Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak
>
>

LG KS20 - uživatelské zkušenosti, tipy a triky...

hannawald (65)|16.5.2008 22:12
[QUOTE="RamzesII"]myslite tu zmenu v registrech a ten patch? no mne SDHC karty cte, mnel jsem tam doted 1GB. A ta uprava registru je asi jednoducha, kdybych vedel jak se do registru dostat. Jsem zatim na tyhle zarizeni jen amater...
diky za rady[/QUOTE]

tohle zvladnes:o) nainstaluj si nejaky program na upravu registru a je to. ja pouzivam eXEden Pocket Regs.
Najdes je tady mezi freeware.
RamzesII (20)|16.5.2008 23:05
diky vsem..uz mi to fachci...
ani jsem neprepisoval registry, jen jsem nainstaloval ten patch
->slavo<- (9)|22.5.2008 22:31
Cavv all MAm LG KS20 a konečne som našiel miesto kde sa dozviem o svojom PDA čosi viac dufam >]

V prvom rade ma zaujima či si možem upgrade SW aj cez data cabel a ako zistim aku mam verziu SW a ROM Ako som sa tu dočital zlepšuje to reakcie telefonu a celkom by sa mi to hodilo .

ešte potrebujem poradit program ktorym editujem ten subor v registroch koli SDHC kartam. diki moc

Dufam že mi niekto poradi . :D
RamzesII (20)|22.5.2008 22:48
Zdar,
no registry nemusis updateovat...staci nainstalovat ten SDHC soft.
Verzi firmvare mas, podle toho kedy si to kupoval. Ja som mal automaticky "a" verzi a nic novsie neje.
Cakame na to myslim vsetci.
Ale rad by som aj ja vedel, ze ci ked vyjde 6.1 WM tak ci to budmeme moct updateovat.
->slavo<- (9)|22.5.2008 23:08
Už mi ide ta karta super ale potrebujem nejaky dobry player na filmy alebo klipy :) nech to ma hlavne dobre ovladanie a kompaktibilitu .
->slavo<- (9)|23.5.2008 14:48
Sry že tu spamujem ale zaujima ma aku ma vlastne MOje LG RAM pretože volna ram je
30.53 MB celkova je 81.60MB a použita je 50 MB

podla tychto čisel ma LG KS 20 96MB ram a nie 128MB ako tu uvadzate na prvej strane a celkovo sa všade piše ye to ma 256 ROM a 128MB RAM Je to blbost? alebo mi to niekto vysvetlite pretože som stoho celkom sklamany :evil: všade pišu niečo ine a človek už ani nevie čo vlastne ma .
Nieje nato nejaky test v ktorom by som zistil aku ma vlastne MOje LG KS 20 RAM ?

PROSIM ODPOVedzte niektooooooo PLSSSSSSSSSSSSSssssss
Kilek (45)|23.5.2008 16:45
Oficialne by KS-20 mela mit 128MB interni pameti - http://ks20.lgmobile.com/ V realu podle me ma zhruba 228MB o ktere se deli uzivatel a WM instalace. WM si vezmou kolem 64MB v zavislosti na lokalizaci a zbytek kolem 160MB jsou uzivatelske data (neco z toho JAVA,MMS,..asi 8MB).

To ze podporuje SDHC je kazdopadne prijemne zjisteni, protoze oficialne nema. Nekde jsem zaslech, ze pokud je problem se zapisem, staci napr. 4GB kartu zaplnit na 2GB.
->slavo<- (9)|24.5.2008 15:41
tak to je dost Ubohe :( stou RAmkou som stoho normalne sklamany a. ale zasa na druhej strane ide telefon ako raketa . nestretol som sa ešte zničim čo by mi nešlo a celkovo to ako pracovny nastroj umna splna učel . a aj ako multimedialne zariadenie . všetko je fajn až nato že napr mohli dat taku možnost ako napr vypnutie toho Specialneho LG menu , lebo podla mna to žere aspon 30% pamate ram ktore by sa dali využit v inych aplikaciach .
ako si zistim aku mam verziu SW a verziu ROM ? hraje to nejaku rolu v rychlosti telefonu?

lebo mam O2 SW čestina , a chcem pri nej aj ostat . ale novši SW by som skusil .
Losos_ce4you (1147)|24.5.2008 16:53
Asi budes potrebovat nastudovat abecedu , latku pro 1.tridu predmetu PDA :-D "samsung" menu samozrejme vypnes zcela jednoduse tak jako vsechny today pluginy ..... prekvapive ... v "today" :-)
hannawald (65)|25.5.2008 09:41
verze SW

