Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IV. oficiální sraz ce4you :: Bzenec, květen 2005, hotel Bzenec

karlic (707)|20.3.2005 20:42
Pokud má na sraz přijet 30 lidí z Prahy a 2 lidi z Ostravy, tak se raději těch 30 pražáků složí na dopravu dvou ostraváků, než by se skládali dva ostraváci na dopravu 30-ti pražáků :D :$: :!:
A teď vážně, jet skoro až na Slovenské hranice je prostě uchylárna. Dejte hlavy dohromady a pište, jestli byste byli ochotni šoupnout termín o týden:!: Pokud by se šoupnul termín o týden, tak můžeme jet za 870Kč na celý víken na ten penzión Démon, kam jezdí vlaky a městská doprava z Prahy.
Nebo dejte něco na půli cesty Praha - Ostrava (což je Ústí nad Orlicí :) )
Ne že bych byl bez :$: , ale vyhodit prostě více jak 1000Kč za benzín a za zálohu na ubytování skoro na Slovensku dalších 1000Kč, k tomu něco za chlast a ještě zabít celý den v autě je prostě pro mě neakceptovatelné a tudíž bych nejel. Po D1 jezdím a vím, že je z 50% na D1 problém. Ach jo :no:

Petr Schinzel (84)|20.3.2005 21:14
Teda já jsem pro Moravu.Už mě nebaví cestovat takovou dálavu jako vždycky.Petr
Zdenek Malinsky (9781)|26.3.2005 14:16
Tady je další návrh. Přesunuto z diskuze k III.srazu.
[QUOTE="Molex"]Jen bych měl návr na místo konání dalšího srazu... No co takhle Kutná Hora? Je tam pár středověkých památek a celkem slušně vybavený velký hotel s přístupen na internet a salónkem (www.medinek.cz). Navíc je zhruba uprostřed ČR (asi 50km od Prahy). Napište co si o tom myslíte...[/QUOTE]
Pavel Koza (4761)|26.3.2005 22:12
Ja bych k teto diskuzi prispel par body:

1. Po prvnich trech srazech je kolega ipf naprosto zaslouzene jmenovan do funkce hlavniho organizatora ctvrtletnich tridnich srazu;) Dozivotne:yes:
2. S rostoucim poctem lidi bude nutne trochu omezit demokraticnost vyberu, jinak se nakonec nikam nedostanem. Navrhuji dvoukolove hlasovani - napred KAM se pojede (vyber z nekolika lokalit) a pak KDY se tam pojede. Nasledne se da par dni na zavazne prihlasky a pak se to objedna. Sice to nebude tak mile jako dosud, ale zase se ipf nebude dostavat do trapnych situaci, kdy prijedou dve tretiny ohlasenych lidi...
3. Pokud jde o misto, tak je sice fakt, ze nejvetsi cast ucastniku minulych srazu je z mist kolem Prahy, ale to nelze brat za 100% vypovidajici - pro lidi z Moravy ci Slezska to bylo vzdy daleko, takze cast proste nejela. A nezapominejte, ze velkou cast ctenaru tvori i lidi ze Slovenska, kteri by mozna radi nekam k Vlasimi prijeli take. Takze by vubec nebylo od veci to jednou za cas (rok, rok a pul) udelat i hodne daleko od Prahy, i za cenu, ze nekteri od Prahy proste nedorazi...

Diky bodu tri je ale problem s mistem. Jeden z hlavnich duvodu tak skvele organizace ze strany ipfa je to, ze osobne dobre znal majitele tech ubytovacich zarizeni a dokazal tam vytvorit luxusni podminky, kdy mu i majitele vychazeli vstric na obcas neobvykle zadosti;) Takze to neni jen o tom najit penzion se 40ti luzky...
karlic (707)|27.3.2005 10:22
[QUOTE="Pavel Koza"]
Navrhuji dvoukolove hlasovani - napred KAM se pojede (vyber z nekolika lokalit) a pak KDY se tam pojede. Nasledne se da par dni na zavazne prihlasky a pak se to objedna.[/QUOTE]
Naprosto s tebou Pavle souhlasím. Ty lokality ale navrhni demokraticky, to znamená něco kolem Prahy, pak něco na Moravě a ve Slezsku.
Sem s tím hlasováním :yes:
Pavel Koza (4761)|27.3.2005 10:52
Ne ja, ipf;)
ipf (2136)|27.3.2005 11:44
Momentálně stále řeším Bzenec (i když díky záplavě daňových přiznání není tolik času, kolik bych potřeboval). Výsledek se dozvíte koncem příštího týdne.
Zdenek Malinsky (9781)|27.3.2005 12:24
Pavle, možná by si mohl hodit na titulní stranu výzvu, že hledáme někoho, kdo má hotel nebo penzion (nebo známého, kamaráda) a uvést podmínky (cena, počet lidí až na poslední chvíli). Třeba se najde někdo z Moravy či Slezka. Ať to není vše jen na ipfovi.

