Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 12 z 31 PrvníPrvní ... 2101112131422 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 460

Téma: T-Mobile MDA Vario (HTC Wizard) - tipy, triky, zkušenosti

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Poradíte mi někdo co přesně je v balení Varia od t-mobilu?Je tam opravdu držák do auta a bt handsfree ? A když tak jaké HF ? Nikde na stránkách TMO jsem to nenašel
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Mam prozatim dva podstatne problemky (presel jsem na Vario potom, co jsem rok a pul byl naprosto spokojeny se Symbianem v Siemensu SX1):
    - nemohu najit program, ktery by v deset vecer sam prepnul profil napr. Noc a v osm rano profil Den - v navaznosti na cas pristroje
    - kdyz chci poslat SMS na vice cisel, musim jednotlivce manualne pridavat. U SX1 jsem projizdel seznam a jenom zaskrtaval komu ...
    Jinak naprosta spokojenost.

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Na profily som uz videl nejske softy,takze staci trochu lepsie pozerat. Aj ked neviem,ci sa daju casovat.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od cabadaj
    Poradíte mi někdo co přesně je v balení Varia od t-mobilu?Je tam opravdu držák do auta a bt handsfree ? A když tak jaké HF ? Nikde na stránkách TMO jsem to nenašel
    Ano, držák do auta (takový ten univerzální, do kterého docvakneš jakýkoliv mobil/PDA bočními díly, na čelní sklo to připevníš přísavkou), já si k tomu rovnou dokoupil i nabíječku do autozapalovače za cca 200 Kč (na druhém konci je normální miniUSB konektor).

Bluetooth je značky PERFECT (podle obrázku by to mohl být tento typ 803), bohužel o jeho kvalitě nemůžu nic říct, protože odmítlo spolupracovat a hned druhý den šlo na reklamaci (nereagovalo vůbec na zapnutí, ignorovalo nabíječku) a doteď čekám, co s tím udělají (už je to 14 dní).

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

OK. Pouzivam Phone Profile, moznosti slusne, ale chybi mi ta automatika v navaznosti na cas.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Dve prosby:
    - kde jsi koupil tu autonabijecku ?
    - mohu byt tak smely a nechat si poslat od Tebe dopis, kterym jsi oduvodnil tu reklamaci? To BT je desnej SHIT. Pouzival jsem HHB-600 od Siemense a kupuji ho znovu (www.cybex.cz za šest set - no nekup to)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2005

Primo v T-Mobile, prodavac mi predvadel ten drzak do auta a nabidl, ze maji i univerzalni nabijecku za 2 kila.No u me to bylo jednoduche - prodavac sam vyzkousel, ze to vubec nereaguje na zadne tlacitko ani kdyz se to pichne do nabijecky, takze do zduvodneni napsal "Headset byl asi 16 hodin nabijen, ale nejde zapnout, nereaguje ani na nabijecku. Vraceno kompletni baleni - headset s hackem za ucho, snurka, nabijecka, navod."

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Dandak
    - nemohu najit program, ktery by v deset vecer sam prepnul profil napr. Noc
    Dokonce jsou i softy, ktere ti automaticky prepnou profil (doma/v praci/na chate/na squashi/...) podle toho, kde se fyzicky nachazis (tedy podle tve polohy, resp. podle BTS)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Dnes se mi stalo něco o co se chci s vámi podělit.Ráno probudím Qtek a zjistil jsem,že se mi nainstalovala sama od sebe další Storage card a ta původní se přejmenovala na Storage card2.Programy na ní nainstalované nešly spustit.Setkal se s tím již někdo. V případě že víte,podlěte se se mnou o zkušenost co by to mohlo způsobit.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

asi by to chtělo napsat, co máš vše instalované...

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od JanAltman
    Citace Původně odesláno od Dandak
    - nemohu najit program, ktery by v deset vecer sam prepnul profil napr. Noc
    Dokonce jsou i softy, ktere ti automaticky prepnou profil (doma/v praci/na chate/na squashi/...) podle toho, kde se fyzicky nachazis (tedy podle tve polohy, resp. podle BTS)

A jake to jsou? Porad pls. To by se mi moc libilo )

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

podle polohy BTS si nejsem jist, ale prepinani podle casu umi pocketzenphone. Pouzivam a verse pro wm5 stoji pohych 5eur.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Jsou programy, ktere profily prepinaji podle polohy zjistene dle BTS - podminkou samozrejme je WM PhoneEdition, vyhodou je, za na to neni potreba GPS. Je to proste prima feature zadarmo.

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

... a viete nejaký odskúšaný programík o ktorom píšete (poloha dle BTS) odporučiť ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Ze by treba CellProfiler 2.0 ?

Strana 12 z 31 PrvníPrvní ... 2101112131422 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 22:49
  2. Reakcí: 216
    Poslední příspěvek: 04-11-2008, 19:47
  3. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 19:27
  4. MDA Compact II - tipy, triky, zkušenosti
    Od Foxcop v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 01-04-2007, 12:11