Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocketweather od SBSH, lokalizace

Jarouš_ce4you_oldd (1206)|18.3.2005 20:06
[QUOTE="paurus"]
Muzete me sem dat PocketWeather 1.00.15 build 860 CZ v cabu, nemam tedka pc tak si to potrebuji nainstalovat z mda. dik

MDA I WM2003 SD 1G apacer [/QUOTE]
To je *.CAB, jen zabalenej v *.ZIP, normálně to rozbal...
JP_ce4you (215)|18.3.2005 20:06
[QUOTE] ... Muzete me sem dat PocketWeather 1.00.15 build 860 CZ v cabu [/QUOTE]
Zde je tedy samotný *.CAB nové kompilace z 18.3.2005.

Doplněno o knihovnu PW_CSY.dll s několika dalšími překlady.
1. Vypněte dočasně PocketWeather aplikaci.
2. Překopírujte přiloženou knihovnu PW_CSY.dll
3. Restartujte PDA
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|19.3.2005 00:20
[QUOTE="JP"]Zde je *.CAB nové kompilace z 18.3.2005 :[/QUOTE]
Otestoval jsem právě uvolněný *.CAB, poznatky jsou stejné, jako u verze z 16.3. - viz mé dva předchozí příspěvky, jen je již funkční monitoring v nastavení/lokace.
Jak na to? V nastavení lokace zadejte ČR, vyberte lokaci a klepněte na "Najdi pozici"... proběhne připojení, automaticky se vyplní zeměpisná délka a šířka a po aktivaci zatržítka v "Use monitoring...." naskočí textový řádek, kde je uvedena kilometrová vzdálenost a směr ve stupních od letiště Praha Ruzyně. Nevím, co z toho plyne, ale pravděpodobně jsou data nyní sosána přímo z LKPR a ne ze zahraničí... Jaký význam má informace o vzdálenosti a směru od LKPR, to netuším. LKPR má pravděpodobně k dispozici meteo údaje nejen pro letiště Ruzyně, ale pro celé území ČR. Najde se někdo, kdo potvrdí či vyvrátí mou dedukci?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|19.3.2005 13:39
Testoval jsem monitoring cz lokací a zjistil jsem, že po jeho aktivaci jsou data sosána vždy z letištních zdrojů a to nejen z LKPR (Praha), ale i z LKTB (Brno), LKMT (Ostrava), LKKV (Karlovy Vary), LKHO (Holešov), EDDC (Drážďany) a LOWL (Linec). Z kterého zdroje cz lokace při aktivním monitoringu sosají, to zjistíte sami otestováním, resp. z přiložené tabulky....

PS: Monitoring = deaktivace centrálního zdroje sosání dat a aktivace sosání z místního zdroje meteorologických údajů ... to je můj návrh zkráceného vysvětlení pojmu přepnutí zdroje ;)
Laca (154)|19.3.2005 23:37
Testnul jsem novou verzi nejdřív bez češtiny - tak jak je v cabu - pak i s poslední češtinou.
- skončilo zemětřesení na sev. pólu :yes: Že ale trvalo dlouho, co? :D
- rozbalovací nabídka na TODAY, volba REFRESH mi v češtině utíká mimo displej. Je to moc dlouhé a údaje v závorce jsou mimo (viz obrázek)

To je zatím vše, jinak tu už ostatní popsal JP (převeliké díky za češtinu) a jarouš
00055057_Screen005_62Sr.png
Kocir (836)|20.3.2005 07:57
[QUOTE="Laca"]Testnul jsem novou verzi nejdřív bez češtiny - tak jak je v cabu - pak i s poslední češtinou.
- skončilo zemětřesení na sev. pólu :yes: Že ale trvalo dlouho, co? :D
- rozbalovací nabídka na TODAY, volba REFRESH mi v češtině utíká mimo displej. Je to moc dlouhé a údaje v závorce jsou mimo (viz obrázek)