Krásné svátky jara všem. U nás to vypadá teď spíš na podzim. :(
karlic (707)|27.3.2005 12:45
[QUOTE="ipf"]Momentálně stále řeším Bzenec (i když díky záplavě daňových přiznání není tolik času, kolik bych potřeboval). Výsledek se dozvíte koncem příštího týdne.[/QUOTE]
To znamená, že to o nějakém hlasování o lokalitě nebude :(
Pavel Koza (4761)|27.3.2005 13:08
[QUOTE="karlic"]To znamená, že to o nějakém hlasování o lokalitě nebude :( [/QUOTE]

Smankote, za mesic se ma jet tak ted tezko bude ipf delat vsechno od zacatku... Myslel jsem to do budoucna. A zaroven jsem se snazil vysvetlit, ze usporadat sraz neni o tom zabodnout prst do mapy a najit prvni vetsi hotel... To by samozrejme slo, ale kazdy by musel jit na vlastni triko - musel by si vse zaridit sam objdenavkou pokoje pocinaje a jidlem konce. Pokud chceme srazy v duchu tech predeslych, tak se spoluorganizator musi znat s majitelelm trochu dele nez par minut...

[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Pavle, možná by si mohl hodit na titulní stranu výzvu, že hledáme někoho, kdo má hotel nebo penzion (nebo známého, kamaráda) a uvést podmínky (cena, počet lidí až na poslední chvíli). Třeba se najde někdo z Moravy či Slezka. Ať to není vše jen na ipfovi.[/QUOTE]

Ted to nebudem komplikovat, kaft uz je to relativne za par, hned po 4. srazu nejakou vyzvu na prvni stranku prilepim.
karlic (707)|28.3.2005 09:10
[QUOTE="ipf"]Momentálně stále řeším Bzenec (i když díky záplavě daňových přiznání není tolik času, kolik bych potřeboval). Výsledek se dozvíte koncem příštího týdne.[/QUOTE]
Poté co vypadl Troníček, tak v hlasování vítězí "Radotín: hotel SQUASH" a ne Bzenec! Na Bzenec žádné hlasování nebylo, takže je to oničem :no:

Termín je, tak dej aspoň prosím přehlasovat Radotín a Bzenec, ať v tom hlasování nejsou lži:!:
ipf (2136)|28.3.2005 09:31
[QUOTE="karlic"]...Poté co vypadl Troníček, tak v hlasování vítězí "Radotín: hotel SQUASH" a ne Bzenec! Na Bzenec žádné hlasování nebylo, takže je to oničem :no: Termín je, tak dej aspoň prosím přehlasovat Radotín a Bzenec, ať v tom hlasování nejsou lži:!: [/QUOTE]

Neboj, hlasování bude, ale nejdříve musím mít na Bzenec potvrzený termín a znát podmínky (abychom ho hned zase nerušili). Tak vydržte.
Pinochio (424)|31.3.2005 19:48
Navhuji okolí Olomouce, je to dobře dostupné z Prahy i ze Slovenska, o Moravě nemluvě.
ipf (2136)|31.3.2005 22:32
[QUOTE="Pinochio"]Navhuji okolí Olomouce, je to dobře dostupné z Prahy i ze Slovenska, o Moravě nemluvě.[/QUOTE]

