Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 17 PrvníPrvní ... 56789 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 243

Téma: Pocket NDays

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Odvážil jsem se teď zkusmo uložit novou verzi na MMC kartu. NO PROBLEM.
    Obecně by instalace na SD/MMC kartu neměla vadit. Já s tím měl trošku problémy, když se mi po restartu nechtěl jeden plugin správně spustit. Zřejmě to bylo způsobený chybnou inicializací napájení. Při samotným běhu to taky občas dělalo psí kusy a tak jsem pokusů zanechal. Z těchto důvodů si vše, co se má zobrazovat na Today instaluju na implicitní místo tak, abych to měl v RAMce...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Super, teď jsem to přeinstaloval a všechno jede.
    Díky Aifel.

Guest

skvele upravy

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Jenom ještě otázečku. Dnes jsem si zadal do kontaktů člověka s datem narození 1.6.1939. Ikonka bliká a v přehledu narozenin v ndays ukazuje datum narození 2.6.1939. Znamená to tedy, že ikonka začne blikat a ukazuje "0" dní vlastně den po. Dělaám něco špatně nebo je to chyba ??
    Díky Aifel.

PS: Svátky jedou vpořádku.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Aifel
    Jenom ještě otázečku. Dnes jsem si zadal do kontaktů člověka s datem narození 1.6.1939. Ikonka bliká a v přehledu narozenin v ndays ukazuje datum narození 2.6.1939. Znamená to tedy, že ikonka začne blikat a ukazuje "0" dní vlastně den po. Dělaám něco špatně nebo je to chyba ??
    Jaký máš místní nastavení (časová zóna apod.)? V kolik hodin jsi ho zadával?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Časovou zonu mám "GMT +1 Prague, Budapest", čas, datum vpořádku a zadával jsem ho někdy kolem 22:00.
    Aifel

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Aifel
    Časovou zonu mám "GMT +1 Prague, Budapest", čas, datum vpořádku a zadával jsem ho někdy kolem 22:00.
    Nepochybuju o tom, že máš datum i čas v pořádku Mě to zajímá spíš z toho hlediska, že ty databáze mají datum a čas uložený jinak a musí se dělat převody ... to by mohla být možná příčina ... ještě to zkusím ...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Užitočný softík:sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Provozujete někdo Ndays na MDAII spolu s pocket Zen Phone 4.5.1 ? Zjistil jsem že po instalaci Ndays se už nedostanu do nastavení Zen Phone (

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Butch
    Provozujete někdo Ndays na MDAII spolu s pocket Zen Phone 4.5.1 ? Zjistil jsem že po instalaci Ndays se už nedostanu do nastavení Zen Phone (
    Vzhledem k tomu, že je to opravdu jednoduchý prográmek, kterej v podstatě nic nedělá, si myslím, že v NDays chyba určitě nebude

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Michale, zírám, co dokáží NDays s WisBar Advance 2.0 RC1a. I na výšku, pro úplnost. Na WM2003 (ne WM2003 Phone Edition!) doplněné o WisBar Adv. 2.0 ... (spolu s Spb Pocket+, ale těch se tu nejspíš netýká). Detaily

Při prvním tap na ikonu (N) nebo (S) umístěné uprostřed displeje Today totiž na horní liště naskočí nové tlačítko. Je to "Vykřičník" v kolečku - (!) - viz dál.

Dodatečně jsem zjistil, že se jedná o funkci "Notification", které jsem dříve vydával v počeštěné verzi za "Připomenutí". Nikdo jsme doteď nezjistili, na co to tam dřív bylo.

Teď když použiju OK na bublině se svátky (narozeninami) k ukončení, tlačítko (!) z horní lišty současně zmizí a ty tlačítka vlevo od ní se posunou doprava na její místo. A celé se to dá opakovat.

Ale když místo toho OK (při otevřené bublině se svátky nebo narozeninami) ťuknu na ten (!), bubliny zmizí a tlačítko (!) tam zůstane!

A když na to tlačítku (!) ťuknu podruhé (přičemž mezitím můžu změnit obsah displeje na co chci a kolikrát chci), tak mi vyjede pod horní lištou další (= druhá, šedivá) lišta a v ní usazené ikony (N) a (S) !

