Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 7 z 45 PrvníPrvní ... 5678917 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 672

Téma: WM5 na HP iPAQ hx4700 - rady, zkušenosti, problémy, úmrtí pri flashování....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Milouss
    Chvili mi wm5 behaj jak z praku, pak jakoby z niceho nic vyleti filesys na 87%
    Presne tak. Jak casto neco ukladas do ROMky?
    Ja uz nic (umyslne), tak maximalne synchronizuju 2 itemy denne, pak si neco ukladaji windows a mozna par drobnosti jako today polozky si neco ukladaji. To je tak vse (umyslne jsem nic nedelal) a presto mi to "kazdou chvili" vyleti na tech 87% a zacne defragmentovat.

Takze si nemyslim, ze instalace vseho na kartu pomuze. Muze nekdo kdo instaluje vse na kartu potvrdit jiny stav?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Co pouzivate za programek na mereni zatizeni procesoru??? Nakonec to vypada ze u me ono zpomaleni systemu na svedomi Pocket Hackmaster. Mam nejnovejsi verzi XCPUScalar (pro WM5) a ten mi vubec nechce ukazovat zatizeni procesoru, furt ukazuje 0%.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od lexicon
    Nakonec to vypada
    Tak to ja jsem si myslel uz nekolikrat, ze "to vypada" :-)) Stravil jsem tim docela dost casu.
    Jen za timto ucelem vyzkumu jsem si poridil SuperTasks a nepouzivam ho jako sluzbu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od JiH
    Dospel nekdo tedy k necemu lepsimu?
    Ja jsem celkem spokojeny. Zridka se mi to na chvili zpomali. Udelal jsem zde popsane upravy, jen jsem jeste uplne smazal polozky registru CompactionCritPrio256 a CompactionPrio256, i kdyz se tu pise, ze to az tak neovlivni. Na doporuceni na jednom serveru jsem je smazal a pripadlo mi, ze je okamzite znat zmena. Tak si je zkus zazalohovat a smazat, jestli ti to treba pomuze.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Presnu cestu by si nenapisal?

diki

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\StrataFMD

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

dikes

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Mám obavu, kdyz se ty klice odeberou, jestli se napriklad ten proces uplne nedeaktivuje a az se zaplni vsechny sektory (samotnym behem systemu), tak cihla neklekne a jedinym resenim bude flash (nebo HR). Mozna by to chtelo minimalne prozkoumat co dela ten "Crit" klic.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Ty klice mam smazany uz nejakou dobu. Mezi tim jsem odinstaloval vse z pameti a dal na kartu. Trapil jsem se se synchronizaci emailu (a nakonec ji vzdal), kdy jsem synchronizoval pres tisic emailu (zabiraly v PC 1,2MB v PDA 12MB). Nekolikrat se synchronizace podelala natolik (dnes take), ze jsem musel odebrat partnerstvi a cele synchronizovat znovu. Nekolikrat denne synchronizuji par souboru... to vsechno se uklada do pameti, ne na kartu. Obsah pameti jsem tedy musel uz prepsat nekolirat a stale problem neni. Doufam, ze tomu tak bude i nadale. Krome toho delam kazdy vecer zalohy, takze me HR moc netrapi i kdybych ho musel udelat.
    Jak pisu, obcas se PDA zpomali (napr. po synchronizaci par veci), ale po chvili se zase probere a slape. Asi v te dobe uklidi a pak uklizi az je to potreba.

Ale jsou to jen me laicke postrehy, nevidim tolik do systemu. Pokud to chodi, neresim to...

EDIT: Pokud se domluvi Brnensky sraz v nejaky rozumny termin, tak se tam mozna objevim, tak se na to muze kdokoliv kouknout.

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

MOhu tez potvrdit, nejdriv jsem tyto klice prejmenoval a pozdeji smazal -> zatim vse O.K.
    Mohl by mi pls. nejaky zdejsi "guru" objasnit co je to za procesy - automaticky spustene po SW resetu, co zajistuji a zda je mozne je dropnout?:
    gwes.exe
    shell32.exe - to je mi jasne
    device.exe
    filesys.exe - viz predchazejici diskuze
    repllog.exe
    services.exe
    connmgr.exe - pouziva ACTsync? - ostatni komunikaci mam vypnutou
    BTTray.exe - kdyz je BT vypnuty asi lze shodit ne?
    internet.exe
    srvtrust.exe
    iPAGWireless - to same jako BT
    CWTimeOut.exe
    poutlook.exe - pokud nemam pustenou postu asi mohu dropnout ze?
    NK.exe

U nekterych tusim, ale nez se pustim do experimentovani, radeji se ptam, treba mi to usetri problemy! Diky

Nováček
    Registrace
    May 2004

Fungují správně někomu HP Protect Tools po upgrade na WM5? Nemohu zaškrtnout šifrování Kalendáře, Úkolů a Kontaktů a také po aktivaci této ochrany dochází k rapidně rychlejšímu vybití baterie. Mám samozřejmě legální upgrade, koupený u HP.com přes Web.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

gwes.exe - interni, sybsystem vykreslovani UI a sprava udalosti (Graphics, Windowing, and Events Subsystem)
    device.exe - interni, spravce zarizeni
    repllog.exe - interni, logovaci sluzba ActiveSyncu
    services.exe - interni, spravce sluzeb
    connmgr.exe - interni, Connection Manager - spravce pripojeni zarizeni
    BTTray.exe - zobrazi ikonu BT na Today v "systrayi"
    internet.exe - pokud se nepletu tak Pocket Internet Explorer
    srvtrust.exe - interni, bezpecnostni vrstva zarizeni
    iPAGWireless - to same jako BTTray.exe
    CWTimeOut.exe - mel by to byt proces CodeWallet
    poutlook.exe - sluzba automaticke kontroly a stahovani nove posty
    NK.exe - interni, vlastni jadro OS

interni = nekillovat

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

Možná objevuji objevené, ale co dělat, když hx4700 totálně vytuhne a nepomůže ani clean reset natož hard reset.

Pro pořádek:
    HR: klasický trojhmat - kalendář+iTask+soft reset
    clean reset: trojhmat -pošta+kontakty+soft reset

Pokud je zařízení vytuhlé a tudíž se nepřipojí k USB, protože nejede Active Sync na PDA, pomůže tentokrát čtyřhmat -iTask+kalendář+kontakty+softreset

Na obrazovce se objeví, v tomto případě velmi příjemný, nápis USB a je vyhráno.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Ahoj,
    tak ja se vracim k WM2003, WM5 mi sice na zaklade vyse popsaneho chodily nekdy uzasne rychle, ale pak se zase nekdy totalne zasprajcly, PDA se roztopilo a moje nervy uz sly do haje.
    Ted mi ale vyvztala otazka. Upgrade jsem kupoval a stahoval z webu a rad bych to nejak jako reklamoval, pac s tim opravdu nejsem spokojeny.

Nemate nekdo zkusenost?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Na reklamaci se chystam uz delsi dobu, zatim jsem byl ale lenosnej . Snad neco sepisu dnes vecer.

Strana 7 z 45 PrvníPrvní ... 5678917 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 20:38
  2. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 27-06-2009, 21:52
  3. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  4. Reakcí: 1580