Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IV. oficiální sraz ce4you :: Bzenec, květen 2005, hotel Bzenec

Zdenek Malinsky (9781)|17.4.2005 09:20
Zeptej se Ipfa nebo si tam zavolej: +420 518384527 (mail hotelbzenec@centrum.cz). Stránky hotelu se předělávají.:(
dort (1212)|17.4.2005 12:04
Takže konec úvah, nechtějí psi, nechtějí ani mne!

Škoda, tak někdy jindy :no:
Zdenek Malinsky (9781)|17.4.2005 12:11
To mě mrzí, ale se psem bude problém v 90 % českých ubytovacích zařízení. Stejně i u obchodů, možná lepší v restauracích. Chápej, že se bojí hygieniků.
dort (1212)|17.4.2005 12:21
Sorry zo OT, ale

pes není pro hygienu, ani další "exekutivní" složky problém, záleží jen na majiteli zařízení, zda ho přijme či ne a především záleží na soudnosti majitele zda má či nemá vychovaného psa!

Takže má podmínka zní kam já, tam pes, a znám dost a dost míst kam s ním mohu, a znám i přehršel ubytovacích zařízení, které pochopili, že je lepší účtovat od 200 ,- Kč za den pobytu psa, než přicházet o zákazníky, neb jsem zapřísáhlým odpůrcem psích hotelů a dalších velmi stresujících zařízení pro zvíře, které netuší proč bylo odloženo!

P.S. Vím, že to sem zcela nepatří, ale občas mám nutkání uvést různé kolující polopravdy / spíše by se mi chtělo napsat lži různých provozovatelůubytovacích, či stravovacích zařízení/ na míru pravou.

Mé znalosti vycházejí z osobních dotazů, právě na, v předchozím příspěvku zmiňovanou, "hygienu"

Medved_ce4you (200)|17.4.2005 12:39
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]To mě mrzí, ale se psem bude problém v 90 % českých ubytovacích zařízení. Stejně i u obchodů, možná lepší v restauracích. Chápej, že se bojí hygieniků.[/QUOTE]

Pokud pes nebeha po kuchyni, nebo v mistech, kde by mohl prijit do styku s jidlem (i v jeste nezpracovanem stavu, jako treba sklad potravin) neni pro hagienu zadnym problemem. Je to spise v tom, ze tech 90% zarizeni, resp. jejich majitelu, se na hygienu pouze vymlouva...
hybo (3107)|17.4.2005 13:04
vite, dalsi pohled je, ze majitele se boji, ze tim, ze tam budou nekdy mit psy budou odchazet zakaznici, co psy nemaji radi

ja psy zboznuju, stejne tak kocky a vsechna zvirata, kdo neveri, zaslu fotografie :D
ipf (2136)|17.4.2005 15:15
[QUOTE="hybo"]...ja psy zboznuju, stejne tak kocky a vsechna zvirata, kdo neveri, zaslu fotografie :D [/QUOTE]

já snim také v podstatě cokoliv :D :D :D ....
ipf (2136)|17.4.2005 15:15
Okrajová informace:
Uzávěrka přihlášek je 3. května, pak ruším veškeré volné pokoje, anebo si nerozhodnutí zaplatí zálohu na stornopoplatky.
Johana_ce4you (73)|18.4.2005 09:48
[QUOTE="Medved"][QUOTE="Zdenek Malinsky"]To mě mrzí, ale se psem bude problém v 90 % českých ubytovacích zařízení. Stejně i u obchodů, možná lepší v restauracích. Chápej, že se bojí hygieniků.[/QUOTE]

Pokud pes nebeha po kuchyni, nebo v mistech, kde by mohl prijit do styku s jidlem (i v jeste nezpracovanem stavu, jako treba sklad potravin) neni pro hagienu zadnym problemem. Je to spise v tom, ze tech 90% zarizeni, resp. jejich majitelu, se na hygienu pouze vymlouva...[/QUOTE]
Jo, na hygienu se vymlouvají, aby nemuseli říkat, že s 90% psy nejsou žádné problémy, ale těch zbývajících pět procent ti dokáže nadělat v hotelu pěknou paseku - bláto v posteli, štěkání v noci, očichávání a skákání na ostatní zákazníky. No, a protože se v hotelech bojí těch pěti procent nevychovaných, a protože nikdy nemůžou vysvětlit, proč tenhle může a ne ne, tak odmítají šmahem všechny. Takže jsou nakonec biti hlavně ti slušní s vychovaným psem. Blbý, co?
Zdenek Malinsky (9781)|18.4.2005 13:17
Johano, chybí Ti 5% psů. 90% slušných + 5% problémových = 95% a celek je 100%. Jediné, co mě napadá, že jsou to psi, které sní Ipf (viz.jeho příspěvek výše). :D :D :D