- nastaveni - zalozka system - klikni na systemove informace a rozklikni informace o verzi.

pravdepodobne budes mit ROM v10a, vsichni cekame na v10b, ktera by mela byt kazdou chvili v servisech, v GSMobile mi ve ctvrtek rekli, ze ji cekaj, ale jeste ji nemaj.

ad LG menu - vypnout se sice da jeho nezobrazovani, ale nevim, jestli porad nezere RAM, i kdyz se neukazuje...lepsi by bylo to nejak odstranit, aby se vubec nezavadelo pri bootovani. Asi to taky nejak jde, mozna je to nahrany v ext ROM ??? ale to uz je aspon stredni skola, mozna vysoka, to neumim:o)
szoustal_ce4you (174)|25.5.2008 20:42
U jiných WM zařízeních zabráníš nainstalování těchto aplikací tak, že uděláš Hardreset a nakonec uděláš softreset dříve, než se daná aplikace nainstaluje. Nejdříve samozřejmě musíš zkalibrovat obrazovku a další věci.
Pavel Koza (4761)|26.5.2008 13:54
Dneska jsem byl v GSMobilu v Jame, technik volal do Letnan, ale ROMka porad nikde... Navic me pobavilo, ze dle technika "trva instalace noveho systemu asi 2 hodiny, takze to nedelaji na pockani". Takze do toho "zadku" nepojedu jednou, ale dvakrat... Ach jo, LG ma obrovsky minus :no:
RamzesII (20)|26.5.2008 14:50
ja jsem si naivne myslel, ze to dokazem nainstalovat, bez toho, aby jsme sli do servisu. To znaci, za kazdy , kdo ma ten telefon bude muset do servisu? A kolik asi bude stat takova sranda? To je nejaky posahany.. a pri dalsim firmware znova.. :?
Pavel Koza (4761)|26.5.2008 15:18
No nainstalovat to dokazem, kdyz bude z ceho:) Problem je ale mozna jinde - nevim, jak je to ted a tak to berte s rezervou, ale kdysi davno to fungovalo dokonce tak, ze i kdyz jste si nahral LEGALNI ROMku sam, ztak v GSMobilu pri zjisteni, ze jste ji tam pri koupi mit nemohl a u nich vam ji nenahrali, delali celkem problemy. Ale je to uz dost let, tak se to snad zmenilo.

V kazdem pripade rozdil oproti "normalnim" vyrobcum jako HTC nebo HP, kteri daji flash na FTP, je to znacny. A jestli budu muset do Letnan 2x, tak je fakt prokleju:evil: Jdu tam zkusit zavolat...

A jeste posledni - kdy jste kupovali zarizeni vy, kdo mate tu verzi 10a? Ja koncem unora a mam 09d...
RamzesII (20)|26.5.2008 15:47
Ja jsem to koupil pred dvema tydny od manika, co nema rad WM..tak to jen zapnul , vyskousel a koupil nokii se simbianem.
V zarucaku je datum koupe u O2 18.2.2008 a uz ma verzi v10a. Nemyslim, zeby te upgradeoval ten chlapik, protoze moc tomu nerozumel a vsechny kabely a vsechno bylo originalne zabaleno.
hannawald (65)|26.5.2008 15:55
mam to nekdy z brezna od O2. mam slibeno z gsmobilu, ze az bude nova ROM, tak se mi ozvou..pak to sem hodim
vago (1)|27.5.2008 16:49
takze som majitelom asi 5 dni. kupoval som lg ks20 od firmy sidliacej v usa a moja verzia rom je v10c s datumom 19/2/2008..
zatial ks20 vnimam celkom pozitivne, ale je to moje prve pda takze nemozem porovnavat


za tych par dni rozhodne ako plus vnimam rozmery a vzhlad, ale folia na screen is a must a nejaky obal resp. puzdro tiez - povrch sa lahko poskriabe, sposob manipulacie so simkou tiez nie je najpohodlnejsi

zivotnost baterie tiez nie je zla, ale k tomu sa hadam budem moct vyjadrit az po dlhsom pouzivani zariadenia

ovladanie je intuitivne a nemam s tym najmensi problem

zatial som do tohodil spb pocket plus v4- velmi som spokojny, spb fullscreen keyboard v3-este som ju len tak prebehol, takze skusenosti s terenu nemam


na mp3 pocketmusic5 a googlemaps

a skype ale ten sa mi nepodarilo rozbehat, chat je v pohode no kvalita hovoru je hrozna - pouzil som wi-fi pripojennie, skusal som starsie verzie, ale nepomohlo. na nejakom forume bolo odporucene nainstalovat fring a presmerovat hovory skypu cez to ale nefungovalo to.. podarilo sa niekomu rozbehat skype hovory zo slusnou kvalitou?