Pinokio. O tobě platí dvojnásob, aby sis přečetl pokyny pro diskutující a pak sem něco napsal.
Anebo jinak. Přihlásil ses, doporučil Olomouc, tak psotě najdi nějaké příhodné místo, zarezervuj ho a my přijedem. OK?
Chuck (284)|1.4.2005 09:32
Tedy pánové tahle komunikace tady začíná trochu připomínat parlament. Vždyť je to tak jednoduché..kdo chce pojede kdo nechce bude holt doma. Tak co pořád řešíte? Ipf to organizuje za 1 a pokud ho chce někdo následovat má možnost. Zatím se ale takový člověk nenašel. Takže navrhuji redukci této diskuze na opravdu věcné připomínky. Myslím, že zálohou na pobyt tyhle řeči odpadnou a bude víc času se připravit na cestu :)) Ipfe nedáme tě......:yes:
dort (1212)|1.4.2005 11:53
pravidelně nakukuji a čekám co bude, či nebude neb pokud dovoli cas a rodina, tak bych se rad zúčastnil :-)

to co jsem četl o předchozích srazech mne nadchlo, a tak se rád přidám a zálohu zaplatím :-)

P.S. Radotín je moc krásný :-)
Miloš Strouhal (3997)|1.4.2005 11:54
Jo, jo, Radotín je nejkrásnější místečko na zemi..;) :yes: Zvlášť pro pořádání srazů jako je ten náš, ale pojedu tam, kam určí ipf. Pryč s demokracií!!!, termín i místo by si měl určit ipf sám, aby to maximálně vyhovovalo právě jemu, když to vždy tak pracně pořádá, a má s tim tuny a tuny starostí:!: My ostatní se musíme přizpůsobit, a buď nam to sedne, nebo ne, ale ať tak či tak, stejně se nezavděčí všem, takže je nakonec stejně jedno kdy a kam pojedem.. Já hlasuji pro zrušení hlasování, ať to celkově rozhodne ipf sám. S demokracií na tomto serveru se totiž daleko nedostanem, taky by se mohlo stát, že se nikam nakonec nepojede..:?
Falco_ce4you (311)|2.4.2005 01:05
Mám kontakt na horský penzion u Liberce. Počítal jsem, že by se to kolem 1000.- na os. mohlo vejít.

Ptám se - je pro vás Liberec přijatelný, mám prozkoumat terén, nebo je to stráááášně daleko a mám na to zapomenout?

Pavle, mohl bys dát na hlavní stránku link na tuhle diskuzi? Podle mne spousta lidí ani netuší o hlasování o hotýlky, termínech a pod.
ipf (2136)|2.4.2005 07:30
Omlouvám se za ticho po pěšině, ale situace se nevyvíjela, tak jsem zbytečně nechtěl dělat rozruch. Aktuální stav najdete jako vždy v prvním příspěvku.
Zdenek Malinsky (9781)|2.4.2005 11:45
Já bych to nehrotil. Pavle, nech teď Radotín, na vinobranní nebo do sklípku pojedeme až na podzim.;)
ipf (2136)|5.4.2005 13:25
Aktuální info ke srazu:
podařilo se mi získat Bzenec, 8 studií s 2 x 3-lůžkovými pokoji, tj. celkem 48 míst. Cena za osobu včetně plné penze se bude pohybovat okolo 800 Kč za víkend. Více informací večer, takže vydržte i s přihláškami.
beecher (9270)|5.4.2005 13:35
Vypada to podle tech fotek pekne, ale to tam budem jak naka honorace... :D
karlic (707)|5.4.2005 18:58
[QUOTE="ipf"]
Neboj, hlasování bude, ale nejdříve musím mít na Bzenec potvrzený termín a znát podmínky (abychom ho hned zase nerušili). Tak vydržte.
[/QUOTE]
Prosímtě IPFe, bude to hlasování jak si sliboval nebo si rozhodnul?
ipf (2136)|5.4.2005 19:17
[QUOTE="karlic"]...Prosímtě IPFe, bude to hlasování jak si sliboval nebo si rozhodnul?[/QUOTE]

Demokracie skončila, zůstalo příliš málo času a jak o Radotín, tak o Bzenec je další zájem. Takže se hlašte, zejména Moraváci (podle úspěšnosti budeme zvažovat opakování na vinobraní ;) ).
Šeba_oldd (1184)|5.4.2005 19:22
Jedu tam kde to bude.:D Muj hlas muzes pocitat do Bzence i do Radotina a treba i do pekla:D
karlic (707)|5.4.2005 20:04
Takže se hlásím do Radotína. Pokud bude Radotín, tak vemu krámy jako posledně: WiFi připojení, Ethernet připojení, napojení na Internet a možná už budu mít k nahlédnutí MDA4 :) Do Bzence bohužel na 100% nepojedu (možná na podzim na vínečko :)) )
beecher (9270)|5.4.2005 20:13
[QUOTE="karlic"]Takže se hlásím do Radotína...[/QUOTE] Tady nekdo neumi cist... Vid, karlici? :sarcastic:
Radotin nebude...
beecher (9270)|5.4.2005 20:18
[QUOTE="Šeba"]Jedu tam kde to bude.[/QUOTE]Presne, to jinak ani nejde... ;)
karlic (707)|5.4.2005 20:25
[QUOTE="ipf"]jak o Radotín, tak o Bzenec je další zájem. Takže se hlašte, zejména Moraváci (podle úspěšnosti budeme zvažovat opakování na vinobraní ;) ).
[/QUOTE]

