Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 32 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 479

Téma: HP iPAQ 210 Enterprise

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Si kup Advantage nebo XDA Flame, nebo HTC Universal a přiletuj si víc RAMky, nebo iPAQ 214 a k tomu mobil a GPS s bluetoooth, do 15kKč se to vejde, tak to provozuju já, používat takovouhle cihlu jako mobil mi teda opravdu nepřijde praktické.

Já sem rád že konečně vyšlo PDA VGA a slušným CPU a 128MB RAM, poslední takové bylo s WM2003.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od xtonda
    Si kup Advantage nebo XDA Flame, nebo HTC Universal a přiletuj si víc RAMky, nebo iPAQ 214 a k tomu mobil a GPS s bluetoooth, do 15kKč se to vejde, tak to provozuju já, používat takovouhle cihlu jako mobil mi teda opravdu nepřijde praktické.

Já sem rád že konečně vyšlo PDA VGA a slušným CPU a 128MB RAM, poslední takové bylo s WM2003.
    Naprostý souhlas!!

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Zdravím,
    nevíte jestli Ipaq 214 podporuje karty SDHC?
    Díky za info
    Star_Mann

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

SDHC by mělo být podporováno, na Brighthandu mám pocit někdo psal, že mu to chodí, ale teď to nemůžu najít.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Já jsem si v CZC objednal http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=52005
    s tím, že když to nebude kompatibilní, tak jí můžu vrátit.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Jinak SDHC podporu neni problem dnes uz doinstalovat do jakehokoliv zarizeni s WM

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak v AT Computers už zase mají dostupnost "? 2 týdny", doufám, že sem to s objednávkou v Pátek stihnul nebo že to nebyla jen nějaká chyba a že ho dneska fakt budu mít.

Co sem koukal jinde, tak všude mají nejdřív příští týden.

Cena v Sunnysoftu mě pobavila, chtějí za něj ještě o 500 bez DPH víc, než je cena na webu HP.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

No to znamena ze se asi vyprodaly. Min tyden byly normalne skladem a jeste o vikendu tam bylo <5. Podivej se do svych objednavek, tam mas uvedene datum dodani a pokud ho mas, tak tam bude dnesni datum.
    Vzhledem k absenci tohoto typu zarizeni na trhu a taky vzhledem k veeelmi mile cene (v ATC, nevim jak jinde), se vubec nedivim.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Zdravím,
    nevíte, kde koupit nějakou, třeba i špatnou fólii na display 214ky? Čekám, až boxwave dá do nabídky verzi pro tohle PDA, ale do té doby bych na displayi rád něco měl. A nechce se mi objednávat verzi pro hx4700, protože nemusí rozměrově úplně přesně sedět.
    Díky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

V AT Computers se objevily během Pátku dopoledne, ráno ještě bylo "? 4 dny", v posledních dnech kontroluju dostupnost v několika českých velkoobchodech několikrát denně :-).

Objednával jsem v 11:51 u jednoho jejich přeprodejce, který měl lepší cenu a mám to poblíž kvůli vyzvednutí, http://www.nasklade.cz/, pak sem si s nimi i psal a tvrdili, že v Pondělí to bude, tak to snad dopadne, ono to občas někde s aktuálností informací o skladové dostupnosti bývá všelijaké.

Na tom eShopu v moje objednávky je stav "Vyřizuje se", stejně jako u klávesnice, která má být nejdřív příští týden.

Koupil jsem si dopředu v Sunnysoftu (měli skladem) Brando pro hx4700 (mají i obyč za 100), než se objeví fólie přímo pro iPAQ 214 asi ještě chvíli potrtvá.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Právě jsem dočetl čerstvou recenzi na Brighthandu a podle ní to vypadá, že USB Host je přítomen, patrně si ale budeme muset počkat minimálně na kablík, možná i na nějaký SW update.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Můžu se zeptat, tu Brando fólii radši leskou nebo antireflex? Časem chci koupit ClearView antireflex, ale teď aspoň něco dočasného. Doposud jsem používal PDA bez fólie, takže mi antireflex asi příliš chybět nebude, někde jsem četl, že ten od Branda dost kazí barvy. Stačí ta lesklá?
    Díky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Koupil sem lesklou, protože v prodejně v Praze v pasáži Jiřího Grossmanna, kde to mám nejvíc po ruce, matnou neměli, navíc se tu často píše, že matná Brando je ještě o dost matnější než matná Boxwave a to by na jemný VGA displej asi nebylo to pravé, uvidím jaká bude a případně jí před obdobím zvýšeného slunečního svitu vyměním za Boxwave antiglare, snad do té doby bude.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

xtonda: díky, asi taky zkusím zatím lesklou.

Nevíte, kde koupit kolíbku? Všude, kde je v nabídce je jako nedostupná nebo, že se nevyrábí nebo kdoví co. A cena přímo na HP je skoro 2x vyšší než u běžných prodejců (nemluvě o tom, že ani tam jí nemusí být schopni dodat).
    Díky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Podle té recenze, co jsem linkoval, je kolébka ještě ve vývoji, tj. ještě není dostupná.

Fakt to vypadá, že HP s tímhle modelem mělo těžké problémy.

Strana 4 z 32 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP 214 enterprise a bluetoth GPS modul
    Od fiv v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-06-2009, 22:19
  2. iPAQ 214 Enterprise a mazání kontaktů
    Od cobra7 v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-01-2009, 12:10
  3. Reakcí: 13