Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prvních 60 minut s FSC Pocket LOOX 7xx v ruce

hybo (3107)|8.10.2004 10:18
Muzes se zastavit, zadny problem, tedy zatim :-)))
Šeba_oldd (1184)|8.10.2004 10:46
Jsem také obchodník - takže by jsi musel podstatně slevit , ale nic proti.
hybo (3107)|8.10.2004 10:56
Aha, no tak to je ale prece neco jineho, ze jo. Obchodnici at si nakupuji u distrousu :-)
Dzejkob (286)|8.10.2004 12:40
[QUOTE="hybo"]Nerikam, ze jsou spatne zkusenosti, ale narozdil od desitek, stovek a tisicu predanych zarizeni HP, Fujitsu, se Asusu prodaji jednotky az desitky kusu. Na takove zarizeni se pak moc neoplati privazet prislusenstvi, nemate velkou servisni podporu a podobne. Ale jak rikam, nemam zadne specialni neprijemne informace, je to spise o jistote. Kdyz chcete usetrit, radsi si kupte v zahranici tak, aby platila zaruka, pokud se to vyplati, nez kupovat ne moc oblibene a prodavane zarizeni. A to nerikam o tom, ze jiz pri samotnem objednavani od distributoru jsou nekdy problemy, proste zarizeni existuje, ale nejaka velka akce kolem toho se nedela :-)[/QUOTE]

To, ze se Asus tolik neprodava je urcite pravda-to ale nemusi platit vecne.Zasadne ale nesouhlasim s malou servisni podporou atd.Veci jako baterie, folie.. jsou k dostani bez problemu na nekolika internetovych obchodech.Ten tvuj priklad by spis sedel na firmu Dell, protoze pda teto znacky a veskere prislusenstvi se neda nikde jinde sehnat a clovek je tudiz odkazany pouze na jeden zdroj.(zadna konkurence tudiz ani zadny cenovy rozdil).Kdybych si chtel koupit nahradni baterii, dam za ni neco kolem tisicovky(1500mAh).Baterie na Ipaq 2215 stoji priblizne 2x tolik a to je jen 900mAh.Kdyby Asus a730 mel vyssi vydrz, urcite by to byl muj VGA favorit.Takhle je to zatim Loox 720.Novy Ipaq je podle me predrazeny a trochu me i sklamal(a to byl donedavna jednoznacne muj favorit bez ohledu na cenu).
hybo (3107)|8.10.2004 13:13
No, ja jen pripomenu, z ene vse, co je v nabidce jde vzdy sehnat :-)) Ale jak rikam, je to muj osobni nazor a radi dodame, co si objednate :-)
brn (114)|8.10.2004 17:11
Hlavne bych rekl, ze s rozsirenou baterii ten ASUS nabyde na objemu - dostanete novou vanicku a zarizeni bude tlustsi (jeste vic nez je normalne). A nema 128MB RAM a WiFi. Cili rozdil ASUS 15.000 X LOOX 19.000 mi prijde celkem OK.
Dzejkob (286)|8.10.2004 17:53
A rozdil 15000 oproti 17 600 je jeste lepsi:) -viz treba kasa.Ja vim, ze kazdej namitne, ze to tam jeste nemaji, ale casem to mit urcite budou a kdo si pock, ten se docka.Ja osobne uvazuju o koupi noveho PDA stejne az v lete, takze mi odpadaji tyhle starosti-proste koupim tam ,kde ho budou mit nejlevnejsi.
brn (114)|8.10.2004 18:57
[QUOTE="Mightywizard"]A rozdil 15000 oproti 17 600 je jeste lepsi:) -viz treba kasa.[/QUOTE]To, ze ho tam ted maji za 17.5 jeste bohuzel neznamena, ze ho za tolik budou prodavat.
Dzejkob (286)|8.10.2004 22:18
[QUOTE="brn"][QUOTE="Mightywizard"]A rozdil 15000 oproti 17 600 je jeste lepsi:) -viz treba kasa.[/QUOTE]To, ze ho tam ted maji za 17.5 jeste bohuzel neznamena, ze ho za tolik budou prodavat. [/QUOTE]

