Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 47 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 699

Téma: ASUS P525 - Obecně

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Zkusit vyhazet SPB jedine.. tenhle problem jsem jeste nemel.
    Snad brzo vydaj tu ceskou ROM ofiko.

Co si pomuzes kdyz si das vsechny kontakty do T9, kdyz v kontaktech (v tech zakladnich co jsou v PDA) nelze pomozi T9 vyhledavat ? / jedine asi jinej soft.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

Když vlezeš do základních kontaktů do políčka vyhledávání a máš aktivní T9, tak napiš jméno i s diakritikou a normálně ti to vyhledá. Takže když si dáš do slovníku T9 jména a příjmení lidí z kontaktů, tak to jde vyhledávat i takhle. Není to sice sekvenční vyhledávání, ale lepší než nic.

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

jo takhle ;-) jasny

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Jde vam v p525 i spb plus?

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Ahoj, mam P525 treti den. Mam dotaz. Je mozne z nej poslat SMS skupine uzivatelu. Napr. rodine, pratelum ... ??? Dik za info. Jinak jsem s nim zatim spokojen. Baterie sice pri mem volani a neustalem zapisovani do ukolu a kalendare vydrzi jen jeden den ale osobne jsem ani nic jineho necekal Diky za vsechny Vase prispevky. Smartdial je uzasny. Jarek

Nováček
    Registrace
    May 2006

Je to mozne, ale nejprve si ony skupiny musis vytvorit

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Skupiny mam vytvorene. Synchronizuji se mi s kontakty v Outlooku a tam jich mach cca 30. Naprisel jsem na to jak poslat SMS treba skupine "pracovni" Poradi nekdo?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Mám dotaz ohledně jednoho problému a zajímalo by mě jestli někdo má podobné zkušenosti. Při příchozím hovoru telefon jednou zazvoní a vypne spojení. Na obrazovce se objeví hláška se zmeškaným hovorem. Když zavolám zpět tak mi dotyčný oznámí, že jsem ho odmítl. Původně jsem měl pocit, že to dělává jenom po stisku klávesy pro příjem hovoru, ale zjistil jsem, že to dělá i když leží na stole. Deset hovorů je třeba v pohodě a pak to udělá třikrát po sobě. Má někdo podobné zkušenosti?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Zdravím pánové. Mám P525ku dnes asi od 12.00 a zatím můžu říct, že jsem sním víc spokojený než s TyTNem. Asus je se stejnými aplikacemi určitě rychlejší. Spb Diary a Weather chodí, filmy hrají (TCPMP) bez absolutních problémů. Ovládání je super, jen škoda, že klávesnice (zatím) nefunguje jako třeba u Qteka 8310.

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Jo od klavesnice jsem celkove cekal vic :-(
    Hlavne klavesa nad joy (abc) me fakt dostava.. ma uplne jinou tvrdost stisku nez ostatni klavesy a navic si vetsinou "brinknu" o joy a sem uplne jinde :-(

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Jak jste natom s foťákem? Řekl bych, že přestože má Asus AF, jsou fotky trochu horší než z TyTNa (oba v Default nastavení). Máte taky tak příšerně dlouhé doby ukládání fotek? Nejprve sem dal ukládat na kartu, jak mám ve zvyku a to bylo okolo 30 vteřin, tak je teď ukládám do hl. paměti a je to trochu lepší. Režim "Dávka" 9 fotek za sebou je celkem úsměvná, alespoň u mě je to akce minimálně na 3 minuty :O

Registrace
    Jan 2006

Už se mi dvakrát stalo, že přestal fungovat zvuk. Vyřešil jsem to zálohou-hard resetem a obnovou zálohy. Dnes jsem se dočetl, že pomůže párkrát zasunout konektor sluchátek. Ale mě je divný, že já sluchátka vůbec nepoužívám a tak není důvod, aby zůstaval zvuk přepnutý do sluchátek. Uvidím příště jak se mi to stane, jestli to pomůže nebo budu muset udělat hard reset.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Ono je to někdy na úrovni "mezi nebem a zemí".:? A k tomu konektoru - že to nepoužíváš ještě neznamená, že se tam nějaký svinčík nedostane.

Registrace
    Jan 2006

Je to ale děsný. Člověk aby měl pořád nastavenej i normální budík. Na pda se nedá 100% spolehnout( Nastavil jsem si v budíku vyzvánění + vibraci, tak snad to bude aspoň vibrovat, když ta situace znovu nastane.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

No, zkus použít ze sekce freeware CheckNotificitaions, zda to nemáš někde "nakopnuté". Pokud nepomůže, tak HR a čistá instalace - tedy nikoli obnova, protože si tam ten problém s obnovou zaneseš s nejvyšší pravděpodobností zpátky.

Strana 2 z 47 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  2. Asus P525 WM6 CZ
    Od Spidla_oldd v sekci P5xx
    Reakcí: 210
    Poslední příspěvek: 21-01-2009, 19:00
  3. ASUS P525 vs. XDA ORBIT ???
    Od Treo 750v v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-08-2007, 11:55
  4. asus p525
    Od alan111 v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-03-2007, 17:30
  5. Asus P525 WM6
    Od xentaur_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-03-2007, 11:15