Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP iPAQ 210 Enterprise

johnee_r (290)|10.3.2008 14:40
Přátelé, na boxwave.com už je ClearTouch AntiGlare pro iPAQ 210. Už mám objednáno.
reditel_ce4you (206)|11.3.2008 07:56
Také jsem zvažoval objednání fólie, ale zdá se mi, že na displeji už nějaký druh ochranné folie je, proto je displej tak tuhý a obávám se, že s další vrstvou se tvrdost a reakce displeje ještě zhorší...

Chci se tedy zeptat všech majitelů nového iPAQa, jestli už se někomu podařilo, poškrábat displej?
johnee_r (290)|11.3.2008 09:24
Ať už tam fólie je nebo není, určitě se nedá sundat, což se rovná tomu, jako by tam nebyla. Fólie je od toho, že když se poškrábe, tak se vymění, fólie není nepoškrabatelná. Já tam zatím mám Brando na HX4700, která je o malinko menší, takže se těším na ClearTouch. Bez fólie jsem na display ani nesáhl, riziko, že tam bude nějaké ostré smítko a podrápu si ho hned jsem neriskoval. Nicméně i s fólií mi display nepřijde nijak extra tvrdý. Je sice tvrdší než můj na 5550 bez fólie, ale je to pochopitelné. Myslím, že kdybych fólii sundal, tak bude tvrdost asi podobná. Nevšiml jsem si nějaké tvrdosti, která by mi vadila v práci. Píše se na něm skvěle a když někde musím přitlačit, tak mi to vůbec nevadí, protože aspoň netapnu omylem. Jsem s tvrdostí spokojen.
blast3r_ce4you (25)|11.3.2008 23:38
Ehm.. planujem kupit tohto krasavca ale by ma zaujimalo ci bude iPAQ 214 kompatibilna s bluetooth klavkou....

LINKS:

http://eshop.metrumservis.sk/?Mode=Sti&StiId=73923
http://www.sysnet.sk/site/hp-ipaq-foldable-bluetooth-keyboard/40676/product/vc/

Alebo poznate aj ine BT klavky??

A este ci sa u vas vyskytli nejake zavazne vady - tuhost displeja, death pixels...
Mudrunka (547)|12.3.2008 08:11
a já bych rozšířil předchozí dotaz i o GPS přijímač Navilock BT-313T RDS/ TMC. Podle údajů výrobce podpora končí u WM5 :sarcastic:
xtonda (811)|12.3.2008 09:58
IPAQ klávesnici mám, přes HID only bez ovladače funguje v pohodě, rozšířená funkcionalita nefunguje, protože driver blbne.

Existuje ještě freedom universal keyboard, jo to hardwarově v podstatě to samé, ale jsou k tomu jiné drivery.

A pak ještě iGo Stowaway® Ultra-Slim Bluetooth® Keyboard, ale tu bych nedoporučoval, je jenom čtyřřadá.
brody_ce4you (39)|12.3.2008 19:11
Zdravim. Ja pouzivam freedom keyboard i s ovladacema a vsechno funguje paradne. Nemuzu si stezovat. Chtel jsem se zeptat, jaky pouzivate prehravac na video? Ja sem zkousel core player, sel perfektne, i v hdtv s titulkama bez skubani, ale kdyz sem ho chtel vypnout, tak dycky spadl a na displeji se objevily ruzne barevne tecky, ale nejvice zlute:-) zkousel sem verzi 0.70, 0.71 a 0.81. Je fakt, ze 0.81 mi nesla ani na hx4700 ani na x500+, ale tady nejde zadna. Musel se pak udelat SR. Prave, kdyz to takhle jednou spadlo, tak se mi na displeji objevil ten vadny pixel. Proto uz to radsi neinstaluju, ale zadny jiny prehravac se mi moc nelibi,tak se chci zeptat, jake mate zkusenosti....
xtonda (811)|12.3.2008 20:03
Ty čísla verzí co píšeš sedí spíš na TCPMP, já sem včera nainstalil CorePlayer 1.2.1, má mít první fázi podpory akcelerace v PXA310 a chystám se udělat benchmarky o kolik se to zlepšilo oproti předchozím verzím, takže díky za připomenutí :-)
brody_ce4you (39)|12.3.2008 20:12
Jasne, dyt TCPMP=The Core Pocket Media Player. Akorat, ze verze zacinajici nulou byly beta a free, ne? Ted ty, co zacinaji jednickou sou placene. Prave premyslim o nakupu verze 1.2.1 a zajima me, jestli mi to neudela zase nejakou neplechu...
johnee_r (290)|12.3.2008 21:14
TCPMP mi dělá to samé - nedá se vypnout - objeví se čáry a konec. Jedině SR. A CorePlayer (teď nevím, která verze), mi nepřehrává mpeg4 videa, které jsem si zrovna chtěl pustit.
xtonda (811)|13.3.2008 11:53
Tak pozor na BoxWave, na Brighthandu se objevila informace, že BoxWave posílá pro iPAQ 214 fólie pro hx4700, které jsou o něco menší.

