Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 22 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 324

Téma: IV. oficiální sraz ce4you :: Bzenec, květen 2005, hotel Bzenec

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tady se člověk, který si říká hybo, chlubil :
    Citace Původně odesláno od hybo
    V Brne znam super odlehlej koutek, jmenuje se to Eliot, klidek, supr jidlo, piti za rozumne ceny, ubytovani, krasne okoli, kone, opekani selatka, .....
    Pátral jsem ve svém adresáři, zda by někdo neměl nějaký penzion nebo hotel. Zatím jen jeden penzion v rekonstrukci. Manžel sestřenice dělá malého šéfa tady, bohužel opět Praha. Ubytování vypadá celkem slušně, ale místní závodní stravování by asi někomu nevyhovovalo. Takže pátrám dál.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tento napad jevi se mi jako povidky o HX a LOOX

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Chuck
    Ipfe s tebou? Kdykoliv a kamkoliv..) :yes:
    Kdybych vás měl chytat za slovo (nebyl jsi jediný, co by jel kamkoliv), tak by to bylo sem .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

To by mozna bylo financne lepsi nez u manzela sestrenice

Registrace
    Feb 2007

Já bohužel s termínem nemůžu pohnout, takže termín beru ten co zvítězil.
    Jinak si myslím, že by většina pražáků chtěla vypadnout ze smradlavý Prahy, někam kousíček za Prahu. Zkusme se prosím všichni zamyslet, jestli o nějakém penziónku kousek za Prahou náhodou nevíme

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od karlic
    Jinak si myslím, že by většina pražáků chtěla vypadnout ze smradlavý Prahy, někam kousíček za Prahu.
    Mám se porozhlídnout u nás v Čelákovicích?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jinak si myslím, že by většina pražáků chtěla vypadnout ze smradlavý Prahy, někam kousíček za Prahu.
    Je to úplně jedno, kde to bude, protože 99,99% účastníků v pátek odpoledne zaleze po příjezdu do baráku a vyleze z něj až v neděli odpoledne při odjezdu. A o kouřové clony a smrady se postarají "Štaflík a Špagetka", takže jako doma.

Registrace
    Feb 2007

Posílám dva návrhy:

Adresa: Netvoříce, Bělice 68, Okres Benešov
    Usedlost-penzion Bělice kapacita 2O lůžek. Dva salonky. Jeden 30míst, druhý 20 míst.

Adresa: Prosečnice, Prosečnice 12, Okres Benešov
    Club Démon kapacita 36 lůžek.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Posílám dva návrhy:

Adresa: Netvoříce, Bělice 68, Okres Benešov
    Usedlost-penzion Bělice kapacita 2O lůžek. Dva salonky. Jeden 30míst, druhý 20 míst.

Adresa: Prosečnice, Prosečnice 12, Okres Benešov
    Club Démon kapacita 36 lůžek.
    Na obrázku to vypadá skvěle, ale:
    - ubytovací kapacita 20-ti lůžek je málo. Obvyklý počet účastbíků byl okolo 40ceti,
    - nevím, jestli máš kontakty na majitele/provozovatele; pokud ne, počítej s tím, že se ti přihlásí třeba 40 lidí a pak jich příjede 20 (viz. Jonáš & Sasanka), anebo 60 (zaplaťpámbůh, zatím kapacita vždy stačila) a teď po nich chtějme, aby se na nás usmívali,
    - nepředpokládej, že ti lidi zaplatí zálohově dopředu; a pokud ano, počítej s přihláškami 10-20ti sklaních fandů a zbytek dorazí na poslední chvíli (jednak je zde valná část studentů a podobných, co musí nad tisícovkou přemýšlet a pak se stačí podívat na minulý sraz, kolik lidí na noc odjelo, aby ušetřili za nocleh).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No a take jde o to co budou delat provozovatele pokud se nahodou seknu - tesne pred SR a budu tam sedet jeste v 05.00 rano -no co potom ja zadam -stale usmev A zatim tomu tak vzdy a vsude bylo.:yes:

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Jasně . A také je třeba je připravit na to, že ten mladík (vedle té slečny) nevstával ráno v sedm, ale teprve se chystá spát .

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Termín je jasný, ale možná bych měl jeden penzion na horách (jenže jsou to Krušné hory, což Moraváky jistě nepotěší).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Šeba
    No a take jde o to co budou delat provozovatele pokud se nahodou seknu - tesne pred SR a budu tam sedet jeste v 05.00 rano -no co potom ja zadam -stale usmev A zatim tomu tak vzdy a vsude bylo.:yes:

.... no, naložej tě IPFovi na rameno a odešlou spát, ne?

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od ipf
    - ubytovací kapacita 20-ti lůžek je málo. Obvyklý počet účastbíků byl okolo 40ceti,
    IPFe, vím že to máš hrozně složitý a já bych se to rozhodně neodvážil organizovat. Ty v tom máš nějakou praxi a zvládneš to :yes: .

Vezměme ten druhý penzion, kapacita 38 lůžek.
    Club Démon a ještě zde

Po telefonickém dohovoru s majitelem objektu:
    400Kč za nocleh (za dvě noci)
    Do společenské místnosti, která by byla jen pro nás se vejde 40 lidí.
    Do restaurace dalších 35 lidí.
    Kapacita lůžek je 38.
    Venku je ještě 100m2 altán.

Cena za oběd nebo večeři je 70 Kč
    Za snídani 50Kč.
    Suma sumárum celý víkend ubytování s jídlem 780Kč. Super cena že?

Z Prahy tam jezdí příměstská MHD č. 322 z Budějovické a Tomayerovy - výstup Prosečnice a odtud 4 minuty. Nebo taky vlak. Ten kdo chce ušetřit za nocleh, tak může přijet a zase odjet - místa dost. Grilování taky možné. Vedoucí objektu je ochoten tolerovat rozdíl 5-10 nocležníků oproti objednávce.
    Do areálu lze zajet autem a využít prostorné uzavřené parkovište.
    Odpoledne mně má potvrdit termín, pak bych ti dal kontakt a dál by to bylo na tobě

Editováno:
    Bohužel termín nepotvrdil, je to v našem termínu obsazené. Volno je tam o týden dřív a nebo o týden později. Takže já už nevím. Já o týden dřív i později můžu, ale o víc už ne. Co s tím? Vypadá to tam hezky.

Já ti můžu organizaci zjednodušit tím, že jsem ochoten po závazném hlasování okamžitě zaslat peníze za ubytování na tvůj účet. To kdyby udělali všichni zájemci, tak by se to hrozně zjednodušilo

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Aktuálně:
    vyjednávám penzion v Bzenci, takže se můžete vyjádřit zde a (zejména Moraváci) nezapomeňte se podepsat (ať vím, kam si mám přijet pro finance, které mne to bude stát navíc ).

Strana 3 z 22 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 89
    Poslední příspěvek: 02-03-2006, 17:56
  2. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 14-12-2005, 09:16
  3. Reakcí: 108
    Poslední příspěvek: 19-09-2005, 19:24
  4. Reakcí: 244
    Poslední příspěvek: 15-02-2005, 08:06
  5. Reakcí: 93
    Poslední příspěvek: 17-05-2004, 10:04