Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 16 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 228

Téma: Oficiální hromadná stížnost na Acer kvůli odpojování bluetooth u n50

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

tak a právě mi ruply nervy.Začlo mi blbnout nabíjení(musí se mlít s konektorem dole aby začal nabíjet(vyzkoušeno více kabelů).Při té příležitosti budu reklamovat sluchátka(špunty od Aceru),u kterých se přežvejkal kabel hned za jackem.Je tam sice náznak takového toho "tlumícího prvku" který by měl bránit aby se kabel namáhal v ohybu příliš,bohužel je tak tvrdý že je tam úplně na .....Při té příležitosti hodlám reklamovat i bluetooth.co je moc to je moc.Doufám že mi vymění základní desku,a začne se mi odpojovat i GPS.Pak už bych tu cihlu asi vážně po někom hodil.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jsem opravdu zvedav, jak pochodis s mechanickym poskozenim systemoveho konektoru PDA a mechanickym poskozenim kabelu sluchatek....ve smyslu naroku na reklamaci. Opravit to opravit lze, ale vyreklamuje ti to opravdu jen servisak, ktery toho dne jeste neucinil dobry skutek a nechutna mu kvuli tomu ani jist, ani spat, ani cigareta.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

To jsem zvědav taky.Nicméně extrémní namáhání tam nebylo,bylo to používáno "standartně".A za to,že je nějaký konstruktér diletant kterému to nemyslí a dá moc tvrdý gumový ohyb za to snad zákazník nemůže.A když by byl nějaký problém,pak asi zvolím "dortovu metodu"(tímto díky za rady) a půjdu na to přes toho znalce,tu tisícovku už vem čert to už mě nezachrání.Teď už ví,že nejsem tak bohatý abych si kupoval levné věci.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Soudni znalec za tisicovku? Leda €

Urcite levnejsi reseni je prodat starou cihlu v bazaru a doplatit na neco, s cim jsou obecne dobre zkusenosti...

Pokud ti jde o princip...tak svet neni spravedlivej, to jeste zazijes mockrat.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Surgical
    Soudni znalec za tisicovku? Leda €
    Mluvíš ze zkušenosti, nebo jenom rád děsíš lidi?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

No dort psal něco kolem tisícovky,což bych za jedne posudek na takovéto zařízení ještě vzal jako rozumnou cenu.k těm 1000€-nechcu posudek robototechnického komplexu .
    Teď sem ještě zagooglil a vyhodilo mi to u jednoho znalce cenu 5500Kč to do toho nedám.Buďto to uznají,nebo se na to vykašlu a cihlu někomu dám a koupím si něco jiného.Uvidím jak dopadne reklamace.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mluvim ze zkusenosti, taky mam par posudku za sebou...ale ne pro IT
    A ver mi, ze posudek za 1000 Kc nedela zadny soudni znalec. Poctive vypracovani posudku totiz vcetne studia podkladu a zkousek konkretniho zarizeni, jejich zaprotokolovani atd. zabere cca 3 pracovni dny(ale nekdy treba take 30). Za 333 Kc denne (pred zdanenim) si soudniho znalce stoprocentne nenajmes...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Dorte, BT na Aceru při převzetí dost dobře nevyzkoušíš. Kdyby to šlo, tak už mám dávno peníze zpátky :?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

A proč by se tam nedal vyzkoušet ? Stačí sebou vzít mobil s GPRS/EDGE a na něco se připojit , a hnedka uvidíš . Přehráváni ct24 mam přes BT rekord asi 30 vteřin , a přes IR to hraje jak dlouho chci - to nestačí ??

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

To bych musela mít mobil s GPRS Budu se snažit s někým domluvit, až to pojedu vyzvednout...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Tak jsem dnes volal do servisu a PDA snad zítra odejde,půjde tam kvůli problému s nabíjení a když už tam bude nahlásil sem rovnou i ten bluetooth.Doufám že to uznají a nějak opraví,jen doufám aby nevyměnili desku a nedopadl sem jak Ellie-že to bude padat i s GPS.:?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

A jak dlouho jsi to v tom servisu měl? taky bych si ho tam poslal, ale nevydržel bych to bez něho dýl jak týden! A promiň že se ptám tak hloupě, ale z té diskuze mi nebylo jasné, kdys ho odeslal:yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Mrkni na datum příspěvku a přečti si ho v klidu ještě jednou Volal sem do servisu a PDA zítra vyzvedne PPL(snad,pokud nepřijede až odpoledne :-( )

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

tak PPL měla přijet už ve středu,a ani dnes stále nic....už mě to čekání fakt nebaví :? :? :?

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Vážení přátelé,
    Tak jsem si dnes po druhé reklamaci vyzvedl peníze za ACER N50,který jsem reklamoval společnosti ACER. Samozřejmě chybu neuznali...prostě jenom ho testovali a nestihli ho ve 30-ti denní lhůtě odeslat:-) což mi nevadí-účel světí prostředky. Nicméně se mi při první reklamaci snažili namluvit, že chyba je v tom, že N50 a externí GPS musím přes bluetooth připojit do 2minut:-)
    Sice mi teď zbyla externí GPS...ale jsem štastný,že jsem se tohoto problému s padajícím bluetooth zbavil...Přeji hodně úspěchů v podání hromadné žaloby,protože český ACER jsou povedení ptáčci:-).

Strana 6 z 16 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-10-2007, 22:46
  2. FSC Loox n560, co nikde nenajdete aneb moje stížnost na FS
    Od enda v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-08-2007, 16:02
  3. Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 05-09-2006, 14:17
  4. Zpomalení kvuli SD