A co tohle Bechere? Pochopil jsem z toho, že nebude hlasování, že se máme přihlásit kam chceme ;)
beecher (9270)|5.4.2005 20:33
[QUOTE="karlic"]A co tohle Bechere? Pochopil jsem z toho, že nebude hlasování, že se máme přihlásit kam chceme ;) [/QUOTE] To jsi to pouze spatne pochopil... Hlaseni Moravaku je vyzva, abychom tam neprijeli jenom my z Prahy... Jinak viz prvni prispevek, jak to ipf stale zduraznuje, ze... ;)
karlic (707)|5.4.2005 20:45
Tak pokud jsem to špatně pochopil, tak se tam tedy mějte. Organizace této akce mi připadala jako vystřižená z jedné špatné doby. Ať se odhlasuje cokoliv, udělá se to stejně nějak jinak. Pak lidi uklidníme, že se bude hlasovat znovu a pak pro jistotu řekneme, že už není čas, aby to hlasování nedopadlo náhodou jinak, než si "organizátoři" přáli. Ach jo :mad: Sorry za ten výlev, ale fakt se mi tento postup nelíbil :sarcastic: a nelíbí :sarcastic:
Pinochio (424)|5.4.2005 21:55
Dejte odkaz na hlavní stránku, jako má 1/2/3. sraz. Ať je to více na očích.
Díky.
Zdenek Malinsky (9781)|5.4.2005 21:57
Účast není povinná. Pane Bože, Karlici, co na tom nechápeš? Už to tu bylo vysvětleno snad stokrát. Ty si myslíš, že to Ipf mění dle svých potřeb a přání? Já být na jeho místě a číst teď třeba Tvoje reakce, tak se na to všechno vy.... (...kašlu).
:(
Chuck (284)|5.4.2005 22:15
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Účast není povinná. Pane Bože, Karlici, co na tom nechápeš? Už to tu bylo vysvětleno snad stokrát. Ty si myslíš, že to Ipf mění dle svých potřeb a přání? Já být na jeho místě a číst teď třeba Tvoje reakce, tak se na to všechno vy.... (...kašlu).
:( [/QUOTE]
100% Souhlas a Ipfe bravo, dáme pořádné víno společně s Šebou a spol.:D
beecher (9270)|5.4.2005 23:07
[QUOTE="karlic"]Tak pokud jsem to špatně pochopil, tak se tam tedy mějte. Organizace této akce mi připadala jako vystřižená z jedné špatné doby. Ať se odhlasuje cokoliv, udělá se to stejně nějak jinak. Pak lidi uklidníme, že se bude hlasovat znovu a pak pro jistotu řekneme, že už není čas, aby to hlasování nedopadlo náhodou jinak, než si "organizátoři" přáli. Ach jo :mad: Sorry za ten výlev, ale fakt se mi tento postup nelíbil :sarcastic: a nelíbí :sarcastic: [/QUOTE]
Karlici, ipf uz tady nekolikrat zadal ostatni, aby se ujali organizace dalsiho srazu. Jelikoz se nikdo neprihlasil, tak to vzal zase na sebe. Byla ti dana moznost to zorganizovat. Ja na to nemam, tak radeji drzim, jak se rika, hubu a krok a jsem velmi rad a timto mu dekuji, ze se toho ujima a to velmi zodpovedne a dobre. Pravda, v nekterych momentech trochu nedemokraticky (jako je tento), ale ted uz se opravdu asi neda nic jineho delat, protoze by se taky mohlo stat, ze by zadny sraz nemusel byt. Jenze u nej si muzu byt jist, ze to bude v pohode.
Dalsi veci, jak ipf psal a ja snad dobre pochopil, Radotin je v tom terminu obsazen. Takze ipf musel najit a nasel dalsi hotel, kde k nam budou sdilni a chapajici a kam muzeme hlavy slozit. Pravda na Morave, ale co? CR neni jenom Praha a jeji okoli. Pokud se ti nechce cestovat, to bohuzel uz za tebe nevyresime.
Jinak k tomu hlasovani, ipf se omlouval, ze to nepujde v danych zarizenich z duvodu, za ktere on nemuze. Tak to zkus pochopit, ju? Nebo si mame o tobe myslet, ze se projevujes typicky cesky? Vsechno kritizovat, ale udelat neco je velky problem? Asi ne, ze...
ipf (2136)|6.4.2005 00:00
[QUOTE="karlic"][QUOTE="ipf"]jak o Radotín, tak o Bzenec je další zájem. ....[/QUOTE]
...-Pochopil jsem z toho, že nebude hlasování, že se máme přihlásit kam chceme ;) [/QUOTE]