Koukám, že Johana není ještě přihlášená. Jak je to možné? :O Ty snad nepojedeš? :?
Johana_ce4you (73)|19.4.2005 07:18
No, přihlášená jsem byla a už nejsem. Rodina - dcera má dvacetiny.
Johana_ce4you (73)|19.4.2005 07:25
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Johano, chybí Ti 5% psů. 90% slušných + 5% problémových = 95% a celek je 100%. Jediné, co mě napadá, že jsou to psi, které sní Ipf (viz.jeho příspěvek výše). :D :D :D [/QUOTE]¨
Nechybí mi ani jeden. Mám dvě kočky. ;) ;) ;) A těch 5% se v pohodě ztratí ve statistické odchylce a ve srazových ztrátách. Nejen ce4you má srazy.
Falco_ce4you (311)|19.4.2005 07:46
[QUOTE="Johana"]No, přihlášená jsem byla a už nejsem. Rodina - dcera má dvacetiny. [/QUOTE]

No to se nevylučuje - vezmi dceru s sebou! :D :D :D
Johana_ce4you (73)|19.4.2005 08:09
[QUOTE="Falco"][QUOTE="Johana"]No, přihlášená jsem byla a už nejsem. Rodina - dcera má dvacetiny. [/QUOTE]

No to se nevylučuje - vezmi dceru s sebou! :D :D :D [/QUOTE]

Bezva nápad.;) ;) ;) Tady jsou ale vážně chytrý lidi. :)) Ještě dneska to dceři navrhnu. :D :D :D ... jenže si představ, že to tam okoukne a na svý dvacetiny se čerstvě zamiluje do nějaký cihly a já to budu muset zacvakat. :no:
beecher (9270)|19.4.2005 08:17
[QUOTE="Johana"]Bezva nápad.;) ;) ;) Tady jsou ale vážně chytrý lidi. :)) Ještě dneska to dceři navrhnu. :D :D :D ... jenže si představ, že to tam okoukne a na svý dvacetiny se čerstvě zamiluje do nějaký cihly a já to budu muset zacvakat. :no: [/QUOTE] Bezva darek, ne? ;) :D
Jinak si predstav, ze se na svy dvacetiny cerstve zamiluje do nejakeho cihlare... To pak bude peklo... :D :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|19.4.2005 08:25
Neboj, Pinochio nejede a kromě mě a Beecherova Della tam nic pěkného na koukání nebude. :D :D :D :D :D
Johana_ce4you (73)|19.4.2005 08:26
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Johana"]Bezva nápad.;) ;) ;) Tady jsou ale vážně chytrý lidi. :)) Ještě dneska to dceři navrhnu. :D :D :D ... jenže si představ, že to tam okoukne a na svý dvacetiny se čerstvě zamiluje do nějaký cihly a já to budu muset zacvakat. :no: [/QUOTE] Bezva darek, ne? ;) :D
Jinak si predstav, ze se na svy dvacetiny cerstve zamiluje do nejakeho cihlare... To pak bude peklo... :D :yes:[/QUOTE]
Bez starosti. Je plnoletá a navíc zadaná, takže její problém. :sarcastic: Navíc jsem minule koukla kolem stolu. Cihláři jsou všechno bezva kluci. :D :D :D Tak jaký peklo :?: JO, jedno by tu bylo, patří k ní potenciální tchýýýně - JÁ. :evil:
:D :D :D
Falco_ce4you (311)|19.4.2005 08:37
No, jednak - "zadaná" není žádná nemoc :D a kdo by si mohl přát víc, než "tchýni-cihlářku", ne???? :D :D :D

