Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

UFO pro Pocket PC

hosic (156)|14.9.2005 14:10
[QUOTE="CommanderZ"]Btw: Proc nekdy ufoun vybouchne, kdyz ho zabiju? Uz se mi dvakrat stalo, ze jsem takhle prisel o skoro celou partu :dead: [/QUOTE]


Myslim, ze vybouchne granat, co ma za opaskem. :D
xkovi_ce4you (568)|14.9.2005 15:10
Opravdu jeste nikdo netestoval hrani z ulozene hry z predchozi bety (1.20)?Potrebuju vedet, zda vam tam zustavaji nejaky chyby..nebo zda to na to nema vliv, pokud to v 1.21 bylo jiz opraveny?
CommanderZ (1798)|14.9.2005 16:00
[QUOTE="hosic"][QUOTE="CommanderZ"]Btw: Proc nekdy ufoun vybouchne, kdyz ho zabiju? Uz se mi dvakrat stalo, ze jsem takhle prisel o skoro celou partu :dead: [/QUOTE]


Myslim, ze vybouchne granat, co ma za opaskem. :D [/QUOTE]

A jaktoze tem selectoidum nevybuchuje. A navic, bagr (nebo kure nebo jak se to jmenuje - takovy to co umi jenom kousat a hrozne rado si to dava tanky k obedu) pokud vim granaty nema :no:

To xkovi: zazalohuj si jak hru tak savy a vyzkousej to sam ;)
fockey (33)|14.9.2005 17:05
[QUOTE="CommanderZ"]Tak jsem hral tu 1.21
Btw: Proc nekdy ufoun vybouchne, kdyz ho zabiju? Uz se mi dvakrat stalo, ze jsem takhle prisel o skoro celou partu :dead: [/QUOTE]

To je jednoduchá odpověď - protože má u sebe granát! Nejméně jedno kolo předtím než si ho zabil si šedivej odjistil granát (nastavil časovač) a neodhodil. A když ho odpráskneš, tak vybouchne...
CommanderZ (1798)|14.9.2005 17:21
Ale ten bagr u sebe prave granaty (snad) nema :((
hosic (156)|14.9.2005 18:29
No, mozna ne, ale treba mu vybouchne neco jineho. (zdroj energie?)

V UFO: Enemy Unknown taky kdyz sem roztrilel ten jejich letajici disk, tak obcas jen tak spadnul a obcas vybouchl.
Martin Ráž Hoch (1832)|14.9.2005 18:41
Jj, CyberDisk doprovazel Sektoidy a po zniceni vybuchl a to tak, ze notne:o)

Takovy tamto co popisujes by mel byt teoreticky Parak, nebo jak se ta mrcha menovala. Bouchat by nemel.
CommanderZ (1798)|14.9.2005 19:34
Vtipny na tom je to, ze s sebou do pekel veme vcetne mejch i spoustu kamosu ruzne rozhazenejch po zakladne (vzdycky se to stalo u me v zakladne) - proste obrovska retezovka, ktera jednou vyhodila do vzduchu pulku mapy :D
Martin Ráž Hoch (1832)|14.9.2005 21:15
Aha, takze spatnost:o)
xkovi_ce4you (568)|14.9.2005 22:46
Ja to nemam jak vyzkouset, mam savy jen ze stare hry, ktere nadale uzivam, pac uz sem hodne daleko..proto se ptam, zda to nekdo nezacal hrat od zacatku v 1.21 a uz taky neni nekde dal, aby vyzkousel, ze fuzni koule mu jdou normalka vyrabet, stejne tak nosic...
CommanderZ (1798)|15.9.2005 12:54
Me se hra podelala pri ukladani a musim jet znova :dead:
Martin Ráž Hoch (1832)|15.9.2005 16:58
Hele s timhle jsem fakt problemy nikdy nemel, co s tim vyrabite?
17razor (49)|16.9.2005 16:43
skusal som UFO. v prvej misii som mal psionikov a ked som dal leave mission tak mi to zmrzlo v Loss obrazovke...
dufam ze druhykrat budem mat viac stastia.

hm.. druhykrat mi nesla odkliknut hlaska ze mi dosli nove itemy/personal
CommanderZ (1798)|16.9.2005 18:08
Zaklad je ukladat po comkoliv co udelas - bez toho to nejde
17razor (49)|16.9.2005 18:47
jj, to som si uz vsimol. obcas sa ani ta misia neda vyhrat. napriklad alieni napadli mesto a som ani nemohol vystupit z lietadla(krizova paba a hned vsetci mrtvi :)

ale inac vyborna vecicka. uz sa tesim v pondelok na prednaske :)

ps: sorry za ten prispevok hore. vyhodilo mi nejaky error, repostol som a takto to dopablo (CommZ:Smazano)
CommanderZ (1798)|16.9.2005 18:53
To je pech, ale nejvetsi ztraty na miste co jsem zazil byl tank a dva lidi. Je pravda za mesta jsou pekny svinstvo :D

