Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IV. oficiální sraz ce4you :: Bzenec, květen 2005, hotel Bzenec

ipf (2136)|11.4.2005 09:44
[QUOTE="Chuck"]:D No zkusím ale ona je někdy hrozně zodpovědná :o)))) [/QUOTE]
Copak já a šeba jsme málo zodpovědní?:D :D :D
Chuck (284)|11.4.2005 09:46
To by mě nenapadlo ani v nejhorším snu...:D :D :D
Šeba_oldd (1184)|11.4.2005 14:09
Holky chtely take jet - jeste uvidim , ale znate to nekolikati nasobna utrata a polovicni zabava :D
Chuck (284)|11.4.2005 15:16
:)) Tak to znám velice dobře :o)))
LCC6 (38)|11.4.2005 21:46
pokud by vitezil ten radotin ... v mistni sokolovne je spousta matraci a zinenek a slozi se tam i 80 hracu a ubytovani zadara :-) takze kdo by byl pro polni podminky (zadny lux pokojicky, spolecna sprcha)?
Zdenek Malinsky (9781)|11.4.2005 22:08
Přečti si první příspěvek
Ach jo :? :sarcastic: :(
Miloš Strouhal (3997)|11.4.2005 22:09
[QUOTE="LCC6"]pokud by vitezil ten radotin ...[/QUOTE]Klíďo píďo, když to všechno zařídíš, vyjednáš, zajistíš.. ;)
A jak by se řešilo jídlo a nezbytné občerstvení? Budeš nám vařit? A točit pivo? :) A co když nás přijede vážně 80, zvládneš to?..
LCC6 (38)|12.4.2005 13:18
tak se psravcem to vyjednam, to je to nejmensi. jidlo by si kazdej musel chodit do hospody (v okruhu 500m sou asi 4 - jidla od 50kc do 500kc) a pokud se slozime na par sudu a zalohu na pipu, tak to z pivni pohotovosti provezu. a pokud sem dobre cet tak becher je taky za pipou zaucen a ja sem tez mel brigadu jako pingl a vycepni. W
ipf (2136)|12.4.2005 14:47
[QUOTE="LCC6"]tak se psravcem to vyjednam, to je to nejmensi. jidlo by si kazdej musel chodit do hospody (v okruhu 500m sou asi 4 - jidla od 50kc do 500kc) a pokud se slozime na par sudu a zalohu na pipu, tak to z pivni pohotovosti provezu. a pokud sem dobre cet tak becher je taky za pipou zaucen a ja sem tez mel brigadu jako pingl a vycepni. W[/QUOTE]

Výborně. Takže už Ti chybí jen pár stolů a židlí, nějaké zásuvky, sklo na pivo, rychlovarná konvice na kafe a beechera si ukecáš sám ;) .
Příští sraz je tvůj ;) .
Johana_ce4you (73)|12.4.2005 14:52
[QUOTE="ipf"][QUOTE="LCC6"]tak se psravcem to vyjednam, to je to nejmensi. jidlo by si kazdej musel chodit do hospody (v okruhu 500m sou asi 4 - jidla od 50kc do 500kc) a pokud se slozime na par sudu a zalohu na pipu, tak to z pivni pohotovosti provezu. a pokud sem dobre cet tak becher je taky za pipou zaucen a ja sem tez mel brigadu jako pingl a vycepni. W[/QUOTE]

Výborně. Takže už Ti chybí jen pár stolů a židlí, nějaké zásuvky, sklo na pivo, rychlovarná konvice na kafe a beechera si ukecáš sám ;) .
Příští sraz je tvůj ;) .[/QUOTE]