No tak to by byl peknej podfuk na uzivatele, kteri duveryhodne cekali dele, aby usetrili.Sam ale dobre vim, ze rozdily v cenach mezi jednotlivymyi PDA byly a budou(a nekdy u drazsich modelu i docela velke).Lisi se to obchod od obchodu a cena 17 600 se mi zase nezda tak mala, aby ji nemohli dodrzet(pokud ji nedodrzi-i kdyz me se to stejne nebude aktualne tykat(planuju vymenu stroje az v lete), tak uz s nima nebudu kamarad:) .
Milan Švec (938)|12.10.2004 08:10
Wigald z Hannoveru vytvořil přes víkend dvě utility pro 720ku (vč. VGA ikon).
Wireless Power Toy je určena k jednoduchému ovládání BT a WiFi z jednoho místa. Download (182 kB).
Backlight Power Toy umožňuje samostatně nastavit podsvícení. Download (274 kB).
Obě jsou free.
Stručný popis in English.


hybo (3107)|12.10.2004 08:34
ach jo, kdyby to bylo do me male rucicky, tak uz jsem nadsenim bez sebe :-) jenze asi musim pockat ne neco dalsiho.
Taurin (13)|12.10.2004 19:21
Ty brdo to je uz vsude skladem
Kdy bude tady recenze uz se na ni tesim
brn (114)|13.10.2004 00:30
Pokud budeme obdarovani recenzi, tak bych byl vdecny, kdyby v ni bylo napsano:

- Jestli ma zarizeni "button-lag"; cetl jsem, ze stisknuti tlacitek (D-pad a spol) ma spozdeni. To je velmi velmi male (zlomek sekundy), ale pro hry je to kriticke misto.
- Opravdu to v SPB Benchmarku dokaze prehravat video 6 hodin (jak se pise tady http://firstloox.org/index.php?categoryid=8&p2_articleid=26 ) ? V jinych recenzich je v klasickem benchmarku vydrz 4 hodiny, takze se mi to nezda.
Brumisek (11)|13.10.2004 07:16
Dnes budu mít v ruce svůj LOOX 720 :D Otázka zní, když si chci rovnou koupit paměťovou kartu, mám si koupit SD, nebo CF ? Jde mi o to, že SD slot spíš v budoucnu použiju na přídavné zařízení, tak abych nemusel vyměňovat karty, tak je lepší koupit si paměť do CF ne ??
PORAĎTE SIM ! :oops: :oops: :oops:
Pavel Koza (4761)|13.10.2004 11:14
[QUOTE="brn"]- Opravdu to v SPB Benchmarku dokaze prehravat video 6 hodin (jak se pise tady http://firstloox.org/index.php?categoryid=8&p2_articleid=26 ) ? V jinych recenzich je v klasickem benchmarku vydrz 4 hodiny, takze se mi to nezda. [/QUOTE]

Bateriove testy mam hotove:

MP3, vypnuty displej - 7h 35m
Video, max. podsviceni - 3h 42m
Standardni pouzivani, max. podsviceni - 3h 6m
Bluetooth, max. podsviceni - 4h 39m
WiFi, max. podsviceni - 2h 38m

Ta tlacitka testnu.
VoY (32)|13.10.2004 13:01
[QUOTE="Pavel Koza"]MP3, vypnuty displej - 7h 35m
Video, max. podsviceni - 3h 42m
Standardni pouzivani, max. podsviceni - 3h 6m
Bluetooth, max. podsviceni - 4h 39m
WiFi, max. podsviceni - 2h 38m
[/QUOTE]

