každý svůj příspěvek v prvním řádku popsat pro lepší orientaci (viz. tento příspěvek). Necitujte předchozí příspěvek pokud na něj reagujete.
    Pamatujte na slušnost. Tak jak vy k jiným, tak oni k Vám. Žádný učený nespadl z nebe, ale ptát se na základní věci, které se netýkají jen HTC Touch Diamond, ale Windows Mobile Professional obecně je zbytečné. Nejdříve prosím hledejte a až pak se ptejte. Děkuji.

Pokud budete mít připomínky k zamknutí a rozdělení tohoto mega vlákna, pište je prosím sem.

osch

Strana 106 z 106 PrvníPrvní ... 65696104105106

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 20:38
  2. Reakcí: 214
    Poslední příspěvek: 25-11-2009, 15:12
  3. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  4. Reakcí: 12