Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

UFO pro Pocket PC

xkovi_ce4you (568)|5.2.2006 16:40
[QUOTE="markjag"]Este tak daleko nie som takze neviem ci ide vyrabat PSI weapon, ale co ak je to chyba ze si nezacal odznova? :> Ja som preto zacal odznova lebo tera budes mozno dost znechuteny ked budes muset zacat ...[/QUOTE]
No radsi me nestras :) Prave tuto variantu sem zvazoval uz v dobe, kdy mi nesly vyrabet fuzni koule a uz to byla asi treti verze za sebou, ve ktere to neslo..ale pak prisla zatim ta posledni a najednou to slo, cili ted mam jak fuzni koule, tak i vznasedla s fuznimi koulemi, takze nadeje umira posledni ;)
Kazdopadne jak budete kdokoli uz ve fazi, ze mate PSI Amp vyzkouman, dejte vedet, zda vam to jde vyrabet...a co s tim Medi Kit? Mate to tam dvakrat za sebou? Obavam se totiz, ze chyba je prave zde, nebot hned podtim je Ctecka mysli a v PC verzi mam takovy pocit, ze prave nad ni se hned nachazela PSI zbran..tak kdo muze, necht me co nejdriv vysvobodi z nejistoty, diky!;)
CommanderZ (1798)|5.2.2006 17:21
To xkovi: Diky za navrhy, jakmile se k tomu dostanu to tam napisu. Taky zkontroluju jestli neni ten medikit zpusoben cestinou. Zkousels ty medikity vyrobit?

A jeste jedna trapna otazka...jak poznam velitele od vudce a podobne? Ja jenom vim, ze jsem do toho LK nestale zadaval pilot-velitel-inzenyr-vudce-vojak u vsech moznych typu potvor :oops:
rk9 (78)|5.2.2006 19:24
Mam problem v tom ze když kliknu na Ufopedie v hl. menu a chci si precist o nejake zbrani nebo ufounovi a maji dlouhy popis, tak mi proste nejde rolovat dolu :(( v predchozi verzi bez cestiny to bylo OK. Novou jsem nainstaloval i s cestinou tak nevim zda ma tento problem i nekdo jiny?
ElSoft (1244)|5.2.2006 19:33
[QUOTE="CommanderZ"]A jeste jedna trapna otazka...jak poznam velitele od vudce a podobne? Ja jenom vim, ze jsem do toho LK nestale zadaval pilot-velitel-inzenyr-vudce-vojak u vsech moznych typu potvor :oops: [/QUOTE]
ze ctecky mysli;)
xkovi_ce4you (568)|5.2.2006 21:53
[QUOTE="CommanderZ"]A jeste jedna trapna otazka...jak poznam velitele od vudce a podobne? Ja jenom vim, ze jsem do toho LK nestale zadaval pilot-velitel-inzenyr-vudce-vojak u vsech moznych typu potvor :oops: [/QUOTE]
Pockej chces rict, ze sis vudce/velitele zadaval nejak nahodne, cili si nejses jist, jestli je to spravne? :D
Jako ja je sejmul nahodne, udelali si bazi a ja ji sel vystrilet, no a kdyz sem dorazil k ridicimu centru v cizacky bazi, tak po me vystrelil jeden etheral malym odpalovacem a hle, blbec se trefil hned tesne kde stal a zmrazilo to asi 3 kolem neho vcetne sebe..nastesti tam u sebe byl jak vudce, tak navigator a velitel..a z tehle smejdu ziskas to nejlepsi, co muzes - tedy marske reseni, puvod cizaku...no a dozvis se o Cydonii..ale doporucuju mit takovy ty hlavni info o etheralech vyzkoumane uz predtim, pac si nejsem jist, zda by ti to na poprve vyzkoumalo jen ziveho etherala a tyhle vedomosti, ktere jsou velice cenne a z niikoho jineho je nedostanes, pak nezmizely a ty bys musel z nejakyho velkyho ufa shanet znova..
Ctecku mysli neuzivam,ale navigatori, vudcove i velitele zpravidla byvaji ve velkych ufech uplne nahore, vzdy v tech dvou ridicich mistnostech, kde je hodne sedacek a cizacka navigace, ci co to je to ruzovy, co to vybouchne, kdyz to sejmes :D

