www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

iPhone 8 v měděně zlaté barvě: zahájí Apple další módní trend?

iPhone 8 v měděně zlaté barvě: zahájí Apple další módní trend?
, , aktualita
iPhone 8 by měl být dostupný ve třech barevných variantách, přičemž jednou z nich má být měděně zlatá s interním označením Blush Gold. Podívejte se na rendery i špionážní fotografie, jak by mohl nový odstín vypadat.
K oblíbeným
reklama
Applu už se několikrát podařilo zavést nový barevný trend mezi výrobci smartphonů. Stačilo představit iPhone v barvě, která do té doby nebyla ve světě mobilů vůbec využívána, nebo jen okrajově. Byl to právě americký výrobce s nakousnutým jablkem v logu, díky kterému je teď na trhu tolik modelů ve zlaté a růžově zlaté barvě. S odstíny zlaté by měl Apple pracovat i u dlouho očekávaného iPhonu 8, který má být podle spekulací dostupný v lesklé černé, perlově bílé a měděně zlaté. Poslední barevná varianta má být kombinací měděné a zlaté, přičemž ve Foxconnu, v jehož továrně jsou iPhony vyráběny, je tento odstín údajně interně označován jako Blush Gold, v překladu červené zlato. Prozatím však není jasné, jaký bude obchodní název nové barvy.
 
 
Pravděpodobnou podobu tohoto odstínu si můžeme prohlédnout na renderu výše, který zveřejnil na Twitteru Benjamin Geskin, případně na fotografii níže, kde by měl být nefunkční prototyp měděně zlatého iPhonu 8 ve společnosti zbylých dvou barevných variant. Informaci o této nabídce barev potvrdil také analytik Ming-Chi Kuo z KGI Securities, který patří k vůbec nejdůvěryhodnějším zdrojům, pokud se jedná o novinky týkající se produktů od Applu. Stejný člověk také nedávno uvedl, že při zářijovém představení iPhonu 8 bude mít americký výrobce k dispozici jen mezi dvěma až čtyřmi miliony kusy tohoto modelu. Zpočátku tedy bude očekávaná novinka nejspíš jen velmi špatné sehnatelná, do konce letošního roku by však mohlo být připraveno až 50 milionů kusů iPhonu 8. Apple patrně očekává, že ze všech tří smartphonových novinek bude největší zájem právě o prémiový model. iPhone 7s (se 4,7” displejem) by totiž měl být do konce roku 2017 vyroben v 35 až 38 milionech kusech a iPhone 7s Plus (vybavený 5,5” displejem) potom dokonce jen v 18 až 20 milionech kusech.
 
 
Podle spekulací by však v měděně zlaté barevné variantě mohly být dostupné nejen iPhony 8, ale rovněž zbylé dva letošní modely. Připomeňme si, že „osmička“ by měla být vybavena 5,15” bezrámečkovým displejem s rozlišením 1125 x 2436 obrazových bodů. Čtečka otisků prstů Touch ID by měla být umístěna v napájecím tlačítku na boku zařízení, případně bude chybět úplně. Ve druhém případě by ji nahradila funkce rozpoznání obličeje pomocí přední kamery.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla Model S prý překonala Taycan na Nürburgringu o 20 sekund Tesla Model S prý překonala Taycan na Nürburgringu o 20 sekund
Elon Musk vyhlásil válku elektromobilu Porsche Taycan a rozhodl se ho překonat v času, za který dokáže jeho Model S zajet Severní smyčku Nürburgringu. Prý se to povedlo, a to dokonce o téměř 20 sekund. Což je k nevíře.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě

Nový high-endový telefon Vivo NEX 3 představuje zajímavý Waterfall FullView Display, který pokrývá neuvěřitelných 99,6 % plochy přední strany. Také bude nabízen ve verzi s podporou 5G mobilních sítí. 

17.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen

Velkým vítězstvím pro AMD by mohl být další velký hráč, který by používal jeho procesory. Podle uniklých zpráv to vypadá, že by se nové mobilní Ryzeny měly objevit v noteboocích Microsoft Surface Laptop 3.

17.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku
Zatímco většina elektromobilů používá 400V systémy, pro rychlejší nabíjení je mnohem vhodnější vyšší napětí 800V. To využívá např. Porsche Taycan a pro něj už v USA stojí první 800V nabíječka od Electrify America.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem
Čínská automobilka Byton chce dobýt nejen Evropu se svým novým elektrickým SUV M-Byte. To má být k mání za docela atraktivní cenu a zajímavostí bude např. i obrovský 48" displej místo přístrojové desky.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala