Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 17 z 19 PrvníPrvní ... 71516171819 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 241 až 255 z 271

Téma: Alturion - rady, tipy, zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Feb 2002

Chci se jenom zeptat, kde se daji sehnat nove mapy na Alturion? Hlavne my de o Cesko, Polsko a Slovensko.
    Diiik za odpoved.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Cesko a Polsko mas soucasti instalace

Slovensko neni

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

nevíte nekdo kde se dá alturion6 koupit

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

http://www.alturion.com/buy/?id=28

Tady

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

uz mam oficialni ceny, prokladam JPG, nechce se mi to ted prepisovat.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00072985_alturion_DqtI.jpg 
Zobrazení: 25 
Velikost: 48.1 KB 
ID: 2321  

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Pekne

akorat ze ten odkaz na shop nefunguje (neni DNS zaznam)

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od petr22
    Me fascinuje, jak vsichni stahuji z netu tu nedodelanou betaverzi 6.0 a pak krici, jak to vubec nefunguje :-)))

Ano ten soft obsahuje chyby, ma nekompletni mapy, ale sakra hodnoti se podle plne funkcni nove verze

Jeste jsem nevidel, ze by plna verze (nebeta) delala takova kouzla jako ze by padala nebo dokonce cukala. Presne tim je znama ta kradena beta.

Neklamnou znamkou pochybne verze je nefunkcni cestina v nazvech :-)
    Možná by bylo nejjednodušší kdyby jsi teda řekl jak se dá ta BETA zaktualizovat na funkční 6.1 a možná ,že by diskuze byla daleko plodnější o opravdovejch problémech - doposud se tady opravdu jen probírá jedno a to samé dokola

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

No kde asi - normalne si to aktualizujes, ne ?

Pustis Alturion update, zadas registracni cislo, pripoji se to na net a update si to stahne

Pokud sis ten program nekoupil, tak samozrejmne zadne registracni cislo nemas a tim pades mas smulu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

A NE, aktualizaci na 6.1 nikdo na net neda, ani neposle emailem, ani postou ani nijak jinak. Ke stazeni volne nikde neni, pouze na ftp.alturion.com. Jako user/pass slouzi registracni adresa.

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Mě je to úplně jasné , jenom jsem měl pocit ,že ta diskuze už nikam nevede, protože se opravdu pořád točí kolem jednoho problému ,jak jsi sám dobře uvedl a tím je NELEGÁLNÍ sw a problémy s ním spojeny.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Pokud se 90% lidi bude ptat na veci, ktere jsou zpusobeny pochybnou piratskou betaverzi Alturionu, tak to lepsi nebude. Napr. typu mam verzi 6.0 a nejde updatovat a podobne, nefunkcni diakritika.....

Kdyz uz to stahuju z netu tak bych to rozhodne nedaval takhle okate najevo.

Takze jednou provzdy:

ALTURION SE AKTUALIZUJE NA NEJVYSSI VERZI POMOCI AUTO UPDATE, KTERE SE NAINSTALUJE SPOLU S PROGRAMEM. LOGIN A PASSWORD JE UZIVATELSKE JMENO A ADRESA, ZISKANE PRI REGISTRACI SOFTWARE.

UPDATE NA 6.1 A VYSSI VERZE NENI NIKDE KE STAZENI ANI HO NIKDO NIKOMU NEPOSLE MAILEM.

Vymazanim tehle prispevku by se dala diskuse zmensit na 1/3

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jojo, já to vymažu a lidi se začnou ptát na to samé do kola. Nechť se tedy z této diskuse přiučí a poučí, než začnou pokládat další dotazy tohoto typu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Mnojo, jenze ty lidi stejne pridaji svoji otazku aniz by cetli zbytek diskuse..........

To je takle vsude, vyhledavani nikdo nepouziva

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Nicméně když už jsme tedy vyřešili problém s nelegálním SW a problémy tím následně působené , můžete mi někdo dát opravdu relevantní odpověd , resp doporučit jaký produkt zakoupit. Chvílí z diskuze jsem měl pocit ,že je Alturion naprosto dokonalej , pak přicháuzejí uplně negativní příspěvky, nějak se v tom neorientuji . Mám koupenej od Aponie SmartMaps navigátor a připadá mi hodně dobrej.Je stabilní a bezproblémovej ale .... západní Evropa žádná , (tvrdí, že tedy do konce roku určitěvýjde) ale malinko mě děsí takhle postupně zaplatit deseti tisíce za mapy.... pro soukromé potřeby. Jak jsem tak pochopil ale porovnávat s kvalitou spracování Alturionu nebo TT či R66 se moc nedá . Ale u těch ostatních zase pokrití ČR je dost mizerné. Což mě docela překvapuje když prakticky všichny nakupují data od TeleAtlasu .
    Je tady nějaký opravdu perspektivní SW se slušným pokritím výchdní Evropy. Tedy aspont ČR+SR,HU,PL,SLO,CRO.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Obavam se ze vychodni Evropu ma leda TomTom Route Planner a ten je starsiho data

Na PL existuje Automapa Polska, neco jako PocketKim s hlasovou navigaci - je to polsky program

Alturion nevypada ze by expandoval na vychod - podrobna mapa konci nekde u Brna, i kdyz kraj mapy je na CR-SR hranici

Ja osobne bych na CR + okoli koupil TomTom 5.0 s Plus mapou (CR+PL+DE+AU)

Chorvati maji ViaGPS - neco jako PocketKIM taktez s hlasovou navigaci

Strana 17 z 19 PrvníPrvní ... 71516171819 PosledníPoslední

Podobná témata

1. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 21:33
  2. MapFactor - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 59
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:26
  3. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti