Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 31 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 460

Téma: T-Mobile MDA Vario (HTC Wizard) - tipy, triky, zkušenosti

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Rozbal CABy, prozkoumej soubory a sam uvidis, co kterej dela..
    Pokud si dobre vzponimam, tak do diskuze co predchazela tyhle nekdo daval archiv s rozbalenejma cabama z Varia.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Jestli jsi měl na mysli caby z extrom tak jsou zde a i diskuze.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Mam dotazy ak budete taky dobry ...

1. pozna niekto co spacha kazdy cab co je v tmobilovej extrome?
    2. ako zamedzim tomu ze ked stlacim cervene tlacitko zrusim gprs pripojenie?

3. mam Rom 1.3.2.5 CSY, radio 01.04.10 a extrom 1.3.2.109 je to nove? stare?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Predne: Od vyrobce HTC je zarizeni oznaceno Wizard, T-Mobile to oznacil MDA Vario. Ale MDA Wizard, co mas v podpisu, je paskvil na n-tou

ad 1) Tenhle dotaz tady je asi podesaty.. a jeden zrovna na predchozi strance!!!
    ad 2) Cet jsem (nemam vyzkouseno) ze to resi novejsi ROM, mrkni se na xda-developers
    ad 3) Je to stary ale ceska jedina..

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Zdravím, právě jsem si koupil MDA Vario od T-mobile a nejvíce mě dostala přibalená ochranná folie. Obyčejná samolepka, akorát jsem si od lepidla upatlal display.
    Na netu jsem našel jen od Sunnysoftu Fólie ADAPT - Qtek 9100, MDA Compact/ Vario. Máte někdo zkušenosti? Případně, je nějaký e-schop, kde mají folii Brando pro Vario? Díky za odpověď

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

mám problém,dost lidí si stěžuje že mě špatně slyší při zapnutém hlasitém poslechu,tvrdí že vypadne každé třetí slovo,já nic nepozoruji....signál OK a stojím na místě...
    máte s tím někdo zkušenosti?
    díky

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

To s tim ze me nekdo na druhe strane neslysi pri hlasitem hf mam taky.. taky me nikdo neslysi nebo spatne a nevim co s tim... asi reklamace... jinak mi rekli na reklamacnim odeleni ze paklize se nastradaji 3 zavady naraz (kazda jina) mam okamzite narok na uplne novy pristroj tak si asi pockam

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

hmmm,může to ještě někdo vyzkoušet a potvrdit???
    no pokud vím,tak do půl roku od prodeje máš nárok na výměnu i při jedné závadě...

tak trošku listuju v zákonech a je tam jasná věta:
    Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během 6-ti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí.....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

hlasite HF je problem, stejne jako klasity odposlech na obycejnem telefonu: jde o to, ze zarizeni se chova jako vysilacka, tzn. kdyz vysilas neprijmas a opacne. Pokud je tedy protejsi strana treba v hlucnem prostredi, ktere semtam aktivuje mikrofon, muze byt tento problem zpusoben prave tim, ze protistrana vysila a tim padem Te nemuze slyset. Kazdopadne bude zajimave, zda toto bude uznano jako reklamace....

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

cože?
    zajímavá teorie,ale obávám se že push and talk to nebude....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

to neni teorie, s ohledem na malou vzajemnou vzdalenost mikrofonu a reproduktoru to kvuli zpetne vazbe ani jinak delat nejde. Jenom nemusis prepinat rucne, protoze to funguje na zaklade detekce hlasu na jedne ci druhe strane.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mozna to uz tady bylo, ale vcerejsi poznatek se sefovym Variem. Pri vypnutem ClearType beha Wizard jako z praku (minimalne je vsechno o 50% rychlejsi)...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

jojo,to už tady myslím bylo a když povypínáš fšechny programy tak myslím běží nejrychleji co....někdy ho ani nestíhám....

to JecminekMaselnik
    jenže ta protistrana volá z pevné linky,takže tím to asi nebude....
    ale dobrej pokus
    nicméně jsem zjistil že některé kusy jsou náchylnější a třebas ten můj je uspokojivý,občas to vypadne,trošku pomůže stáhnout hlasitost HF,ale co je to potom teda za funkci???

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Mě hlasité HF funguje bez problémů, nikdo si neztěžoval. Jinak stím jak tady někdo tvrdil že je to jak push and talk je blbost. Všechny tyto zařízení už od nějákého historického siemense mají FULL DUPLEXní přenos. takže se může mluvit i poslouchat naráz a nemělo by to mět žádný dopadat na účastníka druhé strany.

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Rad bych si koupil miniSD kartu do meho Varia!!!

Ale nikde ji nemaji skladem a ja bych si ji nejradeji nejdrive vyzkousel nez si ji koupim jestli je s Variem kompatibilni!

Dekte nejaky tip kde jste kartu zakoupili, pripadne jakou znacku a jakou velikost!!!

Konkretne me zajima velikost 1GB........

Diky a pekny den vsem......

Strana 2 z 31 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 22:49
  2. Reakcí: 216
    Poslední příspěvek: 04-11-2008, 19:47
  3. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 19:27
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 12:11