Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 47 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 699

Téma: ASUS P525 - Obecně

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Mrkni se na to GPRSko sem: http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=11656

Taky jsem to používal, ale po HR jsem to ještě neměnil. Při minulém používání Asuse jsem měl problémy s tím, že mi padaly hovory po prvním zazvonění a tak zatím testuju s holým systémem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

Mám jeden dotaz. Mám ROM od Sorga z xda.developers. Prostředí mám nastavené na Českou republiku a mám problém se zobrazením dnů a to konkrétně u pondělí a pátku. Pondělí se mi zobrazuje jako Ponděl? a zkratka u pátku Pá se mi zobrazuje jako P?. Zatím jsem to neřešil, ale vypadá to, že Sorg už žádnou další verzi nevydá a Asus se taky nemá k vydání nové ROM, tak se ptám, jestli to nejde někde opravit?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

helou pánové, nemáte tip na icq klijenta? zkoušel jsem qip, ale ten mě pořád padal.

Taky by mě zajímalo, jestli se vám to taky tak moc zahřívá při nabíjení jako mě. Hřeje to moc, mám strach aby me to nebouchlo.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Někdo se ptal na Resco Explorer, v 5.42 jede samozřejmě bez problémů i s dodělanou češtinou. Kecálek používám IM+ v 4.23 sice není tak dobrej jak Agile, ale je levnější a vcelku použitelný.
    P.S. stím zahříváním a strachem z exploze bych radil jedno - nečti tolik Mobilmanii

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

tak po HRK P525 se problem vesele objevuje dal, grrr, po chybe device.exe se neda prehravat zvuk a spatne naskakuje BT...mate nekdo sim podobne zkusenosti? diky...cetl jsem o problemech A525 s SPB Pocket+, ale nenasel sem preny popis techto problemu, nevite nekdo, ceho se to tyka? potazmo pomuze od techto problemu flash jine ROM (sorg?), diiiky,

kuba

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

...nevite kde bych nasel srovnani vykonu ruznych PPC zarizeni (aktualni) nasel jsem jeden odkaz i s grafickym znazornenim ale byl dosti neaktualni...

...ty problemy jsi mel na cistom zarizeni nebo se objevovali az po instalovani softu???

edit: takze nasel jsem tohle http://vsbench.virtualspaghetti.com/
    mate neco na spbBenchmark???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Něco málo zde: http://www.mobilnaut.cz/gallery/PDA/WM/Asus/P525/test_P525/Test.png

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

kubisz: mám tam původní ROM s češtinou a nikdy jsem hlášku chyba device.exe neviděl. SpbPlus nepoužívám, ale jinak si v programech od Spb libuju. Mám nainstaleno Spb Diary, Spb Weather a Spb BackUp - Asus chodí celkem stabilně. Někdy mě vytuhne podle mého v těchto situacích: když ho nabiju do plna a pak ho nějakou dobu nepoužívám. Když ho pak chci zapnout tak SR. Další situace je, když mám HWtlačítkem zamknutou klávesnici, zapomenu nato a snažím se ho spustit - někdy ho to totálně zblbne a opět SR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

device.exe - jo tak tuhle hlášku jsem párkrát viděl - po instalaci PhoneAlarmu, respektive poprve se objevila při instalaci a po několika opětovných problémech jsem zkusil raději PhoneAlarm přeinstalovat a je klid

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

kdyby to alspon vyresil SR, ale i po SR to dela chyby, tedka zase v nejakym jinym programu...celkem to asi bude nekde ve zvukove casti, pac to vytuhne dycky, kdyz to ma prehrat nejaky zvuk...uaaa, za dva dny trikrat znefunkcneny zarizeni, pokazde jinak, uz aby vydali nejakou novou rom, s touhle je to takrka npouzitelny...

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Používáte někdo na P525 Tomtom? Jakou verzi?

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

Citace Původně odesláno od Tomáš Kubec
    Něco málo zde: http://www.mobilnaut.cz/gallery/PDA/WM/Asus/P525/test_P525/Test.png
    ...jo neco takovyho jsem hledal...smula ze nemuzu najit srovnani treba s dell x51...zajimalo by me zejmena graficke srovnani...mno nic stejne to vypada ze je to jeden z nejstavnatejsich PPC na trhu minimalne ve svy cenovy kategorii...

...s tou hlaskou device.exe to podle toho co ctu vypada na systemove utility ktere sahaju na zvukove projevy zarizeni...nastesti jsem takove veci nepotreboval ani na smartphonu tak snad se bez nich obejdu i ted...

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Zajimavy problem:

Ve sve P525 vytvorim novy kontakt s emailovou adresou a provedu synchornizace s Outlookem.

Na tento kontakt pak poslu email pres Outlook a pripojim prilohu.

Prijemci vsak prijde priloha jako winmail.dat a nelze otevrit.

Pokud v Outlooku zmenim format emailove adresy z RTF na "vhodny format pro odesilani urci aplikace Outlook" je vse v poradku. Ovsem jen do chvile nez kontakt v P525 treba upravim nebo si k nemu treba jen pripisu poznamku.

Po synchronizaci je format emailove adresy opet RTF

Osobne mne to dost vadi protoze pokazde musim kontrolovat format emailu.

Neznate nekdo reseni tohoto problemu?

Diky Jarek

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

tak sem nasel prvni aplikaci, co zpusobuje moje problemy, je to "upravena" verze TT 6.00, respektive jeji DLL verze ovladace BT...pokud tyto nenahrajete, jede TT (kupodivu) v poradku a hlaska device.exe se neobjevuje...prvni uspech, ufff...ze by P525 mela nejaky rezident, ktery hlida prepisovani systemovych souboru? nebo jsou dokonce tyto sytemove soubory nejak nestandardni a tak to funguje jen s puvodnimi soubory??? hmmm...dalsi chyba, co se objevuje je v calprog.exe...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

komu by chybela aplikace znama trebas z HTC XDA zvana wireless manager, tak je k dispozici i pro Asus a to v adresari windows pod nazvem wrlsmgr.exe (ovlada GSM, WiFi a BT)

Strana 11 z 47 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  2. Asus P525 WM6 CZ
    Od Spidla_oldd v sekci P5xx
    Reakcí: 210
    Poslední příspěvek: 21-01-2009, 19:00
  3. ASUS P525 vs. XDA ORBIT ???
    Od Treo 750v v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-08-2007, 11:55
  4. asus p525
    Od alan111 v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-03-2007, 17:30
  5. Asus P525 WM6
    Od xentaur_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-03-2007, 11:15