EDIT: Jo nezkousel sem ten Medi Kit vyrabet, pac se mi zdalo, ze u vobojiho to ukazovalo to same, tedy myslim cenu..navic mam takovy pocit, ze PSI Amp by chtel k vyrobe i trochu Eleria-115, ale nejsem si jist..kdyztak prosim mrkni, zda si pro menu vyroba skutecne spravne prelozil PSI zbran...pac v ufopedii si o ni normalne mohu precist, co umi atd., ale k vyrobe tam jsou ty zminene Medi Kity dvakrat a ten tesne nad Cteckou mysli by mel byt PSI Amp, sem si tim skoro jist :?
Ale jak sem psal jiz vyse, je taky mozne, ze psi zbrane pujdou vyrabet az po vycviku v laboratori..ale je to malo pravdepodobne, pac v PC verzi kdyz sem to hral, tak uz sem je vyrobil driv, vybavil tim celou posadku a tenkrat se moc divil, kdyz to neumeli pouzivat..teprv na konci mesice me prekvapila hlaska o vycviku k psionickym dovednostem a pak teprv to slo pouzivat, do te doby zbran sla nosit, ale nikoli pouzivat... takze to vidim spis na bug...takze hrajte, at to vime a pripadne bug nahlasime vyvojarum;)
xkovi_ce4you (568)|5.2.2006 21:54
[QUOTE="rk9"]Mam problem v tom ze když kliknu na Ufopedie v hl. menu a chci si precist o nejake zbrani nebo ufounovi a maji dlouhy popis, tak mi proste nejde rolovat dolu :(( v predchozi verzi bez cestiny to bylo OK. Novou jsem nainstaloval i s cestinou tak nevim zda ma tento problem i nekdo jiny?[/QUOTE]
Jj, tak to jsme dva...obavam se, ze to zpusobuje ta lokalizace, pac v angline mi rolovat slo..
CommanderZ (1798)|5.2.2006 22:22
O tom vim a to bude chtit na opraveni hafo casu. :evil:

Nepokladal jsem to za dulezite. Tak to asi dlezite je. Tenhle tyden budu cely sedet doma, tak si snad jedno odpoledne najdu :sarcastic:
c25land (7)|6.2.2006 14:41
No a nevite nekdo proc vzdy prohraju ? posledni hodnoceni bylo super vsichni pridali a presto me to vyhodilo jako ze jsem neuspel .....
ElSoft (1244)|6.2.2006 17:02
zrejme mas moc velke mesicni naklady ze to schramstne vse co dostanes + to co si mel a stejne ses pak v minusu, ted nevim kolik te necha, par stovek tisic urcite, ale pod meloun sem se nedostal tak nevim.
c25land (7)|6.2.2006 19:58
To je fakt :) minus jsem musel bejt asi dost .... :( tak diky dam si este nejakou tu hru :)
DaBa (78)|21.2.2006 10:18
Nemate nekdo vyzkouseno na Windows Mobile 5.0 ? Nechci o tuhle hru prijit, to bych si snad radsi koupil PDA s W2003 :)
sorges (22)|21.2.2006 10:40
Me jede bez problémů. Jen na ni nemám čas.
markjag (386)|21.2.2006 12:42
Na Loox 718 je Win Mobile 5?
DaBa (78)|21.2.2006 13:22
Neni, nebo o tom aspon nevim. Ale uvazuju o zmene PDA, tak jsem se chtel dopredu informovat.
markjag (386)|21.2.2006 13:41
Smiem sa spytat za ake PDA by si menil? Totiz 718 je to iste co mam ja az na nepodstatny detail. Takze by ma zaujimalo ze za co by si to chcel menit.
Vela moznosti nie je tak ma to zaujima.
Dell mna nelaka vobec neviem jak teba a ine veci moc velka vyhra nie je...
Ale rad si necham poradit a inspirovat sa :>
CommanderZ (1798)|21.2.2006 15:59
Prosim, tohle je dikuze o UFu, ne o LOOXech, doreste to na prislusnem miste nebo pomoci PM. Diky ;)
xkovi_ce4you (568)|22.2.2006 01:10
Tak chlapi uz nekdo muze z vas tez pouzivat psionickych zbrani? Chci vedet, zda tam take mate dvakrat Medi Kit, ci je to bug v dusledku prekladu do cestiny ci hry samotne..
To prvni bych sice mohl overit sam, ale ted nemam chut reinstalovat hru, abych ji mel zpet v angline..navic se mi absence PSI zbrane v menu vyroby nejevi jako bug v dusledku prekladu, ale jako bug podobny predchozim problemum s fuznimi koulemi a vznasedly s fuznimi odpalovaci..mozna se nikdo tak daleko predtim nikdy nedostal, tak jim to ani nemohl zahlasit a nemeli moznost to zatim opravit.. ;)
markjag (386)|22.2.2006 11:49
no ja som tam este neni, ked sa tam dostanem napisem
ale zatial autorom o bugu napis podlamna je to bug na 90%
CommanderZ (1798)|22.2.2006 14:12
[QUOTE="xkovi"]Tak chlapi uz nekdo muze z vas tez pouzivat psionickych zbrani? Chci vedet, zda tam take mate dvakrat Medi Kit, ci je to bug v dusledku prekladu do cestiny ci hry samotne..
To prvni bych sice mohl overit sam, ale ted nemam chut reinstalovat hru, abych ji mel zpet v angline..navic se mi absence PSI zbrane v menu vyroby nejevi jako bug v dusledku prekladu, ale jako bug podobny predchozim problemum s fuznimi koulemi a vznasedly s fuznimi odpalovaci..mozna se nikdo tak daleko predtim nikdy nedostal, tak jim to ani nemohl zahlasit a nemeli moznost to zatim opravit.. ;) [/QUOTE]

hru reinstalvat nemusis, staci smazat tu DLL.
Maaarty (49)|22.2.2006 18:06
Super preklad hry diky moc. Akorat jsem nasel chybku(teda doufam ze to neni u me) Zasobnik do plazmove pistole je stejne pojmenovany jako plazmova pistole, takze je to tam dvakrat a nevim co je co :-)). A jeste kdyz sestrelim UFO tak mi to pise ze bylo xniceno. Ale jinak super preklad. DIky diky
17razor (49)|9.3.2006 12:19
CommanderZ: preklad do cestiny, good job. hlavne pre tych co nevedia dobre po anglicky(ale original je original ;)
btw, p UFO som skusal v starsej verzii a obcas sa stavalo ze boli v misiach velmi silne unity, alebo ufo doslo prilis skoro, atd. toto fixli tiez? dufam ze je to vsetko v poriadku, aby som mal cez prednasky co robit :)
CommanderZ (1798)|9.3.2006 14:18
[QUOTE="17razor"]CommanderZ: preklad do cestiny, good job. hlavne pre tych co nevedia dobre po anglicky(ale original je original ;)[/QUOTE]

Tim myslis anglicky original nebo original cestinu k Enemy Unknown? ;)

Stav cestiny: Momentalne nemam cas skoro ani na c4u, takze cestina je prerazena na vedlejsi kolej :sarcastic:
17razor (49)|9.3.2006 16:11
Myslel som, ze hrat ufo v anglickom originale je klasika :) Ale dufam som ze mi odpovies ci vyriesili tie problemy. Hlavne ten problem s objavovanim sa silnych jednotiek v prvych misiach, ktore dokazali vyvrazdit cely tym atd.
M1sha (16)|10.3.2006 19:17
Hra je super, lokalizace taky, ale občas se mi to zakousne, někdy když mi ufoni vyvraždí jednotku (ze začátku běžná věc), nejčastěji po stisknutí tlačítka OK (nebo nevím co má za popisku) u "debrief" obrazovky, takové to široké,,
CommanderZ (1798)|10.3.2006 20:03
To je bug ve hre. Muj subjektivni pocit je, ze nove verze ho prakticky odstranily, drive to byl pruser nr.1, ktery znamenal si hru kazde dva tahy ukladat, protoze clovek nevedel, kdy mu pritroublej ufon nabehne pred hlaven a ukonci tak misi. A delo se to i pri vyhrane misi :?

