Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 22 z 45 PrvníPrvní ... 12202122232432 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 316 až 330 z 672

Téma: WM5 na HP iPAQ hx4700 - rady, zkušenosti, problémy, úmrtí pri flashování....

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

tak dneska ráno při brouzdání se opět Filesys.exe spustil a makal asi 10 minut. Přitom Explorer opravdu ukládal do 3 adresářů na SD....
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Tak jsem narazil na poměrně velký problém s tím zamrzáním v případě že ve slotu je karta. ALE stalo se mi to když jsem měl ve slotu CF se kterou to jinak jede naprosto bez problémů a k tomu ještě přidal do slotu SD. Tak sem to téměř vždycky musel budit resetem. SDéčko jsem už hodil zpět do šuplíku a zase vše běží naprosto bez problému. Další věc co jsem zjistil je že cihla je tim pomalejší čim více je nainstalováno aplikací a to i když jsou výhradně na kartách. Předpokládám, že je to kvůli registru. Prostě než to prcek všechno načte tak to chvilku trvá. Mám 4GB kartu a ta byla dost nacpaná všemi možnými hrami a prográmky různého určení - přímo v cihle stále striktně jen systémové věci. Přesto bylo čím dál tím složitější cihlu vůbec nastartovat. Odinstaloval jsem vše co nepoužívám a najednou to zase běhá jak srna střelená do prdky. :-)

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Já zase pro klid duše nainstaloval Netfronta a používal jej místo Explorera (teda Netfront nic moc...). Výsledek stejný, opět se ráno při brouzdání spustil náš "miláček" Filesys.exe a makal jako střelenej. Tak jsem ho odstřelil resetem (přitom byla zajímavě rozsekána úvodní obrazovka) a klidně dál přes hodinu s cihličkou pracoval. A byl klid... Vypadá to, že Filesys.exe se spouští pravidelně podle nějakého časového nastavení bez ohledu, jestli došlo v RAM ke změnám či nikoli. Tak budu testovat, jestli, když mu nedám šanci, někdy dojde k nějaké ztrátě dat....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Též mám obdobné zkušenosti.
    Vzhledem k několika problémům a nemožnosti spustit určité software, stále více uvažuji o návratu na WM03SE.
    Mám WM05 na ozVGA s IW 9.1.
    Problém mám občas se spuštěním PDA, kdy se neprobere a je potřeba SR, jeden den jsem nepoužíval PDA a baterka byla vybitá, některé reakce na spuštění aplikací jsou zoufale pomalé.
    V nabídce Start - Nastavení, asi vzhledem počeštění vypadly další karty,tak že mám jen úvodní, v Resco E. 2005 jsou zpřeházené ikony souborů /asi ozVGA/.
    Nemohu naistalovat Jurnal Sync pro synchronizaci deníku a Pocket Translator - angličtinu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Vybijeni PDA resi prenastaveni schedulingu ActiveSyncu na PDA...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Předpokládám, že ten scheduling je v češtině plán, ale mě tato volba nejde otevřít ani když je pda připojeno ani když je odpojeno jak to tedy mám nastavit ?????

PS: před tím tedy ve WM2003 Se to šlo a měl jsem zadáno synchronizovat ručně, ale tady jsem tuto možnost prostě vůbec nenašel :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Njn, to je tak, kdyz nekdo necte muj blog...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Ano moc hezký a velmi jednoduše a jasně popsaný návod, ale musím se zeptat: k čemu to bylo když teď je stav stejný jako před tím??? jinými slovy postup jsem provedl i s konečným delete a teď to plánování zase nejde otevřít a tudíž mi připadá že je to stejně jako před tím - a nebo jsem když to šlo měl to ručně nastavit i u toho domácího počítače - myslím v PDA protože jednu chvíli tam vlastně ta synchronizační místa byla dvě ????

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

éééé už mi to došlo

:-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Plošim plošim ještě jeden dementní dotaz - teď jsem si po přečtení na fóru zkusil přenastavit rychlost odezvy displaye mého hxa, ale kdykoli udělám změnu v registrech v oné položce tak se po SR opět vše vrátí do původní podoby - je to tedy v tomto pda nezměnitelná instrukce ???? - slyšel jsem že některé jsou zadané jaksi natvrdo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Zmenit, vypnout registry editor, vypnout na par minut PDA, zapnout PDA a pak az SR...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

teď mě tak napadlo - ono to musí být opravdu někdy na mašli odpovídat pořád na ty stejné dotazy - nedávno se tu objevila reakce na řekněme lehce nevybíravou odpověď už zpruzeného odpovídatele, který se rozčiloval, že tazatel je neschopný vyhledat si odpověď sám někde ve fóru - docela chápu že to je asi o zdarvý rozum když se všichni vzhledem ke své pohodlnosti neustále ptáme na to samé a proto tímto tvůrcům a správcům tohoto webu a fóra DĚKUJI za jejich ochotu a nelehkou práci s námi amatéry :-) - doufám, že nebudu napaden a uzeměn poznámkou abych laskavě psal sám za sebe - no ale proč ne - DĚKUJI tvůrcům a správcům tohoto webu a fóra za ochotu a nelehkou práci se mnou amatérem :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

tak ten postup změnit vypnout resetovat fungoval :-) dík dík dík - akorát teď teda nevim jestli to je fakt jako že rychlejší všichni tu - teda v jiné sekci, ale v podstatě tady - psali, jak je to strašný rozdíl, já to nějak nepozoruji, ale třeba sem jen nepozorným pozorovatelem nekamenujte mě hned

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Mohu mít dotaz, kde se popisuje přenastavitavení rychlosti odezvy displaye ?
    Díky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Problem, proc se to neulozilo, je v tom, ze WM5 kesuji zapisy do ROM nejdrive do RAM a pak je nekdy OS zapise do ROM (typicky rucni upravy registru). Tim, ze se PDA vypne, se nejdrive jako z jeden z procesu pri vypinani PDA spusti ulozeni cache do ROM.

Pro amatery mam jenom jedno pravidlo: Hledat, hledat, hledat...

Strana 22 z 45 PrvníPrvní ... 12202122232432 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 20:38
  2. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 27-06-2009, 21:52
  3. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  4. Reakcí: 1580