www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

iPhone 8 v měděně zlaté barvě: zahájí Apple další módní trend?

iPhone 8 v měděně zlaté barvě: zahájí Apple další módní trend?
, , aktualita
iPhone 8 by měl být dostupný ve třech barevných variantách, přičemž jednou z nich má být měděně zlatá s interním označením Blush Gold. Podívejte se na rendery i špionážní fotografie, jak by mohl nový odstín vypadat.
K oblíbeným
reklama
Applu už se několikrát podařilo zavést nový barevný trend mezi výrobci smartphonů. Stačilo představit iPhone v barvě, která do té doby nebyla ve světě mobilů vůbec využívána, nebo jen okrajově. Byl to právě americký výrobce s nakousnutým jablkem v logu, díky kterému je teď na trhu tolik modelů ve zlaté a růžově zlaté barvě. S odstíny zlaté by měl Apple pracovat i u dlouho očekávaného iPhonu 8, který má být podle spekulací dostupný v lesklé černé, perlově bílé a měděně zlaté. Poslední barevná varianta má být kombinací měděné a zlaté, přičemž ve Foxconnu, v jehož továrně jsou iPhony vyráběny, je tento odstín údajně interně označován jako Blush Gold, v překladu červené zlato. Prozatím však není jasné, jaký bude obchodní název nové barvy.
 
 
Pravděpodobnou podobu tohoto odstínu si můžeme prohlédnout na renderu výše, který zveřejnil na Twitteru Benjamin Geskin, případně na fotografii níže, kde by měl být nefunkční prototyp měděně zlatého iPhonu 8 ve společnosti zbylých dvou barevných variant. Informaci o této nabídce barev potvrdil také analytik Ming-Chi Kuo z KGI Securities, který patří k vůbec nejdůvěryhodnějším zdrojům, pokud se jedná o novinky týkající se produktů od Applu. Stejný člověk také nedávno uvedl, že při zářijovém představení iPhonu 8 bude mít americký výrobce k dispozici jen mezi dvěma až čtyřmi miliony kusy tohoto modelu. Zpočátku tedy bude očekávaná novinka nejspíš jen velmi špatné sehnatelná, do konce letošního roku by však mohlo být připraveno až 50 milionů kusů iPhonu 8. Apple patrně očekává, že ze všech tří smartphonových novinek bude největší zájem právě o prémiový model. iPhone 7s (se 4,7” displejem) by totiž měl být do konce roku 2017 vyroben v 35 až 38 milionech kusech a iPhone 7s Plus (vybavený 5,5” displejem) potom dokonce jen v 18 až 20 milionech kusech.
 
 
Podle spekulací by však v měděně zlaté barevné variantě mohly být dostupné nejen iPhony 8, ale rovněž zbylé dva letošní modely. Připomeňme si, že „osmička“ by měla být vybavena 5,15” bezrámečkovým displejem s rozlišením 1125 x 2436 obrazových bodů. Čtečka otisků prstů Touch ID by měla být umístěna v napájecím tlačítku na boku zařízení, případně bude chybět úplně. Ve druhém případě by ji nahradila funkce rozpoznání obličeje pomocí přední kamery.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung uvedl odolný tablet Galaxy Tab Active 3 Samsung uvedl odolný tablet Galaxy Tab Active 3
Samsung je jednou z mála společností, která nadále aktivně vyvíjí tablety. Novinkou v jejím výrobním programu je nyní Galaxy Tab Active 3. Jak už napovídá název, jde o vysoce odolnou variantu tabletu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes ukázal funkční prototyp eko elektromobilu Vision AVTR s AI Mercedes ukázal funkční prototyp eko elektromobilu Vision AVTR s AI
Mercedes-Benz vyvinul velmi zajímavý elektromobil Vision AVTR na motivy filmu Avatar. Nyní představil i jeho funkční prototyp. Uvidíte způsob jeho ovládání, schopnost krabího pohybu i další detaily.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Exynos 2100 by s 5nm technologií měl běžet na 2,91 GHz Samsung Exynos 2100 by s 5nm technologií měl běžet na 2,91 GHz
Samsung chystá nové procesory Exynos a nyní se začíná místo modelu 1000 mluvit o verzi 2100. Ta by měla mít 8 jader a to nejrychlejší má běžet až na frekvenci 2,91 GHz. I proto by neměl stačit na Snapdragon 875.
28.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení Apple iOS 14 už běží na čtvrtině zařízení
Nový mobilní operační systém Apple iOS 14 zažil opravdu rychlý start. Za necelý týden se dostal na více než 25 % zařízení. Novinkou jsou např. widgety, které lze umístit mezi ikonky aplikací.
22.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps Sony Xperia 5 II přichází s podporou natáčení 4K při 120 fps
Společnost Sony nadále vyvíjí smartphony a své štěstí chce zkusit s novým modelem Xperia 5 II. Ten je zajímavý především tím, že jako první zvládá natáčení 4K videa při 120 fps. Máme zde i 120Hz displej.
20.9.2020, aktualita, Milan Šurkala