http://forum.brighthand.com/showthread.php?t=255452
johnee_r (290)|13.3.2008 12:50
No, tak uvidíme, co přijde. Jestli přijde verze pro 4700, tak je budu buzerovat tak dlouho, až pošlou správnou. každopádně bude Boxwave pro 4700 lepší než Brando (přinejmenším se nebude lesknout), takže ho nalepím, ale bud trvat na tom, aby poslali, co inzerují.
xtonda (811)|13.3.2008 13:08
Tak obálku snadno udělají novou, s nápisem iPAQ 210, je otázka jakou to bude mít velikost.

Kolega si koupil ty originál fólie od HP, za cca 300 jsou tam tři, pasují dobře, je antireflexní, o trochu více než BoxWave, kvalita se zdá slušná, není to takový ten měkký šunt co se jinde prodává okolo stovky.
blast3r_ce4you (25)|14.3.2008 22:13
No a este jedna otazka:

A co tuhost displeja? Niektori sa stazuju ze musia dost silno tapat na displej, hlavne v strede obrazovky... Postrehol si nieco taketo na svojom zariadeni?

A este jedna otazka co sa oplati viac:

4 GB SD kartu + 4 GB CF kartu

8 GB SD kartu

8 GB CF kartu

Hmmm...?

Dik za odpoved...

EDIT:\\ Cital som ze toto zariadenie zevraj obsahuje jeden bug - pri zapnutej wifine, ak date do STANDBY rezimu tak nabieha dost dlho okolo 4-5 sekund, co je na zopnutie z STANDBY rezimu dost dlho....
brody_ce4you (39)|15.3.2008 10:08
tuhost-je to dost rozdilne. U toho prvniho, co jsem mel, tak to bylo tuzsi u kraju displeje, u toho, co mam ted trochu veprostred. Ale neni to nic, co by nejak omezovalo. Neni to, ze by to bylo tuhe, jen je potreba to vic "promacknout". Ale za odpoledne sem si na to zvykl a uz to ani nepride...

karty-ja mam 8CF - uz jen proto, ze kapacita je vcelku, takze kdyz bych mel volno treba giga na kazde karte, tak uz se mi tam nevejde dvougigovy soubor... A je tu moznost vyponout napajeni CF slotu pri stand-by, takze zbytecne nezere baterku...

wifi-rekl bych, ze to neni bug, ale vlastnost vsech HP i jinych. Treba u looxe 720 i 560 to dela to same. Ale zase se tim zkracuje doba pripojeni. On, nez se zapne, tak proskenuje site v okoli a po rozsviceni obrazovky hned nabidne dostupne site. Ale kdo by mel porad zapnutou wifi, ze...
Honza99_ce4you (0)|15.3.2008 12:23
Zdravim

mne funguje na HP214 TCMP Player v.0.71 v pohode zadne padani jsem zatim neregistroval

pravda pouze kratky test s DivX 3.11 asi 10x prehrano

reditel_ce4you (206)|16.3.2008 11:48
[QUOTE="blast3r"]No a este jedna otazka:

A co tuhost displeja? Niektori sa stazuju ze musia dost silno tapat na displej, hlavne v strede obrazovky... Postrehol si nieco taketo na svojom zariadeni?

A este jedna otazka co sa oplati viac:

4 GB SD kartu + 4 GB CF kartu

8 GB SD kartu

8 GB CF kartu

Hmmm...?

Dik za odpoved...

EDIT:\\ Cital som ze toto zariadenie zevraj obsahuje jeden bug - pri zapnutej wifine, ak date do STANDBY rezimu tak nabieha dost dlho okolo 4-5 sekund, co je na zopnutie z STANDBY rezimu dost dlho.... [/QUOTE]


U mě je tuhost displeje horší uprostřed a na okrajích celkem v pohodě. Pořád ale věřím, že se to časem poddá. Jinak na displeji zatím nemám ochrannou fólii, přestože už jsem ji pořídil, a jsem překvapený, že na displeji ani škrábanec. To na hx 4700 by už byl displej pěkně "jetý". Podle mého názoru HP použilo nějaký kvalitnější druh fólie na displej. A to nejdůležitější je, že konečně není displej lesklý, ale matný. Je dobře čitelný pod zářivkou i na slunci.