Bohužel jsi to pochopil špatně.
Abych vyhověl opakovanému přání příznivců ce4you z Moravy a Slovenska, kteří by také rádi poznali moderátory a další osobně, našel jsem JUNIORHOTEL v Bzenci, který by mohl vyhovovat. Bohužel, v našem termínu (ale nejen v našem) byl blokován pro cestovku, která ale měla zájem jen o půlku, ale nebyla schopna se rozhodnout pro jakou (zda hotel či penzion). Dnes jsem trochu zatlačil na pilu a (velmi příjemná a ochotná) recepční nakonec přinutila cestovku se vyjádřit, zarezervovat si hotel a uvolnit pro nás penzion. Jenže jsem musel okamžitě rezervovat celou kapacitu a zítra posílám objednávku na rezervaci 48 míst á 480 Kč s tím, že do 5.5. mohu odřeknout bez stornopoplatků, po té budu každé neobsazené lůžko platit. A navíc, lůžka, která odřeknu již nedostanu.

Co se týká Radotína, tam je situace obdobná a na náš termín se tlačí cestovka s frantíkama, takže jsem musel buď rezervovat a jít do rizika stornopoplatků anebo odřeknout.

A teď se bavme o demokracii a hlasujme o tom, kam pojedeme. Uvědomme si, že je květen, nejsilnější měsíc v cestovním ruchu. Ani jeden hotel nás nepotřebuje, mají několikanásobné poptávky na kapacitu se 100% počtem účastníků a ne jako my, když dva týdny před srazem nebudu schopen říct, kolik nás vlastně přijede.
Takže si demokraticky můžeme založit diskusi na téma: Kam v listopadu a hlasujme, protože v listopadu budeme všude vítáni.
Chuck (284)|6.4.2005 07:48
Ipfe k tvému příspěvku není co dodat :yes: Akorát, že doufám, že nás do listopadu přeci čeká ještě sraz u Šeby na zahradě kde nebude elektřina. :D Už se těším jak pojedu podle Alturionu do Bzence. V Říčanech prý je taky pěkně, že Šebo :o)
paveluh_ce4you (300)|6.4.2005 12:32
[QUOTE="Chuck"] Už se těším jak pojedu podle Alturionu do Bzence. [/QUOTE]

No musím tě zklamat, ale dnes jsem přes Bzenec podle alturionu jel a teda nic moc :(( Jen rovná čára a v podstatě od Kyjova mě to ukazovalo nesmysly. Ještě že to tam znám a nemusel jsem de podle mapy řídit. Jinak pak jsem přepl na Kim a i když spousta lidí tímto softem opovrhuje, tak to navigovalo super.
:yes:
Pavel Koza (4761)|6.4.2005 15:39
[QUOTE="karlic"]Tak pokud jsem to špatně pochopil, tak se tam tedy mějte. Organizace této akce mi připadala jako vystřižená z jedné špatné doby. Ať se odhlasuje cokoliv, udělá se to stejně nějak jinak. Pak lidi uklidníme, že se bude hlasovat znovu a pak pro jistotu řekneme, že už není čas, aby to hlasování nedopadlo náhodou jinak, než si "organizátoři" přáli. Ach jo :mad: Sorry za ten výlev, ale fakt se mi tento postup nelíbil :sarcastic: a nelíbí :sarcastic: [/QUOTE]