Tohle ale podle me neni bug, ale proste smula ;)

Ta hra ma jeden HLAVNi bug: je to nechutnej zrout casu :sarcastic:
hosic (156)|16.9.2005 19:43
A zda se mi o dost tezsi, nez ta na PC. :-)
CommanderZ (1798)|16.9.2005 20:07
Nehral jsem ufo na PC, ale tezky to je :D Zatim se mi nepodarilo prezit prepadeni zakladny ufounama :oops:
17razor (49)|16.9.2005 21:11
som to chvilu hral. divne je ze obcas je misia kde su dvaja sedivaci a v dalsej je velmi vela snakemanov. zabijam ich, potom jeden hodi granat a vsetci mi uhoria :)
Resp misie sa stupnuju v obtiaznosti cislami UFO? Alebo hra berie aj nejaky ohlad na tech a celkovy stav?
CommanderZ (1798)|16.9.2005 22:02
Nemam tuto zkusenost - me celkem pravidelne na 1 small ufo (takove to krizove) pripada 5 sectoidu, 3 snakemani nebo (myslim) 4 floateri :sarcastic: Musim ric, ze plazma jim docela chutna :D
17razor (49)|16.9.2005 23:26
hehe. tak som uz aj skoncil. dropli ma v baze a ja som mal zakladne raketove silo a 9 vojacikov :)
doslo very large UFO

inac ako si pisal ze vybuchujuci alienkovia, to moze byt aj tym ze mas explodujuce naboje. tie horlave. to sa neodporuca na boj z blizka :)
xkovi_ce4you (568)|17.9.2005 11:04
Proti vybuchujicim ufounum staci ve svym fly suite vylitnout aspon o patro vyse a uz se vam to nestane..a taky se do vas hure trefuji..ja kdyz sejmu very large ufo svyma dvema avengerama, tak do nich zasadne lezu ze shora(vyletnu mu proste na strechu)..udelam na strese diru blaster launcherem a jde se na to:D
CommanderZ (1798)|17.9.2005 14:12
Jupiii! Poprvy jsem prezil prepdeni zakladny. Mel jsem tam dva tanky (laser+kulometnej), asi 18 vojaku (1 power suit, 12 personal armouru a zbytek nahy; zbrane:asi 6 plasma rifli, 2 plasma pistole a zbyte laser rifle). Vylodili se mi tam mutoni a nejaky slizaci (celaphid se to snad menuje). Nejvetsi ztraty pusobilo opet vybuchovani. Prezil to jeden ubozak bez brneni s asi 12 zivotama a 2 nabojema do p. pistole :D Kdybych moch, tak mu osobne dam metal - sam vyridil tou pistoli dva mutony a jednoho slizaka.

Co me nastvalo, bylo ze mi vzali vsechno elerium, alien alloys a kusy uf, zabili inzenyry a vedce a navic jsem byl uplne svorc. Jsem si naopak myslel, ze mi vedle zakladny zustane prazdny very large ufo, co nim prileteli a ja ho rezeberu na nahradni dily. Odleteli s nim, smradi.

Taky mi z menu Manufacture zmizel Plasma Rifle clip, coz je pekne na draka. Ziju jen z toho, o co oberu ufouny a diky tomu je tahle hracicka veci 2-4 vyvolenych. Patricnej vyzkum uz mam (driv jsem je dokonce hromadne vyrabel)

Furt se z toho dostavam. Mam ted 25 vedcu (predtim devadesat) a 30 inzeniru (predtim 70)

Musim rict ze jak raketova tak laserova obrana jsou uplne na ho*no :evil: Kdyz uz se trefej tak stene nic neudelaj :no:

Nevite co se da delat, kdyz mi takovej ten typ v plasti, co nosi heavy plasmu a mind kouli, stoji na strese ufa a zabiji vojaky a ja na nej nemuzu? Letajici obleky nemam, i kdyz v menu research uz je - vedci pracujou na jakymsi Firestormu (coz je doufam nova stihacka) Zkousel jsem mu tam hodit granat (cizackej), ale ty hovada ho nejsou schopny hodit o patro vejs :evil:

