Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 12 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 167

Téma: Konfigurace ActiveSync via Bluetooth

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Protože jsme na serveru ce4you po Vánocích přivítali plno nových majitelů Pocket PC zařízení, budu se urychleně snažit sepsat co nejvíce článků s radami v pro řešení různých obtížnějších situací. Jednou z často kladených otázek je žádost o pomoc při konfiguraci synchronizace ActiveSync přes Bluetooth. Snad tento článek pomůže alespoň některým z vás...

Celý článek si můžete přečíst na adrese:
    http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=83
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Odkaz http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=83 ukazuje na článek na adrese http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=71

Registrace
    Aug 2000

Opravenoops:

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

A funguje to na 100%? Mne to ide iba dokedy sa nenapojim cez bluetooth na mobil. vtedy active sync pocuva na com5 ale tam ide mobil, zblbne a viac cez port az do dalsieho restartu nejde. tiez mam widcomm ovladac k bt adapteru - a tam nie je moznost zalozit viac virtualnych com, co by situaciu riesilo.

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od aclass
    A funguje to na 100%? Mne to ide iba dokedy sa nenapojim cez bluetooth na mobil. vtedy active sync pocuva na com5 ale tam ide mobil, zblbne a viac cez port az do dalsieho restartu nejde. tiez mam widcomm ovladac k bt adapteru - a tam nie je moznost zalozit viac virtualnych com, co by situaciu riesilo.
    '

Priznam se, ze moc nerozumim - ja si v tom softu na desktopu muzu vytvorit druhy BT COM port, ktery ma COM6...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Již se mi podařilo připojení stylem pokusů a omylů.Chtěl bych se zeptat,jestli není možná nějaká rychlejší cesta připojení,třeba ikonou v Dnes nebo přes IE jako u PC.
    Přečetl jsem si Váš nový článek,ale nevím,co je BT profil u PC.Připojuji se přes USB

yaris

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od yaris
    Již se mi podařilo připojení stylem pokusů a omylů.Chtěl bych se zeptat,jestli není možná nějaká rychlejší cesta připojení,třeba ikonou v Dnes nebo přes IE jako u PC.
    Přečetl jsem si Váš nový článek,ale nevím,co je BT profil u PC.Připojuji se přes USB
    Asi je to tim, ze uz je docela dost hodin, ale vybec netusim, na co se me ptate:?: Muzete prosim preformulovat dotaz?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Mám na mysli připojení PDA přes BT k mobilu.Jestli není nějaká kratší cesta než přes správce BT

yaris

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od yaris
    Mám na mysli připojení PDA přes BT k mobilu.Jestli není nějaká kratší cesta než přes správce BT
    Ja mam automaticke pripojeni pri pozadavku a vytaci mi to kdyz dam v prohlizeci adresu www.neco.cz... Stejne tak posta - tapnu na ikonku v Inboxu a pripoji se mi to...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

jinak ikonou v today by to take melo jit - tapnutim na ikonu spojeni (s krizkem) se zobrazi definovane modemy a po tapnuti dojde ke spojeni...

Martin S.

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    '

Priznam se, ze moc nerozumim - ja si v tom softu na desktopu muzu vytvorit druhy BT COM port, ktery ma COM6...

A ako si mozete vytvori COM6? Ak mam vytvoreny COM5, tlacitko "Add serial service" v konfiguracii bluetooth na desktope nejde.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Co delat, kdyz ten bl*ej ActiveSync 3.7.1 vzdy po restartu PC nastavi znovu COM1 a zapomene ze jsem mu nastavoval COM4 (BT) takze to musim vzdy pred kazdym BT znovu nastavovat?

Registrace
    Aug 2000

A ako si mozete vytvori COM6? Ak mam vytvoreny COM5, tlacitko "Add serial service" v konfiguracii bluetooth na desktope nejde.
    Tak to neporadim... Zkousel jsem na dvou pocitacich a bez problemu.. Jake mate BT na desktopu?

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od AleqCZ
    Co delat, kdyz ten bl*ej ActiveSync 3.7.1 vzdy po restartu PC nastavi znovu COM1 a zapomene ze jsem mu nastavoval COM4 (BT) takze to musim vzdy pred kazdym BT znovu nastavovat?
    Co mate za system? Nemam s tim problem...

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Tak to neporadim... Zkousel jsem na dvou pocitacich a bez problemu.. Jake mate BT na desktopu?
    Pouzivam na desktope Widcomm 1.3.2.7. Ak mam vytvoreny jeden bluetooth serial port, dalsie uz pridat nejdu.

Strana 1 z 12 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Podrobná konfigurace ActiveSync
    Od Pavel Koza v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 01-05-2008, 11:59
  2. Bluetooth - nastaveni konfigurace pri spusteni
    Od golom v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-01-2008, 13:55
  3. activesync cez bluetooth