Ze zacatku je bezna vec, ze ti ufouni povrazdi jednotku? Si pockej na oblehani zakladny, to je teprve masakr :D

Dobyvani mest a cizackych zakladen nepocitam, ty jsou "dobrovolne" ;)
M1sha (16)|10.3.2006 22:24
Tak to je fajn, holt budu muset furt sejvovat, ale stejně mi vadí že to končí soft resetem.. jj, ze začátku mě furt zabíjej tim stylem že se objeví na černý obrazovce kam ještě nevidim ufon, vystřelí, chcípne první voják, vystřelí podruhý, chcípne druhej voják, pak se objeví ještě jeden, což jsou další dva mrtví vojáci. A já ostřeluju ufona co to jde jenže bažanti netrefěj ani vrata od stodoly (záklek, nezáklek, maximálně laserovejma zbraněma aspoň trochu na dálku nebo trefěj gatlinkem s výbušnou municí na půl obrazovky ufona a jsou rádi - jenže ufonoj to stejně obvykle dvakrát nevadí) a když zalezu do krytu tak stejně nepřijdou, to se mi třeba na druhou stranu docela na ai líbí že neni úplně blbá.. Je to celkem tuhý. Když jsem hrál na pc apokalypsu tak mi to přišlo o dost lehčí (i tyhle pozemní mise)..tohle mi trochu připomíná War of the Worlds :)

Edit: Teď mi to zase zamrzlo při loadingu :-/
mc_ce4you (28)|11.3.2006 15:08
Tak uz nejakou dobu se chystam na finalni misi. Chtel jsem napsat driv, ale nejak jsem nemel moc casu. V tuhle chvili mam vsechno vyzkoumany. Co se tyce PSI zbrane, tak jak se tady resil duplikatni nazev s Medikitem, tak u me to neni, takze evidentne to neni obecna chyba. Vojaky mam celkem dobre vycviceny (myslim psi schopnost, u vetsiny uz na prvni pokus) a pockam si uz jen tak mesic at je to jistota a hura do cydonie. Ted k bagum. Cim jsem dal ve hre, tim min je uf a vic hra pada. I mesto jde prakticky dohrat v jednom kole, diky psi, ale pokud se o to snazim, dost casto to ke konci stejne spadne, nebo zacne u nekteryho cizaka nekonecne odpocitavani casovych jednotek aniz by se pohyboval. Ale kazdopadne, to vypada, ze s mensima chybkama je hra dohratelna min do tyhle faze. Dam vedet az cydonie padne v prach!

EDIT:Jeste jedna vec, v tehle poslednich dnech se mi nekolikrat stalo, ze behem mise jsem chtel ulozit a vsechny pozice byly prazdny, i po opetovnem ulozeni. Nebojte se toho, nastesti staci ukocit hru (uplne) a znova spustit a ulozene pozice se znovu ukazi, pak uz zas vse funguje jak ma. Ale kdyz se mi to stalo poprve tak jsem potil krev!

Kdyz chcete jen neco dopsat k prispevku, pouzivejte prosim tlacitko edit. Diky (CommanderZ)
mc_ce4you (28)|14.3.2006 10:51
To commanderZ: OK, polepsim se.

