Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 25 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 364

Téma: LG KS20 - uživatelské zkušenosti, tipy a triky...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Všichni kdo již vlastníte toto zařízení prosím o příspěvky jakéhokoliv charakteru týkajícího se práce s tímto zařízením .... sice ho mám již déle ale hraní s Cruisem mi zabralo tolik času že teprve nyní začínám studovat LG :-)
    První dojem :
    hmatový - zcela perfektně padnoucí zařízení , rozměry jsou opravdu již "nositelné" ... nesrovnatelné s žádným MDA/XDA které je doposud na trhu ..
    běžně-uživatelský - poměrně svižné zařízení na úrovni dobře laděných ROM konkurentů (Kaiser,TyTn,Cruise ... atd.)

Specifications:

• Windows Mobile 6 Professional (with modifications for finger-friendly use)
    • Size: 99.8 x 58 x 12.8 mm (3.9" x 2.3" x 0.5")
    • Weight: 92.5 g
    • 400 MHz processor (Qualcomm MSM7200 chipset)
    • 2.8", 240 x 320 pixel, 18-bit (262.144) colour touchscreen
    • Tri-band (900/1800/1900 MHz) GPRS/EDGE and single-band (2100 MHz) UMTS/HSDPA (3.6 Mbps)
    • 128 MB RAM / 256 MB ROM
    • 1050 mAh Li-Polymer battery, 4h/400h talk/standby time
    • 2.0 megapixel camera with auto-focus and LED flash
    • Front-facing VGA video calling camera
    • Bluetooth, WiFi (b/g), TV-out, FM radio
    • MicroSD card slot

A couple of things not quite certain is:

• GPS (supported by the chipset, but there's probably no GPS antenna)

.... a více později :-)

Ihned mám ale dotaz - pokud někdo stroj již vlastníte - nedaří se mi vyhnat LG ficury , standardni postup - po HR kalibrace atd.,před instalací ficut softreset nefunguje - vrati se to zpet do stavu po HR :-( někdo nápad ?????
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00261459_KS20_Cxun.jpg 
Zobrazení: 60 
Velikost: 17.0 KB 
ID: 7558   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00261459_screenshot001pf4_3Kik.jpg 
Zobrazení: 77 
Velikost: 19.0 KB 
ID: 7561  
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

vyreseno

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Jeste by jsi i pro ostatni uzivatele mohl napsat jake jsou parametry toho zarizeni,co umi apod.Na ruznych webech byli parametry odlisne.Uvadeli se ruzne ram atd. :yes:

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

zdravím, sleduju to tu již od prosince, protože potřebuji nový komunikátor (moje MDA Vario již dosluhuje). Po vyhlédnutém E-TEN X800, které jsem zavrhl kvůli paměti, jsem si objednal HTC Touch Cruise, ale to jsem již také zrušil. Včera jsem se rozhodl pro LG KS200 a dal dotaz na O2 ohledně podpory WIFI, a zde je odpověď:

Vážený pane,
    reaguji na Váš připojený e-mail. Ze své pozice nemám možnost ověřit
    skladové zásoby jednotlivých prodejen, dle informací pracovníků logistiky
    je telefon k dispozici na hlavním skladě a volně dostupný k dodání
    prodejnám. Dle ověření vlastností podporuje telefon datové přenosy GPRS,
    EDGE a UMTS, službu Wifi ale uvedený přístroj nepodporuje. ¨

Tak jsem z toho trochu zmatený, protože se informace na netu ohledně podpory WIFI různí.
    A jak je to vůbec s pamětí? Původně tam měla také být "jen 64Mb"

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Průběžné pozorování 1 :-)

výdrž - zatím vypadá ještě o chloupek lepší nežli u Polarise ... cca 10%

karta SDHC , sice vše běhá , ale u některých souborů - cabu , je treba problem instalace z karty ... je nutne pres active sync (podobne zahady byly myslím u Kaisera v první ROM také)

nabijeni,synchronizace - je hloupe ze LG nepouzil uz dnes standardni miniUSB , ale specielni koncovku ....

video v CorePlayeru bez problemu i bez konverze ...

behem prace se objevuji drobne zahady - nelze spustit nejaky program , je potreba reset (vypada to na syrovou ROM)

vlastni vyzvaneci a oznamovaci tony - wavy co mam prednastavene na sms,vyzvaneni atd. (stejne jako ve vsech htc strojich) se mi sice prehraji , ale jsou provazeny dvojim nebo trojim zachraplanim , vyzvaneci ton se spusti ne v delce jak je , ale pouze na cca 5 sec a utichne ..... po zadani defaultniho vyzvaneni sice prehraje bez problemu , teda no ... pri pouzivani BT handsfree si zase vyzvani tak nejak jak chce - jednou zvoni jen do sluchatek , pak zase normalne pristroj , vicemene bez logiky
    * zda se ze castecnou - mozna uplnou opravou je prevod do m3 ... zajimave ze normalne se mp3 ostatnim strojum moc nelibi , tady pro zmenu to system asi vyzaduje :-)

