Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 22 PrvníPrvní ... 8910111220 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 324

Téma: IV. oficiální sraz ce4you :: Bzenec, květen 2005, hotel Bzenec

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Citace Původně odesláno od Šeba
    - idila o ktere se vyvojarum jen zda
    Jo tak!!!
    Uprimne, na fastfoody moc nejsem, ale takova nedostupnost civilizace je vazne tristni...
    Hele, to byl vtip na to, jak se začal plánovat sraz v tělocvičně (jakžtakž ucházející, ale...) a pak na zahradě ) ...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Zatím jsem se nepřipojil k názoru na tělocvičnu, ale měli byste také myslet na bezpečnost svých cihel a příslušenství, zejména v době, kdy budete obědvat v nějaké 500 metrů vzdálené hospůdce. Mnoho z vás to ani netuší, ale po našem odjezdu z Troníčka postrádá Mrož obě originál DVD Kabátů a Šebovi v krabici s doplňky (které nám přivezl za směšné ceny v porovnání s obchody v Praze) pár kousků také chybělo. To, že někdo omylem odveze i to, co mu nepatří, se stává, problémem ale je, že nenajde odvahu to přiznat a vrátit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No to jsem opravdu netušil, to s tou krabicí od Šeby, to jsi mne zase srazil do reality... byl jsem tam jen jeden den a mám stále vzpomínku na fajnově prožitý den s partou vstřícných a na stejnou vlnu naladěných lidí... mnoho důvěrně známých nicků má konečně přiřazený ksicht ... a teď taková jobovka. On tam byl kolem té krabice docela chaozzz, ale že toho někdo zneužije... proč jsi o tom neinformoval dříve, možná to někdo skutečně opomenul zaplatit a nedošlo mu, že to není dárek od Šeby grátis, ale že to lze koupit za pidicenu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Bohuzel je to tak - do Bzence snad zase neco dovezu ,ale budu muset byt vice obezretny:O A to me uz tolik nebude bavit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak to je docela ostuda..:? Inu, Češi se asi prostě nikdy nezapřou..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Slovaci jsou stejni, tak klidek ops: Ale ja jsem vul a tak verim, ze vetsinou se jedna o nahodne nedopatreni.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od xp
    Tak to je docela ostuda..:? Inu, Češi se asi prostě nikdy nezapřou..
    Nemusíš hned nadávat na Čechy. Tohle najdeš všade. Je ale hrozná mizérie, že to nastane i u takový správný fandovský bandy jako jsou cihláři, ale znáš to, jak se sejdou víc než dva lidi...(

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Fakt ostuda :no: No příště holt musíme dávat bacha. Je to smutné takhle to kazit. To abych si příště dával pozor na notebook.....No ale třeba se někdo chytne za nos a doplatí to. A nakobnec myslím, že do Bzence stejně dorazí jenom skalní takže snad bude tato nepříjemnost zapomenuta.(

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Čtu a nestačím se divit!

Nechci nikoho omlouvat, ale opravdu si myslím že to bylo nedopatření, protože tam bylo spousta lepších věcí než nějaké kablíky a pouzdra.
    A vzhledem k tomu, že vedle normálně fungovala hospoda a každej "necihlák" mohl k nám klidně zabloudit a v podstatě vzít co chtěl, utvrzuje mne to v názoru že to někdo prostě jen "zapomněl" zaplatit.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Také si myslím, že se jedná o náhodu a že by bylo vhodné to Šebovi doplatit.
    Ale nějak se nikdo nehrne na další sraz, zejména Moraváci a Slováci jsou dosud zastoupeni pouze Petrem Schinzelem, který ale dokázal přijet i přes půl republiky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No o nahodu se nejedna - z nekterych pouzder proste zmizel jen clip na opasek - to bylo ve trech pripadech, jeden kabel k MDA a dve kozena pouzdra uz ani nevim na co. Je to jedno - nereste to - prisel jsem v zivote o vic. Co me vadi vice jsou ty DVD - protoze vim ze tam urcite byly - koukal jsem na ne.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Tak jsem měl čas pročíst diskuze k předchozím srazům a našel jsem 6 lidí, kteří nepřijeli z důvodu daleké cesty do Čech; zatím se z nich nepřihlásil ani jeden.
    Pro všechny mám jednu informaci: na sraz (původně v Radotíně) potvrdil účast zástupce jedné společnosti, který by mohl mnohým z nás odpovědět na mnohé otázky. Na sraz do Bzence přislíbil přijet také, takže se účastníci mají na co těšit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

z FS?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Myslis Standu Grosse?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

stránky na hotel Bzenec jsou KO :-(

a tak se chci zeptat, zda netušíte jak je to s čtyřnohými členy rodiny - pes labrador?

Začínám zvažovat účast, ale bohužel "havěť" musím vzít s sebou - dítě, pes :-)

Strana 10 z 22 PrvníPrvní ... 8910111220 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 89
    Poslední příspěvek: 02-03-2006, 17:56
  2. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 14-12-2005, 09:16
  3. Reakcí: 108
    Poslední příspěvek: 19-09-2005, 19:24
  4. Reakcí: 244
    Poslední příspěvek: 15-02-2005, 08:06
  5. Reakcí: 93
    Poslední příspěvek: 17-05-2004, 10:04