To je zatím vše, jinak tu už ostatní popsal JP (převeliké díky za češtinu) a jarouš[/QUOTE]

Rada "amaterskych" lokalizaci ma jednu nerest:
Operacni system pouziva v prikazech infinitiv, ale prekladajici pouzivaji prikazy. Je to pak takove divne. Nekdy to jde az tak daleko (lokalizace Alturionu), ze je srozumitelnejsi se vratit k originalni mutaci (anglicke) nebot v ceske lokalizaci neni mozne poznat o co vlastne jde (Alturion - "Rychla nabidka" = Itinerar cesty)
JP_ce4you (215)|20.3.2005 17:22
[QUOTE="Laca"] .. rozbalovací nabídka na TODAY, volba REFRESH mi v češtině utíká mimo displej. Je to moc dlouhé a údaje v závorce jsou mimo (viz obrázek)
[/QUOTE]

Bude opraveno – zkráceno. V tomto případě to není problém.
Testuji to samozřejmě jen na svém PDA.
Proto mohou a budou na jiných zařízeních vznikat podobné problémy.
Toto je také důvod proč sem dávám nové BETA verze ještě před oficiálním zveřejněním.

Věřte, že přeložit a co nejvíce zkracovat - to zas není taková sranda jak si někdo může myslet.
Jsou případy, že to prostě více zkrátit nejde, aniž by se ztratila srozumitelnost.
Laca (154)|21.3.2005 00:41
[QUOTE="JP"]
...
Testuji to samozřejmě jen na svém PDA.[/QUOTE]
Odpověď jsem psal z MDA a nějak jsem přehlíd tvůj podpis. Ale předpokládal jsem něco s VGA :D
[QUOTE="JP"]
Věřte, že přeložit a co nejvíce zkracovat - to zas není taková sranda jak si někdo může myslet.
Jsou případy, že to prostě více zkrátit nejde, aniž by se ztratila srozumitelnost. [/QUOTE]
To je mi naprosto jasný. I tady stačí jednou zjistit co je v závorce a pak už to člověk číst nepotřebuje. Když o tom tak přemýšlím, možná bude lepší to tam nechat.
Taky mi utíká do ztracena pokud je "proměnlivý vítr", ale nenapadla mě žádná rozumná zkratka, proto jsem mlčel :D
Myrek_ce4you (188)|21.3.2005 08:40
Mam build 860 a tyto problemy:
- kdyz si zmenim lokaci v locations.zip na neho jineho (napr. bydlim v Pardubicich a lokace je Kolin, zmenim to na Pardubice) - tak to normalne po nastaveni ukazuije Pardubice, ale po soft resetu a nacucani prvni varky dat to natahne zrejme i to stare jmeno (Kolin), Predchzoi verze to nedelaly.
- kdyz kliknu na sipku na Today, tak se mi zmeni lokace, ale ten cyklus jde jenom jednou - mam 4 mista, klikam postupne 1, 2, 3, 4, 1 a pak uz se to neprepne...
Laca (154)|23.3.2005 00:17
[QUOTE="Myrek"]...
- kdyz kliknu na sipku na Today, tak se mi zmeni lokace, ale ten cyklus jde jenom jednou - mam 4 mista, klikam postupne 1, 2, 3, 4, 1 a pak uz se to neprepne...[/QUOTE]
mám jen 3 lokace, ale přepínání mi funguje dobře (1,2,3,1,2,3). Jen to někdy chvilku trvá.

Mám jinou potíž, můžete se podívat na označení dní na 2. screenu? Nevím jestli nemám vlčí mlhu nebo jsem někde zaškrtnul nějakou vychytanou fičuru, ale teď tam mám Po, Út, St, Čt, Pá, So, Po, Út. Chybí vám taky Ne? Na dalších je to OK :?

