www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

HTC U12 na fotografiích: podlouhlý displej a bleskově rychlé LTE

HTC U12 na fotografiích: podlouhlý displej a bleskově rychlé LTE
, , aktualita
I přes finanční problémy bude HTC opět poměřovat síly s těmi nejlepšími. Připravována vlajková loď HTC U12 (Imagine) byla v tichosti ukázána na nedávné konferenci na Taiwanu, takže si můžeme prohlédnout její displej s tenkými rámečky už nyní.
K oblíbeným
reklama
HTC U12 je jednou z očekávaných vlajkových lodí, která by měla být představena v první polovině letošního roku. Pár detailů o telefonu už v minulosti uniklo na internet, ale nyní jej výrobce ukázal na setkání členů Taiwan 5G Industry Alliance. Samozřejmě nikde neuvedl, že se jedná právě o HTC U12 (také známé pod interním označením Imagine), ale potvrdil nám to na svém twitterovém účtu známý novinář Evan Blass alias @Evleaks. Kromě toho, že byl smartphone na akci neoznačený, nemohli přítomní vidět jeho zadní stranu a dokonce ani část přední strany. A nedozvěděli jsme ani žádné podrobnosti o výbavě, tedy snad s výjimkou údajů, které lze vidět přímo na rozsvícené obrazovce. Můžeme se tam dočíst, že zařízení umí dosáhnout rychlostí stahování až 809,58 Mb/s, což naznačuje použití nového LTE modemu Snapdragon X20.
 
 
Na snímku si můžeme také všimnout velkého displeje s poměrem stran 18:9 (2:1) a docela úzkými rámečky. Z jiných zdrojů víme, že by měl být telefon vybaven šestipalcovým panelem typu Super LCD6 s rozlišením 2880 x 1440 pixelů (Qud HD+). Ani v otázce výkonu by neměl taiwanský výrobce troškařit, a tak můžeme očekávat použití procesoru Qualcomm Snapdragon 845 a 6GB RAM. Vzhledem k předchůdci HTC U11 by nás neměla překvapit ani zvýšená odolnost proti vodě a prachu IP68, stereo reproduktory nebo netradiční ovládání Edge Sense. HTC také pro letošní rok plánuje návrat k duálním fotoaparátům, takže by se tato vychytávka mohla objevit také u vlajkové lodi.
 
 
Téměř jistě se telefon dostane na trh už s nejnovějším Androidem Oreo. K oficiálnímu představení HTC U12 by mohlo dojít během letošního jara, ale na veletrhu MWC 2018 v Barcelně to téměř jistě nebude.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Rodí se další elektrický supersport: šílené Drako GTE Rodí se další elektrický supersport: šílené Drako GTE
Máme tu další startup, který si usmyslel, že vymyslí šílený elektrický supersport. V Kalifornii se tak zrodil elektromobil Drako GTE. Jde o čtyřmístný sedan s výkonem zhruba 1200 koní a točivým momentem jak u lokomotivy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Plug-in hybridy Mercedesu, nové A250e a B250e Plug-in hybridy Mercedesu, nové A250e a B250e
Automobilka Mercedes-Benz představila dva nové plug-in hybridy A250e a B250e. Ty mají překvapivě velký akumulátor a mohou tak sloužit jako solidní elektromobily bez některých jejich typických nevýhod.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Shell jde s dobou, začíná stavět nabíječky elektromobilů Shell jde s dobou, začíná stavět nabíječky elektromobilů
Společnost Shell se přizpůsobuje situaci na trhu vozidel a nespí. V Singapuru totiž začala s budováním nabíječek pro elektromobily, čímž rozšíří infrastrukturu pro tento čím dál populárnější způsob pohonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Francouzská solární silnice je ještě větší průšvih, než se zdálo Francouzská solární silnice je ještě větší průšvih, než se zdálo
Před třemi lety Francouzi postavili kilometrovou solární silnici. Jenže už za rok vyšlo najevo, že nedává zdaleka takové množství energie, kolik bylo plánováno. Další rok ukázal, že jde o naprostou tragédii.
19.8.2019, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Google zlepšuje kontrolu aplikací pro Android, vývojáři se bouří Google zlepšuje kontrolu aplikací pro Android, vývojáři se bouří
Operační systém Google Android není zrovna synonymem pro vysoké bezpečí. Dost často se i do oficiálního obchodu dostanou závadné aplikace, což chce Google změnit. Vývojářům se ale zvýšená kontrola nelíbí.
19.8.2019, aktualita, Milan Šurkala