niektory z vas tu mali problem s mikrofonom.. ja som zatial volal iba par krat, mal som asi len 3 alebo 4 dlhsie hovory cez 6 minut a nepostrehol som ziaden problem..kvalita hovoru bola slusna

nemate niekto nejakeho slusneho email clienta co je kompatibilny so spb pocket plus?
skusali ste aj ine mapy ako od google? ake mate skusenosti?.... zatial s pozdravom

Kilek (45)|29.5.2008 10:26
Nova ROM byla uvolnena a je dostupna ke stazeni pro servisy. Oznaceni by melo byt V10b Mar19.
RamzesII (20)|29.5.2008 16:28
tak to je super, uz to chce jenom dobrodince, ktery to pusti na forum i s podrobnym navodem, jak si nepo....t telefon..:D
Ozzy_ce4you (48)|3.6.2008 18:54
Zdravím diskutující,

dostala se mi do rukou verze pro testování s ROM v10b. Pokud chcete, abych vyzkoušel nějaké dřívější (ne)funkčnosti, piště ;-)

Skype vyzkouším, nicméně koukám, že současná verze je pro WM 5...

A bohužel také nemám po ruce kartu sdhc abych vyzkoušel případnou ne/funkčnost. Pokusím se ji ještě splašit...
* tak v pondělí tu kartu ozkouším...
Ozzy_ce4you (48)|3.6.2008 19:48
[QUOTE="Losos"]Dalsi vytknuti LG je citlivost GSM/3G ... (pouze srovnani s jinym pristrojem - nemyslim tim ze je to nejaka obzvlast velka bida)
.....
Tam kde LG automaticky vypadava hovor (Eurotel - vetsinou je to za jizdy - presne prikladne prujezd barrandakem - cca v polovine kopce , bohdalec , D1 pred sjezdem na Benesov atd.) tam primy konkurent - Cruise nezaznamena ani ztratu "carky" , natoz vypadek .....

Mam dojem ze to jsou prechody mezi 3G a GSM , podobne se mi chovala nejaka verze radia myslim ze na Trinity ....
[/QUOTE]

Tady bych si byl takřka stoprocentně jistý, že jde o přechod mezi 3G a GSM. Vypnout podporu 3G a zkusit :)
Ozzy_ce4you (48)|3.6.2008 19:53
[QUOTE="Milanek1987"]Zdravim,chtel bych se Vas zeptat,kdo ma LG KS 20,jestli ma integrovanou na desce GPSku?? HTC Touch Cruise ma stejny chipset od Qualcommu a ma GPS.
Dekuji za odpoved.[/QUOTE]

Nevím, jestli je tam šváb našroubovaný, nebo ne, ale GPSku LG nemá. Tedy alespoň programy očuchávající všechny dostupné porty ji nenašly...
Ozzy_ce4you (48)|3.6.2008 19:57
[QUOTE="hannawald2"]zvyseni kvality audia by urcite mohl byt jeden ze zlepsovaku novejsich ROM. To je ten vystup tak mizerny? i pres redukci na nejaky lepsi nez pribaleny sluchatka? Pak by se nabizely jedine BT stereo sluchatka...
snad to nebude tak hrozny..(kdyz clovek nebude mit primy srovnani)[/QUOTE]

Výstup šumí, to je pravda. Nicméně pokud nemáte hodně tichou písničku (klasiku) nebo mluvené slovo, slyšet to není. Tedy klasický popík, neřku-li metálek, o šumu nebudete vědět ;)
RamzesII (20)|4.6.2008 15:50
Zdar,
no chtëlo by to asi vyskouset jestli se zlepsilo nahravani videa. nezeby to bylo nejak extra dulezity, ale stve mne, ze to furt sekne. Pak by chtel zeptat, jestli uz bezi pointui. Mobille shel mne jde bez problemu, ale pontui se jenom spusti a hned ho sekne. Jinak vas nazor na to jestli se nejak zrychlily odezvy? myslim vseobecne rychlost ovladani a jestli se tim novym firmwarem nejak uvolnilo trochu RAMky.
A kdyz uz pisi, tak otazka pro vsechny. Stava se vam, ze nekdy nenacte SDHC kartu, mne to proste sem tam jen tak vypadne a musim to restartovat. Obvykle to dela, kdyz ji vyberu, a pak ji vlozim znova, tak uz ji nenacte.
dikes
Dreix (56)|4.6.2008 16:01
Je to pekny stroj,ale nemuzu si pomoct...pripomina mi iPhone :D
Ozzy_ce4you (48)|4.6.2008 23:05
[QUOTE="RamzesII"]Zdar,
no chtëlo by to asi vyskouset jestli se zlepsilo nahravani videa. nezeby to bylo nejak extra dulezity, ale stve mne, ze to furt sekne. Pak by chtel zeptat, jestli uz bezi pointui. Mobille shel mne jde bez problemu, ale pontui se jenom spusti a hned ho sekne. Jinak vas nazor na to jestli se nejak zrychlily odezvy? myslim vseobecne rychlost ovladani a jestli se tim novym firmwarem nejak uvolnilo trochu RAMky.
A kdyz uz pisi, tak otazka pro vsechny. Stava se vam, ze nekdy nenacte SDHC kartu, mne to proste sem tam jen tak vypadne a musim to restartovat. Obvykle to dela, kdyz ji vyberu, a pak ji vlozim znova, tak uz ji nenacte.
dikes[/QUOTE]

Ahoj, hurá na to:

video - trošku blíže specifikuj, zatím jsem nahrával jen asi 20s video a bez potíží, dokonce i kvalita zvuku mi přijde slušná...

Pointui běží bez potíží...

Rychlost odezvy při běžných činnostech mi přijde dobrá, žádné prodlevy při spouštění standardních aplikací (inbox, kalendář) nepozoruji, a to i po soft-resetu. Zkrátka pohoda. Na stranu druhou, někdo tu psal, že zvládá video v rozlišení pro PC bez potíží, já zkoušel asi 4 s různým rozliš i dat. tokem a žádné v CorePlayeru plynule nejelo.

Uvolnění RAMky, předchozí firmware jsem neměl takže nemůžu soudit. Nicméně když jsem jej dostal nový, po soft-resetu zbylo cca 30 MB, po zákazu Menu na Toady se uvolnilo dalších 7 MB. I tak je to nějak podezřele málo...

SDHC kartu bohužel zatím nemám, budu mít v pondělí, dám vědět.

JInak nyní běží test výdrže, maximální podsvícení, BT on, Wi-Fi on, GSM aktivní... vypadá to na necelých 7 hodin což je výtečný výsledek ;)
hannawald (65)|5.6.2008 08:54
Ozzy: diky za vsechny informace!
RamzesII (20)|5.6.2008 10:49
Diky za info,
uz jen by to chtelo hodit sem link s tim novym firmware a popis postupu jak to naroubovat do fonu bez jeho likvidace..:D no kdyz to vubec je mozne, bez pomoci servisu.
hannawald (65)|5.6.2008 11:22
[QUOTE="RamzesII"]Diky za info,
uz jen by to chtelo hodit sem link s tim novym firmware a popis postupu jak to naroubovat do fonu bez jeho likvidace..:D no kdyz to vubec je mozne, bez pomoci servisu.[/QUOTE]

jestli ses z Prahy, tak bych vubec o domacim flashi neuvazoval. Na xda-developers je celkem dlouhy vlakno o tom, jak flashovat KS20 a vic nez dost lidi, ktery s tim maj potize. To mi za to nestoji, radeji si zajdu do servisu.
RamzesII (20)|5.6.2008 16:44
Ok dik za radu,asi to bude nejlepsi. Jsem z Prahy, tak to nebude problem. A kde bych mnel zajit do servisu? muze to byt jakykoli servis pro mobily, nebo je nejakej primo pro LG? Nebo co by jste doporucil? A kolik to asi stoji?
hannawald (65)|5.6.2008 18:40
ja s tim pujdu do gsmobilu a vzhledem k tomu, ze uz jsem par zaseku zazil, tak mi to doufam udelaj na zaruku. Ten novej soft uz by tam udajne meli mit.
RamzesII (20)|5.6.2008 22:19
jasan, ale ja stim asi do O2 jit nemuzu, ze chci novy firmware. A nevim, jak to bude, kdybych sel do nejakeho neautorizovaneho servisu a nechal si tam zmenit firmware, jestli bych nahodou neprisel o zaruku.... No asi budu muset cekat na nekoho, kdo bude mit info.
hannawald (65)|5.6.2008 22:30
[QUOTE="RamzesII"]jasan, ale ja stim asi do O2 jit nemuzu, ze chci novy firmware. A nevim, jak to bude, kdybych sel do nejakeho neautorizovaneho servisu a nechal si tam zmenit firmware, jestli bych nahodou neprisel o zaruku.... No asi budu muset cekat na nekoho, kdo bude mit info.[/QUOTE]