Jo a hodim echo do fóra počasí na today, aby neřekli, že tu soukromničíme. :D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|23.3.2005 01:33
[QUOTE="Laca"]Mám jinou potíž, můžete se podívat na označení dní na 2. screenu? Nevím jestli nemám vlčí mlhu nebo jsem někde zaškrtnul nějakou vychytanou fičuru, ale teď tam mám Po, Út, St, Čt, Pá, So, Po, Út. Chybí vám taky Ne? Na dalších je to OK :? [/QUOTE]
Heh, máš postřeh, já to ani nezaznamenal, jsem na tom stejně, neděle se vypařila... teď je otázkou, zda vypadla nebo zda jsou údaje posunuté?
Myrek_ce4you (188)|23.3.2005 08:40
Jo a jeste prosba na prekladatele: neslo by nejak vyrazne zkratit tu hlasku, ze data jsou zastarala a nebyla aktualizovana, co se zobrazuje na Today screen? Je strasne dlouha a hlavne pusobi tak nejak neesteticky :-), ono to, ze ta data jsou neaktualizovana indikuje uz barva te ikony - zkratil bych ten text klidne na pomlcku :-)
jeenik_ce4you (375)|23.3.2005 09:02
už jsem se jednou bezvýsledně ptal, ale taky se vám stává, že, když máte ppc v sesynchronizováno kolíbce, tak při automatické aktualizaci (ať už po zapojení, nebo v dané intervaly) se objeví screen s pocketweather setup, konkrétně záložka "lokace"? mám nastavené 4 města... je to docela otravné to pořád vypínat...
Laca (154)|23.3.2005 09:45
[QUOTE="jeenik"]už jsem se jednou bezvýsledně ptal, ale taky se vám stává, že, když máte ppc v sesynchronizováno kolíbce, tak při automatické aktualizaci (ať už po zapojení, nebo v dané intervaly) se objeví screen s pocketweather setup, konkrétně záložka "lokace"? mám nastavené 4 města... je to docela otravné to pořád vypínat...[/QUOTE]
nic takového se mi nestává ... nemůžu sloužit
Laca (154)|23.3.2005 09:51
[QUOTE="Jarouš"]... teď je otázkou, zda vypadla nebo zda jsou údaje posunuté?[/QUOTE]
Podle mě jen vypadla Ne a data Ne se zobrazují jako následující den
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|23.3.2005 09:55
[QUOTE="Laca"]...nic takového se mi nestává ... nemůžu sloužit[/QUOTE]
U mne je to stejné, nestává se to... jeeniku, nemáš v podpisu specifikaci, na čem to provozuješ, já i Láca jedeme na MDA2 a máme i stejně navařeno... sorry, neporadíme, snad jedině kompletní odinstalování včetně vyčištění registrů a nová instalace...
JP_ce4you (215)|23.3.2005 11:32
Zde předkládám další verzi pro o.s. WM2003, pre-release BETA-TRIAL PocketWeather 1.00.15 build 875 CZ.
- jsou doplněny, opraveny některé překlady.
- na obrazovce „Situace nyní“ přibyla dole nová informace o zemětřesení (pouze > 6 st. RS)

Poznámka:
- v Nastavení - Mapy, nutno vymazat – „Clear Weather Cache". Toto zajistí, že se pak budou korektně zobrazovat všechny příslušné dny (po, út, st …), viz problém výše.
Tento refresh dat se jinak provádí jen jednou za den.

Postup:
1. Vymažete Cache v Nastavení
2. Vypněte dočasně PocketWeather aplikaci.
3. Instalujte CAB (je pouze pro WM2003!)
4. Restartujte PDA
5. Znovu vše Aktualizujte

