www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

iPhone 8 v měděně zlaté barvě: zahájí Apple další módní trend?

iPhone 8 v měděně zlaté barvě: zahájí Apple další módní trend?
, , aktualita
iPhone 8 by měl být dostupný ve třech barevných variantách, přičemž jednou z nich má být měděně zlatá s interním označením Blush Gold. Podívejte se na rendery i špionážní fotografie, jak by mohl nový odstín vypadat.
K oblíbeným
reklama
Applu už se několikrát podařilo zavést nový barevný trend mezi výrobci smartphonů. Stačilo představit iPhone v barvě, která do té doby nebyla ve světě mobilů vůbec využívána, nebo jen okrajově. Byl to právě americký výrobce s nakousnutým jablkem v logu, díky kterému je teď na trhu tolik modelů ve zlaté a růžově zlaté barvě. S odstíny zlaté by měl Apple pracovat i u dlouho očekávaného iPhonu 8, který má být podle spekulací dostupný v lesklé černé, perlově bílé a měděně zlaté. Poslední barevná varianta má být kombinací měděné a zlaté, přičemž ve Foxconnu, v jehož továrně jsou iPhony vyráběny, je tento odstín údajně interně označován jako Blush Gold, v překladu červené zlato. Prozatím však není jasné, jaký bude obchodní název nové barvy.
 
 
Pravděpodobnou podobu tohoto odstínu si můžeme prohlédnout na renderu výše, který zveřejnil na Twitteru Benjamin Geskin, případně na fotografii níže, kde by měl být nefunkční prototyp měděně zlatého iPhonu 8 ve společnosti zbylých dvou barevných variant. Informaci o této nabídce barev potvrdil také analytik Ming-Chi Kuo z KGI Securities, který patří k vůbec nejdůvěryhodnějším zdrojům, pokud se jedná o novinky týkající se produktů od Applu. Stejný člověk také nedávno uvedl, že při zářijovém představení iPhonu 8 bude mít americký výrobce k dispozici jen mezi dvěma až čtyřmi miliony kusy tohoto modelu. Zpočátku tedy bude očekávaná novinka nejspíš jen velmi špatné sehnatelná, do konce letošního roku by však mohlo být připraveno až 50 milionů kusů iPhonu 8. Apple patrně očekává, že ze všech tří smartphonových novinek bude největší zájem právě o prémiový model. iPhone 7s (se 4,7” displejem) by totiž měl být do konce roku 2017 vyroben v 35 až 38 milionech kusech a iPhone 7s Plus (vybavený 5,5” displejem) potom dokonce jen v 18 až 20 milionech kusech.
 
 
Podle spekulací by však v měděně zlaté barevné variantě mohly být dostupné nejen iPhony 8, ale rovněž zbylé dva letošní modely. Připomeňme si, že „osmička“ by měla být vybavena 5,15” bezrámečkovým displejem s rozlišením 1125 x 2436 obrazových bodů. Čtečka otisků prstů Touch ID by měla být umístěna v napájecím tlačítku na boku zařízení, případně bude chybět úplně. Ve druhém případě by ji nahradila funkce rozpoznání obličeje pomocí přední kamery.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vylepšené MacBooky Air jsou i horší, mají pomalejší SSD Vylepšené MacBooky Air jsou i horší, mají pomalejší SSD
Apple před pár dny inovoval nabídku svých notebooků MacBook Air. Zjistilo se však, že nové verze mají i jednu nepříjemnou vlastnost. Jejich SSD disky jsou ve čtení znatelně pomalejší než v minulosti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chystá se Sony Xperia 1R, údajně dostane 5K displej Chystá se Sony Xperia 1R, údajně dostane 5K displej
I když se společnosti Sony na trhu smartphonů poslední roky vůbec nedaří, stále se snaží přicházet s novinkami. Jednou z nich by mohla být připravovaná Xperia 1R s extrémním 5K rozlišením displeje.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Qualcomm dostal pokutu 242 mil. EUR za dumpingové ceny Qualcomm dostal pokutu 242 mil. EUR za dumpingové ceny
Společnost Qualcomm si vysloužila další nemalou pokutu. Evropská komise na ní uvalila vysokou pokutu ve výši 242 milionů EUR za umělé podsazování cen za účelem eliminace konkurenčních výrobců 3G modemů pro smartphony.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy Watch Active 2 získají EKG, ale ne hned Samsung Galaxy Watch Active 2 získají EKG, ale ne hned
Internetem už kolují zprávy o připravované nové generaci chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch Active 2. Ty by měly dostat systém měření EKG jako Apple Watch 4. Bohužel si ale na tuto funkci ještě počkáme.
20.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Revoluce: Corvette C8 Stingray dostala motor doprostřed Revoluce: Corvette C8 Stingray dostala motor doprostřed
Chevrolet Corvette se po 66 letech výroby dočkal velké změny. Nový model C8 Stingray modelového ročníku 2020 totiž vyjede s motorem uprostřed. A půjde o pořádně velký atmosférický osmiválec.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala