Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 45 z 45 PrvníPrvní ... 35434445
Zobrazené výsledky: 661 až 672 z 672

Téma: WM5 na HP iPAQ hx4700 - rady, zkušenosti, problémy, úmrtí pri flashování....

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

To vše jsem zkoušel, ale bohužel marně.. Co třeba ty jiné RUU utility? Nebo to nahrát přes SD kartu? Jde to? Už jsem docela zoufalej, zkouším to asi čtvrt roku..
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2007

Temi jinymi HP Ruu jsem myslel to ,ze misto primeho downloadu Kozhura na WM 2003 bych zkusil treba Kozhura na oficialni WM5(myslim tim ty kupovane, ne volne dostupny upgrade z webu HP) a pak dalsi download na WM2003. S SD kartou nemam zadne zkusenosti.

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

O dve stranky zpet a dale se to jiz resilo!. Me pomohl tento postup
    ...Me se pri techto problemech osvedcilo prevedeni PDA do bootloader rezimu. Zkratka: Contacts + iTask + Reset a naskoci nepodsvicena obrazovka s logem HP a nadpisem SERIAL, potom dam PDA do kolibky a SERIAL se zmeni na USB. Potom staci sputit original flash utilitu od HP a melo by to bezet...
    by MichalJ

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

No já jsem psal, že ani tohle mi nepomáhá. Sice dám PDA do bootloaderu, když hop mám v ruce, je tam serial, když ho dám do kolíbky skočí mi tam USB.. Pak hurá na update, ale prostě u jednoho procenta to vypíše chybu USB time OUT!.. Zkoušel jsem jak offic WM5, tak ofic downgrade, romky ruzny s WM2003, i ruzny romky od kozoruhy.. Ale prostě nic nefunguje, pokaždý to spadne při jednom procentu.. Přitom připojení s PDA je bezproblemový, najde mi to ovladače všechno OK...

Nováček
    Registrace
    May 2007

Vydalo HP na trh někdy verzi s WM5?:?:

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

To urcite neni vazne mineny dotaz.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od akunka
    To urcite neni vazne mineny dotaz.
    NO - vážně míněno to bylo. Našel se jeden prodejce, který to nabízel. Už jsem zjistil, že je to nejspíše nesmysl.
    Víte někdo, jaký je rozdíl mezi typem 4700 a 4705 ? Na HP webu (USA) je tento typ zmíněn, ale bez podrobností...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

hx4700 a 4705 jsou stejná zarizením, rozdíl je v tom zda je prodavan přes běžný nebo corporate kanál. Jinak řečeno hx4705 byla určena pro corporate trh.
    WM5 nabizi HP jako upgrade, šlo je zakoupit na webu HP. Nadšenci nyni vydali dokonce WM6 a popravdě chodí mnohem rychleji než 5 od HP

Obyvatel SMob Avatar uživatele toja
    Registrace
    Jun 2007

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Zdravim a pozdravuji. Dostalo se mi do rukou toto zarizeni, ale jeste s WM2003 a nejak me uplne nebavi, nemate nekdo odkaz na origo romku WM, hledal jsem na netu a nenasel, pak jsem sel na stranky vyrobce a jiz neexistuje moznost tam stahnout, takze se ptam takto. Kdyztak SZ.

Diky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

WM5 na cihle jsou napřesdržku, takže se spíše podívej po těch 6kách ... ale osobně začínám uvažovat, že se zase vrátím k 2003SE ... asi jsem už stihl zapomenout jak mě nevyhovovaly

Nováček
    Registrace
    May 2007

Souhlasím s předchozím příspěvkem. Po několika pokusech zvyknout si na WM5 od HP a potom od Kozhury jsem se vratil k WM2003SE. Je sice nepříjemné, že se musí PDA hlídat aby se nevybila baterie a nenásledoval HR (což řeší zálohovací utilita od HP), ale pro práci s HX4700 je to nejrychlejší ROM. Holt na SW, který běží jen pod WM5 si nechám zajít chuť. Přiznám se že jsem nečetl celé vlákno věnované HP214, ale zajímalo by mě jestli nědo srovnával hx4700 s WM2003SE a HP214 s WM6 :?:

Strana 45 z 45 PrvníPrvní ... 35434445

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 21:38
  2. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 27-06-2009, 22:52
  3. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 14:29
  4. Reakcí: 1580