ja mam taky od O2, ale KS20 nema myslim O2 upraveny software. Gsmobile je autorizovany servis LG. Rozhodne tam s tim pujdu, pak muzu dat vedet.
Kilek (45)|6.6.2008 14:00
Update by mel byt v autorizovanych servisech provaden zdarma.
Ozzy_ce4you (48)|9.6.2008 23:27
Tak jsem dnes vyzkoušel 8GB paměťovou kartu Nokia a bohužel, přístroj po instalaci patche našel jen 4 GB. Na ty šlo bez problémů zapisovat i číst (karta byla zaplněna více než 3 GB dat).
Zdenek Malinsky (9781)|9.6.2008 23:34
ad update ROM v GSMobile
Pavel tam dnes byl a snad prý příští týden bude.
Pavel Koza (4761)|9.6.2008 23:59
Byl jsem tam. Nijak jsem nemlzil, jen jsem rekl, ze bych tam rad novy firmware ze je pry k dispozici a ze ten telefon ma par problemu, bude to na zaruku (a tedy zdarma, doufam). Jedina jobovka je predpokladana delka "opravy", pry si mam za tyden zavolat... :evil:
yasmeene2 (794)|11.6.2008 11:46
TADY

ceska rom 10b ke stazeni, pro ty co nechtej cekat na servis a neboji se flashu :o)
Pavel Koza (4761)|11.6.2008 11:51
Abych rekl pravdu, tak jsem (duverne) ROMku dostal a slibil ji nesirit, ale i pres nekolikahodinovou snahu se mi ji nepodarilo naflashovat. Byl to nejakej dz soubor a porad to hlasilo, ze neni platny. A protoze to neni moje zarizeni, radeji jsem neriskoval... Tak si hold pockam...:)
hannawald (65)|11.6.2008 11:54
s HTC jsem se flashu nebal, ale KS20 je asi jiny kafe...tolik lidi, co si rozdrbalo flashovanim telefon, jsem jinde nez na forech o KS20 nevidel
RamzesII (20)|11.6.2008 12:23
je na to nejaky zlozity postup? Neexistuje nejaka flashovaci utilitka typu.exe ? Myslim, ze uz by pani s LG mohli neco takoveho vymyslet a pustit to do obehu. Nebo se jen boji, ze kdyz si to nekdo rozmrda, tak pak by to mohl hlasit jako reklamaci a byly by stim problemy....
Ale na tyden to do servisu nedam, to je nejaky pritahly za vlasy. Co tam stim tyden budou detat????
hannawald (65)|11.6.2008 12:32
[QUOTE="RamzesII"]. Co tam stim tyden budou detat????[/QUOTE]

asi se to musej naucit:o))
postup tak slozite nevypadal, je to nekde na xda-developers. nechce se mi to hledat a jsou tu vetsi odbornici, ale co mi zustalo v hlave,
tak spousta lidi nemohla rozchodit ten flashovaci rezim, kdyz uz se to rozchodilo, tak byl problem se zalohovanim nejaky casti a ta kdyz se neudelala, tak se prefleshoval tusim i IMEI a ten telefon se nemohl prihlasit do site...takze pak spousta lidi prosila jine lidi o tu zalohu...
Pavel Koza (4761)|11.6.2008 12:34
Na rozdil od HTC a dalsich proste LG nema flashovaci utilitu delanou pro bezne lidi, ale pouze pro servisy. Postupy jsou na webu popsany, ale mne se to proste nezdarilo (navic kdyz jsem videl tu flashovaci utilitku a asi milion neznamych zkratek, tak jsem preci jen znejistel:)
00283482_fwupdate2_D9uJ.jpg
Kilek (45)|11.6.2008 13:01
Flashnul jsem ten sw od Yasmeene2. Jde o posledni CZ Open ROM, V10b z 19. brezna. Pouzil jsem LGMDP EURO z toho baliku nastroju pro KS-20 na XDA.