Tak to je pomerne dost slabe, ne? A kdy se muzeme tesit na celou recenzi?
Pavlucha (1496)|13.10.2004 13:35
[QUOTE="VoY"][QUOTE="Pavel Koza"]MP3, vypnuty displej - 7h 35m
Video, max. podsviceni - 3h 42m
Standardni pouzivani, max. podsviceni - 3h 6m
Bluetooth, max. podsviceni - 4h 39m
WiFi, max. podsviceni - 2h 38m
[/QUOTE]

Tak to je pomerne dost slabe, ne? A kdy se muzeme tesit na celou recenzi?[/QUOTE]

No, benchmarky jsou bezva, ale jak už jsme tu jednou řešili: praxe je praxe. V případě Looxe 720 doporučuji přečíst si příspěvek Milana Ševce TADY DOLE ... ;)
ipf (2136)|13.10.2004 14:27
[QUOTE="Pavlucha"]....doporučuji přečíst si příspěvek Martina Ševce ...[/QUOTE]

Ahááá? Tak to je ten dvojník Milana Ševce, co se přihlásil na školení a nepřijel ;) .
Pavlucha (1496)|13.10.2004 14:48
[QUOTE="ipf"][QUOTE="Pavlucha"]....doporučuji přečíst si příspěvek Martina Ševce ...[/QUOTE]

Ahááá? Tak to je ten dvojník Milana Ševce, co se přihlásil na školení a nepřijel ;) .[/QUOTE]

Ne, už jsem je sloučil v jednu osobu ... :D :D :D
brn (114)|13.10.2004 19:17
[QUOTE="Pavel Koza"]Bateriove testy mam hotove:

MP3, vypnuty displej - 7h 35m
Video, max. podsviceni - 3h 42m
Standardni pouzivani, max. podsviceni - 3h 6m
Bluetooth, max. podsviceni - 4h 39m
WiFi, max. podsviceni - 2h 38m

Ta tlacitka testnu.[/QUOTE]To byla rychlost, diky!

Ale 3 hodiny jsou vazne trochu malo...
Taurin (13)|13.10.2004 22:51
Pobezi na tom loox 720 dobre filmy? a hry?
brn (114)|13.10.2004 23:29
[QUOTE="Bageta"]Pobezi na tom loox 720 dobre filmy? a hry?[/QUOTE]To se urcite dozvime z recenze od vladce, ale VGA zarizeni jsou na hry dost spatna. Mozna snad novy Axim X50v, ktery ma graficky akcelerator. Stoji 500 USD (coz je fajn), ale myslim, ze je jeste rozmernejsi, nez iPaq hx4700.
Dzejkob (286)|14.10.2004 08:44
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="brn"]- Opravdu to v SPB Benchmarku dokaze prehravat video 6 hodin (jak se pise tady http://firstloox.org/index.php?categoryid=8&p2_articleid=26 ) ? V jinych recenzich je v klasickem benchmarku vydrz 4 hodiny, takze se mi to nezda. [/QUOTE]

Bateriove testy mam hotove:

MP3, vypnuty displej - 7h 35m
Video, max. podsviceni - 3h 42m
Standardni pouzivani, max. podsviceni - 3h 6m
Bluetooth, max. podsviceni - 4h 39m
WiFi, max. podsviceni - 2h 38m

Ta tlacitka testnu.[/QUOTE]

Abych se priznal, tak po nekterych reakcich uzivatelu jsem cekal tedy o poznani lepsi vysledky.
mate_ce4you (0)|14.10.2004 08:50
[QUOTE="Mightywizard"]

Abych se priznal, tak po nekterych reakcich uzivatelu jsem cekal tedy o poznani lepsi vysledky.[/QUOTE]

No já taky hlavně mi nějak nesedí tyto údaje:

Standardni pouzivani, max. podsviceni - 3h 6m
Bluetooth, max. podsviceni - 4h 39m
RomanCE (105)|14.10.2004 09:13
Nechci do toho kecat, ale neda me to abych nereagoval. Nemam zadne zkusenosti s jinymi PDA ale prakticka vydrz baterie je vazne o mnoho delsi. A vyrobcem uvadenych 12hod se da v pohode prekrocit.
Ja pouzivam zatim procesor na automatiku a nesleduju nejake omezovani v rychlosti, podsviceni v interieru na 1 dilek jinak clovek muze prijit o oci a v pripade necinnosti 5min vypnuti podsviceni. A vydrz takova jakou jsem popsal o par dni drive.
Btw: ted nabijim po 3ti a nabijecku videl predtim loox naposled v pondeli rano, tri dny provozu pri beznem pouzivani me dostatecne staci. Jelikoz chci poridit drzak s nabijenim do auta myslim ze nebudu potrebovat ani nahradni baterku.

Jeste co se tyce WiFi vcera jsem si brouzdal v posteli se zapnutym WiFi od 20-23 a baterie sla z cca 45% na 20% posledni hodinu jsem se snazil vybit zbylych 20% pomoci procesoru na turbo zapleho max podsviceni a loopem betaplayeru tak abych mohl dat looxe do nabijecky a jit spat, nicmene za hodinu mel stale jeste 11% kapacity baterky tak jsem ho uspal a sel spat a rano me jeste sel vic jak hodinu nez se sam vypl.

Mozna pisu veci veci ktere zkuseni uzivatele vi, ale co se me tyce bral jsem do tehle doby vysledky testu jako opravdovou vydrz zarizeni (samozrejme zprumerovanou) a ano to tak ani nahodou neni. Pisu to spis pro ty co nemeli zadne zkusenosti tak jako ja.

Jinak zajimala by me praxe u iPaqu4700 ktery v testech vysel lip a ma baterku s vetsi kapacitou.
PavelR. (2184)|14.10.2004 15:36
[QUOTE="RomanCE"]Jinak zajimala by me praxe u iPaqu4700 ktery v testech vysel lip a ma baterku s vetsi kapacitou.[/QUOTE]

... zadne testy jsem se svym iPAQem 4700 nedelal, nicmene subjektivne mi prijde frekvence nabijeni stejna jako v pripade iPAQu 2210, ktery jsem mel pred tim (tj. cca 5 - 6 hodin prace/hrani si s PDA :) v kuse, ale je to jen velmi hruby odhad). Treba poskytnou ostatni majitele tohoto PDA vice informaci ...

PavelR.
Brumisek (11)|14.10.2004 20:07
Takže, první pocity po dni užívání:

- displej je paráda ! Úplně si budete mlaskat nadšením až ho uvidíte. Nemá chybu
- drhutí při kreslení se dá odstranit jiným stylusem - ten dodaný asi není moc kvalitní
- moc se mi líbí navigační kolečko po levé straně - je velmi příjemné a praktické
- docela mne zklamalo audio. Koupil jsem si jedny z nejlepších sluchátek - KOSS, the plug ... a audio nic moc. Basy slabé, a i celkově žádný úchvatný dojem. Třeba je to ale přehrávačem Windows Media Player, nevím ...
- baterka ... výdrž úžasná, nemusel jsem za celý den dobíjet a ještě plno kapacity zůstalo
- instalace češtiny, SYNC zcela OK, jen mě mrzí, že nová česká klávesnice není tak graficky krásná, jak původní anglická (ta je úžasně plastická, do modra)
- WiFi a BlueTooth, USB .. zatím moc neprozkoumáno, mám totiž dilema ... na internet chci používat USB (připojení k PC) ale i bluetooth a nevím jak na to, aby se Bluetooth používal při odpojeném počítači od USB a naopak. Ale jak říkaám, to jsem zatím nezkoumal
- nahrávání zvuku - o 100% lepší než HP 1930. Skoro bez brumu a šumu, automatická regulace hlasitosti úžasná, jako diktafon dokonalé.
- fotoaparát ... slabota, ale to jsem čekal. Hlavně když není dost světla, tak se objevuje modrý šum. Ale i normální fotky za dobrých světelných podmínek nic moc. Rozmazané a s šumovou chybou. Co nadělám, čekal jsem to i když jsem pořád tajně doufal, že to bude lepší
- rychlost. Když jsem přepnul na TURBO, tak už to bylo OK ... automatické řízení frekvence procesoru dělalo PDA mírně "líným".
- paměť ... nádhera ... hromada paměti, ale stejně mne 1 GB SD karta nemine :)
- brašnička ... no, jde to, ale musím někde sehnat koženou s klipem na opasek - nevíte někdo kde mají příslušenství ?
- rotace obrazovky o 90%. Docela fajn, ale připadne mi, že pak není tolik místa na obsah. Normálně je to asi OK.