Jinak co se týče karty, určitě bych pořídil jednu s max. kapacitou. ;)
blast3r_ce4you (25)|16.3.2008 15:02
Ok, tazke jednu kartu v celku...

No a teraz ma napada otazka ci 8GB SD alebo CF

Jedna sa mi hlavne o baterku, co viac zere.... O rychlost ani o cenu sa mi az tak nejedna....
johnee_r (290)|16.3.2008 19:44
Zdravím opět,
mohl by mi prosím někdo pomoci s nastavením GPS? V Settings jsem našel volbu nastavení externí GPS a tak nějak jsem z toho pochopil, že by bylo možné používat několik GPS aplikací zároveň (třeba mapu a krokoměr nebo tak). Nedaří se mi to ale nijak nastavit. Každá jednotlivá aplikace si GPSku najde a funguje, ale dvě zároveň bohužel ne.
Díky
xtonda (811)|16.3.2008 20:20
No u CFek pár lidí na Brighthandu psalo, že jim CF karta žere energii i ve vypnutém stavu. Navíc je CF řadič nějakej divnej, prej je o dost pomalejší než SD. A CF už dneska nejsou nijak výrazně výhodnější ani cenově, takže vše je pro SD, už mám objednáno 16GB.
brody_ce4you (39)|16.3.2008 21:38
Ja pouzivam CF i SD, takze ta energie mi zas tak nevadi... CF sice uz dneska nema moc vyhod, ale porad je o dost rychlejsi. Pokud pouzivate pda, jako ctecku, tak je pomale vse stejne, ale v externi to jede paradne. Zkusim schavlne jeste kolik mi ukaze rychlosti pocket mechanic...
JanoF_ce4you (5)|17.3.2008 01:04
Snad to tu uz nie je :) ak ano tak sa ospravedlnujem...

Minuly tyzden som si zakupil ipaq 214 a mal by som par otazok, tak snad bude niekto na ne vediet odpovedat...je to moje prve pda cize sa v tom ani trochu nepohybujem (zakupil som si ho na hranie, ziadne pracovne uzivanie :) ).

Vsade aj na HP udavaju ze ma tento mobil 640 x 480, 260K farieb, 18 bitov, nuz ked som si pozrel nejaky HP Asset Viewer, tak tam je udaj 640 x 480, 65535, mna by zaujimalo preco, ked stranka vyrobsu udava 260 tisic...?

Taktiez som si vsimol ze tam ma byt Windows Mobile 6, ale v tom HP Asset Viewer je udane 5.2, logicky by tam asi malo byt 6.xxx predpokladam aspon...

Vedel by mi niekto povedat ze preco tomu tak je?

Taktiez by som sa chcel este spytat ze ako tomu je pri preinstalovani, ci zalohe systemu, chcel by som sa stym trosku vyhrat a skusit popripade alternativny system. Mate s tym niekto skusenot?



thx
johnee_r (290)|17.3.2008 08:16
Pokud se nepletu, tak 65k barev je limit systému, nezávisle na tom, kolik by zvládl hardware, aspoň tak jsem to viděl někde napsané. Je to škoda, protože na fotkách se občas objeví pruhy v jemých přechodech (typicky obloha).

Verze systému 5.2 by řekl, že je v pořádku. To bude prostě nějaké interní označení. Každopádně systém se chová jako WM6 podle všeho, co jsem kde vyčetl.

Flashování systému není podle mne nijak jednoduchý zásah (v podstatě se s ním až tak moc nepočítá, i když někdy to jde). Pokud chcete třeba nové Windows, tak musí být vydán update konkrétně pro Vaše PDA. S alternativními systémy zkušenosti nemám. Každopádně než se trochu obeznámíte se situací bych se do změny systému raději nepouštěl. I s WM6 se dá dost hrát :-)
JanoF_ce4you (5)|17.3.2008 09:50
[QUOTE="nucleolus"]Pokud se nepletu, tak 65k barev je limit systému, nezávisle na tom, kolik by zvládl hardware, aspoň tak jsem to viděl někde napsané. Je to škoda, protože na fotkách se občas objeví pruhy v jemých přechodech (typicky obloha).

