Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 15 z 45 PrvníPrvní ... 5131415161725 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 211 až 225 z 672

Téma: WM5 na HP iPAQ hx4700 - rady, zkušenosti, problémy, úmrtí pri flashování....

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Tak ze asi nikdo nemate nejaky zazracny tip na "memory management", kdyz pominu memmaid...

Jeste mam jednu otazku do plena, ve WM2003 sem s oblibou pouzival WisBar... Bohuzel v me kombinaci hx4700 vs. WM5 je WisBar 2.6.0.5 krute pomaly pri spousteni. Mate nekdo podobnou zkusenost?

Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Tady je odpoved ...
    2.6.0.5 ... cca 37s
    2.6.0.6 ... cca 3s ...

Beta: Version 2.6.0.6

--------------------------------------------------------------------------------

I've got a new beta ready for release. Here's what's new:
    Enhancements
    The control panel program's tabs now look more like the system tabs.
    Customizing the close button per application can now be done via the application's exe name rather than just a window title.
    If a backup battery is not present on the device, it will not be displayed in the battery/memory bubble.
    Decreased the loading time on Windows Mobile 5 devices.
    Added a commandline parameter to the WisSettings program to switch to a specific theme. For example:
    WisSettings.exe --theme=<path to theme>
    Where <path to theme> should be replaced with the location of the .skin file.

Bugs Fixed
    When the cascading start menu is displayed, the SIP window will be closed.
    Fixed a bug in the task management settings where applications would keep getting more quotes added around the values.
    Made a modification to more accurately detect password mode when starting up.
    Fixed a bug where the d-pad could not be used to navigate between radio buttons or checkboxes.
    A focus rectangle is now drawn on the radiobutton or checkbox that currently has focus.
    Fixed a bug on WM5 devices where the "Time and Next Appointment" bubble did not always display.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Já jsem bohužel WA2 svojí cihlu totálně zavařil (viz můj příspěvek na předcházející str.) A přitom to byl můj nej program za dob WM2003SE

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Ja do verze 2.6.0.5 poustel wisbar jen obcas, ale ted ho mam opet jak v WM2003 po startu a bezi to pekne. Samozrejme, trochu RAMky zbasti, uvidim. Problemy s performance jsou ale pryc a to je to hlavni

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

To, že zbaští trochu RAMky je mi fuk, hlavně, aby do cihly nechtěl zapisovat ...

Že bych si udělal komplet zálohu a zkusil ho :?:

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

2 Milouss: Diky za info o nove verzi WA2

Bohuzel zrychleni startu predevsim pri restartu PDA je nulove. Stale je to, alespon u me, silene dlouha doba. Musim ale potvrdit, ze prace s nastavenim a jeho ukladanim je o hodne rychlejsi.

Jeste zkusim laborovat s nastavenim a potencialni kolizi ostatnich programu. Ale moc tomu nedam, protoze dle meho nazoru neni mozne stale laborovat (i kdyz je clovek hracicka). Zarizeni jako je PDA je treba mit svizne a spolehlive ...... napr. nikdy nevite kdy budete muset udelat SR a jak rychle budete potrebovat PDA plne pripravene.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Tak u mne to nabihani opravdu je vyrazne rychlejsi.
    Nechal jsem ho 9 (WA)i delat cache menu a ikon a fakt to lita jak z praku.

Ja jsem uz docela dlouhou dobu ve fazi experimentovani, ale prinasi mi to zatim relativni uspokojeni ... pritelkyni zas tolik ne, hold 24 hodin je JEN 24 hodin

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Takze Miloussi, při běhu WA2 nepozoruješ žádné kousání WM5, filesys je v poho?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Ted jsem pres vikend dal WisBar do ROM a je to lehce rychlejsi nez na SD... Zadny zasadni snizeni vykonu nepozoruju....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak s touhle ROMkou uz to beha tak jak jsme si prali. Konecne je to opravdu pouzitelne zarizeni, a to i s WM5. :yes: Máte se na co tesit!
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00160780_capture_h4lq.jpg 
Zobrazení: 22 
Velikost: 32.0 KB 
ID: 5013  

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Kde se to da sehnat? :?:

EDIT: Jak to bude s upgrade tech, kteri jiz upgrade koupili? Opet platit nebo zdarma?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Nevim, na nic z toho neznam odpoved. Jen mam pujceny testovaci kousek s nejnovejsi verzi ROM.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

2 Miloš Strouhal: Mam nekolik otazek...
    Uz to vubec netuhne diky vytizeni filesysu?
    instaloval jsi na to neco a pokud ano tak do interni pameti?
    Jak se to chova, zkousel jsi to pozorovat?

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Tak pratele veselte se prave vam prinasim updare ROM na verzi 2.01.05 pro iPAQ hx4700 s WM5.0.

ftp://ftp.compaq.com/pub/softpaq/sp33001-33500/ (jde o soubory s nazvem SP33318)

Zatim jsem nezkousel, ale podle informaci od Miloše Strouhala to snad je ten vysneny update. Ze zahranicnich for mam informace, ze to jede svizne i bez patche na filesys :yes:

Informace z readme:

ENHANCEMENT(S):
    - Improves performance.

FIXES:
    - Fixes issue where certain CompactFlash (CF) memory cards and I/O cards do not respond.

Pokud se nezaleknete prozatimni neoficiality tak piste prosim zkusenosti.
    Ja jdu na to...

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

No teda... Kde jsi na to narazil? Já to nikde nenašel... A je potom WM5 plně funkční bez těch všech možných udělátek? Už nás nenapínej!:yes:

Strana 15 z 45 PrvníPrvní ... 5131415161725 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 20:38
  2. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 27-06-2009, 21:52
  3. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  4. Reakcí: 1580