A ted dalsi novinky o Ufu, Co se tyce nekonecnych casovych jednotek u ovladnutych cizacich, tak se to stava vyhradne u Silacoida, tak v 80% pripadu. dalsi vec, ktera se deje ke konci hry, ze at vyrazim na jakoukokoliv misi krome cizacke zakladny kterymkoliv mstitelem, vzdy tam dorazi jen ta moje prvni nejsilnejsi jednotka. Tezko rict jestli vyhoda nebo ne, ale prakticky asi jo. Dneska vecer planuju cydonii, tak dam vedet jak dal.
xkovi_ce4you (568)|14.3.2006 14:14
Tak s tou PSI zbrani me to teda s***...protoze ja samozrejme jedu od uplneho zacatku na stejny save..cili co sem nahral v uplne prvni verzi ufa sem si postupne prenasel dal a dal..cili jestli tobe PSI zbran normalne vyrabet jde,pak je to nejaky bug v dusledku hrani ze starsich zaloh u me:sarcastic:
Vaham, zda do cydonie nevletnout bez PSI, tak jako tak moji vojaci maji casy kolem 220 a mesta ci cizacke baze delam maximalne na 2 srkyty pohyby..ale chtel sem si uzit ovladani cizaku psi ampem no..si me VUBEC nepotesil:?
17razor (49)|15.3.2006 00:05
ja mam v ufe stale problem. zacal som to ha odznova. na prvej misii som mal troch snakemanov. tu misiu som horko tazko presiel. ked som cakal na dalsiu misiu, tak pri zakladni pristalo ufo a napali ma cybedisc(aspon myslim ze to bolo ono). zabili kazdeho na jeden tah(ja som ho ani netrafil). je nejaky sposob, ako nemat silnych protivnikov v prvych misiach? ako ste to riesili?
dik

edit: docital som sa ze 1.24 je velmi nevybalancovana. 1.25 by to mala vyriesit(dufam ze bude uz coskoro). odporuca sa nainstalovat 1.21 a na poslednu misiu si dat 1.24
xkovi_ce4you (568)|15.3.2006 01:32
Vcera sem kompletne instaloval cele PDA a narazil na nevidany problem s pocestenim..po nainstalovani ufa sem automaticky nahral do slozky i ten soubor a co se nestalo, pocesteni bylo jen castecne, napr. v normalnim zobrazeni se zemekouli byly polozky neprelozene, ufopedia zas v cestine..ale co horsi, v menu vyroba ci vyzkum..vlastne v jakekoli dalsi polozce, kde to melo cokoli vypsat (jmena vojaku,info o bazi,vybaveni lode zbranemi...) bylo "prazdne", tedy ze nebylo videt, co ze to je..
Resenim zatim pouze odebrani tohoto souboru a hrani v ENG. Problem mi to nedela, ale mrzi me to..slovo cizak primo miluju a v angline to tak nezni..
Pripominam, ze dokud sem nezresetoval pda a hral to v puvodni instalaci, cestina sla naprosto OK..preinstalovat cele ufo sem uz zkousel, beze zmeny..tak fakt nevim :sarcastic:
CommanderZ (1798)|15.3.2006 17:18
Jakou verzi ufa tam mas? Ta CJ je na 1.24
markjag (386)|15.3.2006 18:19
Neviete kedy ma ta 1.25 vyst?
Planuju niekedy UFO spoplatnit alebo je to free forever? :>
Dik.
mc_ce4you (28)|15.3.2006 21:51
[QUOTE="xkovi"]Tak s tou PSI zbrani me to teda s***...protoze ja samozrejme jedu od uplneho zacatku na stejny save..cili co sem nahral v uplne prvni verzi ufa sem si postupne prenasel dal a dal..cili jestli tobe PSI zbran normalne vyrabet jde,pak je to nejaky bug v dusledku hrani ze starsich zaloh u me:sarcastic:
Vaham, zda do cydonie nevletnout bez PSI, tak jako tak moji vojaci maji casy kolem 220 a mesta ci cizacke baze delam maximalne na 2 srkyty pohyby..ale chtel sem si uzit ovladani cizaku psi ampem no..si me VUBEC nepotesil:? [/QUOTE]