Verze systému 5.2 by řekl, že je v pořádku. To bude prostě nějaké interní označení. Každopádně systém se chová jako WM6 podle všeho, co jsem kde vyčetl.[/QUOTE]aha, aj som si nieco take myslel ale radsej sa opytam.... :)

[QUOTE="nucleolus"]Flashování systému není podle mne nijak jednoduchý zásah (v podstatě se s ním až tak moc nepočítá, i když někdy to jde). Pokud chcete třeba nové Windows, tak musí být vydán update konkrétně pro Vaše PDA. S alternativními systémy zkušenosti nemám. Každopádně než se trochu obeznámíte se situací bych se do změny systému raději nepouštěl.[/QUOTE]cize sa nepredpoklada ani nejaky pad systemu? zmazana nejaka sucast ci nieco podobne? co v takom pripade? resp ak je to vobec mozne...

[QUOTE="nucleolus"]I s WM6 se dá dost hrát :-)[/QUOTE]jasne, za tych par dni uz bol na nabijacke snad 10x :D
xtonda (811)|17.3.2008 09:53
260k je starý údaj, zařízení podporuje pouze 65k barev, OS Version se vztahuje k verzi Windows CE, které jsou základem, WM6 je postavené na Wwindows CE 5.2, takže je to OK. Reinstalace jako na PC zde není, OS je uložen ve flash rom, pokud chceš čistý systém jako když si zařízení vyndal z krabice, proveď tzv. hard reset, jak viz návod. Pokud bys chtěl naflashovat jinou ROM, tak jsem zatím nezachytil, že by HP vydalo nějaký update nebo že by někdo sestavil neoficiální ROM.
xtonda (811)|17.3.2008 10:03
Záleží jaké flashování se dělá, když jsem upgradoval Looxe 420 z WM2003 na WM2003SE pomocí oficiálního updateru od FSC, tak sem prostě jen připojil USB a odklikával wizarda a bylo to, to samé očekávám od oficiálního update od HP, pokud nějaký bude, u neoficiálních ROM to asi bude jiné a možná se to bude lišit případ od případu, s tím jsem zatím neměl tu čest, na loox 420 sem nic takovho nezachytil, neofiko ROMky se objevují hlavně na HTC zařízení (patrně proto, že HTC systematicky prodává zařízení jako OEM operátorům a dává jim i SDK k přípravě vlastní ROM, takže k tomu má přístup řádově víc lidí a proto to daleko snáze někdo vynese) a sem tam jiné velmi populární modely, jako třeba HP hx4700, každopádně to chce čas než iPAQ 214 někdo naboří, osobně bych si nahrání neoficiální ROM velmi dobře rozmyslel.
xtonda (811)|17.3.2008 10:08
Každá jenom trochu slušná prohlížečka obrázků by měla zvládat tzv. "Dither", což pruhované přechody v podstatě eliminuje.
johnee_r (290)|17.3.2008 10:40
Už jsem se tu na to někde ptal, ale nedostal jsem fungující odpověď. Stává se vám taky, že vypnuté PDA připojené k PC se samo zapíná? Pokud natvrdo sestřelím ActiveSync, tak je to ok, ale dokud na PC běží, tak mám smůlu. Což v podstatě znamená, že se PDA nedá nechat připojení k zapnutému PC třeba přes noc v kolíbce. Našel jsem nějaký návod, jak to vyřešit (nějak přes nastavení synchronizace s exchange serverem a jeho následné smazání), ale to nepomohlo :-(. Nevíte někdo?
xtonda (811)|17.3.2008 10:54
Po pravdě sni nevím, jestli se zapíná, nikdy jsem neměl potřebu mít k zapnutému PC připojené vypnuté PDA, nepovažuji to za problém a tedy to ani neřeším.
johnee_r (290)|17.3.2008 11:06
No, já to bohužel považuju za dost zásadní problém, protože když nechám PC běžet přes noc a třeba defragmentuju nebo něco stahuju, tak mi přijde zbytečné, aby připojené PDA běželo, což mu na životnosti evidentně nepřidá. Můj starý ipaq tohle nedělal.
xtonda (811)|17.3.2008 11:17
Tak si nastav automatické vypínání po 30s nebo kolik je minimum.
JanoF_ce4you (5)|17.3.2008 11:35
[QUOTE="xtonda"]260k je starý údaj, zařízení podporuje pouze 65k barev, OS Version se vztahuje k verzi Windows CE, které jsou základem, WM6 je postavené na Wwindows CE 5.2, takže je to OK. Reinstalace jako na PC zde není, OS je uložen ve flash rom, pokud chceš čistý systém jako když si zařízení vyndal z krabice, proveď tzv. hard reset, jak viz návod. Pokud bys chtěl naflashovat jinou ROM, tak jsem zatím nezachytil, že by HP vydalo nějaký update nebo že by někdo sestavil neoficiální ROM.[/QUOTE]aha, thx, som si aj myslel ze nejaky hard reset musi byt k dizpozicii ked si nejakym sposobom do**rem os ktory tam je :)) tak idem badat ze ako sa to da uskutocnit :)


