Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 20 z 22 PrvníPrvní ... 101819202122 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 286 až 300 z 324

Téma: IV. oficiální sraz ce4you :: Bzenec, květen 2005, hotel Bzenec

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zatímco poslední opozdilci (Šeba, Falco, Filipko) šli spát, já s Beecherem jsme vyrazili na místní diskotéku na rekognoskaci terénu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

hm, koukám, že něco je jinak, diskotéka v deset dopoledne, pánové, pánové .........

Registrace
    Mar 2004

Co je jinak? Psal jsem, že jsme vyrazili na diskotéku, NE že vyrážíme. Zprávu jsem psal až u snídaně. :?
    Diskotéka se jmenuje Excalibur, je to v bývalých kasárnách, kdybys chtěl zajít.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

aha, tak já to pochopil poněkud opačně , že to je aktuální stav

díky, ale nechám si zajít chuť :-) raději se otočím na druhý bok a budu pokračovat v "přehřívání" bacilů a mimo jiné na diskotékách si již pár let připadám jako dědeček

BTW měli tam Grant´sku on ji Richard rád :-))

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od dort
    BTW měli tam Grant´sku on ji Richard rád :-))
    Nevzpomenu si:? Jedna se jmenovala Marcela, druhá tuším Petra, ale já si jména moc napamatuju.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Co je jinak? Psal jsem, že jsme vyrazili na diskotéku..
    A jak vás tam Zdeňku přijmula ta děcka na tanečním parketu?.. Dobrý? Nepolekali jste je?..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... zamykam kancl a vyrazim smer Bzenec ...

PavelR.

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od xp
    A jak vás tam Zdeňku přijmula ta děcka na tanečním parketu?.. Dobrý? Nepolekali jste je?..
    Proč polekali? Hezčí kluky tam ještě neměli! A navíc tam byla tma, blikaly stroboskopy, alkohol, drogy.... kdo by to řešil.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Proč polekali? Hezčí kluky tam ještě neměli! A navíc tam byla tma, blikaly stroboskopy, alkohol, drogy.... kdo by to řešil.
    jo jo to bylo Vaše jediné štěstí a to, že jste tam dorazili až po půlnoci

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

První odpadlík včera byl můj mobil (odpadl na zem a už se neprobral), takže jsem nemohl informovat o průběhu srazu.
    Dnes byl v plánu vysokohorský výstup na místní štít. Průvodci se dostavili, ovšem šerpové v základním táboře zahájili stávku a tak se oběd protáhnul až do pozdních hodin.
    Právě probíhá diskuze na téma: Prodej zboží v EU, a to za účasti zástupců Sunnysoftu (to je onen proklamovaný významný host) a kolegou Filipkem, který nás přijel navštívit až z dalekého Slovenska.
    Paralelně s diskuzí se zástupci SS probíhá cenzura fotografií, které bude možné věčer zveřejnit (něteré jsou opravdu moc velké a jejich stahování by mohlo způsobit značné zvýšení účtu nemajitelům neomezených GPRS tarifů ).
    Za hodinu začíná hokej a poté návštěva sklépku v Domaníně.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Ahoj,
    prijel jsem se na Vas podivat do Bzence. Ale obsluha mi rekla ze ste v skleeeeeeeepku. Tak se moc neozerte!!!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od botur
    Ahoj,
    prijel jsem se na Vas podivat do Bzence. Ale obsluha mi rekla ze ste v skleeeeeeeepku. Tak se moc neozerte!!!
    Neboj, jeden strizlivy sedi v modrem salonku, tedy ja... Tak rekni te slecne na recepci, at ta za mnu posle...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jste tam někdo alespoň trochu střízlivý a motorizovaný?.. Potřeboval bych vyzvednout ve Slavkově u Brna.. :sarcastic: Naftu vám zaplatím, ten čas ne..

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Tak jsme dorazili ze sklépku. Slabší a ranění autem, zdravá a silná část pěšky. Silná = (přesněji řečeno) posilněná alkoholem. Cestou jsme ocenili GPRS internetové rádio, takže jsme onlajn sledovali náš hokejový postup. A pořádně jsme ho oslavili. Vzhledem k tomu, že Pavel začal slavit s předstihem (a oslavil ho nejvíc), reportáž ze srazu se trochu protáhne (a klíčové momenty budou možná chybět). Vrchní se stihnul vytratit ještě před naším příchodem a recepční je značně nevybavena pro účely. Navíc stále věří, že zítra vyklidíme pokoj v deset. Škoda, bude zklamaná.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Tak jsme dorazili ze sklépku. Slabší a ranění autem, zdravá a silná část pěšky. Silná = (přesněji řečeno) posilněná alkoholem.
    Silná a na mol .
    Děkujeme Milanu Švecovi za odvoz.
    Citace Původně odesláno od ipf
    Navíc stále věří, že zítra vyklidíme pokoj v deset. Škoda, bude zklamaná.
    Většina vstával tak něco kolem půl jedenácté, takže si musela nechat zajít chuť. Nakonec jsme to svedli na pokojovou službu, že nás nevzbudila (ono to ani nešlo po sklípku ).

Strana 20 z 22 PrvníPrvní ... 101819202122 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 89
    Poslední příspěvek: 02-03-2006, 16:56
  2. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 14-12-2005, 08:16
  3. Reakcí: 108
    Poslední příspěvek: 19-09-2005, 18:24
  4. Reakcí: 244
    Poslední příspěvek: 15-02-2005, 07:06
  5. Reakcí: 93
    Poslední příspěvek: 17-05-2004, 09:04