BT - sice umoznuje hafo profilu , neoklestena verze jako u ostatnich xda/mda , ale zase .... neumi se zpetne konektit - treba na sluchatka , jakmile se ztrati ze spojeni , zpatky uz nenavaze , pri zapnuti BT na pristroji neumi sam aktivovat spojeni ... celkem hloupe :-( - to vidim zatim jako nejvetsi problem , vzhledem treba k absenci gps to muze byt zdroj neprijemnosti , potom souctem s hansdfree to je velky a neprijemny problem .....

pri pouzivani profilu - phonealarmu - ktery normalne se vsemi zarizenimi funguje na 100% ,, neumi pri prepnuti z nocniho rezimu zapnout gsm cast ...
    * s novou verzi PhoneAlarmu uz prepina jak ma ....

fotoaparat , video .... jedine zatim plus oproti konkurenci , oproti prikladne Polarisu , Kaiserovi nebo starsich HTC kousku , samozrejme i e-tenu ktere s kvalitou foto jsou na tom jeste hure nez HTC , je ac treba jen "pouze" 2Mpx asi nesrovnatelne pouzitelnejsi nezli ostatni , foto i video ..

wifi - bez problemu , dost citlive .... wpa,wpa2,wep ... v pohode , prenos bez "padani" ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Jeste mam problem s diakritikou v Mobipocket readeru , "nefunguji" standardne pouzivane fonty , nevim jestli na tom ma podpis pocesteni pristroje - systemu , stejny problem by se mohl tedy objevovat na vsech zarizenich s ceskou ROM , bohuzel nemam zkusenosti , cestinu nepouzivam - tady se ji ale bohuzel njde zatim zbavit ........ nekdo napad ???

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

skus pohladat urcite je tu thread s CE fontami(ja som si ich stahoval)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

fonty samozrejme mam,bezne je pouzivam , ale tady to proste nefunguje
    *rozbehal jsem uBook , ten jede perfektne .....

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

tak vážení jdu do něj, a jen doufám, že nedělám blbost...:-)

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Mam dotaz, nevite jestli se da sehnat k tomuto telefonu redukce na normalni jack? Tento ks20 ma asi nejaky proprietarni LG konektor, ktery se pouziva u vicero jejich telefonu, google mi nic blizssiho neporadil..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Zarizeni VELICE zahadne pracuje s pameti ...
    Vypis pameti bez jakychkoliv spustenych programu ...
    Celkem ... 81Mb
    Pouzita ... 65Mb !!
    Volna ... 16Mb !!
    -------------------------------------------------------------------
    To jsem na to byl lepe se vsemi zarizenimi ktere mely jen 64Mb RAM .... 22-28Mb volneho,dle pouzite ROM a daneho zarizeni ....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Ono az vyjde nova rom, tak to bude urcite lepsi.. Trochu me od koupy odrazuje prave to, ze to je "neprobadane" zarizeni, narozdil napr. od htc, ktere ma ohromnou komunitu "zdokonolavacu".. (i kdyz me to na druhou stranu taky laka )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

O jake pameti ted mluvite? O programove? Po soft resetu?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Bohuzel tohle neni HTC , takze nova ROM treba ani zadna byt nemusi,pripadne nemusi vylepsovat skoro nic , na to bych nespolehal u tohohle pristroje . Nicmene prekvapit LG muze :-)
    Pamet samozrejme nemyslim uloznou !
    Mimochodem .... ty rozmery jsou desne navykove , i Cruise je pak strasna cihla a mam obavu ze diky tomu si i s drobnejsimi problemy ktere nevim zda budou odstraneny necham radsi to LG :-) Po letech pouzivani MDA je tohle navrat k "mini" rozmerum a priznavam ze mne to dostava :-D

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Ja uz jsem rozhodnut do neho jit, taky me to dostalo ) Ted guugluju co se da, jsem zvedavy jestli nekdo prijde na to jak zprovoznit ten gps cip co je uvnitr ) Jinak nekde jsem zahledl informaci o romce 101b. Taky je super ze narozdil od htc ma tento chipset implementovany drivery toho ati grafickeho akceleratoru, i kdyz v nekterych pripadech maji aplikace pracujici nad GAPI pry take problemy.. Ale podle toho co jsem cetl ocekava LG od tohoto telefonu hodne, proto bych se nebal toho, ze nebudou dalsi updaty..

Strana 1 z 25 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. I-Mate Ultimate 8502 - uživatelské rady, triky a zkušenosti
    Od pavelbures v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 12-09-2009, 11:33
  2. TomTom 7 pro PDA - zkušenosti, tipy a triky...
    Od RychJ_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 296
    Poslední příspěvek: 16-08-2009, 07:17
  3. HTC TyTN - tipy, triky a zkušenosti
    Od matrad v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 103
    Poslední příspěvek: 10-09-2008, 16:11
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 11:11