//no nieco som nasiel http://www.hardreset.eu/hp_ipaq_214_hard_reset_soft_reset.html mate s tym niekto skusenost, nerad by som spravil nieco co by nedopadlo moc dobre :)
Ferry_ce4you (21)|17.3.2008 17:01
Chtěl bych poprosit někoho, kdo zná HX4700 s WM6, jestli je mechanické provedení srovnatelné s iPAQ 214.Jestli se vyplatí přejít do tohoto nového modelu.Hlavně mě v diskuzi překvapuje polemika o kvalitě dotykové funkce displeje.
Je pravda,že plast a slitina hliníku je v případě pádu zařízení téměř stejně chránící před zničením.A to platí jak pro PDA tak i pro fotoaparáty a notebooky.
A velmi rád oželím šílený nápad ovládání HX4700 touchpadem.
Věřím, že po čase se jistě objeví nová neoficielní ROM, kde bude pouze systém, a každý si bude moci programové vybavení zvolit podle sebe.
johnee_r (290)|17.3.2008 22:11
JanoF: Promiň, ale co je tak speciálního na těch odkazech? Hard Reset je zcela běžná věc popsaná v manuálu, nic tajného :-)
JanoF_ce4you (5)|18.3.2008 00:05
prelistoval som stranu po strane a hard reset som tam nenasiel, vsade sa odvolavali na nejaky HP Assistent Setup ci ako sa to vola, ale ziadna kombinacia klaves... :)
johnee_r (290)|18.3.2008 00:33
Manuál - strana 14.
http://bizsupport.austin.hp.com/bc/docs/support/SupportManual/c01331474/c01331474.pdf

Spíš by mě zajímalo, jak provést reset bez stylusu v puse. Mám hodně velký ruce, ale jinak to prostě nešlo :-)
brody_ce4you (39)|18.3.2008 13:01
Resil sem to taky:-) dvouma rukama to proste neslo. Tak stylus do ust, nebo pomoc pritelkyne :-)
Jinak ten problem s tim zapinanim pda pripojeneho k pocitaci, to vlastnost vsech pda, myslim, ne? teda aspon me to delaly vsechy. Teda spis je to v activesyncu, jak uz psal kolega vyse, kdyz se sestreli tsk to nedela. Ja sem ten problem taky chvili resil, ale pak sem rezignoval, proste mam pripojene jen, kdyz sem u pc a mam vypnute napajeni z usb, aby to nevadilo baterce caste odpojovani/pripojovani a pres noc de klasicky na nabijecku do zasuvky... Takze bych to spis hledal nekde v nastaveni Activesync...
johnee_r (290)|18.3.2008 13:25
No, že je to v ActiveSyncu jsem psal já, to je jasný. Ale jak se toho zbavit netuším. iPAQ 5550 mi to nedělal ani s nějaký starším AS, ani s novým 4.5. Prostě, když jsem ho vypnul, tak byl vypnutej.
JanoF_ce4you (5)|18.3.2008 19:59
[QUOTE="nucleolus"]Manuál - strana 14.
http://bizsupport.austin.hp.com/bc/docs/support/SupportManual/c01331474/c01331474.pdf

Spíš by mě zajímalo, jak provést reset bez stylusu v puse. Mám hodně velký ruce, ale jinak to prostě nešlo :-)[/QUOTE]thx, nuz ale takuto brozuru som v krabici ani nenasiel :D