Bacha na věc. V tělocvičně není dost přípojek na ele. Aby LCC6 nešlapal při tom točení pivka i dynamo. :D :D :D
Miloš Strouhal (3997)|12.4.2005 15:07
Stačí nám pár zásuvek, dvě, tři, vezmem holt nějakého toho "psa" či rozdvojky..
Falco_ce4you (311)|12.4.2005 15:20
Pozor, pozor! Aby někdo nemusel stát čestnou stráž u pojistek! :D
Když jsem v Žampachu viděl tu baterii PDAček a NTB, tak aby to jistič vydejchal! ;)
LCC6 (38)|12.4.2005 21:18
tak nejakej ten pullitr si urcite kazdej ukrad v hospode, takze si priveze.elektriky tam je dost, dokaze to pohanet i velice silnou audioaparaturu.
ale jak tu uz nekdo psal, sou tu studenti (ja) kteri 3x obrati kazdou stovku nez ji utratej.
ale asi neni zajmu moc, nebudu se vam montovat do poradani, asi sem moc sporivej a moc ochotnej delat kompromisy.
Pinochio (424)|12.4.2005 21:22
[QUOTE="LCC6"]tak nejakej ten pullitr si urcite kazdej ukrad v hospode, takze si priveze.elektriky tam je dost, dokaze to pohanet i velice silnou audioaparaturu.
ale jak tu uz nekdo psal, sou tu studenti (ja) kteri 3x obrati kazdou stovku nez ji utratej.
ale asi neni zajmu moc, nebudu se vam montovat do poradani, asi sem moc sporivej a moc ochotnej delat kompromisy.[/QUOTE]
Nejsi jediný student, jsem pro.
Můžem to pracovně nazvat letní tábor :D .
Miloš Strouhal (3997)|12.4.2005 21:31
[QUOTE="LCC6"]
ale asi neni zajmu moc, nebudu se vam montovat do poradani, asi sem moc sporivej a moc ochotnej delat kompromisy.[/QUOTE]Ale nepovídej! Zájem je, neboj. A zvlášť ted po daních..:? A navíc budu koncem roku taky zase poloviční student, tak si klidně začnu zvykat už teď. Takže jestli seš aspoň trochu schopnej to všechno obstarat, zařídit, a zorganizovat, nevidím nejmenší problém proč do toho nejít. Pokud to nevzdáš, klidně ti s tim i pomůžu, bude-li to v mých silách. ;)
Pinochio (424)|12.4.2005 21:37
Taky pomůžu, moje prodlužky jsou pověstné :)) .
karlic (707)|13.4.2005 08:06
:dead:
Johana_ce4you (73)|13.4.2005 08:53
Počkejte s tím Radotínem na léto. V květnu dokáže být u země v tělocvičně dost chladno. A navíc teď už má ipf zorganizován ten Bzenec.
Miloš Strouhal (3997)|13.4.2005 09:02
No vždyť ano, tohle by byl až další sraz, někdy v létě.. Pokud se toho LCC6 ujme.. Jinak je další sraz opět na ipfovi, pokud se mu bude do toho opět chtít.;) :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|13.4.2005 09:59
Pro Karlice:
Kdo se Tě měl zastávat? Kdybys měl o dvě 4 míň, mohli Tě vzít na dráhu, ale hlavně bys uměl číst, co napsal Ipf si přečetl a nemusel se tady ztrapňovat. Mysllím, že to napsal dost jasně.

V Bzenci je to taky kvůli Moravákům a Slovákům, kteří si stěžovali, že to je do Úpy nebo Prahy mají daleko. Takže jsem zvědavý, kolik jich bude.
------------
Do tělocvičny nejedu. Jen to slovo slyším, dělají se mi potničky a chytá mě astmatický záchvat.