Teď dotaz. Synchronizace s USB mi někdy dělá to, že nevidím z počítače na složky v PDA ... musím restartovat a pak OK. Ale to mi dělalo i u iPAQ 1930, takže to podle mne bude problém Microsoftího synchronizačního udělátka ... předpokládám.
PavelR. (2184)|14.10.2004 20:28
[QUOTE="Brumisek"]
Teď dotaz. Synchronizace s USB mi někdy dělá to, že nevidím z počítače na složky v PDA ... musím restartovat a pak OK. Ale to mi dělalo i u iPAQ 1930, takže to podle mne bude problém Microsoftího synchronizačního udělátka ... předpokládám.[/QUOTE]

... neco podobneho se mi delo na PC s Windows XP a AS 3.7.1 vzdy, kdyz jsem mel otevreno alespon jedno okno slozek na PDA (funkce Explore v ActiveSyncu na PC) a chtel otevrit dalsi s jinym umistenim. K tomu, abych slozky zobrazil jsem musel puvodni okno zavrit, popr. se vratit do korenove slozky na PC (tj. tam, kde je videt "Mobile Device") a znovu se doklikat do pozadovane slozky. To ale nebude tvuj pripad, ze? :)

PavelR.
Šeba_oldd (1184)|14.10.2004 21:41
hybo (3107)|15.10.2004 01:39
jo, leve kolecko je super, je dobre, ze se k nam zase vratilo, ale nevim, kdo vsechno si to zde pamatuje, ze to predtim bylo na kazdem zarizeni, nez prisel iPAQ H3630 a 3130
Dzejkob (286)|16.10.2004 18:12
No tak jsem zhledl recenzi tady-http://firstloox.org/index.php?categoryid=8&p2_articleid=26 a tam test vydrze dopadl velmi dobre-video s maximalnim podsvicenim asi 6 hodin :O a i podle reakci uzivatelu tady si myslim, ze spatna vydrz urcite slabina Looxe nebude(narozdil od Asuse:( ).
brn (114)|16.10.2004 18:38
[QUOTE="Mightywizard"]No tak jsem zhledl recenzi tady-http://firstloox.org/index.php?categoryid=8&p2_articleid=26 [/QUOTE]To je ta sama recenze o ktere jsem mluvil ja. Uvedena vydrz je divna, vsude jinde vysla polovicni.
Dzejkob (286)|17.10.2004 10:29
[QUOTE]To je ta sama recenze o ktere jsem mluvil ja. Uvedena vydrz je divna, vsude jinde vysla polovicni. [/QUOTE]

Jo mne se to taky moc nezda, ale ti co Looxe uz maji rozhodne na vydrz nenadavaji(a je to vice lidi).Na druhou stranu uvedene vysledky Vladce priblizne odpovidaji Asusu a730-kdyby mel stejnou kapacitu baterie.To by teoreticky znamenalo, ze by se i ten Asus mohl pri skutecnem pouzivani dostat o dost vyse-hlavne model s wi-fi a 1440mAh baterii.
brn (114)|17.10.2004 13:58
Super, na alzasoftu ted maji Looxe za 24 000 a ASUS A730BT za 19 000 :-) To jsem zvedavej jak dlouho to tam zase vydrzi.
Crusader_ce4you (624)|17.10.2004 14:46
[QUOTE="brn"]Super, na alzasoftu ted maji Looxe za 24 000 a ASUS A730BT za 19 000 :-) To jsem zvedavej jak dlouho to tam zase vydrzi. [/QUOTE]
Dost přemrštěné ceny, řekl bych. :no: :no:
mate_ce4you (0)|17.10.2004 16:24
[QUOTE="Crusader"][QUOTE="brn"]Super, na alzasoftu ted maji Looxe za 24 000 a ASUS A730BT za 19 000 :-) To jsem zvedavej jak dlouho to tam zase vydrzi. [/QUOTE]
Dost přemrštěné ceny, řekl bych. :no: :no: [/QUOTE]