P.S.
Umíš buchty?
:D :D :D
Johana_ce4you (73)|19.4.2005 08:47
[QUOTE="Falco"]No, jednak - "zadaná" není žádná nemoc :D a kdo by si mohl přát víc, než "tchýni-cihlářku", ne???? :D :D :D

P.S.
Umíš buchty?
:D :D :D [/QUOTE]
Umim, ale dceru přemluvit neumim. Dohájíčka, a já zrovna potřebovala radičku. No, musí počekat na podzim.
beecher (9270)|19.4.2005 09:02
[QUOTE="Johana"]Umim, ale dceru přemluvit neumim. Dohájíčka, a já zrovna potřebovala radičku. No, musí počekat na podzim.[/QUOTE] Umis? V tom pripade muzu ti uz ted rikat "Maminko"? :D :D :D :D :D
Radicku? Jako poradit?
Johana_ce4you (73)|19.4.2005 09:29
Můžeš. Když se na sraz dostanu i buchty přivezu. Jak já se těšila.
ipf (2136)|19.4.2005 09:36
[QUOTE="Johana"]Můžeš. Když se na sraz dostanu i buchty přivezu. Jak já se těšila.[/QUOTE]

No jo, no, to je problém, že je to teprve dvacítka. Kdyby jí bylo dvakrát tolik, už by narozky (z bezpečnostních důvodů) neslavila a Ty bys nám mohla přivézt ty buchty ;) .
Falco_ce4you (311)|19.4.2005 09:42
Ale taková oslava narozenin v Bzenci, to také není špatný nápad, ne??? :D :yes:
Johana_ce4you (73)|19.4.2005 10:00
[QUOTE="Falco"]Ale taková oslava narozenin v Bzenci, to také není špatný nápad, ne??? :D :yes: [/QUOTE]
:D :D :D Bože, to by byl rachot. :D :D :D
beecher (9270)|19.4.2005 10:03
[QUOTE="Johana"]:D :D :D Bože, to by byl rachot. :D :D :D [/QUOTE] No, prave... :D
Tak sbal rodinu a doraz... ;) :yes:
Falco_ce4you (311)|19.4.2005 11:41
... přípomínám ty buchty! Na ty nezapomínat! :D :D :D
Superbobo (121)|23.4.2005 16:33
Muzete mi prosim rict, proc je v hlasovani Radotin a Zampach, kdyz je vybrane misto Bzenec. Precetl jsem celou diskuzi, nenasel jsem na toto odpoved.

Mel bych zajem o ten Bzenec, jsem z Brna a mohl bych nekoho vzit autem. Kam se muzu zapsat a pripadne se doptat jeste na nejake podrobnosti?
Zdenek Malinsky (9781)|23.4.2005 17:12
Problémy s hotely v Žampachu a Radotíně. Je to vysvětleno v 1.příspěvku na str.1 této diskuze.
Napiš soukromou zprávu SZ Ipfovi.
Superbobo (121)|23.4.2005 17:20
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Problémy s hotely v Žampachu a Radotíně. Je to vysvětleno v 1.příspěvku na str.1 této diskuze.
Napiš soukromou zprávu SZ Ipfovi.[/QUOTE]

Ja chapu ze jsou ty problemy, ale proto se ptam proc je na zacatku to hlasovani?? trochu to mate nove prichozi.

Napisu, diky.
beecher (9270)|23.4.2005 17:22
[QUOTE="Superbobo75"]Ja chapu ze jsou ty problemy, ale proto se ptam proc je na zacatku to hlasovani?? trochu to mate nove prichozi.[/QUOTE] Protoze uz jednou vydane hlasovani nejde zmenit...
Superbobo (121)|23.4.2005 17:49
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Superbobo75"]Ja chapu ze jsou ty problemy, ale proto se ptam proc je na zacatku to hlasovani?? trochu to mate nove prichozi.[/QUOTE] Protoze uz jednou vydane hlasovani nejde zmenit...[/QUOTE]

Aha, ted uz to chapu. Muze se to dat pro nove prichozi na prvni stranu?? fakt me to matlo. Dekuji
Zdenek Malinsky (9781)|23.4.2005 19:00
[QUOTE="Zdenek Malinsky"] :!: :!: :!: Upozornění pro nově příchozí:!: :!: :!:

1. Sraz se koná v Bzenci, jak je psáno v prvním příspěvku Ipfa. U něj se také formou SZ (soukromá zpráva) můžete přihlásit. Také vám zodpoví vaše případné dotazy. Původně to mělo být dle ankety (nyní zrušená), ale kvůli problémům s hotely to dopadlo, jak to dopadlo.