Dodatečně přiložena *.DLL knihovna s upraveným čs. překladem z 23.3.2005!
6. Vypněte dočasně PocketWeather aplikaci.
7. Překopírujte přiloženou knihovnu PW_CSY.dll
8. Restartujte PDA
Laca (154)|23.3.2005 13:57
tak jsem se na to vrhnul :D Nemám sice teď moc čas (práce .. fuj, fuj), ale letmým pohledem je všechno OK a především přeloženo ! Zůstává pár položek v nastavení, ale jinak jedem v češtině. JP díky!
Potvrzuju, že chyba zobrazení "Ne" je pryč.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|23.3.2005 14:14
Díky za aktualizaci, instalace dle návodu zcela bez problémů, jen se do prvého načtení dat zjevilo datum 1.1.1970 na spodní hraně Today, po refresh je to OK.
Mám pár dotazů:
- Pokud mám aktivní zatržítko v lokacích v "Použít místní zdroj...", tak jsem informován na posledním řádku, že počasí je sledováno přes LKPR (v mém případě) a je tam údaj o vzdálenosti a směru, jak si mám tyto údaje dekódovat, co přesně znamenají... jde o to, že Praha je od meteo stanice v Ruzyni vzdálena 1 km v úhlu -90°?
- Údaje o zemětřesení na Today, dnes např. zemětřesení 6,9 v Argentině, SALTA, ale co znamenají číselné údaje 21 12:23 558? Datum 21 a čas 12:23? To možná, ale co údaj 558?
- V nastavení jednotek je možnost nastavení vzdálenosti, ale jaké? Vzdálenost čeho od čeho? Domníval jsem se, že např. vzdálenost lokace od zdroje dat, ale pokud to přepnu např. do Miles, tak je Písek furt vzdálenej od LKPR 87 km a to i po SR....
Crusader_ce4you (624)|23.3.2005 14:18
Nějak nevím proč, ale dnešek mi to zobrazuje jako čtvrtek :( Už jsem to i 2 x přeinstaloval a vyčistil cache a pořád stejné.
JP_ce4you (215)|23.3.2005 15:47
[QUOTE="Jarouš"] ... počasí je sledováno přes LKPR (v mém případě) a je tam údaj o vzdálenosti a směru, jak si mám tyto údaje dekódovat, co přesně znamenají... jde o to, že Praha je od meteo stanice v Ruzyni vzdálena 1 km v úhlu -90°?
... v nastavení jednotek je možnost nastavení vzdálenosti, ale jaké? ....[/QUOTE]

- Přesně tak, je to vzdálenost od zdroje a úhel směru.
- Vzdálenost ( Nastavení - Jednotky) = v originálu jednoduše "distance" . Možná, že by zde lépe seděla "viditelnost" s kterou to souvisí. Tedy nikoliv s LKPR!
- Ostatní bude ještě upravováno a popsáno s vypuštěním ostré verze.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|23.3.2005 16:59
[QUOTE="JP"][QUOTE="Jarouš"] ... počasí je sledováno přes LKPR (v mém případě) a je tam údaj o vzdálenosti a směru, jak si mám tyto údaje dekódovat, co přesně znamenají... jde o to, že Praha je od meteo stanice v Ruzyni vzdálena 1 km v úhlu -90°?
... v nastavení jednotek je možnost nastavení vzdálenosti, ale jaké? ....[/QUOTE]

