Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket NDays

gm_ce4you (176)|8.12.2004 17:49
Jen kontrolní dotaz.Já jsem to instaloval v říjnu do Looxe a byl tam problém při soft-resetu:Loox tuhnul.To je už vyřešeno?Dík...:)
eXEden_ce4you (811)|10.12.2004 09:17
[QUOTE="Aifel"]Já mám ještě malinko jiný problém a nepodařilo se mi vysledovat souvislost. Pokud označím v kontaktech více lidí a zvolím "Nástroje - datum svátků", tak se mi zobrazí jen některá příjmení, jména se nezobrazí vůbec a datum svátků taky ne. Zkoušel jsem měnit způsob zápisu jméno-příjmení ale ani to nepomohlo... Pokud označím jednoho člověka, tak ten se zobrazuje náhodně, u někoho ano, u někoho ne.. Tak nevím.. [/QUOTE]
Jojo vím ... hrál jsem si s tím na hotelu večer a tak vám posílám upravenou verzi, která už odstranila duplicitu svátků (díky vyhledávání bez diakritiky) a taky opravila to zobrazování v přehledu při výběru více kontaktů v Pocket Outlooku. Na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] byly soubory aktualizovány a zazipovaný CAB soubor přikládám opět sem ...
eXEden_ce4you (811)|10.12.2004 09:17
[QUOTE="gm"]Jen kontrolní dotaz.Já jsem to instaloval v říjnu do Looxe a byl tam problém při soft-resetu:Loox tuhnul.To je už vyřešeno?Dík...:) [/QUOTE]
Jojo ... opraveno ;)
Suoraj (704)|16.12.2004 09:49
Věnoval sem několik HR vystopování vyníka. Instaloval sem Nday a po SR blbne Today a navíc Pocket Zen Phone ztratí tu pravou "štelovací" tečku. Klepnu-li do jejího místa tak se na ploše zobrazí kousek Zenu ale konfigurace nefunguje :-( Vyník je nezpochybnitelný. Ndays se nesnesou s Pocket Zen Phone.Tak sem bez svátků:-(
Magua (98)|17.1.2005 15:14
To Exden:

Ahoj Michale,
about ndays
prosím, myslíš že bys mohl udělat možnost abys přidal hodnotu do registru kde by byla cesta ke cabu a instalátor by automaticky načetl to nastavení ndays? a tím se i neptal na to nastavení?
moc by to pomohlo ne jenom mě ale i dalším kteří mají tvůj cab v extromce
prosím prosím :-)
ipf (2136)|17.1.2005 16:07
Máš tam ikonu "export nastavení" (a následně "import nastavení"), to ti nestačí? Zkoušel jsem to a funguje to :yes:.
ipf (2136)|17.1.2005 16:08
Máš tam ikonu "export nastavení" (a následně "import nastavení"), to ti nestačí? Zkoušel jsem to a funguje to :yes:.
Magua (98)|17.1.2005 19:38
jde o to že na to musíš klikat :-) chci prostě jestli by se to dalo automaticky :-)
noiser_ce4you (245)|7.3.2005 14:06
Moc bych se primlouval za moznost menit velikost pisma (pro SE). Bylo by to mozne? Nebo alespon udelat Vic buildu s ruznou velikosti pisma? Diky moc.
Ace-steal (45)|20.3.2005 17:54
Pro eXEden.

Velikánský dík patří tobě !!!!!!!

Tohle byla přesně ta utilitka, ktera my na mém novém MDA III chyběla !!
Velmi dobrá práce :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Slo by to ještě provést více kompatibilní s WM2003SE ? Občas to totiž "zmizi" z today screenu.

Jinak ale vážně GOOD a to platí i pro tvé ostatní utility.