Tak to ja jsem zacal od zacatku, takze to pravdepodobne tim...ostatne abys mel ve 1.24 u vojaku 220, to by ses musel hodne snazit, nebo spis dlouho delat mise bez jakyhokoliv zajmu, minimum misi je zakladni nedostatek. Ja mam vetsinou kolem 170 a to uz se par mesicu nudim. Ale abych te aspon trosku uklidinil, na cydonii mi zatim PSI zbrane moc nepomohli. Na predchozich misich fungovalo vsechno vpoho, ale jak mile jsem byl na marsu, tak vstupni misi jsem musel odehrat trikrat! Poprve mi hra odmitala ukazat cast mapy s objevenym cizakem. I pres malou mapu se tam nebylo mozny dostat, a na slepo se zabiji dost blbe, tak jsem zacal podruhe. A tady se mi nevyplatilo pouzivani PSI zbrani. Jako vzdy jsem ovladl vetsinu cizaku a navzajem je postrilel, ale ikdyz jsem zabil posledniho, nic... Par z nich vstalo z mrtvych (ne obzivlo!) a stali se z nich duchove. To znamena ze jsou videt, ale kurzor se na nich tvari jako ze nic, nejde na ne utocit a tak. Navic pokazdym kroku kteryhokoliv vojaka udelaj jakej si drep. Sami chodej taky timhle zpusobem, utocit taky nemuzou, ale mise je nedokoncitelna, takze jsem sel na treti pokus a vsechny je postrilel svyma vojakama. Tak dneska si dam cydonii...jsem zvedavej na kolik pokusu :)
xkovi_ce4you (568)|16.3.2006 00:13
[QUOTE="CommanderZ"]Jakou verzi ufa tam mas? Ta CJ je na 1.24 [/QUOTE]
Samozrejme ze 1.24, ale proste mi to ted nefacha a nechapu proc,jeste minuly tyden to bylo OK..
xkovi_ce4you (568)|16.3.2006 00:19
TO mc:
No ono kdyz poctive chodis s vojakama a neodlitas to vsechno s vznasedly, tak to naskakuje docela rychle..denne tak o 3-4 casovy body pri hrani tak cca 3 hodiny (pocitam tak 4 mise v prumeru).
Apropos jaky mas datum? Ja 11.11.1999..chtel sem si postupne udelat vsechny vojaky s casem kolem 200 a nabehnout tam s plnym mstitelem vojaku a kazdy druhy s dabelskym odpalovacem..mam rad, kdyz to hodne boucha:D Zatim mam dvoustovek cca 10, dalsich 10 kolem 180..tak jeste vyckavam..s tou PSI zbrani si me aspon malicko uklidnil..mozna bych se vic vztekal nez ji chvalil, kdyz ti takto blbne..
Stejne jako sem to vydrzel bez fuznich kouli, ktere driv nesly vyrabet a nyni radsi uzivam plasmovy svazek, tak se obejdu i bez PSI..mozna az to nekdy zacnu hrat znova ;)
Mark314 (232)|16.3.2006 06:36
Mam trochu trapny dotaz: Jak se to hraje? a c je vlastne cilem? nebo nemeli by jste nejake stranky kde bych se o tom docetl neco vic?
xsi (31)|16.3.2006 14:28
Je to konvereze jedne z prvnich strategii (ja to hral na 386, tak aspon pocitam, ze je to dost stary). Je to real-time strategie, ale boje jsou turn-based.
Jde o to, ze Zemi napadnou ufoni a vlady vsech zemi zalozi projekt X-com, ktery vede hrac. Tenhle projekt zacina skoro od nuly a je dotovan vladami, tedy musi plnit jejich pozadavky (sestrelovat ufa nad jejich uzemim, zakladat baze na jejich uzemi). Casem ale prijdes na to, ze penize se vydelavaj jinak (dobyjes cizackou lod/zakladnu a prodas valecnou korist) a vlady uz musis udrzovat jenom na te mire spokojenosti, aby se na tebe nevykaslaly a nepaktovaly se s cizakama (ufounama) = tvoje prohra.
Naberes skupinu vojaku, vyzbrojis letadla, zacnes vyrabet zbrane a jdes na to. Po prvnim stretu s cizaky prijdes na to, ze jsou na mnohem vyssi technicke urovni, takze vyzkoumas jejich zbrane, abys s nima mohl lip bojovat a tak to jde porad dal, dokud je nevyhladis v ramci Slunecni soustavy uplne. Ale to se dozvis v prubehu hry.
xkovi_ce4you (568)|17.3.2006 12:42
Tak sem jen tak cvicne ze zvidavosti preci jen zkusil vyrobit ten jeden z med kitu, co ho tam mam duplicitne misto PSI zbrane a bohuzel, dela to bug, jako kdysi s fuznimi koulemi..ze kdyz sem je vyrabel, duplicitne se mi vyrabel i nosic kouli ci jak to bylo...ted kdyz vyrabim "medi kit", okamzite se ukazuje vyroba medikitu hned dvakrat nad sebou soucasne, se stejnym stavem vyroby atd..
Ale trochu spoleham na to,ze to v pristi verzi bude OK..kvuli psi zbrani se mi nechce hrat od zacatku..bych si dal teda :)
Mashe (622)|17.3.2006 16:15
kde se da ta cestina najit prosim? at nemusim prochazet vsech 24 stranek prispevku ...
CommanderZ (1798)|17.3.2006 18:24
Mashe (622)|17.3.2006 19:24
zrada .. zvuk hraje jen na PPC .. ale do sluchatek (BT) se me uz neprenese ... todle je ale divne .. treba Warcraft II jede uplne nadherne na sluchatkach