No nevím kam jsi se díval, ale LOOX tam stojí 18 741,- s DPH a ASUS tuším přes 15tis.
brn (114)|17.10.2004 19:47
[QUOTE="mate"]No nevím kam jsi se díval, ale LOOX tam stojí 18 741,- s DPH a ASUS tuším přes 15tis.[/QUOTE]Je vedel proc jsem si udelal screenshot: (tady byl screenshot)
Radek Novák (309)|17.10.2004 21:32
No asi rozdil bude v tom, ze ty se koukas na ceny v SKK :D
brn (114)|17.10.2004 22:18
[QUOTE="Spider"]No asi rozdil bude v tom, ze ty se koukas na ceny v SKK :D [/QUOTE]Mas pravdu, dostal jsi me. (Ten screenshot smazu, je moc velkej.)
geox_ce4you (0)|18.10.2004 21:44
No tak mám čerstvého LOOXe 720.
První dojmy začátečníka v PDA ?
- operační systém Microsoft - žádnej zázrak,jakmile chci otevřít soubor z Excelu kterej má více jak 200kb něco v něm změnit a uložit ho, tak se ten LOOX zasekne nebo to trvá strašně dlouho....(uložení a dokončení operace)
a to je soubor pohých 200kB !!!
- přehrávání filmů taky žádná bleskovka, jak vychrochtanej celeron na 200Mhz s 64MB Ram
- fotky z foťáku jsou totální tragédie, leckterej mobil má hezčí fotky než toto (šum jako prase, tím pádem kvalita slabota)
- displej - velmi dobrý pochvala
- WiFi velmi citlivé na sílu signálu, často se samovolně odpojuje aniž bych se pohyboval, potřebuje opravdu max. silný a stabilní signál (takže to první nadšení jaksi opadlo), zdá se mi že to i tahá pomaleji
- Internet explorer se mi na stránce Seznamu vždy sám ukončí...(nechápu proč)
- myslel jsem si že se na stránkách TV Nova podívám do archivu na nějaký video (já naivka) - to ale nefunguje
- baterie ujde vydrží celej den běžné práce a i nějaký to malý WiFi
- při hraní zvuků systému (klapnutí při dotyku pera na displej apod.) to někdy jako trhá v tom zvuku a jednou za čas se ozve docela silné prasknutí (jako kdyby to nejak ta zvukovka v tom nezvládala nebo byly ovladače na pytel,...nevim) ale to je taky docela mrzutý
Další funkce budu zkoušet, ale čekal jsem více, chápu že za některé věci může třeba oper. systém ale dělá to na mě dojem trochu nedotaženého výrobku. Ale jsem amatér začátečník jsou to pouze moje postřehy. Asi sem fakt čekal více výkonu a legrace za 20000,-.