P.S. Kam ti mam poslat donation ? (vážně)
bass_ce4you (105)|23.3.2005 20:48
Mám drobnej problémek. Nějak se mi začali zubrazovat svátky z kontaktů vždy dvakrát. Takže mám jednoho Jozefa a v patřičný den mi bliká dvojka a když na to ťapnu tak tam mám dvakrát stejný jméno.
Ace-steal (45)|27.3.2005 00:20
JJ, to se mi jednou stalo taky, tak jsem je deaktivoval z today screenu, dal jsem SR (soft reset), aktivoval a OK.
bass_ce4you (105)|3.4.2005 10:34
Tak nic. Odstraněno SR. Původní stav je to tam dvakrát. HR. Nic po nainstalování všeho je to zas dvakrát. Tak nevím.
oltcit (1098)|3.4.2005 20:07
[QUOTE="noiser"]Moc bych se primlouval za moznost menit velikost pisma (pro SE). Bylo by to mozne? Nebo alespon udelat Vic buildu s ruznou velikosti pisma? Diky moc.[/QUOTE]
Tiez by som to uvital,predsa len v RealVGA je to dost prtavé, a je to asi jedina nedotiahnuta vec tohto bezpochyby skveleho softu :) Diky.
Zdenek Malinsky (9781)|3.4.2005 20:50
Problém se zdvojenými kontakty a svátky může být špatným nastavením AS nebo špatně udělanou obnovou po HR (pokud používáš velkou češtinu). Nebo obojí dohromady.
petrpan_ce4you (24)|14.4.2005 08:37
Mam jednu otazku. Pouzivam starsi verzi PocketNDays a chtel bych si nainstalovat tu novejsi. ale mam jeden problem. Protoze mam jak CZ tak SK rodinu, upravil jsem si nazvy svatku tak, ze pouzivam SK a za kazde jmeno jsem si dopsal CZ: a jmeno ktere je v dany den v CR. Funguje to skvele, ale pokud si nainstaluju novou verzi, prijdu o to.
Takze bych ctel vedet, v kterem souboru a kde jsou tyhle zmeny ulozene a jestli muzu pouzit ten ze stare verze ve verzi nove? Nebo jestli by nebylo mozne upravit program tak, ze by sam podporoval svatky z obou SK i CR statu?
Petr
Zbyšek Záliš (203)|29.8.2005 22:29
Díky za super soft!!! Přimlouvám se k možnosti měnit velikost písma a ještě jsem se chtěl zeptat, jestli by nebylo možné zobrazit svátky a narozeniny při průběžném sledování vedle sebe ( teď jsou pod sebou). Ještě mám jednu otázku. Když mám vypnuté průběžné sledování a nastavení upozornění třeba na 7 dní, tak mi to ukazuje v závorce pouze den 7. Pokud je nějaký svátek/narozeniny mezi 1. a 7. dnem, tak se v závorce nic nezobrazuje. Je to tak správně nebo mám někde chybu?

Zbyšek Záliš (203)|30.8.2005 21:56
Ještě jedna prozba. Když přepnu display do Landscapu tak se mi sice zařadí svátky a narozeniny při průběžném sledování vedle sebe, což je super( bylo by výborné, kdyby bylo možné i v portraitu) ale výška okna zůstane stejná, tudíž zabírá zbytečné místo na today. Šlo by s tím něco udělat? Jinak ještě jednou díky za výborný program.
Zdenek Malinsky (9781)|30.8.2005 22:33
Nestačilo by zkrátit "Dnes má svátek" a "Zítra má svátek" třeba jen na "Dnes" a "Zítra"?
Zbyšek Záliš (203)|31.8.2005 09:14
To je reakce na můj příspěvek?
Zdenek Malinsky (9781)|31.8.2005 10:01
Jo. Nebo ještě zkrátit počet sledovaných dní, aby se to vešlo. Ovšem přiznám se, že nechápu zcela přesně, o co ti jde. Musíš si s tím pohrát a vyzkoušet sám, co ti bude vyhovovat.
Zbyšek Záliš (203)|31.8.2005 10:53
Jasný díky. Jsem to ale lama. Vše co jsem požadoval funguje- stačilo jenom zkrátit počet zobrazovaných dní. Ještě jednou díky
Ganja_ce4you (324)|12.10.2005 10:28
Cus,
nepochopil jsem jak pridavat svatek , kdyz mam napriklad Luky a chci toto jmeno v mym seznamu priradit jmenu Lukas. Nemusim mit prece vsechny lidi v kontakt listech pravymi jmeny ne? diky za lama dotazek
beecher (9270)|12.10.2005 10:58
Pro tento program ano...
Zdenek Malinsky (9781)|12.10.2005 11:29
V Outlooku v PC zadáš u kontaktu v kolonce "Celé jméno" skutečné jméno a o 3 kolonky níže do "Zařadit jako" napíšeš jeho přezdívku. Např. Jakub Janda a Kuba. Pak se v seznamu kontaktů bude zobrazovat při hledání Kuba, ale svátek to ohlásí na Jakuba.
Ganja_ce4you (324)|16.10.2005 01:26
super diky...ale predstav te si tu super fci , kdyby si klikl na jmeno a tam bylo priradit svatek ... :)))
daww (687)|17.10.2005 19:51
Dost dobrej nápad. Co na to autor ?;)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|17.10.2005 20:07
[QUOTE="daww"]Dost dobrej nápad. Co na to autor ?;) [/QUOTE]

Autor tohoto programu eXEden se už před dlouhou dobou odmlčel.

