www.svetmobilne.cz
>
>

Volvo láká na elektrický liftback Polestar 2

Volvo láká na elektrický liftback Polestar 2
, , aktualita
Volvo by už brzy mělo uvést nový elektromobil pod svou novou značkou Polestar. Liftback Polestar 2 chce konkurovat Tesle Model 3 a výrobce už začíná zveřejňovat první teasery lákající na nový vůz.
K oblíbeným
reklama
Automobilka Volvo před časem vytvořila svou elektrickou divizi Polestar, která chystá sportovní kupé Polestar 1 a liftback Polestar 2. Zatímco prvně zmíněný model by se měl na trhu objevit v letošním létě a stát asi 150 tisíc USD, liftback na sebe nechá čekat jen o pár měsíců déle. Půjde o čtyřdvéřový vůz, který by měl konkurovat např. Tesle Model 3 jak cenou, tak i výkony. Zajímavý bude např. tím, že bude mít upravenou verzi Google Assistantu. Díky tomu přinese i inovativní způsob ovládání vozu pomocí různých povelů.
 
volvo-polestar-2
 
Novinka by měla přinést maximální výkon okolo 400 koní (294 kW) a dojezd přibližně 300 mil (přes 480 km). Hovoří se o ceně 40 až 66 tisíc USD podle verze automobilu, přičemž bude k dispozici také formou pronájmu, který je poslední dobou čím dál tím víc populárnější. Prozatím se ale musíme spokojit jen s fotografií zadní části.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo? Plug-in hybridy: proč jsou papírové spotřeby úplně mimo?
Už dobře víme, že se papírové spotřeby aut velmi často rozcházejí s realitou dosahovanou na silnicích. Největší kouzla ale výrobci jednoznačně vytváří u plug-in hybridů. Proč tomu tak je a kdo za to vlastně může?
Dnes, článek, Milan Šurkala
Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem Huawei potvrdilo skládací Mate X na září s Androidem
Skládací smartphone Huawei Mate X byl samotným šéfem pro Západní Evropu potvrzen nejpozději na září. Nejvíce překvapivou informací je však to, že navzdory americkému banu bude mít operační systém Google Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu Google Pay nyní podporuje placení z PayPalu
Dnes módní placení pomocí mobilního telefonu a Google Pay bude opět o něco univerzálnější. Platební aplikace Googlu totiž bude vedle platebních karet nově podporovat svázání s účtem od PayPalu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR Harry Potter: Wizards Unite přichází i do ČR
Netrvalo to vůbec dlouho a dlouho očekávaná mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite se dostává do dalších zemí včetně té naší. Kdo chce, může si už hru zdarma stáhnout na oficiálních obchodech.
24.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává Starší MacBooky Pro mohou mít vadnou baterii, Apple je svolává
Pokud máte starší Apple MacBook pro (zejména ty koupené v letech 2015 a 2016), může mít váš přístroj vadnou baterii, která se může přehřát a vznítit. Společnost Apple je tak svolává k dobrovolné opravě.
23.6.2019, aktualita, Milan Šurkala