2. Odkaz na webové stránky hotelu nefunguje - v rekonstrukci.[/QUOTE]

Více informací zde
ipf (2136)|23.4.2005 22:44
Anketa bude během zítřka vymazána a Bzenec platí. Aktuální informace najdete jako vždy v úvodním přípěvku.
ipf (2136)|24.4.2005 11:23
Připomínám, že za deset dnů, tj. 5. května uzavírám objednávku a ruším rezervaci zbylých pokojů, takže s přihláškami neotálejte.
Na druhou stranu, méně lidí znaméná více místa ve sklépku, kam chystám fakultativní výlet.
Připomínám, že se na vás všechny těší (prozatím) utajovaný host, kterého představím bezprostředně před srazem (nerad bych udělal ze srazu KOTEL ;) ). Pro nezúčastněné bude připravena ON-LINE beseda a (jako vždy) reportáž z celé akce.
beecher (9270)|24.4.2005 11:34
[QUOTE="ipf"]...utajovaný host, kterého představím bezprostředně před srazem (nerad bych udělal ze srazu KOTEL ;) )...[/QUOTE] Ze by sam velky Bill G.? :D :D :D
Zdenek Malinsky (9781)|24.4.2005 12:38
Můžeme udělat anketu.

Kdo je tajemný pan "významný host":
A. Bill G.
B. bod G (G Spot)
C. Standa G.

popř. i
D. tučňák
E. někdo od PalmOne
botur (67)|24.4.2005 18:25
Já su pro Bzenec, protoze to mam asi 9 km od sebe. Myslim si, ze hotel Junior je dobra volba, protoze maji velmi pekne porce, cisto, a hlavne prijemne ceny.
ipf (2136)|24.4.2005 20:50
[QUOTE="botur"]...hotel Junior je dobra volba, protoze maji velmi pekne porce, cisto, a hlavne prijemne ceny...[/QUOTE]

Tak přesně takovýhle příspěvek jsme potřebovali. Teším se na tvoji účast na srazu (a pro jistotu tě píšu na seznam návštěvníků).
filipko_ce4you (115)|25.4.2005 19:56
Citujem:

Hokejové mistrovství světa 2005
Sobota 16.15 semifinále Vídeň
14. května 20.15 semifinále Vídeň
Neděle 16.15 o 3. místo Vídeň
15. května 20.15 FINÁLE Vídeň

Inak skoda, nevidim v zozname ziadneho MDAC-ckara. Inak by som asi isiel. :(
Zdenek Malinsky (9781)|25.4.2005 20:13
To neřeš. Naši ani vaši už tam hrát nebudou. :D
Když jsem viděl hrát naše v Helsinkách, tak mám obavy, aby porazili alespoň Švýcarsko.:? :sarcastic:
Superbobo (121)|25.4.2005 20:56
[QUOTE="filipko"]Citujem:

Inak skoda, nevidim v zozname ziadneho MDAC-ckara. Inak by som asi isiel. :( [/QUOTE]

A ja jsem co ??? :-)

PS: Jinak ja umim tocit taky pivo, na mnoha akcich - je pravda ze uz je to dyl - jsem byl oblibeny "tocic" :-)
filipko_ce4you (115)|25.4.2005 21:36
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]To neřeš. Naši ani vaši už tam hrát nebudou. :D
[/QUOTE]

Ked ja by som uz konecne chcel vidiet, ako nasi vyprasia vasich vo finale. :?:
filipko_ce4you (115)|25.4.2005 21:40
[QUOTE="Superbobo75"][QUOTE="filipko"] Inak skoda, nevidim v zozname ziadneho MDAC-ckara. Inak by som asi isiel. :( [/QUOTE]

A ja jsem co ??? :-)
[/QUOTE]