Což je veliká škoda pro všechny příznivce tohoto serveru.
DavidFawn (70)|31.12.2005 17:26
ahoj, nevíte jenom, jestli když nechci mít zobrazenej plugin na today a nastavím nějaké to systémové upozornění, tak to bude fungovat? myslím, jestli se upozornění zobrazí, aniž by musel být zobrazený plugin?
Zdenek Malinsky (9781)|31.12.2005 18:57
Myslím, že ne. Ale můžeš si, jak jsem u někoho viděl, vyexportovat data=jména do outlooku a tam si s tím pohrát, jak je libo.
DavidFawn (70)|31.12.2005 20:02
já jsem tenhle program zkoušel a musel jsem ho odinstalovat, protože mi po instalaci začaly blbnout pořadí pluginů na today, a Wisbar Advance menu se mi začalo kazit (duplicitní položky).

ten program od sunnysoftu mi dělal totéž...

nevíte, jestli existuje ještě něco, jde mi jenom o to, aby mi to den dva před výročím / narozeninami upozornilo... mám pocket informant. nedokáže to sám tento program?
Zdenek Malinsky (9781)|31.12.2005 21:13
Mě kupodivu chodí NDays i na WM 5, nevím kde je u tebe problém. Zatím vyzkoušej třeba Svátky 1.0.
Kato_ce4you (970)|13.1.2006 22:08
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Mě kupodivu chodí NDays i na WM 5, nevím kde je u tebe problém. Zatím vyzkoušej třeba Svátky 1.0.[/QUOTE]
No jo - mne taky funguje, ale neni propojenej s databazi - nebo tobe snad upozornuje na svatky/narozeniny z adresare? Mne teda rozhodne ne....
No1 (74)|16.5.2006 09:58
Tak jsem si chtel tento genialni program nainstalovat (coz se mi i povedlo) na Qtek 9100 (MDA Vario) Windows Mobile 5.0, ale nikde ho v programech nevidim (jen v pridat/ubrat programy), neni ani v moznostech Today v Items. Zkusil jsem i SR, nic.
Co delam spatne?

Diky, Zdenek
Zdenek Malinsky (9781)|16.5.2006 10:06
On tento program není na WM 5 upravený, ale pokud nepotřebuješ připomínky, tak by měl fungovat (zobrazení na today). Zkus po microsoftsku vystoupit-nastoupit a instaluj do PDA (ne na kartu).

Můžeš vyzkoušet Sunnydays (který je pro wm 5 upraven), ale mě dělá problémy s pripomínkami na today nebo i akusticky.
No1 (74)|16.5.2006 10:31
Diky
Sice tomu nerozumim, ale celkove uz asi sesta preinstalace pomohla - jediny rozdil jsem udelal v tom, ze pri instalaci jsem nechal defaultni nastavni a postupne jsem zapinal jednotliove volby a uz to jde
Ale nevim, jak pridat konatkty do upozrnovace - kdyz v kontaktech drzim stylus a zvolim "datum svatku" tak se mi zobrazi prazdny seznam a neprisel jsem na to, jak tam dodat informace o jednotlivych lidech.

Diky, Zdenek
beecher (9270)|16.5.2006 11:46
Pocket NDays si automaticky natahuji vsechny narozeniny a svatky z kontaktu, takze neni potreba je nikam pridavat, staci pouze mit tyto dva datumy u kontaktu nastavene. A u svatky je myslim nutne mit nastaveno pouze spravne jmeno v polozce jmeno (upravitelne v Outlooku na PC)... Snad mi rozumite, co tim myslim... ;)
No1 (74)|16.5.2006 11:53
Dekuji za odpoved, myslim, ze rozumim. V Outlooku mam jmeno a prijmeni zvlast (v tomu urcenych polich) a to vcetne diakritiky (coz by nemel byt problem). U nekterych lidi mam i urcene datum narozeni, nicemene [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] to nevypada - ten seznam mam prazdny.
Diky za snahu