Volím Asii. Už chodím na očkování.;)
Chuck (284)|13.4.2005 10:53
Jasně maximálně k Šebovi na zahradu :o)))
LCC6 (38)|13.4.2005 13:38
ok, tak se posnazim vyjednat u správce sokolky kdy by nas byl ochotnej tolerovat. nechtelo by to spis zalozit nove tema? tohle ttrochu vedle IV srazu ... W
beecher (9270)|13.4.2005 13:53
[QUOTE="LCC6"]ok, tak se posnazim vyjednat u správce sokolky kdy by nas byl ochotnej tolerovat. nechtelo by to spis zalozit nove tema? tohle ttrochu vedle IV srazu ... W[/QUOTE] Si ho zaloz sam, ne? Ale doporucuji 1) po IV. srazu a 2) s anketou, zda-li to spani na zemi vsichni prezijem... ;)
Šeba_oldd (1184)|13.4.2005 13:57
[QUOTE="Chuck"]Jasně maximálně k Šebovi na zahradu :o)))[/QUOTE]
U me to urcie vyresime - jednou - musim jeste udelat latriny:D :D :D
beecher (9270)|13.4.2005 13:59
[QUOTE="Šeba"]me to urcie vyresme - jenou - musim jeste udelat latriny:D :D :D [/QUOTE] Toi Toika ti priveze nejaky suchace... ;) :D
Zdenek Malinsky (9781)|13.4.2005 14:43
Můžu půjčit z práce. Na vechtrech mají 2 dřevěné kadibudky. Hlavně aby si někdo nezadřel třísku do......:D :D :D :D :D
Johana_ce4you (73)|14.4.2005 08:25
Tak vás poslouchám a nestačím se divit ;)... mám návrh na super polní podmínky... skautský tábor -nejbližší civilizace 3km (penzion), nejbližší vesnice 15km, spaní v stanech s podsadami, polní kuchyně na originál dřevěná přírodní polena. Chladnička v potoce, sprcha na ruční pumpu a latrinky přesně toho slova smyslu ne nějaké luxusní kadibudky:sarcastic: .O techniku netřeba se bát, na to se tam vždycky večer nastartoval generátor - teda když někdo měl poruce benzin.:O Ale zase bychom si mohli u táboráku vyprávět, jak by to pěkně chodilo, kdyby to chodilo. :D :D :D Ale pokud by někdo chtěl vyzkoušet hvězdářský SW, měl by ideální šanci. :D
Johana_ce4you (73)|14.4.2005 08:32
Šebo, co se těch latrin týká, zajeď si ke skautum na radu. Popíšu ve stručnosti: Díra do země - poleno na jedné i druhé straně, na to prkno. Pardon - s dírou u prostřed. S odpovídající dírou uprostřed. Okolo zavěsit šedozelené (pánové si jistě na tu barvu vzpomenou), k tomu připravené látkové zábrany, vedle kýbl s vápnem a druhý s dezinfekcí. Po odjezdu se zahází zeminou. Druhý rok se vykope díra vedle. POZOR nesplést směr. Jednoduchost maximální, praktičnost veliká, radost z pohnojené zahrady neutuchající. :D :D :D
Šeba_oldd (1184)|14.4.2005 08:45
JO JO musime proverit mobilnost nasich mobilnich zarizeni. Myslim ze nas to jednou nemine - je tady stale vice priznivcu.
Sraz bude tak dlouhy jak dlouho nam vydrzi baterie cize asi 3 - 5 hodin.Po te uz se muzeme oddavat - jen flashovani a upgrade svych zaludku a hlav s mobilnim pullitrem :D - idila o ktere se vyvojarum jen zda:yes:
beecher (9270)|14.4.2005 09:33
[QUOTE="Johana"]...-nejbližší civilizace 3km (penzion), nejbližší vesnice 15km...[/QUOTE] Johano, to mi prijde, jak kdybys nikdy necetla tohle: http://www.bestijka.cz/texty/programatori.asp, pravidlo ctvrte... ;)
Šeba_oldd (1184)|14.4.2005 10:11
[QUOTE="beecher"] Johano, to mi prijde, jak kdybys nikdy necetla tohle: http://www.bestijka.cz/texty/programatori.asp, pravidlo ctvrte... ;)[/QUOTE]