Tak. Prvni reakci jsem si radsi automaticky zcenzuroval, protoze bych porusil hned nekolik svych pravidel pro diskuze. A protoze se mi to nechce psat podruhy, tak jen strucne - ipf neni zadna luxusni cestovka ci agentura, kde muzes bejt urazenej, kdyz se neskace jen podle tebe. ipf dela vsechno ve volnym case a bez naroku na jakoukoliv odmenu. Pokud mas vyhrady proti mistu / casu, tak se neda nic delat, hold se bez tebe budem muset obejit. Jestli se ti to nelibi, muzes nam vsem pristi kvartal ukazat sam, jak se to ma delat lepe, rychleji a demokraticteji (idealne tak, ze vyhovis uplne kazdemu), cimz si sam vyzkousis, ze to skutecne neni zadna sranda, jak si bohuzel od pocatku predstavujes. Nejvic tim potesis ipfa, ktery si usetri korunky za desitky telefonatu a nervy pri cteni reakci jako je ta tvoje. Uffff:dead:
Gvaks (114)|6.4.2005 22:44
Hezkýýý Bzenec, Morava, doufám, že mi do toho nic nevleze a budu se moct dostavit, ale spaní nepotřebuji jelikož to mám cca 30min autem.
každopádně jsem se při čtení dost pobavil nejvíce u příspěvků od karlice (nic osobního, ale jak praví klasik "chytrému napověz, hloupého trkni") :-)
a s heslem "nemusí pršet stačí když kape, ale houšť a větší kapky" skládám ipf poklonu za organizaci.

p.s.: ten odkaz na JUNIORHOTEL mi nejde otevřít
Zdenek Malinsky (9781)|6.4.2005 22:58
Ad odkaz na hotel
Asi mají poruchu, protože jsem to včera všechno prohlížel a šlo mi to. Vyzkoušej zítra.
Falco_ce4you (311)|7.4.2005 07:30
No, já nevím, nechci malovat na zeď, ale když se podívám přímo na Hotel Bzenec , mají tam napsáno "Provoz ukončen". Tak jen doufám, už kvůli IPFovi, že se ta zpráva týká pouze webu. :sarcastic:
Zdenek Malinsky (9781)|7.4.2005 13:37
Můžu vás všechny uklidnit. "Provoz ukončen" se týká opravdu jen webových stránek hotelu. Hotel slouží jako výukové středisko školy a učiliště a ta se slučovala s jinou školou, takže předělávají stránky. Hotel bude v provozu minimálně do konce roku.

Zatím se můžete kochat krásami města a okolí tady
ipf (2136)|7.4.2005 22:35
[QUOTE="Gvaks"]...p.s.: ten odkaz na JUNIORHOTEL mi nejde otevřít
[/QUOTE]

Odkaz opravdu nefunguje. Odpoledne jsem do hotelu volal, holčina na recepci (učnice) mi nedokázala odpovědět na důvod nefunkčnosti stránek, nicméně hotel funguje dál a naše rezervace platí.
Zdenek Malinsky (9781)|7.4.2005 22:45
Ipfe, taky jsem tam volal, ale s učnicí jsem nemluvil :( , ale asi nějakou mistrovou a ta mi řekla, co jsem psal výše.
ipf (2136)|10.4.2005 06:38
Penzion normálně funguje, takže se nebojte.
Jinak jsem očekával nával přihlášek z Moravy a Slovenska a nic.
ipf (2136)|10.4.2005 09:12
[QUOTE="Chuck"]Ipfe s tebou? Kdykoliv a kamkoliv..:o) :yes: [/QUOTE]

Ještě jsem neviděl vaší přihlášku. Anebo mamka po minelé oslavě odmítá účast :D .
Chuck (284)|11.4.2005 09:03
Já 99,9% mamka se chystá na zkoušky takže počet 1-3 upřesním.
ipf (2136)|11.4.2005 09:13
[QUOTE="Chuck"]Já 99,9% mamka se chystá na zkoušky takže počet 1-3 upřesním. [/QUOTE]
A slečna výčepní ;) ?
PS.
Mamku vem sebou, my už jí to do tý hlavy nalijeme (nebo něco jinýho). A pak: zkouška je od slova "zkusit", jinak by se tomu říkalo "dávačka" :D .
Chuck (284)|11.4.2005 09:16
:D No zkusím ale ona je někdy hrozně zodpovědná :o))))