Geox
hybo (3107)|19.10.2004 03:09
[QUOTE="mate"][QUOTE="Crusader"][QUOTE="brn"]Super, na alzasoftu ted maji Looxe za 24 000 a ASUS A730BT za 19 000 :-) To jsem zvedavej jak dlouho to tam zase vydrzi. [/QUOTE]
Dost přemrštěné ceny, řekl bych. :no: :no: [/QUOTE]

No nevím kam jsi se díval, ale LOOX tam stojí 18 741,- s DPH a ASUS tuším přes 15tis.[/QUOTE]

a u nas 16990 s DPH, ma nekdo levnejsiho? :-)
Brumisek (11)|19.10.2004 07:13
Muzu sehnat za 16.500,-
Kontakt: info@pocket.cz
hybo (3107)|19.10.2004 08:25
kde?
chauncey (5)|19.10.2004 10:56
Poridil jsem si take noveho LOOXe 720, ale hned na zacatku bylo male zklamani: WiFi spojeni mezi LOOXem a mym PC USB adapterem Belkin 802.11b casto pada, mnohdy prochazi sotva desetina paketu (mereno pingem). Kontinualni prenos souboru je prakticky nemozny, spojeni vzdy nejdele po par vterinach spadne. Mate nekdo podobnou zkusenost ci nevite co s tim?
brn (114)|19.10.2004 17:21
[QUOTE="geox"]
- přehrávání filmů taky žádná bleskovka, jak vychrochtanej celeron na 200Mhz s 64MB Ram
- fotky z foťáku jsou totální tragédie, leckterej mobil má hezčí fotky než toto (šum jako prase, tím pádem kvalita slabota)
- Internet explorer se mi na stránce Seznamu vždy sám ukončí...(nechápu proč)
- myslel jsem si že se na stránkách TV Nova podívám do archivu na nějaký video (já naivka) - to ale nefunguje
- při hraní zvuků systému (klapnutí při dotyku pera na displej apod.) to někdy jako trhá v tom zvuku a jednou za čas se ozve docela silné prasknutí (jako kdyby to nejak ta zvukovka v tom nezvládala nebo byly ovladače na pytel,...nevim) ale to je taky docela mrzutý[/QUOTE]

Tohle PDA si chci koupit a prehravani videa je pro me celkem dulezite, mohl by jsi mi rict, jakym programem jsi to video prehraval (ten standardni co byl ve windows?) Bylo to avi (divx?) nebo mpg? Jake to bylo rozliseni (nebylo mensi nebo vetsi nez fyzicke rozliseni 640x480)?

Nekdo sem posilal screenshoty jak vypada Seznam.cz, takze to padani je patrne individualni zalezitost, asi to vypada, ze ve VGA neni OS jeste uplne vychytany :-( Jinak muzes taky zkusit jiny prohlizec internetu - treba NetFront a uplne nejlepsi by mela byt Opera (pokud vim, tak ted vydala verzi pro PocketPC).

S tim archivem TV Nova je to blbe, mozna zkusit ty jejich videa stahnout na normalnim pocitaci (proti tomu to maji zabezpecene, takze je nutne pouzit specialni program) a pak to prehrat na PDA. Nova pouziva na streaming Windowsi format, takze je divne ze to nejde primo v PDAcku s OS od Microsoftu.

To trhani zvuku me desi.
smarter (137)|19.10.2004 17:47
Ja mam sice hx4700, ale na seznam se taky cely den nemuzu dostat, vubec nevim proc. Driv mi sice bezel v pohode, ovšem po kliknuti na nejaky odkaz na teto strance se mi odpojilo pripojini a ie spadnul :dead:
hybo (3107)|19.10.2004 17:50
je to zda se chyba seznamu, protoze to same se nam taky dnes stalo, totalne padnul pak pocketIE
Andilek (173)|19.10.2004 18:31
Seznam je na ... Sama reklama a skutek utek. Pak se nedivte ze to pada, shazuje to i linuxi browsery.
mate_ce4you (0)|19.10.2004 18:38
[QUOTE="Andilek"]Seznam je na ... Sama reklama a skutek utek. Pak se nedivte ze to pada, shazuje to i linuxi browsery.[/QUOTE]

Asi tak... seznam je opravdu na h.... proč ale na PDA načítat takhle přeplácané stránky? Co takhle www.google.com? :-)
Taurin (13)|19.10.2004 19:09
Dnes jsem si obednal loox 720 takze doufam ze budu spokojeny