A taky nechapu k cemu jsou ty autopsy - jedno jsem rozpitval toho malyho sedivyho zmetka a vedci prohlasili, ze ma jednoduchy travici ustroji, malou pusu, velkej mozek a kdysi zil ve vode. Na co mi to je?
Sako verife (476)|20.9.2005 22:27
nejak me to nejde spustit na mda compact. stahnul jsem si zip ve kterem je .exe + nejake soubory jeste. Pokud to nakopiruji do mda a chci spustit .exe tak to napise ze aplikace neni platna.... Pod XP na desktopu to spustit jde. Nevi nekdo prosim kde je problem?
xkovi_ce4you (568)|20.9.2005 22:52
Takze Commandere;) :
Ten typ v plasti je asi Etheral, jedni z nej ufounu, co muzou, pac casem dal te budou ovladat a zacnou chodit s tvym vojakem a postrili ti klidne pul posadky, kdyz propadne jejich telepatii:) Bohuzel mam uz u vsech fly suit, takze k etheralum mohu prilitnout ze shora a odprasknout je klidne blaster launcherem:D
Jinak k tem lodim, zacina to Firestormem (v ceske verzi na PC to byla Boure), mala, ale sakra rychla bitevni lod, misto interceptoru..pak prijde na radu zkoumat Lightning(Blesk), ma ale jen jeden nosic zbrani, vejde se do nej asi 12 vojaku, mozna vic, ale zadny tank..takze idealni na ziskani zkusenosti tvych vojaku, pac s nima musis obehat kazdy kout a tim naberou spoustu casu..ja uz ted mam casy kolem 200 na vojaka a s tim se da probehnout cela plocha mise za 1-2 skryty pohyby;)
No a po Blesku prijde Avenger(Mstitel), mam uz dva a to je teprv lahudka..nejrychlejsi bitevni lod, na kterou se vejde snad 26 vojaku..mozna i 4 tanky, ci vznasedla..s tema dohonis jakykoli very large ufo..sice ti ho hodne poskodi, ale obvykle ho sejmes..
A na co zkoumat mrtvoly(autopsy)? No jednoduse proto, ze nejdriv vyzkoumas mrtvolu, pak zivyho (treba po vyzkoumani zivyho Levitana, ruzovyho litaciho smejda teprv zacne tusim vyzkum vznasedel..).. z nekterych zivych ufounu proste ziskas podnet k novemu zkoumani..ale abys nejdriv neco z nich dostal, logicky musis znat celou jejich anatomii z pitvy..ty kecy kolem jsou jen aby se nereklo..ale teprv ze zivych vyssich ufounu, jako jsou navigatori a velitele se dozvis o puvodu cizaku, Cydonii, treba z tech tvych zminenych smejdu v plasti prave ziskas umeni ovladat mysl ufounu (zbran Psi-amp..jeste ji nemam, doufam, ze i v PPC verzi bude)..a to je pak lahudka..objevis jednoho a s nim zajdes dovnitr lodi, abys zjistil, kolik jich tam celkem je, pripadne pootviras dvere..pak s jejich ufounem jen zastrelis jeho kamose, nebo diky otevrenym dverim a objeveni dalsich smejdu tam posles blaster launcherem bombu a jsou KO:D
Takze nezoufej a doporucuju zkoumat ufouny, ziskas vic zbrani a veci na vyzkum;)
Martin Ráž Hoch (1832)|21.9.2005 10:40
No proste UFO:o), pokud se na webu dobre podivate, da se vygooglit windows verze na PC:o)
xkovi_ce4you (568)|21.9.2005 14:03
Pokud vim, tak verze pro PC je primo na strankach SMK, odkaz sem uz dal Beecher, nekolik prispevku zde ;) Osobne sem to zkousel, ale nic moc..hrat pri rozliseni 1024*768 a vyssim tuhle hru v takovym miniokenku..to je opravdu jen tak z prdele,ale realne je to k nicemu..nakonec se to na tom pda hraje lip jak na PC
CommanderZ (1798)|21.9.2005 14:39
Me to v posledni dobe zacalo uplne nechutne tuhnou. Proste to na mape najednou zatuhne. Tak udelam treba 10 SR nez proroluju jediny den. Ted jsem flasnul na n30 s SE a pokud neflashnu zpatky starou verzi, tak se na ufo budu muset vykaslat - s tim dlouhym soft resetem to fakt nejde.