- Přesně tak, je to vzdálenost od zdroje a úhel.
- Vzdálenost ( Nastavení - Jednotky) = v originálu jednoduše "distance" . Možná, že by zde lépe seděla "viditelnost" s kterou to souvisí. Tedy nikoliv s LKPR!
- Ostatní bude ještě upravováno a popsáno s vypuštěním ostré verze.[/QUOTE]
Díky za potvrzení a vysvětlení, nějak jsem si nespojil nastavení vzdálenosti s dohledností/viditelností... dohlednost je ten správnější termín, který se zejména v leteckých předpovědích užívá, dávám k úvaze je zařazení do překladu ;)
Laca (154)|23.3.2005 17:29
[QUOTE="Jarouš"]
- Údaje o zemětřesení na Today, dnes např. zemětřesení 6,9 v Argentině, SALTA, ale co znamenají číselné údaje 21 12:23 558? Datum 21 a čas 12:23? To možná, ale co údaj 558?[/QUOTE]
Data budou čerpána zřejmě zde. Číslo 558 odpovídá položce Depth, což by měla být hloubka ve které zemětřesení vzniklo. Kdo umí lépe anglicky než já, tady je popis.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|23.3.2005 17:56
[QUOTE="Laca"][QUOTE="Jarouš"]
- Údaje o zemětřesení na Today, dnes např. zemětřesení 6,9 v Argentině, SALTA, ale co znamenají číselné údaje 21 12:23 558? Datum 21 a čas 12:23? To možná, ale co údaj 558?[/QUOTE]
Data budou čerpána zřejmě zde. Číslo 558 odpovídá položce Depth, což by měla být hloubka ve které zemětřesení vzniklo. Kdo umí lépe anglicky než já, tady je popis.[/QUOTE]
Dóóóbře Láco! Máš pravdu, nenapadlo mne se podívat v PC na stránky zemětřesení... údaj 21 12:23 558 lze proto dekódovat jako 21. března ve 12:23 hodin bylo zemětřesení, jehož ohnisko bylo v hlubce 558 km epicentra, přičemž epicentrum bylo v Salta/Argentina... ale 6,9, to byla již slušná prda...
JP_ce4you (215)|24.3.2005 08:02
Dodatečně přiložena PW_CSY.DLL knihovna s upraveným překladem z 23.3.2005 na 7. stránce tohoto threadu.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|24.3.2005 15:22
Díky JP jsme tady na fóru v předstihu, ale dnes byla na SBSH oficiálně uvolněna beta verze PocketWeather 1.00.15, tzn. že je k dispozici i klasická EXE instalace, sosejte ZDE
Laca (154)|24.3.2005 15:31
[QUOTE="Jarouš"]Díky JP jsme tady na fóru v předstihu, ale dnes byla na SBSH oficiálně uvolněna beta verze PocketWeather 1.00.15, tzn. že je k dispozici i klasická EXE instalace, sosejte ZDE[/QUOTE]
Je nějak odlišná od 1.00.15 build 875? Má to cenu stahovat a hrnout do cihly?
JP_ce4you (215)|24.3.2005 15:52
[QUOTE="Laca"][QUOTE="Jarouš"]Díky JP jsme tady na fóru v předstihu, ale dnes byla na SBSH oficiálně uvolněna beta verze PocketWeather 1.00.15, tzn. že je k dispozici i klasická EXE instalace, sosejte ZDE[/QUOTE]
Je nějak odlišná od 1.00.15 build 875? Má to cenu stahovat a hrnout do cihly?[/QUOTE]
Nic jiného v této Beta verzi - build 906 není, než co bylo zde zveřejněno!
Pouze *.EXE obsahuje poslední čs. knihovnu (ověřeno), takže je nyní možno stáhnout a instalovat vše v jednom CABu.

Teď bude tři týdny klid, protože autor zítra odlétá do teplých krajin na dovolenou.
(Thajsko, Chiang Mai, Phuket.)
Pak, že se nevyplácí programovat ;) :D ;)
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|24.3.2005 15:55
[QUOTE="Laca"]Je nějak odlišná od 1.00.15 build 875? Má to cenu stahovat a hrnout do cihly?[/QUOTE]
Osobně zatím nevidím rozdíl, jen je o aplikaci psáno, že se jedná o build 906, ale to může mít vyšší číslo jen z toho důvodu, že to zahrnuje všechny lokalizace či něco podobného, pro nás asi minimální rozdíl s tím, co nám poskytl JP...