Co sa tyka toho hard resetu tak stylus oprem o pupek, stlacim tie klavesy potom pda o stylus a potom ho len pustim a je to :)
Rosie (63)|19.3.2008 17:47
[QUOTE="Ferry"]Chtěl bych poprosit někoho, kdo zná HX4700 s WM6, jestli je mechanické provedení srovnatelné s iPAQ 214.Jestli se vyplatí přejít do tohoto nového modelu.Hlavně mě v diskuzi překvapuje polemika o kvalitě dotykové funkce displeje.
Je pravda,že plast a slitina hliníku je v případě pádu zařízení téměř stejně chránící před zničením.A to platí jak pro PDA tak i pro fotoaparáty a notebooky.
A velmi rád oželím šílený nápad ovládání HX4700 touchpadem.
Věřím, že po čase se jistě objeví nová neoficielní ROM, kde bude pouze systém, a každý si bude moci programové vybavení zvolit podle sebe.[/QUOTE]

Ahoj, mam hx4700 ted uz s WM6... Co se tyce displeje, tak je krasne jemny (ipaq 214 sem jeste nemel v ruce, takze bohuzel nemuzu srovnat).
Ale co se tyce vydrze, tak nesouhlasim s tim, ze by plast prezil to samy co horcik... Prvni den sem chlubive posadil hx4700 do drzaku v aute, v prvni dire mi ipaq vyskocil i drzakem a spadnul primo na roh popelniku. No a kdyz sem ho teda otrel od popela, tak nebyl ani skrablej. Mozna to bylo stesti, ale pamatuju treba Vario upadly ze schodu a to vypadalo dost hrozne oproti mymu ipaqu:)))
P.S. touchpad neres - staci to pouzivat jako klasicky sipky a je to...
SPM (182)|19.3.2008 18:15
Tak na pdair už maj hliníkový futro, ale trochu mě zklamalo... tlačítka odkrytý a přes display nějaká průhledná fólie; řek bych, že se tím bytelnost dost snížila :-(
cajrix (17)|19.3.2008 19:00
nejak se mne zda ze to hraje dost potichu. Oproti loox n500, da se to nekde nastavit aby to hralo hlasiteji? (zkouseno na filmu a mp3 a slabe, pritom se mne zda ze error zvuk je hlasity dost) tak si myslim ze to nekde nastavit pujde ale nevim kde, dik za rady:D
xtonda (811)|19.3.2008 19:01
Jo, mě se ty nový kovový pouzdra od PDair taky nelíbí, průhledný vršek, odkrytá tlačítka, to už pak skoro postrádá smysl.
cajrix (17)|19.3.2008 19:15
A jeste prosim o radu jakej soft vybrat mam 4 bodya koukam za 3 je SpB Pocket Plus a za 4 body je Spb Mobile Shell a ten vypada zajive, ale otazka je jestli to neni spis lepsi pro pristroje s gsm
Zdenek Malinsky (9781)|19.3.2008 20:52
Většina softů má trial verzi, tak stáhni a vyzkoušej, ať nekupuješ zajíce v pytli. Ono dost těžko radit člověku, kterého neznám a ani nevím, čemu dává na PDA přednost - PIM, slovníky, hry, filmy...
johnee_r (290)|19.3.2008 22:03
Hmm, tak pdair futrál se podle očekávání nedá otevírat o 360 st., takže tím to padá. Takhle se to podle mne nemůže dát rozumně držet.
Co si myslíte o těch kožených pouzdrech, co tam mají? Ta cena je poměrně nízká, není to nějaký šmejd? Existuje vůbec jiná varianta (kromě piel frama, což skutečně platit nechci).
Díky
blast3r_ce4you (25)|19.3.2008 22:58
Trchu OT:
Mam tento ipaq, a v PPC zariadeni som novacik, doteraz som mal palm lifedrive a
neviete co je to za soft ktory ukazuje na tomto screene quicklaunch a Launched app. ??
Popr. ine alternativy?
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
cajrix (17)|20.3.2008 14:51
tak porad resim ten problem se zvukem s hlasitosti, ve windows media playeru to je dost potiche kdezto pres tcpmp to tam jde nastavit ze to uz pouzitelne je, nikdo s tim nema problem?
johnee_r (290)|20.3.2008 15:06
Možná hloupá otázka, ale můžu nastavit IP adresu, DNS a další nastavení TCP/IP, pokud se připojuju přes WiFi do nějaké sítě, kde je to potřeba?
xtonda (811)|20.3.2008 15:30
Pouštím si filmy v CorePlayeru se zvukem do sluchátek a tam se dá hlasitost nastavit dostatečně, nicméně hlasitost je na Brighthandu celkem diskutovaný problém.

V settings -> connections --> wifi je záložka network adapters a tam se to dá nastavit, ta správná karta je Marvell SDIO8686