Ja jsem Vam to rikal je to tak
Johana_ce4you (73)|14.4.2005 10:39
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Johana"]...-nejbližší civilizace 3km (penzion), nejbližší vesnice 15km...[/QUOTE] Johano, to mi prijde, jak kdybys nikdy necetla tohle: http://www.bestijka.cz/texty/programatori.asp, pravidlo ctvrte... ;)[/QUOTE]
Já to číst nepotřebuju :)) stačí, když to moje okolí dodržuje.:D :D :D a na tom skautskym víkendu jsem ozkoušela, co vlastně MDAII vydrží v reálu. :yes: DOST:yes: :yes:
beecher (9270)|14.4.2005 10:54
[QUOTE="Šeba"]Ja jsem Vam to rikal je to tak[/QUOTE] Co jsi nam, Sebo, rikal? :D
Šeba_oldd (1184)|14.4.2005 10:57
[QUOTE] - idila o ktere se vyvojarum jen zda[/QUOTE]
beecher (9270)|14.4.2005 11:15
[QUOTE="Šeba"][QUOTE] - idila o ktere se vyvojarum jen zda[/QUOTE][/QUOTE]Jo tak!!! :D :D :D
Uprimne, na fastfoody moc nejsem, ale takova nedostupnost civilizace je vazne tristni... ;)
Johana_ce4you (73)|14.4.2005 11:47
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Šeba"][QUOTE] - idila o ktere se vyvojarum jen zda[/QUOTE][/QUOTE]Jo tak!!! :D :D :D
Uprimne, na fastfoody moc nejsem, ale takova nedostupnost civilizace je vazne tristni... ;)[/QUOTE]
Hele, to byl vtip na to, jak se začal plánovat sraz v tělocvičně (jakžtakž ucházející, ale...) a pak na zahradě :)) ...
ipf (2136)|14.4.2005 16:48
Zatím jsem se nepřipojil k názoru na tělocvičnu, ale měli byste také myslet na bezpečnost svých cihel a příslušenství, zejména v době, kdy budete obědvat v nějaké 500 metrů vzdálené hospůdce. Mnoho z vás to ani netuší, ale po našem odjezdu z Troníčka postrádá Mrož obě originál DVD Kabátů a Šebovi v krabici s doplňky (které nám přivezl za směšné ceny v porovnání s obchody v Praze) pár kousků také chybělo. To, že někdo omylem odveze i to, co mu nepatří, se stává, problémem ale je, že nenajde odvahu to přiznat a vrátit.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|14.4.2005 18:31
No to jsem opravdu netušil, to s tou krabicí od Šeby, to jsi mne zase srazil do reality... byl jsem tam jen jeden den a mám stále vzpomínku na fajnově prožitý den s partou vstřícných a na stejnou vlnu naladěných lidí... mnoho důvěrně známých nicků má konečně přiřazený ksicht ;) ... a teď taková jobovka. On tam byl kolem té krabice docela chaozzz, ale že toho někdo zneužije... proč jsi o tom neinformoval dříve, možná to někdo skutečně opomenul zaplatit a nedošlo mu, že to není dárek od Šeby grátis, ale že to lze koupit za pidicenu...
Šeba_oldd (1184)|14.4.2005 22:45
Bohuzel je to tak - do Bzence snad zase neco dovezu ,ale budu muset byt vice obezretny:O A to me uz tolik nebude bavit.:D
Miloš Strouhal (3997)|15.4.2005 01:09
Tak to je docela ostuda..:? Inu, Češi se asi prostě nikdy nezapřou..:(
hybo (3107)|15.4.2005 07:26
Slovaci jsou stejni, tak klidek :oops: Ale ja jsem vul a tak verim, ze vetsinou se jedna o nahodne nedopatreni.
Johana_ce4you (73)|15.4.2005 07:51
[QUOTE="xp"]Tak to je docela ostuda..:? Inu, Češi se asi prostě nikdy nezapřou..:( [/QUOTE]
Nemusíš hned nadávat na Čechy. Tohle najdeš všade. Je ale hrozná mizérie, že to nastane i u takový správný fandovský bandy jako jsou cihláři, ale znáš to, jak se sejdou víc než dva lidi...:((
Chuck (284)|15.4.2005 08:26
Fakt ostuda :no: No příště holt musíme dávat bacha. Je to smutné takhle to kazit. To abych si příště dával pozor na notebook.....No ale třeba se někdo chytne za nos a doplatí to. A nakobnec myslím, že do Bzence stejně dorazí jenom skalní takže snad bude tato nepříjemnost zapomenuta.:((
Falco_ce4you (311)|15.4.2005 11:14
Čtu a nestačím se divit! :(

Nechci nikoho omlouvat, ale opravdu si myslím že to bylo nedopatření, protože tam bylo spousta lepších věcí než nějaké kablíky a pouzdra.
A vzhledem k tomu, že vedle normálně fungovala hospoda a každej "necihlák" mohl k nám klidně zabloudit a v podstatě vzít co chtěl, utvrzuje mne to v názoru že to někdo prostě jen "zapomněl" zaplatit.
ipf (2136)|15.4.2005 11:28
Také si myslím, že se jedná o náhodu a že by bylo vhodné to Šebovi doplatit.
Ale nějak se nikdo nehrne na další sraz, zejména Moraváci a Slováci jsou dosud zastoupeni pouze Petrem Schinzelem, který ale dokázal přijet i přes půl republiky.
Šeba_oldd (1184)|15.4.2005 11:37
No o nahodu se nejedna - z nekterych pouzder proste zmizel jen clip na opasek - to bylo ve trech pripadech, jeden kabel k MDA a dve kozena pouzdra uz ani nevim na co. Je to jedno - nereste to - prisel jsem v zivote o vic:D. Co me vadi vice jsou ty DVD - protoze vim ze tam urcite byly - koukal jsem na ne.
ipf (2136)|15.4.2005 13:24
Tak jsem měl čas pročíst diskuze k předchozím srazům a našel jsem 6 lidí, kteří nepřijeli z důvodu daleké cesty do Čech; zatím se z nich nepřihlásil ani jeden.
Pro všechny mám jednu informaci: na sraz (původně v Radotíně) potvrdil účast zástupce jedné společnosti, který by mohl mnohým z nás odpovědět na mnohé otázky. Na sraz do Bzence přislíbil přijet také, takže se účastníci mají na co těšit.
hybo (3107)|15.4.2005 13:54
z FS? ;)
Šeba_oldd (1184)|15.4.2005 14:46
Myslis Standu Grosse? :D
dort (1212)|17.4.2005 09:05
stránky na hotel Bzenec jsou KO :-(

a tak se chci zeptat, zda netušíte jak je to s čtyřnohými členy rodiny - pes labrador?

Začínám zvažovat účast, ale bohužel "havěť" musím vzít s sebou - dítě, pes :-)