Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 22 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 324

Téma: IV. oficiální sraz ce4you :: Bzenec, květen 2005, hotel Bzenec

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od ipf
    Momentálně stále řeším Bzenec (i když díky záplavě daňových přiznání není tolik času, kolik bych potřeboval). Výsledek se dozvíte koncem příštího týdne.
    Poté co vypadl Troníček, tak v hlasování vítězí "Radotín: hotel SQUASH" a ne Bzenec! Na Bzenec žádné hlasování nebylo, takže je to oničem :no:

Termín je, tak dej aspoň prosím přehlasovat Radotín a Bzenec, ať v tom hlasování nejsou lži:!:

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od karlic
    ...Poté co vypadl Troníček, tak v hlasování vítězí "Radotín: hotel SQUASH" a ne Bzenec! Na Bzenec žádné hlasování nebylo, takže je to oničem :no: Termín je, tak dej aspoň prosím přehlasovat Radotín a Bzenec, ať v tom hlasování nejsou lži:!:
    Neboj, hlasování bude, ale nejdříve musím mít na Bzenec potvrzený termín a znát podmínky (abychom ho hned zase nerušili). Tak vydržte.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Navhuji okolí Olomouce, je to dobře dostupné z Prahy i ze Slovenska, o Moravě nemluvě.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Pinochio
    Navhuji okolí Olomouce, je to dobře dostupné z Prahy i ze Slovenska, o Moravě nemluvě.
    Pinokio. O tobě platí dvojnásob, aby sis přečetl pokyny pro diskutující a pak sem něco napsal.
    Anebo jinak. Přihlásil ses, doporučil Olomouc, tak psotě najdi nějaké příhodné místo, zarezervuj ho a my přijedem. OK?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Tedy pánové tahle komunikace tady začíná trochu připomínat parlament. Vždyť je to tak jednoduché..kdo chce pojede kdo nechce bude holt doma. Tak co pořád řešíte? Ipf to organizuje za 1 a pokud ho chce někdo následovat má možnost. Zatím se ale takový člověk nenašel. Takže navrhuji redukci této diskuze na opravdu věcné připomínky. Myslím, že zálohou na pobyt tyhle řeči odpadnou a bude víc času se připravit na cestu ) Ipfe nedáme tě......:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

pravidelně nakukuji a čekám co bude, či nebude neb pokud dovoli cas a rodina, tak bych se rad zúčastnil :-)

to co jsem četl o předchozích srazech mne nadchlo, a tak se rád přidám a zálohu zaplatím :-)

P.S. Radotín je moc krásný :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jo, jo, Radotín je nejkrásnější místečko na zemi.. :yes: Zvlášť pro pořádání srazů jako je ten náš, ale pojedu tam, kam určí ipf. Pryč s demokracií!!!, termín i místo by si měl určit ipf sám, aby to maximálně vyhovovalo právě jemu, když to vždy tak pracně pořádá, a má s tim tuny a tuny starostí:!: My ostatní se musíme přizpůsobit, a buď nam to sedne, nebo ne, ale ať tak či tak, stejně se nezavděčí všem, takže je nakonec stejně jedno kdy a kam pojedem.. Já hlasuji pro zrušení hlasování, ať to celkově rozhodne ipf sám. S demokracií na tomto serveru se totiž daleko nedostanem, taky by se mohlo stát, že se nikam nakonec nepojede..:?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Mám kontakt na horský penzion u Liberce. Počítal jsem, že by se to kolem 1000.- na os. mohlo vejít.

Ptám se - je pro vás Liberec přijatelný, mám prozkoumat terén, nebo je to stráááášně daleko a mám na to zapomenout?

Pavle, mohl bys dát na hlavní stránku link na tuhle diskuzi? Podle mne spousta lidí ani netuší o hlasování o hotýlky, termínech a pod.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Omlouvám se za ticho po pěšině, ale situace se nevyvíjela, tak jsem zbytečně nechtěl dělat rozruch. Aktuální stav najdete jako vždy v prvním příspěvku.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Já bych to nehrotil. Pavle, nech teď Radotín, na vinobranní nebo do sklípku pojedeme až na podzim.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Aktuální info ke srazu:
    podařilo se mi získat Bzenec, 8 studií s 2 x 3-lůžkovými pokoji, tj. celkem 48 míst. Cena za osobu včetně plné penze se bude pohybovat okolo 800 Kč za víkend. Více informací večer, takže vydržte i s přihláškami.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Vypada to podle tech fotek pekne, ale to tam budem jak naka honorace...

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od ipf
    Neboj, hlasování bude, ale nejdříve musím mít na Bzenec potvrzený termín a znát podmínky (abychom ho hned zase nerušili). Tak vydržte.
    Prosímtě IPFe, bude to hlasování jak si sliboval nebo si rozhodnul?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od karlic
    ...Prosímtě IPFe, bude to hlasování jak si sliboval nebo si rozhodnul?
    Demokracie skončila, zůstalo příliš málo času a jak o Radotín, tak o Bzenec je další zájem. Takže se hlašte, zejména Moraváci (podle úspěšnosti budeme zvažovat opakování na vinobraní ).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Jedu tam kde to bude. Muj hlas muzes pocitat do Bzence i do Radotina a treba i do pekla

Strana 5 z 22 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 89
    Poslední příspěvek: 02-03-2006, 16:56
  2. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 14-12-2005, 08:16
  3. Reakcí: 108
    Poslední příspěvek: 19-09-2005, 18:24
  4. Reakcí: 244
    Poslední příspěvek: 15-02-2005, 07:06
  5. Reakcí: 93
    Poslední příspěvek: 17-05-2004, 09:04