netusite cim by to mohlo byt?

takhle si to clovek ani poradne nevychutna a draty kvuli tomunosit nebudu :(
mc_ce4you (28)|20.3.2006 09:19
to xkovi: No to ja chodim taky poctive, vznasedla nepouzivam vubec...datum si ted nepamatuju a ipaq mam v pokoji, ale bude to neco podobnyho.. Jenze v 1.24 je nescetne krat min uf a misi vubec, takze tam to ak rychle nenaskakuje...kdyby ses odhodlal hrat od zacatku, tak poznas sam. S tou PSI zbrani se tas tak neraduj, byla to jedina vec kdy me zradila, jinak jsem ji uspesne pouzival ve vsech misich. I v cydonii:) Ale mam ted velky dilema co dal hrat...asi se budu muset kouknout po necem novym :/ Kazdopadne cydonie probehla bez problemu, takze dohratelnost je ok.
Mashe (622)|20.3.2006 09:56
[QUOTE="mc"]t.. Jenze v 1.24 je nescetne krat min uf a misi vubec, takze tam to ak rychle nenaskakuje... [/QUOTE]

a ja si rikal ze tam toho tak moc neni .. ale pobavilo me ze prvni teror problehl v Praze :))

ale mel bych dotaz .. prijde me divne ze presto ze jsem uz zlikvidoval uz 4 baze (jejich, ne ze bych o ne prisel ja) tak furt nemam ovladac mysli .. v klasicke verzy to slo mnohem rychleji rekl bych ... nevite kde muze byt chybka?
icecat (156)|20.3.2006 11:43
Jak muzu sundat nejaky vetsi ufo? Mam verzi 1.24 a kdyz dam pri priblizeni stihacky sledovani, ze bych pockal, az se priblizi dalsi pro kolektivni utok, tak se nestane nic, proste to sledovani nefunguje a porad mi to nabizi jen tu utocnou obrazovku, jestli mam dat maximalni ci minimalni priblizeni... Nevite, co s tim?

Presneji receno jde o to minimalizovani, kdyz jsem v rezimu stand off... Coz se mi bohuzel neminimalizuje:( A jeste jeden dotazek, jesli mi nekdo muzete poradit. Kdyz v misi vyberu, ze chci hodit granat a zjistim, ze na ono misto nelze hodit, jak se toho vyberu muzu zbavit? Muzu ten granat jedine odhodit jinam, do ty doby nemuzu kliknout nebo vybrat nic jinyho.. Dik.
mad.hat (42)|20.3.2006 13:06
Stačí kliknout na takovej malinkatej čtvereček vpravo dole těsně nad zbraní v ruce a tam zvolit "zrušit akci", popřípadě "cancel action". Aspoň doufám, nemám to po ruce.
xkovi_ce4you (568)|20.3.2006 13:13
[QUOTE="Mashe"]ale mel bych dotaz .. prijde me divne ze presto ze jsem uz zlikvidoval uz 4 baze (jejich, ne ze bych o ne prisel ja) tak furt nemam ovladac mysli .. v klasicke verzy to slo mnohem rychleji rekl bych ... nevite kde muze byt chybka?[/QUOTE]