Zdenek
beecher (9270)|16.5.2006 12:03
Hm, ja bych zkusil ty Sunnysofti... Ony fakt ty NDays nejsou na WM5 staveny a proste je mozne, ze maji problem s nacitanim dat...
No1 (74)|17.5.2006 07:51
Diky
Tak jsem to zkusil. Jenze se mi to chovalo jako Ndays - tedy na "today" se mi nic neobjevilo. A ted to nejde ani odinstalovat - v "add/remove" neni, kdyz dam "remove" pres AS, nic se nestane (ani po SR). Ale zastupce v "programms" je, ale nejde spustit. MemMaid cleaner nepomuze.
Kdyz dam preinstalovat, tak mi napise, ze to nejde.
Nejaka rada?

Diky, Zdenek
beecher (9270)|17.5.2006 11:13
Preinstalovat cele PDA, tohle vypada dost nakopnute...
No1 (74)|17.5.2006 11:16
o je, to me cekaji teda veci. Kazdopadne diky

Tak jsem jeste zkusil brutalni metodu smazani v nabidce "Start", coz pomohlo. Opetovna instalace se chovala stejne, ale kdyz to dam misto na kartu do tlf, tak to funguje. Jen jsem nepisel na to, jak nastavit "predstih" - aby mi to psalo, ze napr. v nejblizsich 14 dnech me cekaji nejake narozeniny (pak uz se kouknu jake)

Zdenek
eackley (1)|24.5.2006 23:19
A už ti funguje i upozorňování na svátky a narozeniny z Kontaktů??Mě se to pořád nedaří nastavit aby to fungovalo.
Eackley
No1 (74)|25.5.2006 07:32
Ne, to se mi nepodarilo. To asi vazne na verzi 5 asi nechodi.

Zdenek
Trebor_ce4you (17)|31.5.2006 00:14
[QUOTE="beecher"]Hm, ja bych zkusil ty Sunnysofti... Ony fakt ty NDays nejsou na WM5 staveny a proste je mozne, ze maji problem s nacitanim dat...[/QUOTE]

S politovanim musim potvrdit, ze mi tento programek taky nenacita data z kontaktu ve WM5 = neupozornuje:(
Kez by se autor zkusil na to kouknout, jestli by nestacila jen nejaka mala upravicka pro WM5:?: :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|31.5.2006 09:24
No, NDays na WM 5.0 fungují (tedy mě ano), ale jen zobrazují jména těch, kdo mají svátek tento a další den. Upozorňování nefunguje.
Autor bohužel asi 1,5-2 roky na tom softíku nepracuje ani jinak nekomunikuje. Psal jsem mu o tomto problému sokroumou zprávu začátkem ledna, ale ještě si ji nevyzvedl = nechodí ani do diskuzí na ce4you, aby si tyto připomínky mohl přečíst. S tím víc nenaděláme.
Trebor_ce4you (17)|31.5.2006 17:37
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]No, NDays na WM 5.0 fungují (tedy mě ano), ale jen zobrazují jména těch, kdo mají svátek tento a další den. Upozorňování nefunguje.
Autor bohužel asi 1,5-2 roky na tom softíku nepracuje ani jinak nekomunikuje. Psal jsem mu o tomto problému sokroumou zprávu začátkem ledna, ale ještě si ji nevyzvedl = nechodí ani do diskuzí na ce4you, aby si tyto připomínky mohl přečíst. S tím víc nenaděláme.[/QUOTE]

skoda :(
Mate někdo nejaky jiny typ na obdobny programek, ktery by plnil tuto funkcnost a jel bez problemu i pod aWM5
beecher (9270)|31.5.2006 17:45
http://pda.jasnapaka.com/birthdays/, ale nejsem si jist, jestli to dela notifikace...
Trebor_ce4you (17)|9.6.2006 12:34
[QUOTE="beecher"]http://pda.jasnapaka.com/birthdays/, ale nejsem si jist, jestli to dela notifikace...[/QUOTE]

dik,
kouknu na to
PepaR_ce4you (35)|21.8.2006 22:08
Birthays jsou fajn, ale NDays nenahradí. Na WM 5 jsme to enrozchodil ani za nic. Nechtěl by někdo přemluvit autora alespoň o zprovoznění na WM 5, není potřeba žadné nové fce, ale stačilo by zprovoznění....