No, JP byl při psaní rychlejší :D
Laca (154)|24.3.2005 16:21
[QUOTE="JP"]Pak, že se nevyplácí programovat ;) :D ;) [/QUOTE]
Obávám se, že užasná práce kterou odvedl JP pro naše krajany a tím jistě podpořil prodej SW, zůstane oceněna jen našimi 100x díky :sarcastic: :D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|28.3.2005 19:33
[QUOTE="Jarouš"][QUOTE="Laca"][QUOTE="Jarouš"]
- Údaje o zemětřesení na Today, dnes např. zemětřesení 6,9 v Argentině, SALTA, ale co znamenají číselné údaje 21 12:23 558? Datum 21 a čas 12:23? To možná, ale co údaj 558?[/QUOTE]
Data budou čerpána zřejmě zde. Číslo 558 odpovídá položce Depth, což by měla být hloubka ve které zemětřesení vzniklo. Kdo umí lépe anglicky než já, tady je popis.[/QUOTE]
Dóóóbře Láco! Máš pravdu, nenapadlo mne se podívat v PC na stránky zemětřesení... údaj 21 12:23 558 lze proto dekódovat jako 21. března ve 12:23 hodin bylo zemětřesení, jehož ohnisko bylo v hlubce 558 km epicentra, přičemž epicentrum bylo v Salta/Argentina... ale 6,9, to byla již slušná prda...[/QUOTE]
Tak v poslední verzi je to zase trochu jinak, dnes je např. zobrazen údaj "28. 16:09 Mag. 8.2 NORTHERN SUMATRA, INDONESI."... tzn. 28. března bylo v 16:09 zemětřesení o síle 8,2 na Sumatře..., pro sílu 8.2 mám kružnici přes polovinu displeje...
jeenik_ce4you (375)|29.3.2005 11:57
taky se vam dnes zobrazují data pouze do čtvrtka? nebo to mam nějak špatně nastavený?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|29.3.2005 12:59
[QUOTE="jeenik"]taky se vam dnes zobrazují data pouze do čtvrtka? nebo to mam nějak špatně nastavený?[/QUOTE]
Mám to také tak, hledal jsem radu na fóru SBSH, je to všeobecný jev, ale autor programu Adrianol je na dovolené (právě v oblasti současného zemětřesení), po jeho návratu se uvidí... někdo tvrdí, že přechodem do dubna bude vše OK, ale nejsem si tím zcela jistý, je to prostě hyba...
dort (1212)|29.3.2005 13:06
pokud se nemýlím si tahle poslední verze - stažená ze strany 7 jen TRIAL - takže se obávám, že prostě TRIAL platnost vypršela k 31. 3. 2005 :no:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|30.3.2005 09:23
[QUOTE="Jarouš"][QUOTE="jeenik"]taky se vam dnes zobrazují data pouze do čtvrtka? nebo to mam nějak špatně nastavený?[/QUOTE]
Mám to také tak, hledal jsem radu na fóru SBSH, je to všeobecný jev, ale autor programu Adrianol je na dovolené (právě v oblasti současného zemětřesení), po jeho návratu se uvidí... někdo tvrdí, že přechodem do dubna bude vše OK, ale nejsem si tím zcela jistý, je to prostě hyba...[/QUOTE]
Tak a dnes tam mám data jen na dva dny... stejně jako ostatní na fóru SBSH... předpokládám, že zítra tam bude jen jeden den :D . Beta verze 1.00.14 to prý nedělá, počkám, co to udělá 1. dubna a pokud nedojde k nápravě, vrátím se také k beta 14...
ifco_ce4you (186)|30.3.2005 09:53
Yo verzia 1.00.14 je uplne ok. Az na ten update ktory sa neda vypnut
00056988_pda_mHZQ.jpg
jeenik_ce4you (375)|1.4.2005 12:25
dal jsem si zase verzi 15 beta a zase vše šlape, zobrazují se ikonky jako předtím. ale mám problém s nastavením - nechce mi to u vybrané lokality automaticky najít pozici, píše mi to error, že "failed to access server to obtain position data".
přitom spojení s netem mi chodí, aktualizace také. máte také tento problém? je snad server aktualizující lokalizaci dočasně nedostupný, nebo dělám někde chybu?
DAveDOG (11)|1.4.2005 13:38
Mám Betu 15 Build 906
Mě taky mizely informace, ale už to jede tak jak má, zatím. A lokaci mi to také najde (Brno, Praha Libuše a Slavkov u Brna).
jeenik_ce4you (375)|1.4.2005 15:32
jo už vše funguje jak ma
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|26.4.2005 14:06
Adrianol, autor programu, plánuje vypuštění beta verze 16, budou opraveny chyby předchozí beta verze a mimo jiné pracuje na možnosti nezávislé instalace ikon do samostatného adresáře s možností využití ikon i jiných programů o počasí, možná to bude již brzo uvolněno k natažení ... to jsou informace z fóra SBSH...
Laca (154)|26.4.2005 14:23
Už jsem byl nervózní, že se dlouho nic neděje :D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|26.4.2005 16:40
Tak dnes po obědě je beta verze PW 1.00.16 uvolněna, sosejte ZDE ...