Jinak FIRESTORM uz mam (je husta, ale s 2 plazmovejma delama je klestic i interceptor - da medium ufo naprosto bez problemu). Ty psychousi (eterealove se jmenujou) jsu opravdu dost velky ***** - to ze mi unesli vojaka se mi uz stalo - bohuzel, ten uspavaci granatomet byl na druhy strane zakladny a ja musel odprasknout svyho nejlepsiho chlapa (25 misi, 16 kills, serzant). Zase riskovat, ze me bude po zakladne honit typ v power suitu se mi moc nechtelo. Co se tyce nepratel, spis mi vrta hlavou, co je za potvoru takovej az nepekne velkej robot, kterej nelitostne vykrapi vsechno kolem. A ty maly sedy jsou taky pekny mrchy - pri obrane zakladny jsem se schoval do vytahovy sachy, hold mi nedoslo, ze odtamtud muzou chodit a ten se objevil vedle byho cloveka - nejenze ho ovlad, ale kdyz jsem toho svyho zabil, tak z nej ta mrcha vylezla.

A da se pri braneni zakladny nejak zabranit tomu, aby mi vzali vsechny vedce, inzenyry, elerium a alien alloys?
Martin Ráž Hoch (1832)|22.9.2005 10:28
Ne, mel jsem na mysli normalni windows hru - tu v tom okenku jsem videl, ale je prakticky nehratelna:o)))
ReWegar (84)|22.10.2005 11:17
jakmile mi doslo PDA tak sem si tohle stahnul je to dokonale zase UFO je tu aaaaa ale reknu vam tam obtiznost je sila 5 vojacku jedou strelou v 2 kole na prvni smal ufo je sila asu budu muset poradne oprasit stare commanderske frcky :D
Twister_ce4you (107)|22.10.2005 17:17
lidi mam problem.. zhruba 2 mesice po zacatku mi tam zacnou litat vetsi UFA (medium atp.) a ja je nemuzu sestrelit (mam Interceptor s Avalanche laucherama) neporadil by nekdo jak ziskat zbrane proti nim co s emusi zkoumat atp.?
mad.hat (42)|22.10.2005 17:58
Jednoducha odpoved - za 2 mesice to v zadnym pripade nejde stihnout vyzkoumat. Jedine je ignorovat a az budes mit neco lepsiho, tak se do nich pustit. Taky to tak delam, vicemene uspesne :) Akorat se mi zvysila frekvence teroru a napadani bazi, pac to ta velka ufa maji v lasce. Ale da se to.
Twister_ce4you (107)|22.10.2005 20:59
no jo jenze ja pak mam desne malou uspesnost a okamzite mi odstrihnout privod penez..
daww (687)|22.10.2005 21:24
Střední ufo se dá sejmout 2x avalanche, tzn přezbrojit stíhačku. A nebo počkat až sedne na zem a poslat tam komando. To je potom matroše, když je UFO v celku a nepoškozené :-)
mad.hat (42)|22.10.2005 22:08
S tim taky souhlasim, to jsem dycky jak u vytrzeni, kdyz muzu na misi s neposkozenym ufem. Jinak ja je nechavam byt, litam nicit jen ty maly a mise vetsinou hraju na nekolikrat, abych z toho mel co nejvic bodu (coz se pak projevi na mesicnim hodnoceni).
CommanderZ (1798)|23.10.2005 19:41
Medium UFO se s interceptorem s 2* plazmovym delem da sundat s jen malym poskozenim. Plazmovy delo se mho da mit za dva mesice da mit bez problemu. A mam pocit ze Firestorm by taky sel (jesli teda opravdu potrebuje jen Alien Alloys, UFO Navigation, UFO Power Source, UFO Construction a FIRESTORM). Tuhle jsem mel 90 vedcu a to uz to pak lita :D