Nuz, ale ak by som siel, tak sa ku mne velmi nehlas. Neviem kolkatky su tam izby, ale ja strasne chrapem, najma ak sa ozeriem. :oops:
filipko_ce4you (115)|25.4.2005 21:43
[QUOTE="ipf"]- ubytování ve studiových apartmánech se dvěma třílůžkovými pokoji a společným sociálním zařízením,
[/QUOTE]

Sorry, uz viem. Je to jasne, DVAJA budu trpiet :!:
Superbobo (121)|25.4.2005 21:50
[QUOTE="filipko"][QUOTE="Superbobo75"][QUOTE="filipko"] Inak skoda, nevidim v zozname ziadneho MDAC-ckara. Inak by som asi isiel. :( [/QUOTE]

A ja jsem co ??? :-)
[/QUOTE]

Nuz, ale ak by som siel, tak sa ku mne velmi nehlas. Neviem kolkatky su tam izby, ale ja strasne chrapem, najma ak sa ozeriem. :oops: [/QUOTE]

Tak to jsem v klidu, ja jsem na to podobne :-) Aspon se budem doplnovat, a udelame duet :-)
filipko_ce4you (115)|25.4.2005 22:10
[QUOTE="Superbobo75"] Tak to jsem v klidu, ja jsem na to podobne :-) Aspon se budem doplnovat, a udelame duet :-)[/QUOTE]
OK, inak ak pojdem, naucim Ta, ako flashovat MDAC. Ja som uplna lama, novacik a zaciatocnik v PDA-ckach, ale tento vikend som flashol !!! Neviem na co to je dobre, ale je to ohromne vzrusujuce, ci si neodpalis svojho milacika. Aj som si ho odpalil, lebo flash od anansky mi nezafungoval, ale spravil som si dobry backup povodneho systemu, tak som dokazal downgradovat. Potom som to dokazal cez MA_Dangaard_WWE_11100... a teraz sa citim ako frajer.

Odvtedy mam sice obcas problem s ActiveSync, ale hlavne, ze mam flasnute.

Ked budem mat cas, tak napisem navod pre uplne lamy, co s novym MDA (najma ak si ho Slovak dovezie z Ceska) a dam sem formular MS Outlook, ktory zohladnuje strukturu kontaktov WM 2003 SE (ak bude zaujem).
Superbobo (121)|25.4.2005 23:42
A v cem ti to pomohlo - krome dobreho pocitu - ja jen jestli to mimo toho opravdu stoji za to.

Nerad bych zbytecne ztracel zaruku.
filipko_ce4you (115)|26.4.2005 00:13
[QUOTE="Superbobo75"]A v cem ti to pomohlo - krome dobreho pocitu - ja jen jestli to mimo toho opravdu stoji za to.
Nerad bych zbytecne ztracel zaruku.[/QUOTE]
Co? Aka zaruka? Co tam po zaruke. Co na tom, ze to nefunguje? Hlavne, ze je flashnute. Kto neflashuje, nie je in. :sarcastic: Koncim, idem sa pozriet na nete, ci nenajdem nejaku ROM 1.12, aby som som nahodou nebol pozadu. Ciao. :)

P.S. Teraz vazne. Dost ma stve hlasove vytacanie. Neustale sa musim hadat s tym blbym strojom, az som to prestal pouzivat a zmieril sa, ze z auta si prosto nezavolam. Pri prichadzajucom hovore, to neraci oznamit volajuceho, aj ked je mu priradena nejaka ta hlasova volba. Navyse tlacidlo na sluchatkach neaktivuje hlasove vytacanie. Toto a podobne veci ma vytacaju a preto som skusil flash. Vyskusam a uvidim, co sa vobec zlepsilo...
filipko_ce4you (115)|26.4.2005 22:05
Tak je to jasne, na zraz nepridem, dostal som od manzelky zaracha. :(
Superbobo (121)|26.4.2005 22:49
[QUOTE="filipko"]Tak je to jasne, na zraz nepridem, dostal som od manzelky zaracha. :( [/QUOTE]

Tak to je skoda :( Asi to mas doma spatne zarizene ;) Takze tam budu sam MDAC - no nic, vlezu si do koutecka, a budu tise plakat :D

PS: uz jsi na neco ohledne toho flashe zjistil - neco prijemneho, atd.?