Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 37 z 37 PrvníPrvní ... 27353637
Zobrazené výsledky: 541 až 549 z 549

Téma: HTC Touch Pro (Vario IV) - Obecné tipy, zkušenosti a problémy...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Nedaří se mi nainstalovat NET_CF_3.5. Při instalaci hlásí: Chyba instalace. Ukončete všechny aplikace a procesy, maximalizujte dostupné místo pro uložení a spusťte instalaci znovu. Podpůrné informace: 2. Ta samá hláška vyskakuje při instalaci z PC i z cabu, na kartu i do interní paměti. Mám ROM 5.05.401.1 s češtinou. Místa jak v interní paměti tak na kartě mám dost.
    Neřešil někdo něco podobného (pokud možno bez HR)?
    Dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2005

Používáte někdo SBSH Calendar Touch? Mám s aktuální verzí problém, že i když nastavím výchozí zobrazení měsíc, stejně vidím aktuální den.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Zdarec. Pohrával jsem si s externí GPS a při párování mi byl nabídnut OUT COM port 4... No proč ne, tak jsem jej nastavil, ale pak jsem si uvědomil, že port 4 používá právě interní modul GPS. Zajímalo by mne, jak se to dá napravit (patrně zásah do registrů), protože se mi rozhodně nechce sáhnout po HR řešení. Díky za každou "dobrou" radu. :yes:

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Zdravim.Obcas se mi stava, ze se mi nejde hornim tlacitkem rozsvitit plocha.Telefon asi neni vypnuty, ale neprijima hovory,ani sms a nereaguje na zadne dotyky,ani tlacitka.Pomuze jedine SR.Zda se mi, ze se to stava nepravidelne po prijmuti nejake sms. Mel jsem puvodni ROM s cestinou,ted jsem flashnul tu posledni oficialni a cestinu mam take, ale na tento problem to nema vubec vliv. Nemate nekdo prosim podobnou zkusenost, pripadne napad cim by to mohlo byt? Diky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

zrejme nejaka aplikace doinstalovana, jedine HR + pokus, omyl s doinstalovavanim aplikaci a testovanim ktera to dela

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Zdravím, mám takový zajímavý problém, na today (home) obrazovce se mi v taskbaru najednou nezobrazují hodiny, přitom ve všech spuštěných programech atd. normálně jsou. Stalo se to nějak asi "samo od sebe", byly tam a po nahlédnutí a zavření kalendáře už najednou nejsou, tudíž konflikt s nějakou instalací jsem vyloučil. SR samozřejmě nepomohl. Máte někdo tip čím to, nebo co s tím?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

tak pokud máš sktools: tune up! - system tweak - a tam je date and time on top bar; show cock on today screen only.
    a nebo ťapni na today na hodiny, tam poslední záložka a fajfka (první) u display the clock on the tittle bar in all programs.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Používám skvělou Titan ROM s TF3D a řeším jeden problém, nebo spíše věc na unadnění. V nabídce TF3D při zobrazení hodin jsou dva řádky a to seznam hovorů a kalendář, bez této možnosti se obejdu a přivítal bych například 3 ikony pro spuštění nejpouživanějších programů. Prohledal jsem toho hodně, než jsem si napsal tento příspěvek, ale bez výsledně. Hlavně mě neposílejte k Diamond Tweaku, ten to určitě nemá. A dík za reakce.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Nejde to. Ak si to niekde videl tak to bolo preto, ze to bola ina verzia.

Strana 37 z 37 PrvníPrvní ... 27353637

Podobná témata

1. Reakcí: 761
    Poslední příspěvek: 17-11-2010, 21:18
  2. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 20:38
  3. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  4. Reakcí: 16