Edit: Osobně nevidím žádný rozdíl v porovnání s betou 15, dokonce je tam stále chyba, kdy při ťapnutí na vyhledej pozici to po správném vyhledání zeměpisné délky a šířky vyhodí špatný čas GMT +2, správně má být pro ČR GMT +1 :(( . vidíte někdo nějakou výraznou změnu programu???
ifco_ce4you (186)|26.4.2005 17:14
Jedina zmena je to ze po soft resete sa today plugin nerefreshuje 3x. Inac na nic ine som neprisiel
dort (1212)|27.4.2005 00:19
Opět se blží konec měsíce! A jak jsem to tak bystře poznal?

Úplně jednoduše ve verzi 15 mi opět ubývají dny - jak v nové verzi? Neb to by snad mohlo být opraveno?!
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|27.4.2005 00:48
[QUOTE="dort"]Opět se blží konec měsíce! A jak jsem to tak bystře poznal?

Úplně jednoduše ve verzi 15 mi opět ubývají dny - jak v nové verzi? Neb to by snad mohlo být opraveno?![/QUOTE]
Má to být opraveno,mám nainstalovanou 16 a zatím je to OK ;)
Laca (154)|27.4.2005 09:35
[QUOTE="dort"]Opět se blží konec měsíce! A jak jsem to tak bystře poznal?

Úplně jednoduše ve verzi 15 mi opět ubývají dny - jak v nové verzi? Neb to by snad mohlo být opraveno?![/QUOTE]
Potvrzuju, převě jsem nainstaloval v16 a je po problému :)
ifco_ce4you (186)|28.4.2005 21:55
Tak som prisiel na jeden vacsi problem s 16 beta. Uz som mal 3x HR v priebehu jedneho dna. vratil som sa k 15 beta a je to ok. HR bol vzdy po nainstalovani sprite backup ked sa na Dnes dal monitor zo SB.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|28.4.2005 22:29
No teda, u mne rovněž HR, hledám viníka a postupně instaluju programy a testuju, jak se snášejí, původně jsem podezříval kombinaci WisBar a phoneAlarm... budu pokračovat v testování, právě jsem se chystal na PocketWeather a tak s instalací ještě počkám a prověřím funkci ostatních programů... byl to ale HR takový, že cihla nešla ani nahodit, musel jsem na chvíli vyndat baterku, jak tu někdo radil a konečně se to chytlo .. uvidíme ;) . Juknu i na fórum SBSH, zda tam k tomu něco není...
dort (1212)|29.4.2005 00:34
aha, tak tohle byl tedy zárodek mých dneších problémů :evil:

začal mi mrznou DELL zcela bez příčiny a měl jsem den se SoftResety :no:

tak se asi raději vrátím k verzi 1.00.15 - byť mi bude den po dni ubývat počasí ;)
Laca (154)|29.4.2005 13:17
Ja jedu v16 uz 2. den a zadny potize nemam. Rzhodne zadny Soft ani Hard Reset.