Ovladac mysli, jinymi slovy PSI amp ziskas tak, ze zmrazis ci omracis Etherala vyssi sarze..nejsem si jist, zda je treba velitel ci vudce..predtim ale tak jako tak musis sejmout vic tehle vyssich smejdu, nejenom snad Etherala..psionicke vlastnosti maji i velitele od Sektana..kazdopadne typy jako medik, navigator ci inzenyr..z tech vzdy neco padne..mozna ze psi amp byl z etherala navigatora..ale ja ho mam na 99% z baze s Etheraly, kde sem v hlavni mistnosti baze zmrazil jak vudce, tak velitele a opravdu nevim, z koho presne to vypadlo..
Bohuzel sam, dokud nezacnu hrat od zacatku si to ani neuziju..casy kolem 230, ale psi amp mi v dusledku bugu z minulych her nejede, skoda :(

[QUOTE="tomas.lizner"]Presneji receno jde o to minimalizovani, kdyz jsem v rezimu stand off... Coz se mi bohuzel neminimalizuje:( A jeste jeden dotazek, jesli mi nekdo muzete poradit. Kdyz v misi vyberu, ze chci hodit granat a zjistim, ze na ono misto nelze hodit, jak se toho vyberu muzu zbavit? Muzu ten granat jedine odhodit jinam, do ty doby nemuzu kliknout nebo vybrat nic jinyho.. Dik.[/QUOTE]

Bohuzel tato vlastnost oproti PC verzi chybi..taky mi docela chybela..dokud sem nemel plasmovy svazek (ve hre nazyvan plasma cannon), tak to byl docela problem..ted jedu treba s Bouri (fire storm) na velmi velke ufo a pokud mi poskozeni stoupne nad 60%, odpojim se a utocim dalsi lodi (delam to tak,ze vyslu treba tri lode najednou a pri odpojeni jedne z utoku se do utoku da druha a cizackou lod dorazi nebo donuti pristat)..
Podle me na QVGA displej by se stejne sotva vesly 4 okna s utokem, jako v PC verzi..snad na VGA zarizenich by to slo,kdyby hru optimalizovali..ale na nasich QVGA mame smulu..ackoli si dokazu predstavit, ze by upravili hru aspon na utok 2 lodemi najednou..okna s moznostmi utoku by se pod sebe 2 snad vesla..mozna to stoji za navrh do fora primo na strankach vyrobce teto hry..
17razor (49)|23.3.2006 21:42
vysla nova verzia 1.25. ako datum je uvedeny januar(co je divne), ale je to nova verzia. je tam par bugov:
1) no grenade priming
2) stunned soldier looses all the weapons
3) random disengagement in interception

aspon dufam ze to nebude padat ako 1.21 a ze to nebude nehratelne tazke v prvych misiach ako 1.24. tak stahujte a hrajte..
http://www.smksoftware.ru/index.php?page=200&lang=en
CommanderZ (1798)|23.3.2006 22:17
co mysleji tim "no grenade priming"? vzdyt to je jeden ze zakladnich hernich principu :?
xkovi_ce4you (568)|25.3.2006 18:03
Mam tomu rozumet tak, ze granat nepujde nastavit, aby vybouchl treba az pristi skryty pohyb?:sarcastic:
Sem ted ve fazi, ze uz davno granaty nepouzivam..ale protoze mi nejde PSI zbran, vazne sem uvazoval o hrani od zacatku..tohle me ale docela odrazuje..pac cizacky granat je ze zacatku uzasna zbran..
Sem zvedav, zda mi PSI zbran aspon v tehle nove verzi pujde..
A ten bod 3 je jako co..ze se mi to zahadne zasekne? Neco podobneho se mi totiz posledni dobou deje i v 1.24, cim sem dal a davno mohu hru ukoncit finalni misi, tim vice..