A je tu nová (aspoň pro mě) možnost při používání informací z NDays. Přes tu druhou lištu pak můžu otvírat (= i přehazovat) na displeji s libovolným obsahem bubliny se svátky nebo narozeninam tolikrát, jak chci. Dokud neťuknu znova na (!). Celé to pak můžu kdykoliv opakovat.
    Když ťuknu na OK v bublině, ukončí se tato bublina, tlačítko (!) zůstane a přes něj se dá otvírat ta druhá bublina, co zbyla. Už bez té šedivé lišty. Dokud v této bublině neťuknu na OK. Pak zmizí i to tlačítko (!) z horní lišty.

A celé se to dá z Today displeje rozjet kdykoliv znova.

V Nastavení NDays mám zaškrtnuto Zobrazit poznámku ke svátku, zobrazit svátek na další den a zvoleno Upozornění (oboje) Na obrazovku Dnes (bez rozšířeného ...), tedy běžné nastavení pro Today displej.

Ty Michale, co máš společného s Chris McKayem, krom toho že jste oba SW machři?

Možná, že to je nějaká skrytá (hlavně pro mě) funkce NDays. Hledal jsem k tomu cokoliv na tvé stránce mezi jeho vlastnostmi, ale nic mě netrklo.
    Prosím o vyjádření (velmi stručné), na další je víkend u Sázavy.
    Připojené obrázky Připojené obrázky     

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Ty Michale, co máš společného s Chris McKayem, krom toho že jste oba SW machři?
    Vůbec nic Abych řekl pravdu, slyším o něm poprvé
    Možná, že to je nějaká skrytá (hlavně pro mě) funkce NDays. Hledal jsem k tomu cokoliv na tvé stránce mezi jeho vlastnostmi, ale nic mě netrklo.
    Není to skrytá funkce - já tomu dal do vínku standardní chování tak, aby ta notifikace tam mohla zůstat (do té doby, než nastane nový den, nebo dokud se neprovede nějaká změna v kontaktech, nebo někdo nedá Today obrazovce pokyn pro totální refresh - nikoliv překreslení) tzn.:
    1) objeví se ikona S či N
    2) po tapnutí na OK se notifikace ukončí a zmizí úplně
    3) po tapnutí na ikonu S či N se notifikace zavře, ale přitom zůstane na horní liště zobrazená a připravená pro další použití (další tapnutí = zobrazení notifikace)

V kombinaci s WisBar je to záležitost WisBaru, neboť ten si zobrazování notifikací přebírá sám a záležitost s (!) je jeho implementace zobrazování notifikací a NDays pořád dělají svoji std. práci

Snad jsem odpověděl srozumitelně

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Ale jak tak na to koukám ... je to moc pěkná věc WisBaru už asi nezbývá místo na horní liště a tak si "pomůže" spodní ...

TECH: Při pohledu na obrazovku a při konstatování, že se objeví, ať je tam Today či jiná aplikace, si dovolím tvrdit, že se pro zjednodušení zobrazuje klasickej toolbar resp. jeho "napodobenina"

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Michale díky.
    Chvíli mi trvalo, než jsem se přeorientoval v terminologii. Mně pořád nebylo jasné, co je to ta notifikace. Noty ne, takže nejspíš obsah té bubliny, co vyskakuje, jestli jem to pochopil. Který se uchovává, podle tvého popisu, dokud atd.
    A protože moje horní lišta nejspíš schovává ledacos, co tam je umísťováno odjinud, tak mě tady těší, že ty ikony (S) a (N) jsou o řádek níž. A mám to tam taky.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Nehledejte v tom vědu, to vám taťka (eXEden) koupil bublifuk, ať si máte s čím hrát .

Strana 7 z 17 PrvníPrvní ... 56789 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-12-2006, 12:50
  2. Pocket NDays
    Od marcam v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-07-2006, 12:52
  3. Pocket NDays
    Od Salvador v sekci Acer
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 11-11-2005, 18:29
  4. Ndays - problém s překreslováním
    Od Tomáš Juranka v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-10-2005, 16:02
  5. To je škoda že programujete NDays jen pro radost ...
    Od jiri.cech v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-01-2004, 08:40