Par tipu:
- neprepinejte USB v KS-20 do diagnostic rezimu
- vyndejte baterku, telefon je odpojeny
- zmacknete a drzte send key a function key, zapojte USB/LT kabel uz pripojeny s PC, po tom co se rozsviti zelena ledka, pustte tlacitka (telefon je v download rezimu)
- najdete zarizeni v LGMDP EURO (refresh)
- zvolte DZ typ ROM, vyberte ROM file, NEDAVEJTE "erase EFS" - prisli byste o kalibraci radiove casti (tel. bez site)
- start (cca 15min.)

Jeste jsem nevidel KS-20, ktera by nerozdejchala (spatny) flash. Kdyztak piste, rekl bych, ze je tu dost zkusenych lidi co pomuzou.
hannawald (65)|11.6.2008 13:50
no mozna to risknu a zkusim. dulezity je zrejme zalohovat ten NV2, pak uz se s tim vzdycky da neco delat, jestli to spravne chapu...

nevim, proc na xda-dev jsou hned na prvni strance 2 navody, jeden od yasmeena a druhy od nekoho jineho pozdejsiho data. do toho tipy od Tebe, jsem zvedavej, jak to dam dohromady. Bohuzel dokud to nerozjedu, tak nemam moc predstavu, jaky hlasky ten soft hazi apod...

step by step navod na flesh bohuzel neexistuje.

inža_oldd (12)|11.6.2008 18:48
tak se mě včera vrátil ze servisu kde údajně měnili celou základní desku, ale firmware zůstal ROM: v10az 18.1.2008, takže nevím co tam soudruzi dělají. Telefon jsem reklamoval kvůli již zmiňovaným výpadkům mikrofonu přímo u prodejce O2. Dokonce jsem uvedl do protokolu aby nahráli nový firmware, a nic...
Ale mám jiný problém. Nemůžu se dostat na kartu, kde mám udělanou zálohu, protože tel. nemůžu spojit s PC přes kabel. Když ho připojím, napíše nalezen nový harware, ale nenainstaluje ho - kde vzít ovladač?
Telefon by se měl přece detekovat a spustit active-x, ale nic se neděje.
Když připojím staré dobré Vario, tak vše běží v pohodě.
Poradí mi někdo?
Díky
torcys_ce4you (31)|11.6.2008 19:41
možná to nejde kvůli tomu že v servisu ten telefon přepli do diagnostickýho režimu (podle toho co píšeš to tak vypadá :)
zkus se podívat do toho diagnostickýho nastavení
v telefonu si otevřeš menu pro volání, kde zadáš místo čísla tento kod 2676625720#
naskočí ti speciální menu kde si vybereš
Port Setting → 1. Diag Setting → 2. USB Switching →
a tam by jsi měl mít nastaveno Microsoft USBfn

a co ty výpadky mikrofonu, už nejsou?
mě to dvakrát neuznali(posílali to do servisu Britex)
inža_oldd (12)|11.6.2008 20:52
Takže bylo to tím diagnosťákem, díky moc za radu.
V tom servisu jsou snad pitomci, asi neví, že pracující člověk nemá čas zkoumat proč mu telefon čerstvě obdržený ze servisu nejede, fakt nepochopitelný.
Zatím jsem ten mikrofon neměl čas vyzkoušet, ale dám pak vědět.
Teď musím nahrát zálohu a uvidím zítra, to bude v plném provozu.
inža_oldd (12)|11.6.2008 21:15
A je tu další problém.
Nemůžu obnovit zálohu z programu SPB Backup. Obnova se spustí, proběhne, pak se restartuje a zůstane jen černá obrazovka s logem LG. Pomohl jen tvrdej reset...a vše znovu. To by se z toho jeden ....
Nemám fakt čas řešit takové problémy. Jak jsem z něj byl zpočátku nadšenej, tak se to pomalu vytrácí...
Kilek (45)|11.6.2008 23:38
Asi te nepotesim, ale Spb Backup u me dopadl stejne. Pokud budes obnovovat od nuly zvaz novy sw, protoze servis te s nim evidentne nevybavil. Nechces bliz popsat ty vypadky mikrofonu?