Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 16 z 17 PrvníPrvní ... 614151617 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 226 až 240 z 243

Téma: Pocket NDays

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Neprocital jsem diskuzi celou, tak doufam, ze muj prispevek nulovou hodnotu nema. Sunnydays JSOU WM5 kompatibilni (teda alespon posledni verze, 1.3). Ale ackoli jsou zalozeny na NDays, jsou dost orezany... Resit svatky v kontaktech pres zadani vyroci je sice pekny napad, uvazoval jsem nad tim, ale "vyroci" je prece jen neco trochu jineho - pocita se podobne jako narozeniny (clovek si tezko rekne, ze ma 30. svatek...) - pouzivam to pro vyroci snatku.. Pozadal jsem eXEdena o pomoc, protoze jsem se dostal do kontaktu s Buzzem na http://buzzdev.net/index.php?option=com_phorum&Itemid=125&phorum_quer y=read,27,25719
    Jirka
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Opakovaný vtip přestává býti vtipem.:?
    Citace Původně odesláno od Jirka S
    Pozadal jsem eXEdena o pomoc, protoze ....
    Už ani nepočítám, kolikrát jsem to tu napsal. Tak třeba tady.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Dik za echo, tenhle prispevek jsem predtim necetl.. takze hotovo :-(

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Ano. Raději jsem to všechno napsal do 1. příspěvku diskuze. Něco chystá David Andrš, ale protože jde o freeware a on se také musí něčím živit, takže pracuje, je to hudba vzdálenější budoucnosti. Ale třeba nás David překvapí, ale nedělejme si zbytečně falešné naděje.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Tak spon budu drzet palce a zkouset svoji trpelivost :-)
    Hezky den,
    J.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

ja na WM05 pouzivam NDAYS v3.0, velikost CAB: 212.834
    pouzivam ho jen k zobrazovani svatku na aktualni a nadchazejici den a tento ukol zvlada tato verze bez problemu

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Tak to jsou Sunnydays účelovější - řeknou ti, kdo z kontaktů konkrétně má svátek. NDays to uměly pro několik dní dopředu (pod WM2003SE a starší).

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Je možné, že verze 3.0 s WM 05 funguje a verze 3.5 už ne ? Já jsem si nainstaloval 3.5

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Dobrý deň. Mám naištalovaný Pocket NDays a tiež veľmi trúchlim že nebeží v plnom rozsahu na WM5. Viem,že tu bolo veľa popísané o snahe kontaktovať tvorcu. Predsa len nie je možné požiadať Sunny Soft o kontakt na tohto autora, prípadne o zmenu zdrojaku v NDays? Keď majú základ od autora NDays jedna z možností by mohla uspieť.
    Miro

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Software je freeware a autor už zjevně nemá v úmyslu se jím jakkoliv zabývat, takže taky nechápu proč prostě nezveřejní zdrojáky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

určitě by neuškodilo přečíst si tento článek a to především poslední větu

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Aha, takže se akorát zatím nenašel přesvědčivý dobrovolník. To ale nemění nic na tom, že by to místo konkursu na následovníka prostě mohl někam hodit, tak by se spíš někdo našel. Ale je to jeho věc.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Po delsi dobe jsem zkusil patrat po svatcich na Today a nic noveho.. Jen bych upozornil na WM5 kompatibilni aplikaci, nevim, jestli jste se o ni nekdo zminoval - Anniversary
    Jednou jsem ji zkousel - ukaze vsechny lidi, kteri maji narozeniny v dany den + definovanou dobu dopredu, na Today Screen. Svatek ukaze pro dany den + 1 den dopredu, neprohleda ale kontakty. Tot vse. Proste a jednoduche, ma to sve nevyhody (nedokazu si predstavit, jak by to zobrazilo treba 10 narozenin najednou - myslim, ze neni nastaveni pro omezeni poctu zobrazenych kontaktu, popr. nastaveni pro omezeni vysky pluginu.
    SunnyDays (1.3) mi delaji jednu chybu - kdyz omylem na Today tapnu na tento plugin, zobrazi se nastaveni aplikace - po jejim opetovnem zavreni se ovsem rozhodi vsechny ostatni pluginy na Today (a nelze je dat do spravneho poradi, popr. znovu vyvolat, jsou-li uplne vystrnadeny, ani po nekolikerem obnoveni Today Screenu). Asi prejdu zpet na PocketNDays a smirim se s tim, ze budu videt "pouze" dnesni a zitrejsi svatek.
    U potencionalni nove aplikace bych uvital, kdyby bylo mozne "odfiltrovat" lidi, kterym zas tak moc poprat nechci (ale v kontaktech je proste zachovavam) - napr. vyber skupiny, z ktere se maji svatky zobrazovat (napr. jen Personal; Business atd. bych nezobrazoval). U WM2003 jsem to s Pocket NDays resil tak, ze u dulezitych kontaktu mam jmeno a prijmeni oddelene, zatimco ty mene dulezite kontakty ukladam jen ve formatu prijmeni (a jmeno hned za nim).
    Posledni poznamka - dobrou variantou pro zobrazeni kontaktu, ktery ma narozeniny, je SPB Diary.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Ahoj. S prichodem WM5 jsem se smiril s osudem, ze Pocket nDays uz na 100% fungovat nebudou a ze bohuzel nikdo neudela neco podobneho. Dneska o par let pozdeji jsem diky Palmserveru narazil na aplikaci Teh Name Days, ktera to konecne zvlada stejne, jako prehistoricke nDays a dokonce jeste pridava spoustu veci navic (kdy upozornit na svatek/narozeniny uzivatelu z kontaktu, jak moc dopredu, zaslat automaticky SMS, prehled kdy budou Velikonoce, jmenne seznamy - je to pekne propracovane )
    Takze vrele doporucuju - oficialni stranky programu jsou zde http://www.turboirc.com/ppc/s6.htm, respektive muzete primo stahovat aplikaci z tohoto odkazu a z tohoto odkazu si stahnout ceska jmena.

A jestli to tady na ce4you uz nekdy bylo, tak se omlouvam, prehledl jsem to a ve vyhledavani jsem to nenasel

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zajímavý pokus, ale nějak jsem tam nenašel to, co jsem na NDays využíval nejvíc - trvalé zobrazení počtu kontaktů se svátkem/narozeninami na today na týden dopředu. A taky by to chtělo nějaký manuál, nějak jsem nepochopil jak udělat, aby mi to svátky hlásilo jen u někoho, ať vyberu all nebo only friends, stejně je v popupu všechno. Velikonoce to počítá blbě. To že šipečky u číselných polí fungují v opačném smyslu, než je obvyklé, je už jenom nepatrný detail.

Strana 16 z 17 PrvníPrvní ... 614151617 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-12-2006, 12:50
  2. Pocket NDays
    Od marcam v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-07-2006, 12:52
  3. Pocket NDays
    Od Salvador v sekci Acer
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 11-11-2005, 18:29
  4. Ndays - problém s překreslováním
    Od Tomáš Juranka v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-10-2005, 16:02
  5. To je škoda že programujete NDays jen pro radost ...
    Od jiri.cech v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-01-2004, 08:40