EDIT: Ted me napadlo: kdyz se interceptor snazi sundat medium s avalanchema, to je pak asi docela dost rozbitej, co? Asi jako firestorm kdyz sundava large ufo - to ji pak davaj dohromady pul roku :(
xkovi_ce4you (568)|23.10.2005 19:53
Stale se ptam, uz nekdo mate fusion balls? Jak jako zbran pro lod, tak jako zbran pro vznasedlo? Me to nejde vyrabet..jak dam vyrobit fusion balls, nejdriv to ukazuje, ze se skutecne vyrabi, ale jakmile vyskocim z vyroby a skocim tam znova, tak uz je tam bug a vypada to, ze sem ve stejnem mnozstvi vyrabi opet nosic techto zbrani a tudiz nikdy nemuze nastat situace, ze bych ji mohl pouzit :-( Stale nevim, jestli to je pretrvavajici bug, pac hraju z ulozenych her na predchozich verzich, nebo je to permanentni bug i posledni verze :sarcastic:
daww (687)|23.10.2005 20:42
To CommanderZ: Dovol abych se zasmál. Za dva měsíce Firestorm ? hahaha
za dva měsíce nevyzkoumáš ani laserovou technologii, natož všechny cizácké komponenty. Myšleno tedy dva měsíce které utečou v UFU.
lukas.fruit (1)|30.10.2005 11:56
Nevite nekdo jak se pouziva lekarnicka? Nevim jak pouzit predmet v inventari...
CommanderZ (1798)|30.10.2005 20:39
[QUOTE="daww"]To CommanderZ: Dovol abych se zasmál. Za dva měsíce Firestorm ? hahaha
za dva měsíce nevyzkoumáš ani laserovou technologii, natož všechny cizácké komponenty. Myšleno tedy dva měsíce které utečou v UFU.
[/QUOTE]

:O Jaktoze nemas za dva mesice ani laserovy technologie :?: to abych to vyzkousel :?
ElSoft (1244)|30.10.2005 21:02
Ja osobne laserovou technologii vubec nezkoumam(zatim), davam prednost plazmove, zborji,...
CommanderZ (1798)|31.10.2005 16:17
A vzdyt snad laserova technologie je "predchudcem" plazmove, ne? Ty vyzkumy plazmovych zbrani pred laserovymi umoznuji ty zbrane jen pouzivat, nikoliv vyrabet.
ElSoft (1244)|31.10.2005 16:37
no mam vyzkoumane plazmove a vesele je vyrabim, aniz bych zacal vyzkum laserove technologie, dle me je to strata casu
daww (687)|31.10.2005 17:00
S tím laserem to byl příklad. Chtěl jsem tím naznačit jen to, že za dva měsíce v UFU - nemyslím v reálu - toho moc neprozkoumáš. A na Super stíhačku to chce mnohem víc výzkumů než jen plazmu. Navíc musíš získat navigaci a 2x pohonou jednotku a to taky chvíli trvá.
daww (687)|31.10.2005 17:02
To laserová technologie: Myslím že je velice užitečné ji vyzkoumat a vyrábět ve velkém laserové tanky. Není na ně nic potřeba a je za ně spousta chechtáků :-)
xkovi_ce4you (568)|31.10.2005 23:10
[QUOTE="daww"]To CommanderZ: Dovol abych se zasmál. Za dva měsíce Firestorm ? hahaha
za dva měsíce nevyzkoumáš ani laserovou technologii, natož všechny cizácké komponenty. Myšleno tedy dva měsíce které utečou v UFU.
[/QUOTE]
Dovol,abych se zasmal ja!;) Za 2 mesice sem mel uz Lightening a vojaky s fly suite,za 3 mesice uz sem mel ve vyrobe to nej,co lze,tj. Avenger (mstitel) a nyni po 4,5 mesicich mam 4 firestormy,1 lightening a 2 avengery..staci hned ze zacatku vrhnout prachy do obytnych bunek,laboratori a dilen..kdyz se nahromadi penize,postavis dalsi bazi treba jen se sklady a vedci..mam skoro 200 vedcu,200 techniku..a to se pak zkouma..hned na dvou frontach stavim i zkoumam..
P.S. Laser sem taky zkoumal pozdeji jak plazmu..ikdyz ho doporucuji,pac je celkem silny a hlavne nepotrebuje naboje..
markjag (386)|1.11.2005 11:25
Mna to na PC kedysi strasne bavilo ale na PDA je to podla mna narocne na ovladanie. Teda ovladanie pocas misie je na nizkej urovni podla mna...
No ale asi si to nainstlujem znova. Uz je full verzia alebo stale len beta?
oiler_ce4you (15)|4.11.2005 14:32
no ja mam problem,ze se me objevi obrazovka ze sem prohral po prvnim mesici a to uplne bezduvodne. ufa masim jedno za druhym vlady me pridavaj prachy nebo davaj stejne. verzi mam 121 ale neni to instalovany. upgeadoval sem rom a jen sem skopcil z puvodni instalace.
ElSoft (1244)|4.11.2005 14:40
mel jsem stejny problem, nejspis mas moc velke mesicni vydaje, ktere nepokryji dotace ani tva hotovost, chce to bejt na konci mesice par melounu vplusu
daww (687)|4.11.2005 17:06
To xkovi: 2 měsíce času v UFU ? Nemožné